قوانین و مقررات بهره برداری از سرویس کلاس مجازی پافکو بصورت SaaS (Software as a service)

عودت وجه پس از انصراف در 7 روز

این تفاهم نامه بین شرکت پافکو (ارائه دهنده خدمات کلاس آنلاین بصورت سرویس) و مشتری (سرویس گیرنده کلاس انلاین) به شرح زیر مورد توافق و پذیرش می باشد.

موضوع این تفاهم نامه، اجاره یا سرویس کلاس آنلاین یا اتاق مجازی می باشد.

مشتری (سرویس گیرنده) متعهد است اطلاعات پروفايل را هنگام خرید سرویس بطور صحیح در سامانه درج نماید و بمحض تغییر آن را بروز کند.

نصب و راه اندازی سرویس به محض پرداخت وجه، بصورت خودکار روی سایت پافکو فعال و در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت و پنل کاربری در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

جهت بهره برداری از سرویس یک اکانت به همراه رمز عبور در اختیار مشتری گذاشته می شود که مشتری موظف است آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.

مشتری کلیه خدمات پشتیبانی لازم را از طریق سامانه ارسال تیکت دریافت خواهد نمود، ثبت تیکت در تمامی روزهای هفته و بصورت 24 ساعته امکان پذیر است ولی پاسخ تیکت ها فقط در ساعات اداری (8 الی 17:30- به جز ايام تعطيل) پاسخ داده خواهد شد.

هر گونه خرید سرویس و تمدید آن تنها از طریق سایت امکان پذیر بوده و مشتری از طریق پنل کاربری به کلیه آموزشهای مورد نیاز جهت کار با پنل نرم افزار دسترسی خواهد داشت.

کلیه سرورها در داخل ایران میزبانی شده اند و دارای پهنای باند 10 گیگابايت و متناسب با سرویس ارائه شده دارای پروسس و رم می باشند، بنابراین مشتری با استفاده از اینترنت یا اینترانت می تواند خدمات مطلوب لازم را دریافت نماید. پهنای باند اختصاصی پیشنهادی برای ارائه دهنده و شرکت کنندگان حداقل 512 کیلوبایت بوده و در صورت به اشتراک گذاری فیلم و ... لازم است افزایش یابد.

مشتری متعهد می باشد که اینترنت مدرس یا ارائه دهنده دوره از کیفیت مطلوبی برخودار باشد و همچنین مخاطبین و شرکت کنندگان نیز باید دسترسی به اینترنتی مناسب داشته باشند تا سرویس بصورت مطلوب ارائه گردد.

مشتری مطابق سرویس خریداری شده ملزم به استفاده از تعداد وبکم می باشد و چنانچه از وبکم های بیشتری استفاده نماید مسئولیت کندی سرویس بعهده مشتری است.

مشتری تحت هیچ شرایطی حق واگذاری سرویس خریداری شده به غیر را ندارد.

مشتری متعهد است از سرویس خریداری شده در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کند در غیر اینصورت مسئولیت کلیه عواقب آن بدون قید و شرط به عهده ایشان خواهد بود.

شرکت پافکو جهت بهبود عملکرد سرویس می تواند نرم افزار را بدون اجازه از مشتری بروز رسانی نماید.

در صورت انصراف از خرید سرویس مشتری تا 24 ساعت فرصت اطلاع رسانی دارد و چنانچه مشکل از شرکت پافکو باشد وجه پرداختی فقط برای سرویس یک ماهه طی 7 روز کاری عودت می گردد ولی پس از 24 ساعت از خرید به هیچ عنوان وجه به مشتری عودت نمی گردد.

ماندگاری ویدیو های ضبط شده فقط برای سرویس ماهانه آنلاین حداکثر تا 72 ساعت بعد از اتمام سرویس میباشد.

 زمان سرویس از لحظه خرید محاسبه می‌شود.

 پشتیبانی تلفنی از ساعت 8 صبح الی 22 شب میباشد.

كليه اطلاع رسانی ها از طريق پیامک به شماره 30002304 به اطلاع مشتری رسانده خواهد شد و چنانچه مشتری شماره خود را بلاک كرده باشد (مسدود کردن یا عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی) را دريافت نخواهد كرد و كليه عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.

چنانچه تاریخ سرویس خاتمه یابد و مشتری تمدید آنلاین سرویس را در مهلت مقرر انجام ندهد، به منزله انصراف مشتری از دریافت و ادامه سرویس بوده و نرم افزار بصورت خودکار سرویس را قطع و کلیه اطلاعات را حذف می نماید، مشتری متعهد است چنانچه علاقمند به ادامه همکاری نمی باشد قبل از اتمام سرویس کلیه اطلاعات خود را در مکان مناسب آرشیو و بک آپ گیری نماید و در این راستا هیچ گونه مسئولیتی به عهده شرکت پافکو نمی باشد.

مسئولیت تهیه پشتیبان از اطلاعات، فایلهای ضبط شده، بانکهای اطلاعاتی و ... با خریدار است و مشتری باید بک آپ کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از سرورهای پافکو نگهداری نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بک آپ هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود و پافکو هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

محتوای خلاق عرف و غیرقانونی:

مشتری نباید از سرویس پافکو برای انتقال، توزیع، انتشار و نگهداری هرگونه محتوایی که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی، توهین آمیز، افترا آمیز، ، غیراخلاقی، ضد دینی، نژادپرستانه و در تضاد با شرایط عمومی پذیرفته شده است استفاده کند.

مشتری متعهد است از سرویس پافکو برای انتشار محتوای حاوی ویروس، کرم، تروجان یا سایر برنامه‌های مخرب استفاده ننماید.

مشتری متعهد است از زیر ساخت بعنوان فایل آپلودر و .... استفاده نکند و فقط در جهت برگزاری جلسات آنلاین بهره برداری کند.

مشتری متعهد می گردد که اقدام به تست نفوذ و آنالیز آسیب‌پذیری نرم افزار، شبکه های سرورها ، سرورها و نقض امنیت و سیستم‌های احراز هویت و... ننماید و از هویت جعلی استفاده نکند، بطور کلی چنانچه مشتری اقدام به هک و دور زدن سیستم نماید منع قانونی داشته و تمامی عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.

چنانچه مشتری متوجه شود یکی از ارائه کنندگانش در حال انتشار محتوایی از موارد نقض کننده های قوانین ایران می باشد، لازم است سریعا کلاس آنلاین مربوطه را متوقف نموده و در صورت لزوم به پلیس فتا اطلاع رسانی نماید تا عواقب بعدی آن به عهده مجری باشد.

چنانچه پافکو متوجه شود اتاق آنلاین به برگزاری جلسات آنلاین خارج از چارچوب این تفاهم نامه دایر می شود بطور یکطرفه امکان قطع سرویس را خواهد داشت و خریدار سرویس حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت. چنانچه این اقدام منجر به خسارت به برند پافکو شود مشتری باید خسارات لازم را پرداخت نماید.

تمام حقوق و مالکیت معنوی این تفاهم نامه برای شرکت پافکو می باشد و مالکیت نرم افزار و سرورها و ... به مشتری واگذار نمی گردد و مشتری فقط به صورت اجاره در مدت زمان تفاهم نامه از خدمات بهره برداری می نماید.

پافکو متعهد به رعایت محرمانگی کلیه اطلاعات موجود در سرویس خریداری شده می باشد و آن را در اختیار غیر قرار نخواهد داد.

فورس ماژور:

وقایعی خارج از کنترل شرکت شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، ممنوعیت یا محدودیت حکومتی ، قطع شدن اینترنت از طرف زیر ساخت مخابرات (که مجموعا به آن "فورس ماژور" اطلاق می‌کنیم ) باشد، مسئولیتی ندارد.

هر آنچه در این تفاهم نامه ذکر نشده است منطبق با قانون نظام جمهوری اسلامی ایران ساری و جاری می باشد و رعایت آن برای مشتری الزامی است.

مشتری اقرار و تضمین می نماید که این تفاهم نامه و قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه نموده و از جوانب قانونی آن اطلاع دارد. بنابراین شرایط و ضوابط مندرج در این تفاهم نامه را بدون هیچ گونه ابهامی درک کرده و با آنها موافقت کامل دارد.