نرم افزار آموزش مجازی تحت وب

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

دنیای جدید آموزش با LMS

نرم افزار آموزش مجازی lms در واقع نرم افزاری است که برای برگزاری دوره های آموزش مجازی به صورت بهینه و با کیفیت به کار گرفته می شود. ال ام اس در واقع یک ابزار مناسب برای پیاده‌سازی رویکرد جدید آموزش از راه دور است که مزایا و ویژگی های متنوعی را در اختیار همه ی کاربران می گذارد.

سه کلمه سیستم مدیریت یادگیری (LMS) را می‌توان به این صورت توضیح داد:

  • یادگیری : شما از این نرم افزار برای ارائه دوره های آموزشی یا برنامه‌های آموزشی استفاده می‌کنید.
  • مدیریت : به شما کمک می‌کند این دوره ها را به صوت ساده ارائه داده و مدیریت کنید. (ایجاد کنید، آنها را تغییر دهید، آنها را به فراگیران اختصاص دهید، به آنها نمره دهید و ...)
  • آخرین و مهمترین کلمه آن سیستم است. یک کلمه جالب که به "نرم افزار" ترجمه می شود. در واقع LMS یک برنامه کامپیوتری است.

هنوز مفاهیمی وجود دارد که شما کنجکاوید بیشتر در مورد آن بدانید

با ما تماس بگیرید

مزایای سیستم آموزش مجازی

سهولت استفاده

سهولت استفاده

کار با نرم افزار LMS (ال ام اس) پافکو واقعا ساده است و نیاز به تخصص خاصی برای شما و تیم شما ندارد. تلاش ما این بوده است که در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز در آموزش آنلاین و آموزش مجازی، سادگی استفاده را فراهم کنیم.

تعریف دوره در چند دقیقه

تعریف دوره در چند دقیقه

سرعت و انعطاف بالای نرم افزار LMS (ال ام اس) پافکو، شما را در ایجاد دوره‌های آموزش مجازی در لحظه یاری خواهد کرد. فقط کافی است یک بار محیط نرم‌افزار ما را مشاهده کنید.

پشتیبانی ویژه

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی پافکو، همیشه در دسترس شما هستند. افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید شما تا پیاده‌سازی و استفاده در کنار شما باشیم.

آموزش گام به گام

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه آموزش کار با نرم افزار را نخواهید داشت. تیم آموزش ما از ابتدای استقرار نرم افزار تا زمان تسلط تیم شما، در خدمت مشتریان عزیزمان خواهند بود.

انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

با پلتفرم ویژه پافکو، آموزش مجازی را به صورت حرفه‌ای به کارمندان و دانشپذیران خود ارائه دهید. سازگاری و انعطاف‌پذیری نرم افزار ما، امکان استفاده را هم برای سازمان‌ها جهت آموزش منابع انسانی و هم برای آموزشگاه ها جهت آموزش غیرحضوری فراهم نموده است.

دریافت گزارشات بروز

دریافت گزارشات بروز

نرم افزار LMS (ال ام اس) پیشرفته پافکو، با ارائه گزارش از کلیه جزئیات فرآیند ثبت‌نام، حضورغیاب، میزان پیشرفت آموزش و یادگیری شما را بر حسب نیاز و علاقه، در جریان لحظه به لحظه جزئیات قرار می‌دهد.

درخواست مشاهده نرم افزار
LMS (ال ام اس) تحت وب

LMS (ال ام اس) تحت وب

یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌ها برای اجرای آموزش مجازی به صورت حرفه‌ای، نرم افزار LMS است که توسط آن پیاده‌سازی آموزش از راه دور  به‌هر دو صورت آنلاین و آفلاین، براحتی امکان‌پذیر است. LMS پافکو، با ارائه قابلیت‌های ویژه‌ با کاربری ساده، مورد استقبال علاقمندان به پیاده‌سازی آموزش مجازی قرار گرفته است.

LMS (ال ام اس) تحت موبایل

LMS (ال ام اس) تحت موبایل

اپلیکیشن LMS پافکو، به شما در استفاده سریع از بستر آموزش مجازی کمک خواهد کرد. این اپلیکیشن با پیاده‌سازی ساده می‌تواند کار آموزش و یادگیری در هر زمان و مکان را، برای مدیران و دانشپذیران تسهیل نماید. نرم افزار LMS تحت موبایل، دانشپذیران را در یادگیری تنها با یک دستگاه تلفن همراه، یاری خواهد کرد.

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

نرم افزار LMS با ایجاد قابلیت برگزاری آزمون آنلاین، به شما کمک خواهد کرد تا ارزیابی و سنجش اثربخشی آموزش اجرا شده را به خوبی انجام دهید. در این حالت دانشپذیران بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل برای آزمون و بدون محدودیت جغرافیایی، می‌توانند این کار را از راه دور و به صورت آنلاین با امنیت بالا انجام دهند.

تالار گفتگو

تالار گفتگو

داشتن یک ارتباط تعاملی و دوطرفه، همیشه از چالش‌های مهم در آموزش بوده است. این موضوع به شدت مورد تاکید مدرسان و فعالان صنعت آموزش نیز می باشد. نرم افزار LMS پافکو، با ایجاد قابلیت‌های ویژه در ایجاد محتوای تعاملی یا محتوای اسکورم و علاوه بر آن برگزاری تالار گفتگو به خوبی توانسته است به این چالش پاسخ دهد.

چرا LMS پافکو؟

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام به گام و حضوری در مورد نحوه کار با نرم افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم افزار LMS، همراهی کرده ایم.

پافکو با فراهم نمودن ویژگی های پیشرفته برای راحتی مدرس و فراگیرنده، پکیج نرم افزار آموزش مجازی  و سرویس کلاس مجازی  با تست رایگان را برای اولین بار در ایران به صورت یکپارچه ارائه داد. ما با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت فن آوری اطلاعات، به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی، مفتخریم که گواهی حسن انجام کار را از اکثریت مشتریان عزیزمان، دریافت کنیم.

 نرم افزار آموزش مجازی LMS پافکو بصورت یکپارچه با سایر زیرسیستم ها می تواند یک مجموعه دانشگاهی یا آموزشگاهی را که دوره های کوتاه مدت  و بلند مدت برگزار می نمایند، را بطور کامل مکانیزه نماید. هم اکنون بسیار از  شرکت ها و هلدینگ ها و دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی مجازی که نیاز به برگزاری جلسات آنلاین از طریق وب کنفرانس web conference و مدیریت ان از طریق از نرم افزار LMS  را دارند از این محصولات استفاده می نمایند.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید
فیلم های بیشتر سیستم آموزش مجازی را ببینید