مقالات سیستم مدیریت آموزش

مقالات نرم افزار آموزش مجازی
مزایای واقعیت مجازی برای آموزش مجازی

مزایای واقعیت مجازی برای آموزش مجازی

در حال حاضر می بینیم که فناوری واقعیت مجازی در حال ایجاد تحول در بخش های مختلفی است. اجرای ماژول های مبتنی بر واقعیت مجازی به سازمان ها در صرفه جویی در هزینه و منابع کمک می کند. به عنوان مثال به میزان هزینه ای که برای ارائه آموزش خلبانی در زمان واقعی به کارمندان اختصاص داده می شود فکر کنید و سپس آن را با هزینه های همین آموزش اما مبتنی بر واقعیت مجازی مقایسه کنید.
ادامه مطلب

چگونه از سامانه LMS خود به بهترین روش استفاده کنید؟

چگونه از سامانه LMS خود به بهترین روش استفاده کنید؟!

سامانه LMS یا سیستم مدیریت یادگیری هرآنچه که سازمان جهت آموزش در بستر اینترنت نیاز دارد، در اختیار شما قرار می دهد. انتخاب سیستم lms باید به گونه ای باشد که هر دو گروه استفاده کنندگان از فناوری و کسانی که در زمینه فناوری فعال نیستند، امکان فعالیت در آن را داشته باشند. در این شرایط است که خواهیم فهمید نرم افزار ال ام اس انتخابی بهینه است و همه کاربران امکان استفاده از سامانه آموزش مجازی را دارند.
ادامه مطلب

آموزش موبایلی برای آموزش کارکنان

آموزش مجازی از طریق موبایل چگونه عملکرد کارکنان را بهبود می‌بخشد؟

امروزه تلفن‌های همراه نحوه‌ی ارتباط، معاشرت، خرید و بسیاری از موراد دیگر را کاملا دگرگون کرده‌اند. اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی‌هایمان به ما کمک می‌کنند تا زندگی خود را سازماندهی کرده و بهتر بتوانیم در جهت اهداف شخصی خود حرکت کنیم.

تنها، کمی زمان لازم بود تا موبایل در آموزش کارمندان نیز نفوذ کرده و تغییراتی را به وجود آورد. در ادامه به آموزش موبایلی و نقشی که یادگیری موبایلی در آموزش منابع انسانی بازی می‌کند  می‌پردازیم.

ادامه مطلب

سامانه LMS برای دانشگاه ها

ضرورت سامانه LMS برای دانشگاه‌ها چیست؟

چرا باید دانشگاه‌ها به دنبال گزینه‌های مبتنی بر LMS باشند؟

همه‌گیری کرونا همه چیز را برای همیشه عوض کرد. دیگر بعید به نظر می‌آید که در آینده‌ی نزدیک، کلاس‌های سنتی بتوانند طبق روال قبلی خود عمل کنند. از این رو، زمان آن فرا رسیده است که ما مفهوم آموزش مجازی را به عنوان یک گزینه‌ی لوکس کنار گذاشته و آن را به عنوان یک ضرورت بپذیریم.

ادامه مطلب

راهنمای خرید LMS

نکته های مهم برای خرید LMS

آیا کرونا سبب شده است که کسب و کار شما نیز به سیستم آموزش آنلاین رو بیاورد؟ نگران نباشید، شما تنها نیستید. بسیاری از کسب و کارها به واسطه شرایط پیش آمده مجبور به پذیرفتن آموزش دیجیتالی شده اند. اما آیا می دانید که چگونه باید سیستم مدیریت آموزش مناسبی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند؟ اگر در این زمینه تجربه ندارید، در ادامه با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

میکرو لرنینگ از صفر تا صد

میکرولرنینگ چیست: میکرولرنینگ از صفر تا صد

میکرولرنینگ دیگر یک روند موقت در آموزش آنلاین نیست. این روزها با توجه به آزمون ها،توسعه ها و بهینه سازی هایی که در این حوزه انجام شده، این شیوه آموزشی به بخشی جدا نشدنی از تدریس آنلاین تبدیل شده است.

این شیوه آموزشی با در نظر گرفتن مباحثی که به قسمت های قابل هضم تقسیم شده اند، موضوعات را به فراگیران آموزش می دهد.  

ادامه مطلب

ایجاد-یک-بستر-آموزش-آنلاین

آیا قصد ایجاد یک بستر آموزش آنلاین را دارید؟

به عقیده من دوران جدیدی در نوع فعالیت های حرفه ای بشر شروع شده است. انسان امروزی ترجیح می دهد از خانه و دور از هیاهو و شلوغی های شهری بتواند به کارهایش بپردازد. و از این رو امروزه مبحث دورکاری و آزادکاری به مباحث بسیار محبوبی تبدیل شده اند.موازی با آن نیز آموزش و یادگیری از راه دور نیز مورد توجه زیادی قرار گرفته است. یادگیری زبان نیز همواره جز دسته های آموزشی پر مخاطب بوده و هست. برای ساخت یک بستر یادگیری آنلاین زبان به چه نکاتی باید توجه داشته باشید؟

هر آنچه که لازم دارید، اینجاست!

با پافکو در این مقاله همراه باشید تا با همدیگر نکات مهمی را در این زمینه مرور کنیم.

ادامه مطلب

مقایسه-آموزش-مجازی-آنلاین-و-آفلاین

مقایسه آموزش مجازی آنلاین و آفلاین: وب کنفرانس یا محتوای آموزشی آماده

آموزش مجازی آفلاین بر خلاف یادگیری آنلاین است، بدین ترتیب که در هر زمان صورت می پذیرد. فراگیران قادر هستند هر زمان که دوست دارند کلاس مجازی خود را برگزار کنند. صرف نظر از اینکه سایر اعضای کلاس آنلاین وارد سیستم شوند و اقدام به برگزاری وبینار خود کنند.
ادامه مطلب

خرید نرم افزار LMS

خرید نرم افزار LMS بهترین گزینه برای سیستم آموزش الکترونیکی

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی یاLMS  یک نرم افزار تحت وب است. سامانه ال ام اس سیستم مدیریت یادگیری، ارائه دوره های تحصیلی، برگزاری آزمون ها، کلاس آنلاین، کلاس مجازی و به طور کلی آموزش مجازی را تسهیل می کند.
ادامه مطلب

مولفه های مهم در آموزش مجازی

مولفه های مهم در آموزش مجازی چیست؟

آموزش مجازی مبتنی بر وب یا همان آموزش الکترونیکی (LMS) از اوائل قرن بیست و یکم توسعه خـود را شروع نمود. عمر شبکه اینترنت از تولد آن در سال ١٩٩٤ تا کنون است. بنابراین، عمر آموزش مجازی بسیار کم ولی رشد آن بسیار چشمگیر بوده است. در ایجاد دوره های مجازی لازم است عوامل موثر در بنا نهادن آن و همچنـین پایـدار نگهداشـتن آن مورد توجه قرارگیرند.
ادامه مطلب


سیستم مدیریت یادگیری، با 7 روش، آموزش را متحول می کند

سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی: lms با 7 روش آموزش را متحول می‌کند

این مقاله در مورد این است که، یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی چگونه به مدارس در مسئله آموزش آنلاین و تدریس آنلاین کمک می کند.

چرا داشتن یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی LMS، برای موسسات آموزشی مفید است؟

ادامه مطلب

مزایای تکنولوژی آموزشی

تکنولوژی آموزشی چیست؟ و مزایای آن کدام است؟

به وضوح مشخص است که فناوری قصد دارد که چهره صنعت آموزش و یادگیری را تغییر دهد. امروزه فناوری آموزشی به معلم­ ها کمک می­کند تا آموزش های خود را از یادگیری های مبتنی بر متن و روش­های سنتی ببرند و دانش آموزان را با شیوه های عملی یادگیری درگیر کنند. در این مقاله خواهید دید که فناوری و دنیای مدرن برای پیشرفت دانش پذیران از چه راه حل های جذاب و حیرت انگیزی در چنته دارد.
ادامه مطلب

LMS در موبایل: ویژگی ها و مزایا

پیشرفت فن آوری تلفن همراه و شبکه اینترنت و تطبیق سریع آنها دسترسی فوری به اطلاعات را بدون تکیه بر کامپیوترهای رومیزی یا لپ تاپ ممکن کرده است. در این مقاله به توسعه lms تلفن همراه با استفاده از فناوری بومی موبایل و تکنولوژی وب پرداخته می شود. 
ادامه مطلب

موانع-توسعه-آموزش-مجازی

6 مانع در توسعه آموزش مجازی و غلبه بر آنها

توسعه آموزش مجازی سفارشی مزایای بسیار زیادی دارد. اما با موانعی نیز مواجه است. برای روبه رو شدن با این موانع لازم است که برنامه ریزی کنید و تا جای ممکن همان ابتدای کار بر این موانع غلبه کنید. این را نیز به یاد داشته باشید، آماده شدن نیمی از مسیر برنده شدن است!

ادامه مطلب

انتخاب ترکیب رنگی در محتوای آموزش مجازی

آموزش در بستر تلفن همراه چه مزایایی دارد؟

اکنون کاملا بدیهی است که در میان نسل جدید بسیار محبوب است. هر چیزی که شامل استفاده از تلفن همراه باشد و آموزش و یادگیری موبایلی مزایای زیادی به ارمغان می آورد. چرا که این ابزار، قابلیت تعامل را بیشتر می کند، تجربه کاربر در شبکه را افزایش می دهد و برای جوانان و بزرگسالانی که در فعالیت های اجتماعی امروزی درگیر هستند، جذابیت بیشتری دارد.

ادامه مطلب

واژه نامه اصطلاحات آموزش مجازی

واژه نامه جامع آموزش مجازی eLearning

واژه نامه اصطلاحات آموزش مجازی برای مخاطبان عزیز آماده شده است. ما در شرکت پافکو می خواهیم به سازمان‌ها  و کسب‌و کارها کمک کنیم که اطلاعاتشان در مورد آموزش الکترونیکی بیشتر شود، در نتیجه نتایج بهتری از آموزش‌های خود بگیرند. در همین راستا این واژه نامه اصطلاحات آموزش مجازی را تهیه کردیم.
ادامه مطلب

قواعد طراحی استوری برد آموزشی

استوری برد آموزشی چیست؟ قواعد طراحی استوری برد

استوری برد آموزشی چیست؟ اگر در بحث طراحی آموزش تازه وارد هستید، احتمالا اصطلاح استوری برد به گوشتان خورده است، اما هنوز نمی دانید که چگونه می توانید یک استوری برد بسازید؟

ادامه مطلب

فناوری آموزشی

فناوری آموزشی چیست؟ ویژگی ها، جایگاه،انواع، کاربرد، مزایا و معایب آن

فناوری آموزشی عبارت است از "مطالعه تسهیل یادگیری و بهبود عملکرد با ایجاد، استفاده و مدیریت فرآیندها و منابعی از جنس تکنولوژی های مناسب"

ادامه مطلب

5-ویژگی-طلایی-یک-دوره-آنلاین-موفق

5 ویژگی طلایی یک دوره آنلاین موفق

یک دوره آنلاین موفق چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ آیا می خواهید به عنوان یک تولید کننده دوره های آموزش آنلاین فعالیت کنید؟یا تصمیم به ارتقا استراتژی های آموزش و یادگیری گرفته اید؟ بهتر است که از ویژگی های برتر یک دوره آنلاین موفق مطلع باشید.
ادامه مطلب

فروش دوره های آموزش الکترونیکی و 8 نکته برای انتخاب بازار

بازار آموزش الکترونیک به شما کمک می کند تا دوره های آموزشی خود را بهترین شکل تبلیغ کنید و محتوای بسیار مفیدی ارائه دهید اما انتخاب بازار اشتباه به سابقه و برند ما لطمه وارد می کند. بنابراین ما با توجه به معیارهای درست می توانیم بازاری را انتخاب کنیم که ما را به مخاطبان مورد نظرمان را می رساند و با ارائه خدمات مفید در طراحی و پیاده سازی دوره ها باعث می شود که هم طراحان و هم مخاطبان به راحتی با آن کار کنند. با استفاده از بازار آموزش الکترونیک مناسب شما به میزان زیادی سود می کنید و دوره های خود را توسعه می دهید.
ادامه مطلب

لزوم استفاده از آزمون الکترونیکی

مزایای آزمون الکترونیکی در دوره های آموزش مجازی

در این مقاله به دلایل لزوم استفاده از آزمون الکترونیکی و برگزاری آزمون مجازی منظم در دوره های آموزش های الکترونیکی و آموزش آنلاین خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

سلامت از راه دور و آموزش مجازی

سلامت از راه دور و نقش آموزش مجازی در آن

سلامت از راه دور و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در بسترهای مجازی از دو جهت بسیار پرفایده است:

1 - آموزش حوزه سلامت

2 - ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران و عموم مردم

فناوری‌های آموزش مجازی امکان تحصیل و افزایش اطلاعات افراد مشغول در صنعت بهداشت و درمان را تسهیل می‌کند و به بیماران نیز در کاهش هزینه‌های درمانی و مراقبت‌های بهداشتی خود کمک می‌کند. همچنین  دولت و سازمان‌های مربوط را در اطلاع‌رسانی‌های به موقع به عموم مردم یاری می‌دهد.

در ادامه مقاله با پافکو همراه باشید.

ادامه مطلب

خلق دوره های آموزش آنلاین جذاب

4 نکته برای خلق دوره های آموزش آنلاین جذاب

برای ایجاد دوره ی آنلاینی که بتواند افراد را در تمام طول آموزش با خود همراه کند، چه چیزی لازم است؟

چگونه می توانیم میزان جذابیت دوره های آنلاین را به حداکثر برسانیم؟

ادامه مطلب

مقایسه یادگیری آنلاین و یادگیری سنتی

یادگیری آنلاین در مقایسه با یادگیری سنتی

در این مقاله درباره تفاوت های بین یادگیری آنلاین و یادگیری سنتی یا همان یادگیری در کلاس درس حضوری صحبت خواهیم کرد. حتی امروزه، که تکنولوژی آموزشی پیشرفت های بسیاری کرده است، تعداد زیادی از مردم در انتخاب و استفاده از روش های یادگیری مدرن و شاید غیرمتعارف مردد هستند. در این مطلب سعی می کنیم که تفاوت های بین این دو را بررسی کنیم.
ادامه مطلب

6 روش برای استفاده از Drag And Drop در تولید دوره آموزش مجازی

6 روش برای استفاده از ِDrag And Drop در تولید دوره آموزش مجازی

اگر به دنبال روش های جدید برای یادگیری تعاملی تر در دوره های آموزش الکترونیکی خود هستید، در این مقاله، چند ایده برای استفاده خلاقانه از Drag And Drop در طراحی دوره آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی را معرفی می کنیم تا با استفاده از آن ها، آموزش آنلاین تبدیل به فعالیتی همه جانبه، جذاب و فوق العاده مهیج برای همه دانش پذیران سازید.

ادامه مطلب

تعاملات اجتماعی در آموزش آنلاین

اهمیت یادگیری اجتماعی در آموزش الکترونیکی

تعداد مربیان و آموزگارانی که چه در آموزش غیر حضوری و چه در آموزش حضوری از مشارکت‌دادن دانش‌آموزان در مباحث لذتی نمی‌برند، فراوان و این واقعاً تعجب‌آور است. در واقع در بسیاری از محیط‌های آموزشی شرایط برای برقراری تعاملی سازنده میان دانش‌آموزان با یک‌دیگر نیز به درستی فراهم‌نشده‌است. چه برسد به تعامل دانش‌آموزان با اساتید!
ادامه مطلب

ادغام-ادوبی-کانکت-و-مودل

ادغام نرم افزار adobe connect و نرم افزار moodle

در این مقاله به دلایل مهم برای ادغام نرم افزار ادوب کانکت با نرم افزار moodle، به عنوان بهترین روش برای ارائه آموزش از راه دور پرداخته می شود.

اگر شما در حال انتقال نیروی کار خود به کار از راه دور هستید و این شرایط جدید، مشکلاتی را برای شما ایجاد کرده است، به راه اندازی آموزش از راه دور نیاز دارید.

ادامه مطلب

نقش تکنولوژی در آموزش الکترونیکی

نقش تکنولوژی در آموزش

فناوری نه تنها حال بلکه آینده یادگیری است. در این مقاله، قصد داریم در مورد کاربرد های احتمالی و سمت و سوی فناوری در آینده صحبت کنیم.

آینده آموزش با تکنولوژی گره خورده است.

ادامه مطلب

کاربرد آموزش مجازی در صنعت مالی

کاربرد آموزش مجازی در صنعت مالی

کاربرد آموزش مجازی در صنعت مالی بسیار قابل توجه است

امروزه، کاربرد آموزش مجازی، به دلیل مزایای بیشماری که دارد، در حوزه های مختلفی آشکار شده است. از پایین آمدن هزینه های آموزش گرفته تا تسریع در روند جهت گیری. این دلایل، نوید کاربرد بالقوه بیشتری را برای حال و آینده می دهد. از این رو، تصمیم گرفتیم در این مقاله به تحلیل اهمیت آموزش الکترونیکی در صنعت مالی بپردازیم.

ادامه مطلب

کلاس انلاین

سایت های معتبر کلاس آنلاین در ایران

خوشبختانه، امروزه سایت‌های ایرانی زیادی در زمینه برگزاری کلاس آنلاین فعالیت دارند. ما در اکثر زمینه‌ها به کلاس آنلاین دسترسی داریم و می‌توانیم به صورت آنلاین و از طریق وب به یادگیری بپردازیم.
ادامه مطلب

یادگیری آنلاین

مزایای یادگیری آنلاین در مقایسه با آموزش سنتی

اهمیت آموزش و یادگیری آنلاین، با ظهور اپیدمی کرونا بیش از پیش خود را نشان داد. اگر تا قبل از این دلیل رواج آموزش آنلاین، محدودیت های زمانی، مکانی و هزینه ای بود، اما اکنون آموزش آنلاین به یک "باید" تبدیل شده است.

ادامه مطلب

دوره های آموزش مجازی محبوب

10 دوره، که افراد ترجیح می دهند به صورت آنلاین بگذرانند

برخی از دوره های آموزش مجازی محبوبیت زیادی بین افراد دارند. ارائه آموزش آنلاین در این زمینه ها می تواند درآمد خوبی برای ارائه دهنده های آموزش الکترونیکی و فعالین صنعت آموزش مجازی داشته باشد.

در این مقاله در مورد 10 دوره آموزشی، که اکثر دانش پذیران ترجیح می دهند که به صورت آموزش آنلاین بگذرانند و در مورد دلایل محبوبیت این دوره های آموزش مجازی در بین افراد صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

صنعت آموزش آنلاین

6 دلیل لزوم ترکیب دوره های آموزش آنلاین با آموزش های کلاسی

آموزش مجازی، بهترین مزایا و برنامه های آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد. این مقاله دلایلی کافی برای ادغام برنامه های آموزشی سنتی شما با آموزش های آنلاین ارائه می دهد.
ادامه مطلب

4 روش سامانه LMS، برای حل چالش های یادگیری در دورکاری

4 روش سامانه LMS، برای حل چالش های یادگیری در دورکاری

نرم افزار آموزش مجازی LMS، ابزاری برای یادگیری است که جهت حل چالش های یادگیری و پیشرفت در دورکاری، تکامل یافته است.

تعهد اعضای تیم به یادگیری مستلزم غلبه بر مقاومت است و صبر زیادی می خواهد. چه می شود اگر نیروی کار شما در مکان های دور از همی در  سراسر کشور یا حتی جهان پراکنده باشد؟ در این مقاله یاد خواهیم گرفت که چگونه چالش ها و موانع یادگیری و رشد کارکنان دورکار را حل کنیم.

ادامه مطلب

مزایای-آموزش-مجازی-با-نرم-افزار-ال-ام-اس

مزایای آموزش مجازی با نرم افزار ال ام اس

توسعه نرم افزار ال ام اس (سیستم مدیریت یادگیری)، نفسی تازه در زمینه آموزش مجازی و اموزش از راه دور دمید. سیستمی که قابلیت انتقال و ارائه مواد آموزشی و نظارت بر پیشرفت را در هم می آمیزد.
ادامه مطلب

ساخت آموزش مجازی فراگیر

8 نکته ساخت آموزش مجازی

آیا همه دانش پذیران آنلاین شما از پشتیبانی لازم برای موفقیت برخوردار هستند؟ آیا آن ها راحت می توانند افکار و عقاید خود را با همسالان خود به اشتراک بگذارند؟ در این مقاله ، ما 8 نکته در جهت برگزاری آموزش مجازی فراگیر به اشتراک می گذاریم تا با کمک آن ها همه افراد بتوانند با ایجاد یک محیط فراگیرتر آموزش الکترونیکی درگیر شوند.

ادامه مطلب

مهمترین دلایل ضرورت یادگیری موبایلی

مهمترین دلایل ضرورت یادگیری موبایلی

یادگیری موبایلی به عنوان یکی از موفق ترین روش های آموزش الکترونیکی، که می تواند باعث پیشرفت آموزشگاه مجازی، سایت آموزشی و سازمان شما شود.
ادامه مطلب

آموزش از راه دور زمان شیوع ویروس کرونا

با آموزش از راه دور، در شیوع ویروس کرونا، با خیال راحت در خانه بمانید

اهمیت آموزش از راه دور و البته فراهم کردن شرایط دورکاری با شیوع ویروس کرونا خود را بیش از پیش نشان داده است. دانشمندان پیش بینی می کند که از این پس باید منتظر همه گیری های بیشتری باشیم. این پیش بینی ها در مورد افزایش نرخ همه گیری ها هشداریست تا آموزشگاه ها و سازمان ها خود را برای این گونه شرایط تجهیز کنند. در این مقاله یک راهنمای مختصر در مورد ابزارهایی که در این شرایط کارگشا هستند آماده کرده ایم.
ادامه مطلب

مدیریت آموزش از راه دور با استفاده از سیستم lms

مدیریت آموزش از راه دور با استفاده از سیستم lms

بحرانی که ویروس کرونا، سرتاسر جهان را با آن درگیر کرده است، همگان اعم از کارکنان، نهاد ها و سازمان ها را به اهمیت مجهز بودن برای شرایط مشابه و آمادگی همیشگی برای فاصله گذاری اجتماعی آگاه کرده است. فراهم کردن شرایط آموزش از راه دور و همچنین دورکاری کارکنان و آمادگی برای آن، جز مهمترین و اصلی ترین مسائل در این زمینه هستند.
ادامه مطلب

۵ استراتژی جهت افزایش تأثیر آموزش الکترونیکی موفق

۵ استراتژی جهت افزایش تأثیر آموزش الکترونیکی موفق و توسعه برنامه‌ها

افرادی که وظیفه آموزش و توسعه برنامه ها را در تجارت ها بر عهده دارند، هر سال بیش از سال گذشته در زمینه یادگیری اینترنتی سرمایه گذاری می کنند. در واقع آموزش آنلاین در بهبود عملکرد کارکنان نقش بسزایی دارد. به دنبال چنین آموزش هایی، تجارت ها شاهد رشد روز ‌افزون عملکرد کارکنان و دست یابی به نتایج رضایت بخشی خواهند بود.
ادامه مطلب


۷ روش در راستای افزایش آگاهی از محصول در آموزش آنلاین

۷ روش در راستای افزایش آگاهی از محصول در آموزش غیر حضوری

آیا کارکنان شما آمادگی لازم برای معرفی آخرین دستاورد تجارت شما را دارند؟ آیا آنها می‌توانند با اشاره به مهم‌ترین نکات محصول، فروش را به بهترین شکل به انجام برسانند؟
ادامه مطلب

8 وب سایت آموزشی پیشنهادی پافکو برای روزهای کرونایی و قرنطینه

8 وب سایت آموزشی پیشنهادی پافکو برای روزهای کرونایی و قرنطینه

در این روز های کرونایی و قرنطینه، غالبا خانه نشین شده ایم. از زندگی قبل از کرونا فاصله گرفته ایم و خواه و ناخواه با سبک زندگی جدید و غریبی مواجه شده ایم. با وجود همه بدی ها، این سبک زندگی وقت نسبتا زیادی را برای ما به ارمغان آورده است. می دانم که بسیاری از شما برای این زمان برنامه ریزی کرده اید و قصد دارید که از آن به نحو احسن استفاده کنید و اگر تاکنون این کار را انجام نداده اید، دیر نشده است. چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید این وضعیت ممکن است ماه ها به طول بینجامد.
ادامه مطلب

آیا آماده تدریس آنلاین در طول بحران کرونا هستید؟

آیا آماده تدریس آنلاین در طول بحران کرونا هستید؟

در طول بحران کروناویروس COVID-19، آموزش آنلاین به عنوان مناسب ترین وسیله برای تدریس و یادگیری شناخته شده است. از این رو، تصمیم گرفتیم در این مقاله در مورد موضوعات مهم مربوط به آموزش آنلاین بحث کنیم. موضوعاتی که به معلم ها در اجرای کلاس های آنلاین به شیوه ای موثرتر کمک خواهند کرد.
ادامه مطلب

آموزش غیر حضوری

۶ استفاده غیر منتظره از مطالعه موردی در آموزش غیر حضوری

آموزش غیر حضوری به شیوه‌های متفاوتی انجام می‌شود. صرف نظر از استفاده از نرم افزار آموزشی الکترونیکی با نرم افزار آموزش از راه دور یا هر نرم افزار آموزش مجازی ال ام اس دیگری، یک نکته همواره ثابت است و آن اینکه؛ مطالعه موردی یکی از بهترین شیوه‌های آموزشی در این روزها است.
ادامه مطلب

اجرای توسعه شخصی و حرفه ای از طریق اینترنت

اجرای توسعه شخصی و حرفه ای از طریق اینترنت

توسعه فردی و حرفه ای یکی از به روز ترین موضوعات و اساسی ترین دغدغه های انسان های امروزی است. فناوری آموزشی و صنعت آموزش مجازی می تواند تاثیرات زیادی روی این دغدغه داشته باشد.
ادامه مطلب


ترند های تکنولوژی آموزشی و آموزش مجازی در 2020

ترند های تکنولوژی آموزشی و آموزش مجازی در 2020

در این مقاله، به شش مورد از فناوری های آموزشی برتر و ترند های یادگیری تعاملی و آموزش الکترونیکیدر سال 2020 که آموزشگاه های مجازی و همچنین سازمان های برای تقویت طرح های تحقیق و توسعه خود استفاده کنند را اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب

گزارش-های-سیستم-LMS

مهم ترین نکات در گزارش های سیستم LMS

سیستم های LMS در بخش آموزش موثر هستند، زیرا بینش هایی مبتنی بر داده ها را در اختیار معلمان می گذراند که به آن ها کمک می کنند.
ادامه مطلب

5 نکته در مورد یادگیری اجتماعی با سیستم LMS

یادگیری اجتماعی با سیستم LMS

سازمان های برتر به طور فزاینده ای از یادگیری اجتماعی با سیستم LMS بهره می برند تا برنامه های آموزشی خود را جذاب تر و جذاب تر کنند. سیستم LMS ای که به طور کلی یاد گیرنده ها را درگیر یادگیری اجتماعی کند، میزان تجربه ی یادگیری را افزایش می دهد و همچنین مشارکت بیشتر یاد گیرنده ها را به همراه خواهد داشت.

ادامه مطلب

نرم افزار آموزش مجازی

6 ویژگی کاربردی نرم افزار آموزش مجازی

قطعا زمانی را که برای تولید و توسعه آموزش مجازی صرف می‌کنید بسیار با ارزش است. صرف وقت زیاد برای توسعه آموزش مجازی باعث می‌شود که برای کارهای مهم‌تر دیگر مثل توسعه استراتژی و محتوای مناسب زمان کمتری داشته باشید.

ادامه مطلب

استفاده از آموزش آنلاین به عنوان روش بازاریابی

گیمیفیکیشن درآموزش الکترونیکی چه کاربردی دارد؟

کاربرد گیمیفیکیشن در زمینه آموزش و یادگیری به یکی از موضوعاتِ داغ در حوزه اموزش به ویژه آموزش مجازی تبدیل شده است. چگونه با استفاده از گیمیفیکشن یک دوره آموزش الکترونیکی جذاب ایجاد کنید؟ 
ادامه مطلب

چگونه یک اپلیکیشن آموزش مجازی با ارزش بسازیم؟

ساخت یک اپلیکیشن آموزش مجازی

چگونه یک اپلیکیشن آموزش مجازی ارزشمند بسازید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا نکات ساخت یک اپلیکیشن آموزش مجازی را با همدیگر مرور کنیم.
ادامه مطلب

5 استراتژی برای بهبود تدریس آنلاین شما

تدریس آنلاین و 5 استراتژی برای بهبود آن

برای بهبود تدریس آنلاین چه مواردی باید رعایت شود؟ در این مقاله راه‌کارهایی برای بهبود روش‌های تدریس آنلاین ارائه خواهد شد؟ 
ادامه مطلب

انتخاب یک سیستم ال ام اس برای پیاده سازی آموزش موبایلی

سیستم ال ام اس برای اجرای آموزش موبایلی

استراتژی یادگیری موبایلی، بدون داشتن یک سیستم ال ام اس که قابلیت اجرا روی موبایل را داشته باشد، چیزی به جز یک رویا نیست. بدون داشتن سیستم صحیح، پیاده سازی ممکن است بسیار آهسته و طاقت فرسا پیش برود. در ادامه چند فاکتور را که باید در هنگام انتخاب یک ال ام اس موبایلی در نظر داشته باشید را بیان می کنیم.

ادامه مطلب

پیاده سازی موفق سیستم ال ام اس

نصب و اجرای موفق سیستم LMS

پیاده سازی موفق یک سیستم ال ام اس یکی از دغدغه های اصلی سازمان ها و آموزشگاه های مجازی در زمینه خرید و مدیریت سیستم مدیریت یادگیری است. در این مقاله به نکات پیاده سازی سیستم ال ام اس و مراحل آن پرداخته شده است.
ادامه مطلب

برترین ابزارهای آموزش آنلاین کارکنان

برترین ابزارهای آموزش آنلاین

بهترین ابزارهای آموزش آنلاین کارکنان را که شرکت های مختلف در سرتاسر جهان از آن ها برای آموزش استفاده می کنند را انتخاب کرده ایم و در این مقاله آن ها را به شما معرفی می کنیم. 
ادامه مطلب

ساخت اولین دوره آموزش مجازی

نکات ساخت اولین دوره آموزش مجازی

فناوری های روز دنیا با حذف محدودیت های جغرافیایی، به آموزش معنای جدیدی بخشیده اند. توسعه ی آموزش مجازی موثرترین راه برای ارتقا و گسترش سیستم آموزشی است. طراحی اصولی و مبتنی بر تقاضا، پیاده سازی صحیح و توسعه ی دوره آموزش مجازی روی LMS همگام با تغییرات روز دنیا، می تواند شما را به این هدف برساند. در این راه باید مخاطبان اصلی خود و هدفشان از شرکت در دوره آموزش مجازی را به خوبی بشناسید.
ادامه مطلب

پیاده سازی سیستم مدیریت آموزشی lms

نکات راه اندازی و پیاده سازی سیستم مدیریت آموزشی lms

سیستم مدیریت آموزشی LMS، نرم افزاری است که فعالیت آموزش گیرنده را ثبت و پیگیری می کند. به عبارت دیگر، این سیستم، روند یادگیری و آموزش را به طور خودکار مدیریت می کند. با توجه به نقش مهم و حیاتی سیستم مدیریت آموزشی LMS در فرایند توسعه آموزش، نیاز به استفاده از ساختار استاندارد در ایجاد و پیاده سازی چنین سیستم هایی کاملاً ضروری می باشد. 
ادامه مطلب

