اتوماسیون اداری موبایل اپل IOS 

نسخه APP اتوماسیون اداری تلفن همراه IOS  طرفداران خاص خود را دارد این نسخه از اتوماسیون اداری بسیار حرفه ای طراحی شده است بطوریکه سرعت و کاربری آسان آن شما را متعجب خواهد کرد.

نسخه اتوماسیون اداری تلفن همراه IOS این بستر را فراهم می نماید که نامه های ادرای از طریق کارتابل بدون محدودیت مکانی و زمانی بصورت 24 ساعته از اولویت بالا به اطلاع شما رسانده شود بطوریکه پس از دریافت هر نامه یک نوتیفیکیشن جهت اطلاع فوری روی گوشی تلفن شما نشان داده می شود.

اتوماسیون اداری تحت تلفن همراه این امکان را به کاربران می دهد تا با دفتر تلفن اتوماسیون اداری ارتباط برقرار کنند و اطلاعات پرسنل را از آن استخراج نمایند.

اتوماسیون اداری موبایل با اتوماسیون اداری تحت وب بصورت یکپارچه عمل می کند و از یک بانک اطلاعاتی SQL استفاده می کند بطوریکه وقتی شما یک نامه از طریق گوشی خود ارسال می نمایید کاربران دریافت کننده هم از کارتایل تحت وب خود می تواند آنرا رویت کند هم از طریق گوشی موبایل و کاربران می تواند همزمان برای یک گروه خاص یک نامه را بصورت رونوشت اصلی یا مخفی ارسال کند.

اتوماسیون اداری تحت IOS

اتوماسیون اداری موبایل

در اتوماسیون اداری تحت موبایل نامه های مهم را می توانید ستاره دار کنید و اینگونه نامه را بصورت دسته بندی شده رویت کنید.

در اتوماسیون اداری اپل IOS در بخش کارتابل نامه های خوانده شده و نامه های خوانده نشده بصورت دسته بندی شده در اختیار کاربران می باشد.

گردش کار یکی از اجزا اصلی اتوماسیون اداری تحت تلفن همراه پافکو می باشد در این حالت شما می توانید کلیه مکاتبات اداری طی یک چرخه مشخص به گردش در آورید.


سوالات متداول FAQ بخشی است که در اتوماسیون اداری تحت تلفن همراه وجود دارد و کاربر با مراجعه به آن می تواند جواب پرسشهای عمومی خود را دریافت کند.

تنظیمات نوتیفیکیشن در اتوماسیون اداری این امکان را می دهد که کاربر این گزینه را فعال یا غیر فعال کند.

امنیت بالا در اتوماسیون اداری بطوری است که اطلاعات بصورت رمزنگاری شده منتقل می گردد و در این خصوص گواهی امنیت دریافت شده است.

اتوماسیون اداری IOS