داستان موفقیت مشتریان پافکو

داستان موفقیت مشتریان پافکو

بانک ملت

بدینوسیله مراتب سپاس و تشکر خود را از مدیریت شایسته جنابعالی و پرسنل زحمتکش آن شرکت محترم در زمینه نصب و راه اندازی نرم افزار های ... اعلام نموده و رضایتمندی خود را از همراهی متعهدانه پرسنل پشتیبانی فنی و آموزش شرکت پافکو ابراز می داریم.

عضو شورای مرکزی اتحادیه دانشگاههای غیر انتفاعی

بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات مدیریت و همکاران محترم پافکو، در خصوص راه اندازی پرتال و اتوماسیون اداری اتحادیه دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی غیردولتی غیر انتفاعی اعلام می دارد. امید است بیش از پیش موفق باشید

موسسه بنیاد سعدی

بدین وسیله مراتب سپاس و تشکر صمیمانه خود را از مدیریت شایسته و پرسنل زحمتکش پافکو در زمینه نصب و راه اندازی نرم افزارهای مدیریت آموزش مجازی LMS، مدیریت آموزشگاه، نرم افزار وب کنفرانس VC، اتوماسیون اداری و دبیرخانه و طراحی سایت اعلام می نماییم.

معاون پژوهش و فن آوری پژوهشگاه رنگ و پوشش

پژوهشگاه رنگ، مراتب خرسندی و امتنان خود را به جهت ارائه خدمات مطلوب آن شرکت در حوزه "مدیریت محتوا و سامانه آموزش دانشجویان" اعلام می دارد. این مهم بی شک با اخلاق حسنه مجموعه کارکنان آن شرکت محقق یافته است و توفیقات روزافزون الهی را برای آن مجموعه آرزومندیم

قائم مقام موسسه آموزش عالی مهر البرز

احتراما این موسسه رضایتمندی خود را نسبت به طراحی، پیاده سازی و اجرای MIS در دانشگاه مهر البرز با قابلیت بهره گیری خدمات آموزشی آنلاین دانشجویان، توسط شرکت پافکو اعلام می دارد.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر علی میرصادقی

مدیر مسئول و موسس موسسه‌ی آموزشی انتشاراتی بارسا

دیدگاه آقای دکتر علی میرصادقی در مورد کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت پافکو به ایشان.

"همکاری ما با شرکت پافکو، خیلی زود به یک دوستی بسیار نزدیک تبدیل شد. همیشه از خدا برای آدم‌های خوب زندگی ام دوست‌های خوب می خواهم. با تیم پافکو در بخش طراحی سایت و سئو پیشرفت‌های بسیار خوبی داشتیم. پشتیبانی پافکو به صورت 24 ساعته ما رو حمایت می‌کرد. از تیم پافکو ممنونم و می خواهم با این ویدئو شکرگذاری خودم رو ثبت کنم."

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

آقای مجتبی اسماعیل زاده

کارشناس بازرگانی شرکت سیمان کویر کاشان

محصول اتوماسیون اداری پافکو با قیمت بسیار مناسب نسبت به اتوماسیون‌های موجود در بازار، تاکنون توانسته است تمام نیازهای ما را تامین نماید. پشتیبانی و پاسخگویی فوق العاده پرسنل پافکو از دلائل اصلی رضایتمندی ما از خدمات و محصولات این شرکت است.
ضمن رضایت از این محصول، از تمام پرسنل و مدیریت شرکت پژوهش افزار فردا پافکو، بسیار سپاسگذاریم.

حاج آقا نوروزی

هیئت موسس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی

مهندس کاظم زاده

مدیر آموزشی مجموعه کلاسی برتر

داﺳﺘﺎن ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید