نرم افزار مدیریت آموزش دانشگاه

از آنجایی که اطلاعات نقش اساسی در تصمیم گیری های مدیریتی ایفا می کند. استفاده از سیستم های مدیریت اطلاعات به صورت یکپارچه در امر آموزش نیز ضرورتی انکار ناپذیر است.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

جهت ایفای نقش مدیریت یک موسسه آموزشی، وقت و زمان زیادی باید اختصاص داده شود، یکی از مهمترین آیتمهای این کار، اطلاعات دانش آموزان، اساتید، نمرات و اطلاعات مالی است.

سیستم پرداخت اینترنتی

امروزه با توجه به محدودیت های موجود مانند حجم کاری بالا و کمبود وقت ، ترافیک و ... الکترونیکی شدن امور بانکی ، راه حل مناسب و کاملی می باشد.

   

    

      

   

        

       

   

   

     

سیستم مدیریت آموزش

سیستم مدیریت آموزش پافکو؟

سیستم مدیریت آموزش پافکو در دو محصول توسعه یافته است. سیستم مدیریت آموزشی دانشگاه و نرم افزار مدیریت آموزشگاه. سیستم مدیریت آموزشی دانشگاه برای موسسات و دانشگاه هایی که دوره های ترمی، چه در قالب دوره های حضوری و چه در قالب دوره های مجازی، برگزار می کنند. نرم افزار مدیریت آموزشگاه برای موسساتی که دوره های ساعتی و یا موضوع محور برگزار می کنند مانند جهادهای دانشگاهی، موسسات فنی و حرفه ای، آموزشگاه های زبان و غیره؛ همچنین در آموزش سازمانی برای آموزش کارکنان نیز کاربرد دارد.

تعریف سیستم مدیریت آموزش

سیستم مدیریت آموزش (Training Management System) توسط ارائه دهنده های آموزش برای ارائه خدمات و برنامه های آموزشی حرفه ای استفاده می شود. ارائه و تحویل نوین برنامه های آموزشی و درسی، مدیریت سوابق دانشجویی و ارتباطات از مزایای این سیستم ها می باشد.

سیستم مدیریت آموزش در نقش هسته مرکزی کل اکوسیستم آموزش و یادگیری می باشد. به دو دلیل؟ اکثرا مردم از ما می پرسند که یک سیستم مدیریت آموزش دقیقا چیست؟ آیا شبیه همان سیستم LMS است؟ جواب ما این است که، خوب شباهت هایی وجود دارد اما مناسب ترین توصیفی که می تواند تمایز این دو سیستم را نشان دهد این است که یک سیستم مدیریت آموزش برای مدیران ساخته شده است، در حالی که یک سیستم یادگیری برای دانش آموزان ساخته شده است. اداره کارهای دانشگاه و آموزشگاه با یک سیستم مدیریت آموزش بسیار راحت می شود و در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می شود.

سیستم مدیریت آموزش تمام ابزارهای مدیریتی لازم برای اجرای موثر کارهای دانشگاه و آموزشگاه را ارائه می دهد. ادغام یک سیستم مدیریت آموزش با LMS برای زمان هایی است که شما می خواهید یک سناریو یادگیری ترکیبی را انجام دهید، با ترکیبی از کلاس های آنلاین و آفلاین. یا برخی از کارها را آنلاین انجم می دهید و برخی دیگر را آفلاین.

  

سیستم مدیریت آموزش پافکو در دو محصول ارائه می شود: نرم افزار مدیریت آموزش دانشگاه و نرم افزار مدیریت آموزشگاه.

سیستم مدیریت آموزشی دانشگاه، برای موسسات و دانشگاه هایی که دوره های ترمی، چه دوره های حضوری و چه دوره های مجازی، برگزار می کنند و نرم افزار مدیریت آموزشگاه، برای موسساتی که دوره های ساعتی و یا موضوع محور برگزار می کنند. مانند جهادهای دانشگاهی، موسسات فنی و حرفه ای، آموزشگاه های زبان و غیره؛ همچنین در آموزش سازمانی برای آموزش کارکنان نیز کاربرد دارد.

  

نرم افزار مدیریت آموزش دانشگاه (4M)

سیستم جامع مدیریت آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پافکو (نرم افزار 4M)، برای انواع دانشگاه ها اعم از دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی، آزاد، فنی حرفه ای و ... مناسب می باشد. قابلیت تعریف و مدیریت شعب، مقاطع تحصیلی و گروه های آموزشی، رشته ها و گرایش های مختلف، ارزشیابی ها و گزارش ها، اساتید و دانشجو ها را دارد.

این سیستم با سایر محصولات پافکو شامل نرم افزار آموزش مجازی ال ام اس LMS و نرم افزار وب کنفرانسweb conference برای برگزاری کلاس آنلاین و ماژول اتوماسیون اداری ارتباط کامل و یکپارچه دارد.

در سیستم مدیریت آموزشی دانشگاه (4M) پافکو، قوانین تا حد امکان پارامتریک در نظر گرفته شده است تا مدیر آموزشگاه و سیستم بتواند با توجه به بخش نامه های آموزشی قوانین را تغییر دهد.

   

   

   

     

سیستم مدیریت آموزش دانشگاه

    

   

     

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

  

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

برتری مهم نرم افزار مدیریت آموزشگاه پافکو، وجود یکپارچگی در تمامی زیر سیستم های آن و قابلیت ادغام و یکپارچگی آن با سایر محصولات پافکو مانند نرم افزار آموزش مجازی LMS است. استفاده از یک سیستم مدیریت آموزشگاه همراه با یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS)، می تواند یک موفقیت ارائه یک آموزش الکترونیکی را تضمین کند.

سیستم مدیریت آموزشگاه با نیازهای آموزشگاه سازگار است، دارای قابلیت کاربری تحت وب، سرعت مناسب و گرافیک مطلوب می باشد و کاربر پسند است. ماژول هایی برای مدیریت آزمون ها و دانشپذیران و اساتید، نظر سنجی، انواع گزارش های آموزشی مثل گزارش ساز پویا و نمودارهای آماری و سیستم امور مالی شامل شهریه و سیستم پرداخت اینترنتی و گزارش های مالی می باشد.

  

سیستم پرداخت اینترنتی

هر دو نرم افزارهای سیستم مدیریت آموزشی دانشگاه (4M) و نرم افزار مدیریت آموزشگاه به دارای سیستم پرداخت اینترنتی هستند. با شلوغی های امروز و محدودیت هایی که دنیای مدرن امروز از لحاظ حجم بالای کاری، کمبود همیشگی وقت، ترافیک و ... ایجاد کرده است، الکترونیکی شدن امور بانکی به کمک آمد. پیرو این جریان، سیستم پرداخت الکترونیکی به نرم افزارهای پافکو نیز اضافه شد.

  

  

پرداخت اینترنتی

فیلم های آموزشی نرم افزار مدیریت آموزشگاه
فیلم های بیشتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه را ببینید
فیلم های آموزشی سیستم مدیریت آموزش دانشگاه
فیلم های بیشتر سیستم مدیریت آموزش دانشگاه را ببینید