مشاوره راه اندازی کسب و کار

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

مشاوره راه اندازی کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار، کار آسانی نمی باشد و نیازمند تخصص و مهارت است. بسیاری از افراد برای شروع تجارت خود می ترسند و این ترس مانع از آن می شود که بتوانند صاحب تجارت خود شوند. اگرچه گفتیم شروع یک تجارت آسان نیست اما با داشتن مشاورهای تخصصی و بهره مندی از دانسته ها و تجربیاشان این کار میسر می شود. برای شروع لازم است تا مواردی از قبیل میزان بودجه، کاری که به آن علاقه دارید و نیاز بازار هدف را بررسی نمایید. با خودتان روراست باشید و به خود بگویید چرا این کار را می خواهید انجام دهید، چه هدفی برای آینده دارید و طرحی کلی برای پیشبرد اهدافتان رسم نمایید. به عنوان یک کارآفرین، بسیاری از عوامل ناشناخته را باید در نظر گرفت. خدمات مشاوره راه اندازی کسب و کار می تواند شانس موفقیت را به طور قابل توجهی بهبود بخش. داشتن مشاوره تخصصی به مشاغل کمک می کند نیاز به بودجه زیاد را تنها با اجتناب از اشتباهات پرهزینه به طور قابل توجهی کاهش دهند.

با ما تماس بگیرید

راه اندازی کسب و کار

سهولت استفاده

ارزیابی خودتان

برای شروع یک کار، خودتان را ارزیابی نمایید و ببینید چه توانایی هایی دارید. ایده هایتان را یادداشت نمایید. برای کارتان برنامه ریزی کنید و هدف های کوتاه و بلند مدت مشخص نمایید.

تعریف دوره در چند دقیقه

داشتن ایده

به ایده خود فکر کنید. آیا ایده شما مشکلی را در جامعه حل می کند و یا نیازی را برطرف می نماید؟ آیا شما اولین فردی هستید که چنین ایده ای را ارئه می دهید ؟ آیا پیشرفت تکنولوژی خطری برای ایده شما دارد؟

انعطاف پذیری

بازار هدف

قبل از شروع کار بازار و مشتریان هدف خود را شناسایی نمایید. این افراد چه قشری از جامعه را شامل میشوند؟ سطح درآمدشان چقدر است؟ آیا محصول شما نیاز بازار هدف و این افراد را برطرف می سازد؟

دریافت گزارشات بروز

نظرات و پیشنهادات

برای آنکه محصولتان مورد استقبال قرار گیرد پیشنهاد می شود نمونه ای از آن را به افراد مختلفی از بازار هدف خود ارائه دهید و نظرات و پیشنهادات آن ها را در آن محصول اثر دهید.

پشتیبانی ویژه

رسمی کردن کار

کار خود را به طور رسمی و قاونی پیش ببرید، برند خود را ثبت نمایید و اگر نیاز است مجاوز های لازم را کسب نمایید. این کار سبب می شود از ایده شما کپی برداری نشود و با خیال آسوده تری کار کنید.

آموزش گام به گام

تامین مالی

اگر برای شروع کار سرمایه کافی ندارید لازم است تا از ابتدا به فکر تامین آن باشید. ممکن است بتوانید بخشی را از جیب خود هزینه کنید و بخشی را از کسی قرض بگیرید یا از سرمایه گذاران بهره ببرید.

مشاوره بگیرید
امنیت بالا در جلسات آنلاین

تیم خود را بسازید

انجام همه ی کارها توسط یک نفر ممکن نمی باشد به همین دلیل شما نیاز دارید تا تیم خود را داشته باشید. همچنین در کنار تیم حرفه ای حضور یک مشاور کسب و کار با تجربه نیز ضروری است. تجربه را تجربه نکنید.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

مکان مناسب کار

برای مغازه یا شرکت خود به دنبال مکان مناسبی باشید. محل کار شما بسته به نوع کسب و کارتان می تواند دارای ویژگی های متفاوتی باشد. در این میان باید توجه کنید چه قشری از جامعه هدف شما می باشد.

عدم محدودیت جغرافیایی

رشد کسب و کار

برای اینکه کسب و کارتان رشد کند باید برای بازاریابی و تبلیغات خود برنامه ریزی داشته باشید. در کنار حفظ مشتریان قبلی و فعلی خود برنامه هایی جهت جذب مشتریان جدید تدارک ببینید.

حضور در جلسه با موبایل

افزایش فروش همگام با نیاز بازار

اصولاً افزایش فروش می بایست همگام با نیاز بازار باشد تا در سازمان تعادل بوجود آید و همه اجزا با هماهنگی خاصی به فعالیت خود بپردازند و از لحاظ سیستماتیک اشکالی در سازمان بوجود نیاید.

چرا پاوينو

همانطور که در ابتدا اشاره شد راه اندازی یک کسب و کار بدون داشتن تجربه میسر نمی باشد و امکان شکست را زیاد می کند. مشاورین با تجربه و حرفه ای پاوینو با ارائه راهکار ها شما را قدم به قدم به هدفتان نزدیک می کنند و در این راه همراه شما هستند تا در صورت بروز هر گونه مسئله و مشکلی به درست ترین شکل راهنماییتان کنند.

مشاوره راه اندازی کسب و کار به اقدامات شما هدف می دهد و سبب می شود انرژِی و زمان خود را به درستی صرف نمایید و با مرتکب شدن اشتباه و خطا در ابتدای راه شکست نخورید.