مقالات برچسب دار میکرولرنینگ

میکرولرنینگ چیست: میکرولرنینگ از صفر تا صد

میکرولرنینگ چیست: میکرولرنینگ از صفر تا صد

میکرولرنینگ چیست؟ در سال های اخیر، بسیاری از مربیان شروع به تغییر به سمت رویکرد "هرچه کمتر بهتر" در مورد برنامه های آموزشی خود کرده اند. امروزه، مفاهیم ابتکاری مانند میکرولرنینگ، چشم انداز آموزش را دگرگون کرده است و ماژول های آموزشی طولانی و خسته کننده گذشته را با اجزای غنی، کوتاه و مفید جایگزین می کند. میکرولرنینگ دیگر یک روند موقت در آموزش آنلاین نیست. این روزها با توجه به آزمون ها،توسعه ها و بهینه سازی هایی که در این حوزه انجام شده، این شیوه آموزشی به بخشی جدا نشدنی از تدریس آنلاین تبدیل شده است. شیوه آموزشی میکرولرنینیگ با در نظر گرفتن مباحثی که به قسمت های قابل هضم تقسیم شده اند، موضوعات را به فراگیران آموزش می دهد.  

ادامه مطلب

بهترین ویژگی های میکرولرنینگ

بهترین ویژگی های میکرولرنینگ

میکرولرنینگ چیست؟ میکرولرنینگ جز یکی از برترین و جدید ترین روش های آموزش و یادگیری مجازی می باشد. امروزه، افراد جامعه مشغله ها و دغدغه های بسیاری دارند و همین امر سبب می شود خیلی از افراد وقت شرکت در دوره های آموزشی عادی و زمان بر را نداشته باشند. میکرو لرنینگ، آموزش های طولانی را به بخش های کوتاه تقسیم می کند و با طراحی جذاب آن را به مردم ارائه می دهد. در ادامه با پافکو همراه باشید تا بیشتر در خصوص میکرولرنینگ بیاموزید.
ادامه مطلب

تاثیر میکرولرنینگ در موفقیت آموزش

تاثیر میکرولرنینگ در موفقیت آموزش

همانگونه که میکرو آموزش در حال رشد است و در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. برخی شیوه هایی در حال ظهور هستند که می توانند تجارب بهتری را برای توسعه دهندگان و دانش آموزان رقم بزنند.
ادامه مطلب

نوروساینس و میکرولرنینگ

نوروساینس و میکرولرنینگ

چرا دانشمندان علوم اعصاب و نوروساینتیست ها به میکرولرنینگ علاقه مند هستند؟ استفاده از میکرولرنینگ در این حوزه چه مزایایی دارد؟ در ادامه به ارتباط نوروساینس و میکرولرنینگ خواهم پرداخت.

ادامه مطلب