دوره مدیرعامل موفق

محل برگزاری : اتاق بازرگانی تهران

درخواست مشاوره

دوره مدیرعامل موفق

مختصری از دوره

دوره مدیرعامل موفق، یک دوره کاربردی و مدیریتی برای تمام مدیران عامل و مدیران اجرایی است که مسائل جاری سازمان ها را با رویکرد حل مساله مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد. در این رویکرد مشارکتی، ضمن استفاده از تجربیات 30 ساله مدرس دوره، از تجارب تک تک مدیران عامل محترم در حل مسائل مورد بحث، بهره خواهیم برد. از مزایای این دوره عبور از مباحث آکادمیک و به جای آن پرداختن به تمامی مسائل واقعی و عینی مدیران عامل در سازمان ها است که اجرای آن به صورت کارگاهی، تئوری و بازی های مدیریتی می تواند تجربه ویژه ای را برای مدیران محترم به ارمغان آورد.

با توجه به تجربه برگزاری دوره های قبل، شرکت در این دوره می تواند برای مدیران محترم فرصت شبکه سازی و ایجاد شبکه ای از دوستان همتراز را فراهم آورد که این خود از مزایای ویژه برگزاری چنین دوره هایی به شمار می آید. همچنین هم افزایی ناشی از به کارگیری نظرات سایر مدیران، اساتید و شرکت کنندگان می تواند تجربیات بسیار ارزشمندی را به تمامی اعضا منتقل نماید. اثربخشی آموزه های این دوره برای مدیران عاملی که در دوره های قبل شرکت نموده اند اثبات شده است و تقریبا تمامی آن ها تاثیرات مثبت آن را در مدیریت کسب و کار تایید و تحسین نموده اند. عامل بودن یک مدیر از مهمترین آموزه های خاص این دوره بوده و ارائه روش های اجرای آن نیز از مزایای حضور در این دوره می باشد.

چرا دوره مدیرعامل موفق

هدف از دوره مدیرعامل موفق، پیشگیری از تجربه نمودن تجربیات منفی یک مدیر در روند توسعه کسب و کار خود و حذف هزینه های ناشی از تجربیات ناموفق و اشتباهات مدیریتی می باشد که برگزاری آن به صورت کارگاهی و در سطح مدیران کلان سازمان، آن را به دوره ای منحصربه فرد تبدیل نموده است. شاید در کمتر دوره ای بتوان بهترین مدیران را گرد هم آورد تا با بیان مشکلات اشتراکی در سازمان و برگزاری کارگاه های حل مساله راه حل های کاربردی را استراج نمود و در کنار آن تجربیات منفی و مثبت یک مدیر را در کنار خلق راهکارهای مختص هر کسب و کار، مورد بررسی و اجرا قرار داد. تجربیاتی که یک مدیر از ابتدای خلق یک راهکار تا اجرا با آن مواجه می شود. همچنین داشتن شبکه ای از دوستان فعال در صنایع مختلف همیشه به صورت بالقوه یکی از ارکان اجتناب ناپذیر زندگی سازمانی و مدیریتی بوده است که در این دوره این مهم نیز محقق می گردد.

ایجاد یک فضای آموزشی و کاربردی برای مدیران عامل تا بتوانند در جریان مباحث روز مدیریتی دنیا قرار گرفته و علاوه بر آن برای تغییر و توسعه کسب و کارشان برنامه عملیاتی و مفید طراحی و پیاده سازی کنند . فضایی که در آن مدیران عامل می توانند با کسب تجربیات ، دانش روز ، مهارت های مدیریتی و بدست آوردن شبکه ارتباطی ارزشمند مشکلات و گپ های کسب و کار خود را کشف کنند و برای حل آن به ارائه راهکار بپردازند.

درخواست مشاوره

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای تمام مدیران عامل و حتی مدیران اجرایی که به درستی می دانند رشد یک سازمان نیازمند یک جریان و ارتقا مداوم دانش و تجربه است. به طور کلی افراد زیر می توانند از این دوره نهایت استفاده را ببرند:

 • مدیران عامل
 • مدیران اجرایی
 • افرادی که قصد ایجاد یا توسعه کسب و کار خود را دارند

مدرس دوره و سوابق اجرایی

 • دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو
 • عضو رسمی کمیسیون آموزش و پژوهش
 • موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت پژوهش افزار فردا به سابقه 18 ساله

برخی سرفصل های دوره/کارگاه آموزشی

 • تجربه مدیرعامل از مصاحبت و آموزه های دکتر جان سی مکسول
 • کارگاه طرح مسئله گروهی و حل مسئله گروهی (سینرژی)
 • توسعه بعد توانمندی فردی و هوش مثبت نگر PQ
 • اصل عاملیت در سازمان

مشخصات دوره

 • محل برگزاری دوره : اتاق بازرگانی تهران
 • تعداد جلسات دوره : 5 جلسه
 • مدت زمان جلسات : 4 ساعت
 • صدور مدرک از آکادمی توف اینترنشنال

فرم درخواست مشاوره دوره مدیرعامل موفق

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
توضیحات
تصویر امنیتی
کد امنیتی :

ثبت نام دوره مدیرعامل موفق