مشاوره راه اندازی کسب و کار

آیا قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی دارید اما نمیدانید از کجا شروع کنید؟ آیا به دنبال مشاغل سرمایه ساز و زودبازده برای راه اندازی کسب و کار خود هستید؟آیا بودجه محدود و مشخصی دارید و نمیدانید با آن چه نوع کاری را میتوان بوجود آورد؟یا اینکه ایده های جالبی برای راه اندازی کسب و کار ها دارید اما سرمایه گذار یا همکارانی که این ایده ها را عملی کنند سراغ ندارید.اگر در ابتدای راه یک کسب و کار هستید و بخواهید وارد بازار پررقابت فروش یا ارائه خدمات شوید ، برای موفقیت نیاز به شناخت صحیح و همه جانبه از وضعیت بازار، مشتریان آن و رقبای کاری خود دارید .مشاوره های راه اندازی کسب و کار با انواع ابزارهای اطلاعاتی و تحلیلی خود ، تمامی اطلاعات و راهنمایی هایی که برای شروع یک کسب و کار جدید درآمدزا احتیاج داشته باشید به شما ارائه و برای موفقیت و کسب بیشترین سود، انواع راهکارها و استراتژی ها را پیش روی شما قرار میدهد.

مشاوره راه اندازی کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار، کار آسانی نمی باشد و نیازمند تخصص و مهارت است. بسیاری از افراد برای شروع تجارت خود می ترسند و این ترس مانع از آن می شود که بتوانند صاحب تجارت خود شوند. اگرچه گفتیم شروع یک تجارت آسان نیست اما با داشتن مشاور های تخصصی و بهره مندی از دانسته ها و تجربیاشان این کار میسر می شود. برای شروع لازم است تا مواردی از قبیل میزان بودجه، کاری که به آن علاقه دارید و نیاز بازار هدف را بررسی نمایید. با خودتان روراست باشید و به خود بگویید چرا این کار را می خواهید انجام دهید، چه هدفی برای آینده دارید و طرحی کلی برای پیشبرد اهدافتان رسم نمایید.

با ما تماس بگیرید

راه اندازی کسب و کار

سهولت استفاده

ارزیابی خودتان

برای شروع یک کار خودتان را ارزیابی نمایید و ببینید چه توانایی هایی دارید. ایده هایتان را یادداشت نمایید و برای کارتان برنامه ریزی نمایید و هدف های کوتاه و بلند مدت مشخص نمایید.

تعریف دوره در چند دقیقه

داشتن ایده

به ایده خود فکر کنید. آیا ایده شما مشکلی را در جامعه حل می کند و یا نیازی را برطرف می نماید؟ آیا شما اولین فردی هستید که چنین ایده ای را ارئه می دهید ؟ آیا پیشرفت تکنولوژی خطری برای ایده شما دارد؟

انعطاف پذیری

بازار هدف

قبل از شروع کار بازار و مشتریان هدف خود را شناسایی نمایید. این افراد چه قشری از جامعه را شامل میشوند؟ سطح درآمدشان چقدر است؟ آیا محصول شما نیاز بازار هدف و این افراد را برطرف می سازد؟

دریافت گزارشات بروز

نظرات و پیشنهادات

برای آنکه محصولتان مورد استقبال قرار گیرد پیشنهاد می شود نمونه ای از آن را به افراد مختلفی از بازار هدف خود ارائه دهید و نظرات و پیشنهادات آن ها را در آن محصول اثر دهید.

پشتیبانی ویژه

رسمی کردن کار

کار خود را به طور رسمی و قاونی پیش ببرید و برند خود را ثبت نمایید و اگر نیاز است مجاوز های لازم را کسب نمایید. این کار سبب می شود از ایده شما کپی برداری نشود و با خیال آسوده تری کار کنید.

آموزش گام به گام

تامین مالی

اگر برای شروع کار سرمایه کافی ندارید لازم است تا از ابتدا به فکر تامین آن باشید. ممکن است بتوانید بخشی را از جیب خود هزینه کنید و بخشی را از کسی قرض بگیرید و یا از سرمایه گذاران بهره ببرید.

درخواست مشاهده نرم‌افزار

چرا پاوينو

همانطور که در ابتدا اشاره شد راه اندازی یک کسب و کار بدون داشتن تجربه میسر نمی باشد و امکان شکست را زیاد می کند. مشاورین با تجربه و حرفه ای پاوینو با ارائه راهکار ها شما را قدم به قدم به هدفتان نزدیک می کنند و در این راه همراه شما هستند تا در صورت بروز هر گونه مسئله و مشکلی به درست ترین شکل راهنماییتان کنند.

مشاوره راه اندازی کسب و کار به اقدامات شما هدف می دهد و سبب می شود انرژِ و زمان خود را به درستی صرف نمایید و با مرتکب شدن اشتباه و خطا در ابتدای راه شکست نخورید.