مقالات وب کنفرانس

زیر ساخت لازم برای وب کنفرانس ادوبی کانکت

سخت افزار، شبکه و سیستم مورد نیاز برای حضور و شرکت در جلسات وب کنفرانس ادوبی کانکت و نصب سرور وب کنفرانس ادوبی کانکت.
ادامه مطلب

اجاره کلاس مجازی

اجاره کلاس مجازی و راه اندازی آن چگونه انجام می شود؟

در این مقاله قصد داریم به سرویس اجاره کلاس مجازی و مزایای آن بپردازیم. اجاره کلاس مجازی راه حلی عالی و مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک و مدرسین خصوصی است تا با بهینه ترین هزینه کلاس های آنلاین، وبینار و جلسات آنلاین خود را برگزار کنند.
ادامه مطلب

با سرویس وب کنفرانس، نگران کنسل شدن رویدادهای خود نباشید

با سرویس وب کنفرانس، نگران کنسل شدن رویدادهای خود نباشید

اگر به هر دلیلی سمیناری که قرار بود برگزار کنید لغو شده باشد، نگران نباشید و با سرویس کلاس مجازی سمینار خود را به صورت آنلاین و تحت وب برگزار کنید.

سرویس کلاس مجازی پافکو
ادامه مطلب

وبینار و کلاس مجازی

مقایسه 2 نوع آموزش مجازی مختلف: وبینار و کلاس مجازی

 در مقاله پیش رو ۳ نکته بسیار مهم را فرا خواهید گرفت که به شما کمک می کند در بستر وبینار، کلاس مجازی برگزار کنید و با درگیر کردن مخاطبان خود از فضای آموزش مجازی لذت ببرید.
ادامه مطلب

برگزاری یک وبینار عالی

نکته هایی برای برگزاری جلسه وبینار بهتر!

چرا از حضور و صحبت در جلسه وب کنفرانس متنفر هستیم؟

قبل از پیدایش کرونا ویروس، Covid19، همیشه ترس از دست دادن امتحانات نهایی را داشتم. اکنون در مورد به هم ریختن وب کنفرانس هایم نیز همین حس را دارم. بدتر از همه، این حس فقط یک کابوس نیست، بلکه کاملا واقعیت دارند! هیچ چیزی مانند اجرای یک ارائه لایو با 100 نفر شرکت کننده و توسط یک پیام رسان، گیج کننده نیست. اما خوشبختانه، اخیرا چیزهای جدیدی یاد گرفته ام که ارائه های آنلاین خودم را بهتر  اجرا کنم...

ادامه مطلب

7 مزیت نرم افزار وب کنفرانس برای فعالین آموزش مجازی

7 مزیت نرم افزار وب کنفرانس برای مسئولین آموزش مجازی

همه می دانیم که ابزارهای وب کنفرانس در صنعت آموزش مجازی بسیار با ارزش هستند، اما آن ها واقعا چه مزایایی برای دوره های آنلاین شما به همراه دارند؟ در این مقاله، به برترین مزیت های نرم افزار وب کنفرانس را برای متخصصان آموزش مجازی خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب

7 نکته کسب آمادگی تدریس آنلاین

7 نکته کسب آمادگی تدریس آنلاین

ثبت نام در کلاس های آموزشی آنلاین رو به افزایش است و هر روزه تعداد زیادی از افراد از اینترنت برای گذراندن کلاس های دانشگاه و کلاس های آموزش عمومی خود استفاده می کنند. تدریس از راه دور هنوز هم یک مفهوم نسبتاً جدید است و پذیرش و همگام شدن با آن برای کسانی که تجربه آن را ندارند، زمان می برد. در این مقاله، به نحوه ی آماده شدن برای تدریس آنلاین برای مربیان و معلم ها پرداخته ایم.
ادامه مطلب

ایجاد جلسه آنلاین و مدیریت layout ها در ادوبی کانکت

آموزش مدیریت نرم افزار Adobe Connect: مجموعه آموزش جامع و کامل ایجاد و مدیریت جلسات آنلاین در ادوبی کانکت

ایجاد جلسه آنلاین و مدیریت layout ها در ادوبی کانکت

ادامه مطلب

معرفی جلسات مجازی adobe connect

آشنایی با محیط یک جلسه مجازی در نرم افزار adobe connect – مفهوم جلسه آنلاین، کنترل های داخل سیستم، نقش ها و سطح دسترسی ها و کتابخانه های مرتبط.
ادامه مطلب

تاثیر-کووید19-بر-آموزش آنلاین

تاثیر کووید19 بر آموزش و تدریس آنلاین

بیش از 1.2 میلیارد دانش آموز در 186 کشور جهان به دلیل پیدایش و انتشار ویروس کووید 19 و تعطیل شدن مدارس، نتوانستند آموزش خود را به صورت حضوری ادامه دهند. به همین دلیل کل سیستم آموزش و پرورش اجبارا به سمت روش های جدید برای ارائه مدل های آموزشی آنلاین کشیده شده اند. قبل از همه گیری کووید19، آموزش آنلاین بیشتر جنبه ی « خوب است که به کار گرفته شود » داشت؛ ولی با شرایط کنونی به یک ضرورت تبدیل شده است.
ادامه مطلب

1 2