مقالات برچسب دار تولید محتوا

آموزش الکترونیکی: انتخاب رنگ

انتخاب ترکیب رنگی در محتوای آموزش مجازی

شاید یکی از سخت ترین جنبه های طراحی یک دوره آموزش الکترونیکی و تولید محتوای آموزش مجازی، انتخاب ترکیب رنگ آن باشد. پالت رنگ یا ترکیب رنگ به مجموعه محدود و از پیش تعریف شده ای از رنگ ها که در یک طرح استفاده می شود، اشاره دارد.

ادامه مطلب

دوره آموزش مجازی

5 نکته برای ارائه و تحویل به موقع دوره آموزش مجازی

آیا شما در یک تیم طراحی و توسعه دوره آموزش مجازی کار می کنید؟

ما در طی سال ها با طراحان و توسعه دهنده های دوره آموزش مجازی بسیاری کار کرده ایم. و این که چه میزان وقت و تلاش در طراحی و توسعه دوره های آموزش مجازی هدر می رود، موجب شگفتی است.

ادامه مطلب

تولید محتوای الکترونیکی

تولید محتوای الکترونیکی چیست؟

آیا باید به کارمندان خود در مورد نرم افزار یا فرآیندهای جدید آموزش دهید؟ آیا وقتی نوبت به استخدام کارمندان جدید می رسد یک دوره آموزش الکترونیکی، زندگی شما را بسیار آسان تر می کند؟ شما می توانید یک دوره آموزش الکترونیکی سفارشی ایجاد کنید، که به طور خاص برای رفع نیازهای آموزشی شما ساخته شده است اما قبل از آن باید با تولید محتوای الکترونیکی آشنا شوید.منظور ما از محتوای الکترونیکی، محتوای الکترونیکی آموزشی می باشد که به مجموعه ای اطلاق می شود که هدف آن آموزش یک یا چند بخش از محتوای درسی می باشد و می تواند شامل تصاویر، متون، فیلم ها و صدا ها باشد. البته که می توان هرکدام از تصاویر و یا متون و یا انیمیشن های مرتبط با یک موضوع درسی را جدا از مجموعه و به تنهایی یک محتوای آموزشی به شمار آورد .

ادامه مطلب