سومین همایش رایگان آنلاین یادگیری الکترونیکی با موضوع:

آخرین متدهای تدریس در آموزش مجازی 2021

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در یادگیری الکترونیکی نحوه تدریس می‌باشد، در این همایش به برخی از مهمترین روشهای تدریس آنلاین پرداختیم

ویدیو همایش آخرین متدهای تدریس در آموزش مجازی

آخرین متد های تدریس در آموزش مجازی 2021

در مورخه 1400/07/26 روز دوشنبه از ساعت 11:00 لغایت 13:00 سومین همایش آنلاین با عنوان آخرین متدهای تدریس در آموزش مجازی 2021 با همکاری کانون فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم‌و‌صنعت و هلدینگ دانش بنیان شرکت پافکو برگزار شد.

ما همواره در تلاشیم راهکارهای نوین در آموزش مجازی را به نحوی شایسته در کشور عزیزمان ایران، ارتقاً دهیم. در همایش فوق تمرکز پیرامون روشهای تدریس نوین بوده و امیدواریم با شرکت خود در این همایش از مزایای علمی آن بهره‌مند شده و باعث ارتقای هرچه بیشتر یادگیری الکترونیکی شویم.

نرم افزار های دانلود ادوبی کانکت برای شرکت در همایش مجازی

لینک دانلود ادوبی کانکت

آرشیو همایش های پافکو

همایش فناوری نوین در آموزش مجازی

همایش فناوری‌های نوین در آموزش مجازیتاریخ وبینار: 1400.04.28

با هدف بررسی و بهبود روند آموزش مجازی به دنبال راه‌کارهایی گشتیم تا اثرگذاری آموزش مجازی را بیشتر کنیم تا دانش‌پذیران باسوادتری تربیت کرده و آموزش مجازی را به اجبار نه، بلکه با علاقه دنبال کنیم، همچنین اساتید باتجربه‌تری بر اساس نیاز دانشپذیران دارا باشیم.

جزئیات وبینار
وبینار آموزش مجازی

وبینار تجربیات موفق دانشگاه ها و موسسات آموزش در آموزش مجازیتاریخ وبینار: 1399.10.16

با توجه به شرایط متفاوتی که در طی یک سال اخیر، در حوزه‌ی آموزش شاهد آن بوده‌ایم، پرداختن به افزایش دانش و هم‌افزایی در این حوزه، به شدت ضروری می‌نماید. در این راستا، شرکت پافکو، با همکاری کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه علم‌وصنعت اقدام به برگزاری وبینار (همایش آنلاین ) تجربیات موفق دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در آموزش مجازی کرده است.

جزییات وبینار