محتوای یادگیری الکترونیکی

4 ترفند ساده برای بازبینی محتوای یادگیری الکترونیکی

چگونه متوجه می شوید که دوره های آموزش مجازی شما به بازبینی نیاز دارد یا نه؟ علاوه بر آن، چگونه باید آن را اجرا و پیاده کنید؟ از کجا شروع کنیم؟ در ادامه این مقاله به این سوالات و نکات مربوط به بازبینی محتوای یادگیری الکترونیکی خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

20 وب سایت برای یادگیری مجازی زبان انگلیسی

20 سایت برتر آموزش زبان

زبان انگلیسی یک، یک زبان ضروری برای همه است. چرا  که زبان رسمی 53 کشور است که 400 میلیون نفر در سرتاسر جهان با آن صحبت می کنند و بیشتر وب سایت ها به این زبان هستند. در این مطلب بهترین سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی معرفی می شوند.
ادامه مطلب

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان

استفاده از کامپیوتر ها و فناوری به جزء مهم و حیاتی زمینه آموزش و یادگیری تبدیل شده است. امروزه آموزش مجازی به یک فاکتور حیاتی در  صنعت های مختلف تبدیل شده است و آموزش و پرورش یکی از آن ها می باشد؛ به خصوص آموزش زبان. این مقاله به آموزش مجازی زبان انگلیسی می پردازد.
ادامه مطلب


ساخت دوره های آموزش مجازی متمرکز

ساخت دوره های آموزش مجازی متمرکز

آموزش مناسب نیروی کار می‌تواند به یک نیروی کار شادتر، راضی‌تر و علاقه‌مندتر منجر شود، که به نوبه خود باعث کاهش گردش مالی و هزینه‌های استخدام و معارفه کارکنان جدید می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت که آموزش کارکنان مزایای زیادی را به دنبال دارد.
ادامه مطلب

یادگیری ترکیبی

یادگیری ترکیبی (blended learning) چیست؟ چگونه می توان آن را ایجاد کرد؟

همان گونه که از نام این روش مشخص است یادگیری ترکیبی، یک راهکار میانی بین آموزش مدرس محور یا همان آموزش سنتی و  آموزش مجازی (elearning یا mlearning) است. در آموزش ترکیبی می تواند بهترین فرمت های یادگیری در هر دو روش را انتخاب کنید و ارائه دهید. برای یادگیری ترکیبی در انگلیسی دو اصطلاح blended learning و hybrid learning به کار برده می شود.

ادامه مطلب

سیستم های lms در سال 2020

20 پیش بینی آماری هیجان انگیز در مورد سیستم های lms

آمار و پیش بینی های مربوط به سیستم های مدیریت یادگیری ثابت می کند که چرا یک نرم افزار مدیریت آموزشی برای هر شرکت و موسسه آموزشی مهم می باشد. وقتی می خواهید سیستم ال ام اس خریداری کنید، باید به دنبال فاکتور های و معیار های خاصی باشید. به ویژگی هایی نظیر نحوه و کیفیت انتقال داده، امکانات توسعه گیمیفیکیشن و ابزار های یادگیری اجتماعی و مشارکتی توجه کنید. مسئله ای که مهم است این است که در نظر بگیرید کدام یک از این ابزار ها را بیشتر می خواهید و هزینه های مربوط به هر کدام از ویژگی های سیستم lms را بدانید. 
ادامه مطلب


تازه های آموزش مجازی در سال 2020

تازه های آموزش مجازی در 2020

در این مقاله ترند های مختلف حوزه آموزش الکترونیکی را با 3 رویکرد مختلف بررسی خواهیم کرد. این رویکرد ها عبارتند از مربوط به چگونگی ارتباط آنها با فراگیران، مشاغل و تیم های L&D. میزان برآورده شدن انتظارات هر کدام از این سه ذی نفع توسط این ترند ها و اینکه هر کدام از آن ها دانش پذیران را برای جریان کاری آینده آماده خواهند کرد را ارزیابی خواهیم کرد. در اینجا لیستی از ترندهای آموزش الکترونیکی در سال 2020 آورده شده است. ما معتقدیم که همه اینها در آینده نزدیک بخشی جدایی ناپذیر از یادگیری مجازی خواهند بود.
ادامه مطلب

ویژگی های آموزش میکرولرنینگ

بهترین ویژگی های میکرولرنینگ

میکرولرنینگ چیست؟ میکرولرنینگ جز یکی از برترین و جدید ترین روش های آموزش و یادگیری مجازی می باشد. امروزه، افراد جامعه مشغله ها و دغدغه های بسیاری دارند و همین امر سبب می شود خیلی از افراد وقت شرکت در دوره های آموزشی عادی و زمان بر را نداشته باشند. میکرو لرنینگ، آموزش های طولانی را به بخش های کوتاه تقسیم می کند و با طراحی جذاب آن را به مردم ارائه می دهد. 
ادامه مطلب

کاربرد هوش مصنوعی در آموزش مجازی

نقش هوش مصنوعی در آموزش مجازی

هوش مصنوعی تغییرات شگفت انگیزی در بخش آموزش و پرورش به ارمغان آورده است. هم دانش آموزان و هم موسسات آموزشی، از نتایج کاربرد هوش مصنوعی در آموزش بهره مند می شوند. AI یا هوش مصنوعی می تواند به طور چشمگیری بر آینده صنعت آموزش و پرورش ما تأثیر بگذارد.
ادامه مطلب

کلید آینده آموزش الکترونیکی در دست چه تکنولوژی هایی است؟

کلید آینده آموزش الکترونیکی در دست چه تکنولوژی هایی است؟

می خواهیم نگاهی به تکنولوژی هایی که به نظر می آید نقش مهمی در تحول و آینده آموزش الکترونیکی خواهند داشت، بیندازیم.

ادامه مطلب

نکات نصب مودل

نکات نصب و استفاده از پلاگین های نرم افزار مودل

پلاگین ها افزونه های اختیاری نرم افزار مودل هستند که ویژگی ها و قابلیت هایی مانند فعالیت ها، انواع سوالات امتحان ها و کوئیزها، گزارش ها، ادغام با سیستم ها دیگر و دیگر قابلیت های اضافه دیگر را گسترش می دهند.

ادامه مطلب

کاربرد آموزش مجازی برای کسب و کارها

بازگشت سرمایه در آموزش مجازی

کاربرد آموزش مجازی برای کسب و کارها در سراسر جهان توسط شرکت های بزرگی پذیرفته شده است و تعداد شرکت هایی که مایل به سرمایه گذاری در یک برنامه یادگیری آنلاین و آموزشگاه مجازی هستند، سالانه افزایش می یابد.
ادامه مطلب

بهترین ابزار های آموزش الکترونیکی

بهترین ابزار آموزش الکترونیکی در سال 2020

یک فرد حرفه ای در زمینه آموزش الکترنیکی کسی است که بهترین ابزارهای آموزش الکترونیکی را می شناسد و از آن ها استفاده می کند. اگر می خواهید که در مورد ابزارهای تالیف و انتشار عالی برای آموزش الکترونیکی بیشتر بدانید، با مولف های خود ارتباط موثرتری برقرار کنید یا بتوانید زمان بیشتری را سازمان دهی کنید، لیست ابزارهای مفید آموزش الکترونیکی که ما به شما معرفی خواهیم کرد، مطمئناً کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب

آموزشگاه مجازی

آموزش مجازی چیست؟


یک مدرسه آنلاین ( آموزشگاه مجازی، e-school ، مدرسه سایبری) به طور کامل نکات کلیدی و مطالب آموزش را در بستر اینترنت به دانش آموزان می آموزد. آموزشگاه مجازی به معنای آموزشی از طریق یک یا چند تکنولوژی جهت ارائه مطالب آموزشی به دانش آموزان استفاده می کند، به خصوص دانش آموزانی که به معلم دسترسی ندارند.

ادامه مطلب

دامنه کاربرد واقعیت مجازی در آموزش الکترونیکی

واقعیت مجازی در آموزش الکترونیکی چه قابلیت هایی خواهد داشت؟ نوزاد های امروز در طول دوران تحصیل خود، کارهای میکل آنژ را با راه رفتن در کلیسای سیستین، تماشای آثار او و احتمالاً ایستادن و مکالمه ای در زمینه کارهایش یاد خواهند گرفت. دانش آموزان در ماه قدم خواهند زد و مهندسان نفت به داخل زمین خواهند رفت. دکترها در سیستم قلب و عروق شما حرکت خواهند کرد. محققان همواره خواهد توانست درون یک کتاب خانه به گشت و گذار بپردازند. طراحان خودرو خواهند توانست در صندلی عقب خودرویی که خود طراحی کرده اند بنشینند تا ببینند چه حسی دارد و دید خارجی آن را آزمایش خواهند کرد.
ادامه مطلب

استفاده از بسته اسکورم در نرم افزار مودل

از آنجا که صنعت آموزش الکترونیکی LMS روز به روز در حال گسترش است ، برای هماهنگی امور آن، استاندارد هایی تدوین شده است. ضروری به نظر می رسد که دست اندرکاران آموزش الکترونیکی، در هر رده ای، باید با استانداردهای آموزش الکترونیکی آشنا شوند و از آنها در جهت تدوین دوره های آموزشی استفاده کنند تا محصولات آنها از کیفیت و کارایی مطلوبی برخوردار باشد.
ادامه مطلب

آینده اموزش مجازی با چت بات ها

آینده آموزش مجازی با چت بات ها

آینده آموزش مجازی با چت بات ها: در این مقاله به کاربرد چت بات ها در آموزش مجازی و آموزش الکترونیکی خواهیم پرداخت.


ابزار تالیف دوره های آموزش مجازی

ابزار تالیف دوره های آموزش مجازی

فن آوری های جدید روش تحویل و ارائه آموزش را تغییر داده است. در این مقاله به بررسی نه ابزار مهم آموزش مجازی و elearning خواهیم پرداخت. هر کدام از ابزار های تالیف آموزش های الکترونیکی را بر اساس سهولت استفاده، کیفیت محتوای تولید شده ، سرعت تألیف و مقیاس پذیری مقایسه خواهیم کرد. 
ادامه مطلب

نرم افزار های وب کنفرانس برای آموزش آنلاین

مزایای آموزش مجازی در برگزاری کنفرانس

کاربرد وب کنفرانس در صنعت آموزش مجازی چیست؟ چه نرم افزار های وب کنفرانسی برای آموزش آنلاین وجود دارد؟ در این مقاله به مزایای آموزش مجازی در برگزاری کنفرانس خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب

یادگیری مجازی موبایلی

چشم انداز های یادگیری موبایلی

یادگیری موبایلی در دنیای امروز رواج بسیاری زیادی دارد. و این نتیجه عصر دیجیتال است. عصر همیشه در حال تغییر دیجیتال! اما همه چیز در دنیا دو جنبه دارد. جنبه مثبت و جنبه منفی. یادگیری موبایلی هم از این موضوع مستثنی نیست. با ما همراه باشید تا مزایا و معایب یادگیری موبایلی را بررسی کنیم.
ادامه مطلب

هفت روش یادگیری اجتماعی در آموزش انلاین

هفت روش یادگیری اجتماعی در آموزش انلاین

یادگیری اجتماعی چیست؟ کاربرد یادگیری اجتماعی در آموش آنلاین به چه صورت است؟
ادامه مطلب

 سامانه مدیریت یادگیری چیست

سامانه مدیریت یادگیری چیست؟ lms هوشمند تر

با پیشرفت تکنولوژی و IT، در بخش فناوری آموزشی نیز، نرم افزار آموزش مجازی یا همان نرم افزار LMS توسعه یافت که می تواند بسیاری از کارهای مربوط به آموزش و یادگیری را مدیریت کند.

ادامه مطلب

مزایای استفاده از ال ام اس مبتنی بر فناوری ابری

مزایای استفاده از ال ام اس مبتنی بر فناوری ابری

سیستم های مدیریت آموزش به طریق های مختلفی دسته بندی می شود. یکی از انواع این نرم افزار ها، ال ام اس های مبتنی بر رایانش ابری می باشد.
ادامه مطلب

نقش متخصصان موضوعی در آموزش مجازی

نقش متخصصان موضوعی در توسعه آموزش الکترونیکی

آموزش الکترونیکی و نقش متخصصان موضوعی در آن: در این مقاله به اهمیت و وظایف افراد خبره و متخصصان در زمینه های آموزشی مختلف خواهیم پرداخت
ادامه مطلب

ضرورت آموزش الکترونیکی

ضرورت آموزش الکترونیکی و حرکت به سمت آن

ورود کامپیوترها به زمینه کسب و کار، دنیای امروز را به کلی متحول نموده است. این موقعیت الزاماتی را می طلبد که ناگزیر باید به آن مجهز شد. یکی از این قابلیت ها آموزش الکترونیکی یا ال ام اس و نهادینه کردن آن در سازمان است.
ادامه مطلب

