مقالات برچسب دار ویدئو کنفرانس video conference

مشاوره از راه دور

مشاوره از راه دور

مشاوره فرایندی است که بین یک مشاور حرفه ای و یک مشتری انجام می شود که مشاور از استراتژی های مختلف برای کمک به فرد برای رسیدن به اهدافش استفاده می کند. با این حال٬ از زمان ظهور تکنولوژی٬ می توان مشاوره از راه دور انجام داد و زمینه را برای تسهیل دسترسی به این سرویس مهم فراهم میکند. مشاوره از راه دور (tele-counseling) که به عنوان e-therapy یا e-counseling هم شناخته می شود. فرایند ارائه خدمات مشاوره به صورت آنلاین از طریق اینترنت است. خدمات از طریق یک پلت فرم سازگار با HIPAA ارائه می شود که به ما امکان می دهد با یک سرور اینترنتی امن و خصوصی کار کنیم. به این شکل نیازی نیست که مشتریان زمان زیادی را جهت آمدن به دفتر مشاور از دست دهند.

ادامه مطلب

کاربرد ویدئو کنفرانس برای کسب و کار

کاربرد ویدئو کنفرانس برای کسب و کار

در دورانی زندگی می‌کنیم که ارتباط انسان‌ها با فناوری خیلی زیاد شده است. با پیشرفت فناوری ارتباطی، اکنون به روش‌های پیچیده‌تر و موثرتری در حوزه ارتباطات دسترسی داریم. مردم می‌توانند از طریق رسانه‌های الکترونیکی و ویدئو کنفرانس با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و این امر راه را برای شرکت‌ها و کسب‌وکارها برای همکاری بهتر با همکاران و کارمندان فراهم کرده است. راه‌های زیادی وجود دارد که در آن جلسات و کنفرانس ها می‌توانند به گونه‌ای برگزار شوند که شرکت‌کننده‌ها در مکان‌های مختلفی باشند. فناوری ما را قادر ساخته است تا هر زمانی و در هر نقطه از جهان، با افرادی که دوست داریم ارتباط برقرار کنیم.
ادامه مطلب

تفاوت ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس

تفاوت ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس چیست

آیا وب کنفرانس و کنفرانس ویدئویی یکسان هستند؟ اگر نه، تفاوتها در چیست؟وب کنفرانس چیست؟ کدام یک از آنها برای استفاده در جلسات کاری بهتر است؟ برای راه اندازی ویدئو کنفرانس تحت وب چه باید کرد؟

به احتمال زیاد اگر با هر یک از این محصولات آشنایی کافی نداشته باشید، نتوانید به طور خلاصه به این سوالات پاسخ دهید. با توجه به این که هر نوع آموزش ابزار خاص خود را احتیاج دارد در آموزش مجازی نیز نیازمند ابزار خاص این سبک آموزشی هستیم دراین مقاله قصد داریم دو نوع از این ابزارها به نام های ویدئو کنفرانس تحت وب و وب کنفرانس را معرفی کرده و با عملکرد هریک آشنا شویم.

ادامه مطلب

بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس

بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس کدام است؟

از مزیت های فوق العاده نرم افزار ویدئو کنفرانس  می توان به این اشاره کرد که کارمندان شما در سراسر شهر یا جهان می توانند از راه دور در یک جلسه یا کنفرانس حضور داشته باشند.

ادامه مطلب