بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی، به معنی تبلیغات به‌صورت هدفمند و تأثیرگذار در اینترنت می باشد. به‌طور مثال استفاده از شبکه های اجتماعی، وبلاگها و صدها سایت آگهی و غیره که مشغول به فعالیت می‌باشند. پافکو با ارائه راه حل های مطمئن شما را در این امر یاری می رساند.

Email Marketing

ایمیل مارکتینگ: ارسال ایمیل به افراد و شناساندن محصولات و یا خدمات برای ترغیب کردن آنها به خرید و بهبود کسب و کار،  گفته می شود.

Content Marketing

بازاریابی محتوا، فرایندی است برای ایجاد محتوای باکیفیت بالا و ارزشمند برای راهنمایی خریداران و مصرف کنندگان و معرفی برند خود و جذب مشتری.

SEO Marketing

بازاریابی سئو، استفاده از تکنیکها و راه حلهایی برای بهتر دیده شدن در نتایج بالای موتورهای جستجو مانند گوگل.

Social Media Marketing

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، از طریق رسانه های اجتماعی، بازدیدکنندگان سایت را افزایش می دهند تا توجه مخاطبین را به یک موضوع یا محصول خاص، جلب و تشویق کنند.

Search Engine Marketing

بازاریابی موتور جستجو، باعث افزایش بازدید در نتایج صفحات موتورهای جستجو می‌شود. این روش به کمک بهینه‌سازی و تبلیغات صورت می‌پذیرد.

SMS Marketing

بازاریابی پیامکی، شاید این روش را به دلیل وجود فراوان تلفن همراه، سهل ترین روش تبلیغات دانست که پیامهای تبلیغاتی از طریق پیامک برای مخاطبین ارسال می شود.

اشتراک در خبرنامه پافکو
بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی (internet marketing) و مفاهیم و اصطلاحاتی همچون سوشیال مارکتینگ، فکس مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوی و بازاریابی پیامکی به چه معنی می باشند؟

بازاریابی محتوا چیست؟

امروزه توجه خریداران و مصرف کنندگان به تبلیغات سنتی کمتر از قبل شده است. آنها مهارت گشت و گذار در اینترنت و کسب اطلاعات از وب سایت ها را به خوبی فراگرفته اند و محتوا و اطلاعات سایت ها را با هم مقایسه می کنند

طراحی سایت جهت ارائه انواع خدمات تجاری و اقتصادی؟

آیا می دانید چرا باید هرشرکتی و یا ارائه دهندگان هرنوع خدماتی سایت داشته باشند؟ امروزه در دنیای فناوری و اینترنت حدود 50% افراد با مراجعه به سراچه‌ها و جستجو در گوگل و اینترنت، بدون هیچ دردسری به دنبال هدف خود می‌گردند.