برگزاری کلاس آنلاین

35 نکته برای برگزاری بهتر کلاس آنلاین (قسمت دوم)

اگر شغل شما در زمینه آموزش مجازی و آموزش از راه دور است، اگر قصد راه اندازی و برگزاری کلاس انلاین دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این پست، 35 نکته درباره برگزاری کلاس آنلاین که می توانند سطح آموزش مجازی شما را تا حد زیادی بهبود دهند بازگو شده است.
ادامه مطلب

کلاس آنلاین

35 نکته برای برگزاری بهتر کلاس آنلاین(قسمت اول)

اگر شغل شما در زمینه آموزش الکترونیکی است، اگر قصد راه اندازی و برگزاری کلاس آنلاین دارید، این پست سرشار از اطلاعات ارزشمندی برای شما می باشد. 35 نکته جالب برای نحوه برگزاری کلاس آنلاین که می توانند سطح آموزش مجازی شما را تا حد زیادی بهبود دهند.
ادامه مطلب

تاثیر میکرولرنینگ در موفقیت آموزش الکترونیکی

تاثیر میکرولرنینگ در موفقیت آموزش

همانگونه که میکرو آموزش در حال رشد است و در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. برخی شیوه هایی در حال ظهور هستند که می توانند تجارب بهتری را برای توسعه دهندگان و دانش آموزان رقم بزنند.
ادامه مطلب

تاریخچه سیستم آموزش مجازی

مروری بر تاریخچه آموزش مجازی

کلمه آموزش مجازی یا vitrual learning و یا به عبارت دیگر آموزش الکترونیکی e-learning خیلی زود در سایت های مختلف جا افتاد و افراد زیادی از این سیستم برای انتقال دانش خود استفاده کردند . این آموزش ها در ابتدا به صورت سایت های ساده html ساخته می شد و در اختیار کاربران قرار می گرفت ، ولی رفته رفته وبلاگ های شخصی امکان ساخت فضای رایگان را در اختیار عموم قرار دادند و افراد زیادی با استفاده از این وبلاگ ها آموزش های خود را ساخته و در اختیار دیگران قرار می دادند.
ادامه مطلب

خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS

13 نکته در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS

خرید نرم افزار LMS همواره یکی از دغدغه های مشتریان و خریداران نرم افزار است. موارد زیادی در خرید نرم افزار LMS مهم هستند مانند قیمت، مراحل نصب، پشتیبانی مناسب نرم افزار و غیره. در این مقاله به برخی از این نکات مهم پرداخته ایم:
ادامه مطلب

اولین برنامه آموزش آنلاین

4 گام برای توسعه اولین دوره آموزش آنلاین

در این مطلب به این موضوع پرداخته می شود که چگونه برای اولین بار یک برنامه آموزش سازمانی موفق را طرح ریزی کنید. 

"یادگیری و آموزش سازمانی و تبدیل سریع این آموزش ها به عمل، یکی از بهترین مزیت های رقابتی هستند." این جمله نقل قولی از آقای جک ولچ، مدیرعامل سابق جنال الکتریک است.

ادامه مطلب

ویدئو های آموزشی

بهبود ویدئوهای آموزشی با 8 ترفند ساده

پیش بینی می شود که تا سال 2021، هشتاد درصد از اینترنت جهانی مبتنی بر ویدئو خواهد بود. برای این که بزرگی این عدد را بهتر درک کنید، سیاره زمین را در ذهن خود تجسم کنید. قسمت عظیم آبی که سطح سیاره را پوشانده است تنها 71 درصد از کل را شامل می شود.

ادامه مطلب

انتخاب ترکیب رنگی در محتوای آموزش مجازی

انتخاب ترکیب رنگی در محتوای آموزش مجازی

شاید یکی از سخت ترین جنبه های طراحی یک دوره آموزش الکترونیکی و تولید محتوای آموزش مجازی، انتخاب ترکیب رنگ آن باشد. پالت رنگ یا ترکیب رنگ به مجموعه محدود و از پیش تعریف شده ای از رنگ ها که در یک طرح استفاده می شود، اشاره دارد.

ادامه مطلب

آموزش الکترونیکی

موانع آموزش الکترونیکی چیست؟

آموزش الکترونیکی روشی نوین برای اجرای مراحل مختلف فرآیند آموزش و یادگیری است. آموزش الکترونیکی از ابزارهای مختلف و تکنولوژی آموزشی استفاده می کند تا دوره های آموزشی بهتری را ارائه دهد.
ادامه مطلب

نرم افزار های وب کنفرانس برای آموزش آنلاین

10 ابزار برتر نرم افزار وب کنفرانس

بهترین نرم افزار وب کنفرانس کدام است؟ آیا به نظر شما هم پیدا کردن یک نرم افزار مناسب وب کنفرانس و وبینار مانند تلاش برای پیدا کردن سوزن در انبار کاه است؟ در این مقاله، برترین ابزار های نرم افزار وب کنفرانس که می توانید برای استفاده در آموزش مجازی خود استفاده کنید، معرفی خواهد شد.

ادامه مطلب

انتظارات دانش آموزان از دوره های آنلاین

انتظارات دانش آموزان از دوره های آنلاین

در حالی که شما همیشه از قبل می دانید که چه مواردی را می خواهید به دانش آموزان خود آموزش دهید، باید به انتظارات خود دانش پذیرها و اینکه چه مطالبی می خواهند یاد بگیرند و این مطالب را چگونه می خواهند بیاموزند نیز توجه داشته باشید.

ادامه مطلب

کار با ابزرا آموزش آنلاین

هفت مهارت کار با ابزار آموزشی

ابزارهای آموزشی را می شناسید؟ فناوری آموزشی چه کمکی به مربیان و مدیران مدارس و به خصوص مدارس آموزش از راه دور می کند؟ برای کار با این ابزار آموزشی چه مهارت هایی نیاز است؟
ادامه مطلب

نکات مهم آموزش کارمندان

هشت نکته مهم برای آموزش کارمندان

آموزش آنلاین کارمندان: کارمندان امروزی از دوره های آموزش سازمانی چه انتظاراتی دارند؟ سازمان ها در آموزش های الکترونیکی خود چه نکاتی را باید رعایت کنند؟ در این مقاله به سوالات مربوط به آموزش کارمندان پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب

1 2 3