مقالات برچسب دار آموزش کارکنان

پیاده سازی ال ام اس

نصب و اجرای موفق سیستم LMS

پیاده سازی موفق یک سیستم ال ام اس یکی از دغدغه های اصلی سازمان ها و آموزشگاه های مجازی در زمینه خرید و مدیریت سیستم مدیریت یادگیری است. در این مقاله به نکات پیاده سازی سیستم ال ام اس و مراحل آن پرداخته شده است.
ادامه مطلب

4 گام برای توسعه اولین دوره آموزش آنلاین

4 گام برای توسعه اولین دوره آموزش آنلاین

در این مطلب به این موضوع پرداخته می شود که چگونه برای اولین بار یک برنامه آموزش سازمانی موفق را طرح ریزی کنید. 

"یادگیری و آموزش سازمانی و تبدیل سریع این آموزش ها به عمل، یکی از بهترین مزیت های رقابتی هستند." این جمله نقل قولی از آقای جک ولچ، مدیرعامل سابق جنال الکتریک است.

ادامه مطلب

نکات مهم آموزش کارمندان

هشت نکته مهم برای آموزش کارمندان

آموزش آنلاین کارمندان: برنامه های آموزشی و توسعه کارکنان برای موفقیت کسب و کار در سراسر جهان ضروری است. این برنامه‌ها نه تنها فرصت‌هایی را برای کارکنان فراهم می‌کنند تا مهارت‌های خود را بهبود بخشند، بلکه برای کارفرمایان نیز فرصت‌هایی را برای ارتقای بهره‌وری کارکنان و بهبود فرهنگ شرکت فراهم می‌کنند. کارمندان امروزی از دوره های آموزش سازمانی چه انتظاراتی دارند؟ سازمان ها در آموزش های الکترونیکی خود چه نکاتی را باید رعایت کنند؟ در این مقاله به سوالات مربوط به آموزش کارمندان پاسخ خواهیم داد.

ادامه مطلب

دوره آموزش مجازی

5 نکته برای ارائه و تحویل به موقع دوره آموزش مجازی

آیا شما در یک تیم طراحی و توسعه دوره آموزش مجازی کار می کنید؟

ما در طی سال ها با طراحان و توسعه دهنده های دوره آموزش مجازی بسیاری کار کرده ایم. و این که چه میزان وقت و تلاش در طراحی و توسعه دوره های آموزش مجازی هدر می رود، موجب شگفتی است.

ادامه مطلب

7 نکته برای غلبه بر موانع سرمایه گذاری و پیاده سازی ال ام اس سازمانی

7 نکته برای غلبه بر موانع سرمایه گذاری و پیاده سازی ال ام اس سازمانی

انتخاب و خرید lms ال ام اس سازمانی مناسب، به دلیل وجود انواع lms گزینه های زیاد به اندازه کافی سخت است. اما حتی بعد از انتخاب یک سامانه ال ام اس ایده آل، موانع سرمایه گذاری و اجرایی بسیاری ممکن است پیش آید. سعی ما در این مقاله این است که به شما در مقابله با این موانع کمک کنیم تا برنامه و سایت آموزش آنلاین خودتان را راه اندازی کنید.

ادامه مطلب

مهمترین چالش های آموزش در صنعت تولید چیست؟

مهمترین چالش های آموزش در صنعت تولید چیست؟

یکی از مهم ترین چالش های آموزش (انواع آموزش) در صنعت، پر کردن شکاف های مهارتی است. اما این تنها چالش موجود نیست. شاید بهتر باشد به این چالش ها نگاهی بیندازیم و ببینیم که سیستم آموزش الکترونیکی LMS ال ام اس چگونه می تواند به شما کمک کند تا بر این چالش ها پیروز شوید و صنعت تولید را بیش از گذشته حمایت کنید.

ادامه مطلب

نیاز کارکنان در توسعه آموزش الکترونیکی

4 نیاز کارکنان که باید در توسعه آموزش الکترونیکی خود لحاظ کنید

در توسعه آموزش الکترونیکی اغلب روی خواسته های سِمَت رهبری تمرکز می شود. در حالی که آنچه که کارکنان می خواهند یا نیاز دارند غالبا نادیده گرفته می شود. این طرز تفکر را که کارکنان هر آنچه را که رهبرانشان انتظار دارند را قبول می کنند را متوقف کنید. در غیر این صورت دوره آموزش شما با شکست مواجه می شود.

ادامه مطلب

آیا سیستم ال ام اس منبع باز برای سازمان شما مناسب است؟

آیا سیستم ال ام اس منبع باز برای سازمان شما مناسب است؟

انتخاب بهترین سیستم ال ام اس فرآیند پیچیده ای است. این فرآیند با ارزیابی عمیق اهداف اموزش انلاین شما، نیازهای آموزشی و توانایی های تیم L & D شما آغاز می شود. این مقاله دارای 7 سؤال است که پرسیدن آن ها به شما کمک می کند مشخص کنید که کدام سیستم lms می تواند برای سازمان شما مناسب است.

ادامه مطلب

8 اصل اساسی طراحی سایت آموزش مجازی

8 اصل اساسی طراحی سایت برای آموزش مجازی

بدون طراحی مناسب، محتوا تاثیرگذاری که باید را نخواهد داشت. طبق تعریف، طراحی راهی برای درک جهان از طریق نظم بخشیدن به چیزها به طوری قابل فهم و معنی دار برای بیننده یا کاربر است. بنابراین منطقی به نظر می رسد که طراحی سایت باید نقش اساسی در آموزش و پرورش ایفا کند، که خود ناشی از نیاز به تقویت درک و روشنگری بیشتر است. طراحی یک عنصر اصلی در عملکرد دانش آموزان است، هرچند که اغلب نادیده گرفته می شود. هنگامی که به خوبی انجام شود، محیط مثمر ثمری را ایجاد می کند که می توان در آن یاد گرفت. اگر ضعیف انجام شود، می تواند گیج کننده و مبهم باشد و دسترسی دانش آموزان به اطلاعات، تمرکز بر یادگیری و درنهایت موفقیت را برای دانش آموزان بسیار دشوار کند. در این مطلب هشت اصل اساسی طراحی سایت آموزش مجازی آورده شده است که به شما کمک می کند تا طراحی اموزش الکترونیک خود را به نحو خوبی انجام دهید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

8 گام برای طراحی برنامه آموزشی موفق

8 گام برای طراحی برنامه آموزشی موفق

اهمیت و مزایای آموزش نیروی کار تقریبا بر هیچ کس پوشیده نیست. آموزش کارکنان اگر به درستی انجام شود، می تواند آن ها را کارآمدتر کند – تولید، درآمد و سود سازمان را افزایش دهد و در عین حال هزینه ها، ضایعات و ناکارآمدی را کاهش می دهد. همچنین آموزش موثر می تواند باعث افزایش رعایت مقررات شود. در این مقاله به مراحل طراحی برنامه آموزشی موفق و ارائه راهکار برای بهتر شدن اموزش مجازی خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب