بازاریابی اینترنتی

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

بازاریابی اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ

بازایابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ در واقع روشی از بازاریابی است که در آن با استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، تمام اقدامات انجام شده در راستای جذب مشتری به همراه جزئیات هزینه‌های صرف شده برای آن، قابل ردیابی می‌باشد. به این‌ترتیب می‌توانید با شناسایی بهترین کانال ها، باصرفه‌ترین و اثربخش‌ترین‌ روش‌های ممکن را شناسایی نموده و با کاهش هزینه، درآمد خود را افزایش دهید.

بازاریابی اینترنتی

روش‌های دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی، تکنیک‌ها و روش‌های متفاوتی دارد. از مهمترین آن‌ها می‌توان به ایمیل مارکتینگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، گوگل ادوردز، سئو، بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتینگ و بسیاری دیگر از روش‌ها اشاره کرد. البته این پایان راه نیست. با ابزارهای قدرتمند بازاریابی اینترنتی می‌توانید رفتار مخاطبان را، در مواجهه با محصولات و خدماتتان رصد کنید.

بازاریابی اینترنتی

سئو در دیجیتال مارکتینگ

سئو یکی از بهترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ است که به شما کمک می‌کند، در صدر نتایج موتورهای جست‌وجو قرار گیرید. به این صورت که با استفاده از این تکنیک هر زمان مخاطبان کلمه کلیدی مرتبط با کسب‌وکار شما را سرچ کنند، شما به عنوان صدرنشین نتایج جست‌وجو و بهترین تامین‌کننده خدمات مورد نظر آن‌ها، به ایشان نشان داده می‌شوید ودر ذهن آن‌ها خواهید ماند.

بازاریابی اینترنتی

تکنیک‌های سئو

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌و‌جو، در ابعاد مختلفی انجام می‌گیرد تا موتور جست‌وجو مانند گوگل،هنگام شناسایی و ارزیابی سایت شما بتواند آن را یک وب سایت قدرتمند و مورد پسند مخاطبان شناسایی کند. در نتیجه هنگام جست و جوی کلیدواژه مرتبط با شما، سایتتان را به عنوان بهترین متخصص در زمینه کلیدواژه مورد نظر، به کاربران و مشتریان بالقوه نشان دهد.

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ، امروزه به یکی از پرمخاطب‌ترین موضوعات مورد استفاده در جهان تبدیل شده است. دلیل آن به‌صرفه بودن این روش بازاریابی است. در دیجیتال مارکتینگ، حتی ریزترین هزینه‌های شما قابل پیگیری بوده و تمام مخاطبان جذب شده قابل ردیابی می‌باشند. بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ، دارای روش‌های مختلفی است که شما و کسب و کار شما را در معرض میلیون‌ها مشتری بالقوه قرار می‌دهد. به این ترتیب شما قادر خواهید بود حرکات بازدیدکنندگان از خدمات و محصولات خود را رصد نموده و به درستی آنالیز نمایید.

با ما تماس بگیرید

بازاریابی اینترنتی

سهولت استفاده

SEO Marketing

بازاریابی سئو(بهینه سازی موتورهای جست و جو)، استفاده از تکنیکها و راه حلهایی برای بهتر دیده شدن در نتایج بالای موتورهای جستجو مانند گوگل می‌باشد.

تعریف دوره در چند دقیقه

Email Marketing

ایمیل مارکتینگ در واقع به ارسال ایمیل به افراد و شناساندن محصولات و یا خدمات برای ترغیب کردن آنها به خرید و بهبود کسب و کار، گفته می شود.

انعطاف پذیری

Content Marketing

بازاریابی محتوا، فرایندی است برای ایجاد محتوای باکیفیت بالا و ارزشمند برای راهنمایی خریداران و مصرف کنندگان و معرفی برند خود و جذب مشتری.

دریافت گزارشات بروز

Social Media Marketing

در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، از طریق رسانه های اجتماعی، بازدیدکنندگان سایت را افزایش می دهند تا توجه مخاطبین را به یک موضوع یا محصول خاص، جلب و تشویق کنند.

پشتیبانی ویژه

Influencer Marketing

اینفلوئنسر مارکتینگ، فروش از طریق افراد مطرح و محبوب مخاطبان هدف شما می‌باشد. به این صورت آن‌ها سفیر محصول شما خواهند بود یا در شبکه‌های مربوط به خودشان، شما را معرفی می‌کنند.

آموزش گام به گام

Video Marketing

بازاریابی ویدئویی، استفاده از ویدئوهای مرتبط با شما و محصول شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف و وب سایت‌های متنوع است، به‌ طوری که به صورت وایرال بتواند پیام شما را به گوش افراد برساند.

درخواست مشاهده نرم‌افزار

چرا خدمات دیجیتال مارکتینگ پافکو

فروشگاه اینترتی پافکو با دو نوع طراحی مخصوص به کسب و کارهای کوچک و طراحی فوق حرفه‌ای برای کسب و کارهای بزرگ و بین‌المللی، می‌تواند مانند یک شعبه و ویترین، تمام خدمات و محصولات شما را در معرض دید مخاطبان قرار داده و تمام نیازهای شما را، از داشتن یک فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی پوشش دهد.

خدمات طراحی سایت پافکو می‌تواند با ارائه وب سایت های حرفه‌ای برای شما، پایگاه اصلی شما در فضای وب را طراحی نموده و با سئو محور بودن آن به شما در جذب مخاطبان بیشتر و افزایش درآمد کمک کند. این خدمات در دو نوع قالب های عمومی و طراحی قالب‌های اختصاصی، بیشترین تنوع را برای انتخاب شما فراهم آورده است.

ارائه خدمات سئو توسط پافکو و همچنین مشاوره و نظارت متخصصان ما در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو، شما را در معرض دید هزاران کاربر بالقوه در سراسر دنیا قرار خواهد داد و سایت شما را به عنوان یک متخصص حرفه ای در زمینه کسب و کار اینترنتی خود، در ذهن مخاطبان قرار می‌دهد.

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه های پافکو، محقق شده است.

بازاریابی اینترنتی به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به حضور فیزیکی، از طریق فضای مجازی و با استفاده از اینترنت، به صورت جهانی و خارج از مرزها بازاریابی نموده و مشتری بالقوه داشته باشید. برای تبلیغات بهینه، به‌صرفه‌ترین روش استفاده از سئو و سایر روش‌های دیجیتال مارکتینگ است. زیرا با این روش می‌توانید تمام هزینه های صرف شده بابت هر محصول را از ابتدا تا انتها پیگیری و ردیابی نمایید. از این طریق متوجه خواهید شد که کدام‌یک از روش‌ها برای شما، مشتری بیشتری آورده و هزینه شما در کدامیک از کانال‌ها بازدهی نداشته است. به این ترتیب به کانال‌های پربازدید، ارزش بیشتری می‌دهید.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید

مقالات بازاریابی اینترنتی


فیلم های آموزشی بازاریابی اینترنتی

فیلم های بیشتر سامانه ارسال پیامک را ببینید