مقالات سیستم مدیریت آموزش

مقالات آموزش مجازی
وب کنفرانس

افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها با وب کنفرانس

یکی از معایب عمده دور کاری این است که کارگران از راه دور از تعاملات روزانه در دفتر با کارکنان دیگر خسته شده و منجر به احساس جدا شدن از تیم و شرکت به طور کلی می شوند. پس چگونه شرکت ها می توانند به کارکنان دور کاری خود کمک کنند تا قدرتمند شوند و به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تیم احساس کنند. فناوری های وب کنفرانس شامل اکثر برنامه های کاربردی مورد نیاز برای تبادل اطلاعات است . یاد بگیرید چگونه می توانید به افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها کمک کنید
ادامه مطلب

سیستم مدیریت یادگیری LMS 

عملیات کسب و کار با استفاده از سیستم مدیریت یادگیری LMS 

سیستم مدیریت یادگیری LMS یک محیط بصری و پشتیبانی برای آموزش و یادگیری در آموزش عالی است که از سیستم های تحت وب و به روش آموزش و یادگیری آنلاین به فعالیت می پردازد. در این مقاله به بررسی سه راه که با استفاده از سیستم مدیریت یادگیری LMS برای به حداکثر رساندن عملیات کسب و کار پرداخته شده است.
ادامه مطلب

بررسی تفاوت ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس  

بررسی تفاوت ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس  

با توجه به این که هر نوع آموزش ابزار خاص خود را نیاز دارد در آموزش مجازی نیز نیازمند ابزار خاص این متد آموزشی هستیم دراین مقاله قصد داریم دو نوع از این ابزارها به نام های ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس را معرفی کرده و با عملکرد هریک آشنا شویم.
ادامه مطلب

ویدئو کنفرانس

ساده سازی روند استخدام با ویدئو کنفرانس

استخدام استعدادهای برتر و نیرو های انسانی قوی برای رشد و موفقیت هر سازمان بسیار مهم است. هر شرکت دارای فرایند و روش مخصوص خود است. حتی پس از آنکه بخش منابع انسانی یا آژانس استخدام و کاریابی، صدها نفر از متقاضیان برای هر موقعیت و جایگاه شغلی پیدا می کند، روند مصاحبه با شایسته ترین داوطلب می تواند یک کار وحشتناک و گران قیمت باشد. در اینجا جایی که تکنولوژی ویدئو کنفرانس می تواند روند پیدا کردن استخدام و فرد مناسب و شایسته را ساده کند.

ادامه مطلب

وب کنفرانس

آینده وب کنفرانس 

مطالعات نشان داده است که هر دو مسائل فنی و اجتماعی وب کنفرانس را تحت تاثیر قرار می دهند و باعث موفقیت آن شده اند و بر تجارب کسانی که مشارکت می کنند، تاثیر می گذارند. در حالی که این پیشرفت فرصت های فراوان برای شرکت ها را فراهم می کند همچنین می تواند چالش برانگیز و گران باشد، جلسات چهره به چهره را با تمام افرادی که برای توسعه و نوآوری مداوم در کسب و کار خود مشارکت می کنند، قرار دهند. در ادامه به بررسی آینده وب کنفرانس و اهمیت آن می پر دازیم.
 
ادامه مطلب

10 علت برتری آموزش آنلاین 

10 علت برتری آموزش آنلاین 

رشد ابزارهای تکنولوژیکی برای یادگیری و آموزش آنلاین کارکنان اکنون می تواند به شما امکان بدهد تا با هزینه کمتری به  یادگیری کارمندان کمک بیشتری بکنید. در ابتدا با داشتن یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) اولین قدم برای اطمینان از اینکه شما می توانید آموزش های آنلاین ارائه دهید لازم است. مزایای بسیاری آموزش آنلاین از جمله صرفه جویی در زمان وصرفه جویی در هزینه ها می باشد. در این مقاله به 10 مزایای آموزش آنلاین اشاره شده است.

ادامه مطلب

درباره وب کنفرانس

درباره وب کنفرانس

وب کنفرانس (Web conference) به یک ارتباط سمعی و بصری میان دو یا چند موقعیت مکانی متفاوت با استفاده از وب گفته می شود. در این گونه ارتباطات یک مرکز اصلی وظیفه مدیریت و برقراری تماس ها را بر عهده دارد که به عنوان سرور وب کنفرانس شناخته می شود. 
ادامه مطلب

 سیستم مدیریت یادگیری LMS

انتخاب بهترین سیستم مدیریت یادگیری LMS

یادگیری الکترونیکی شامل استفاده از رایانه یا دستگاه الکترونیکی (به عنوان مثال تلفن همراه) برای ارائه آموزش و یادگیری است.آموزش الکترونیکی می تواند تجهیزات متنوع تری را نسبت به آموزش سنتی یا آموزش مستقیم در اینترنت داشته باشد. انتخاب سیستم مدیریت یادگیری مناسب برای راه اندازی دوره های آموزشی الکترونیکی ممکن است به کار بسیار سختی تبدیل شود و برای انتخاب بهترین سیستم یادگیری الکترونیکی باید اطلاعات و ابزاری را که صنعت الکترونیک ارائه می دهد در نظر بگیرید. در این مقاله، لیستی از  بهترین سیستم های مدیریت آموزشی برای همه نیازها ارائه شده است.
ادامه مطلب

وب کنفرانس چیست

وب کنفرانس چیست

سیستم وب کنفراس یا همان وبینار در ابعاد مختلف امکان برگزاری جلسات ، آموزش ها ، ارتباطات و … را با کمترین امکانات و فقط وجود یک دیوایس هوشمند نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت ، موبایل و … فقط با دسترسی اینترنت فراهم میکند. گسترش امکانات سمعی بصری و تکنولوژی اینترنت در زمینه های متفاوت لزوم ایجاد بستری برای ایجاد ارتباط مطمئن و در عین حال ساده و قابل دسترس از همه دستگاههای هوشمند را بصورت سمعی و بصری ایجاب کرده است تا دانشجویان، دانش پژوهان، اساتید، پزشکان و … به راحتی بدون در نظر گرفتن موقعیت، مسافت به تبادل اطلاعات بصورت صوتی و تصویری بپردازند.
ادامه مطلب

آموزش الکترونیکی

آموزش نوین، آموزش الکترونیکی

در این مقاله ضمن معرفی ایده‌های جدید آموزش الکترونیکی، ویژگی های یک محیط آموزش الکترونیکی و وظایف مدرس و مدیریت سیستم آموزشی در اعمال مهندسی مجدد روش آموزش سنتی و رهبری حرکت به سمت استفاده از روش‌های نوین آموزش الکترونیکی به عنوان یکی از اصلی ترین چالش‌های فرا روی روش‌های آموزش الکترونیکی، مورد بررسی قرار گیرند.
ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7