داستان موفقیت مشتریان

بانک ملت

بدینوسیله مراتب سپاس و تشکر خود را از مدیریت شایسته جنابعالی و پرسنل زحمتکش آن شرکت محترم در زمینه نصب و راه اندازی نرم افزار های ... اعلام نموده و رضایتمندی خود را از همراهی متعهدانه پرسنل پشتیبانی فنی و آموزش شرکت پافکو ابراز می داریم.

عضو شورای مرکزی اتحادیه دانشگاههای غیر انتفاعی

بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات مدیریت و همکاران محترم پافکو، در خصوص راه اندازی پرتال و اتوماسیون اداری اتحادیه دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی غیردولتی غیر انتفاعی اعلام می دارد. امید است بیش از پیش موفق باشید

موسسه بنیاد سعدی

بدین وسیله مراتب سپاس و تشکر صمیمانه خود را از مدیریت شایسته و پرسنل زحمتکش پافکو در زمینه نصب و راه اندازی نرم افزارهای مدیریت آموزش مجازی LMS، مدیریت آموزشگاه، نرم افزار وب کنفرانس VC، اتوماسیون اداری و دبیرخانه و طراحی سایت اعلام می نماییم.

معاون پژوهش و فن آوری پژوهشگاه رنگ و پوشش

پژوهشگاه رنگ، مراتب خرسندی و امتنان خود را به جهت ارائه خدمات مطلوب آن شرکت در حوزه "مدیریت محتوا و سامانه آموزش دانشجویان" اعلام می دارد. این مهم بی شک با اخلاق حسنه مجموعه کارکنان آن شرکت محقق یافته است و توفیقات روزافزون الهی را برای آن مجموعه آرزومندیم

قائم مقام موسسه آموزش عالی مهر البرز

احتراما این موسسه رضایتمندی خود را نسبت به طراحی، پیاده سازی و اجرای MIS در دانشگاه مهر البرز با قابلیت بهره گیری خدمات آموزشی آنلاین دانشجویان، توسط شرکت پافکو اعلام می دارد.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داﺳﺘﺎن ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید