مشاوره بازاریابی و فروش

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

مشاوره های فروش، تکنیک های موثر و ویژه ای هستند که علاوه بر افزایش فروش، سبب افزایش جذب مشتریان بیشتری از بازار هدف خواهند شد. به طور کلی این تکنیک ها از طریق تحلیل مشتریان واقعی و بازار هدف، رصد فرصت های بازار و تحلیل موضوع مشاوره، به عنوان راهکارهای عملی به مدیران فروش سازمان ها، مدیران میانی و مدیران عامل قابل ارائه می باشند.

 امروزه ابزارهای مختلف آنلاین و آفلاین علاوه بر معرفی کسب و کارها، منعکس کننده بازخوردهای مثبت و منفی مشتریان آنها هستند. لذا تعامل مشتریان با یکدیگر و شرکت ها، شکل پیچیده تری پیدا کرده است. مشاوره های تیم پاوینو جهت افزایش مشتریان بالقوه با تحلیل وضعیت بازار، نقاط ضعف وقوت رقبا و بررسی نیاز بازار کسب و کار شما را به جهتی صحیح هدایت می کند.

بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ رشته ای تخصصی است که با ابزارهای وسیع حوزه تکنولوژی و اینترنت، چشم انداز موفق تر و سودآورتری را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک، متصور می سازد. مشاوران بازاریابی پاوینو، با تحلیل دقیق کسب و کار و بازار هدف، بهترین این ابزارها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ را به شما رائه می نمایند.

افزایش درآمد با مشاوره بازاریابی و فروش

برای شروع یک کسب و کار و توسعه آن به موارد زیادی باید توجه کرد. یکی از این موارد که توجه به آن بسیار ضروری می باشد بازاریابی است. بازاریابی صحیح به شما کمک می کند تا مخاطب، کسب و کار و برندتان را بشناسد. برای رسیدن به موفقیت در فروش و افزایش درآمد نیاز است تا انواع بازاریابی و فنون آن را بدانید و به درستی به کار گیرید. مشاوره بازاریابی و فروش پاوینو راه رشد و پیشرفت را برایتان فراهم کرده است.  

در برخی سازمان ها صرفاً تمرکز روی فروش است، غافل از اینکه فروش از طریق پیش نیازی به نام بازاریابی انجام می پذیرد و این دو فرایند مستقل از یکدیگر و مکمل یکدیگر می باشند.
 لذا چنانچه قصد  افزایش فروش دارید لازم است کلیه راهکارهای افزایش فروش از جمله راه اندازی واحد بازاریابی یا توسعه بازاریابی، تحقیقات بازار و تحلیل رقبا و تحلیل صنعت را بررسی نموده و بر اساس نتایج این بررسی بتوانید در توسعه  بازار و افزایش فروش عملکرد مناسبی داشته باشید. 
چنانچه برای اجرای موارد مذکور نیاز به یک تیم با دانش و با تجربه در کنار خود دارید همین حالا با   پاوینو  تماس بگیرید 

با ما تماس بگیرید

مزایای مشاوره بازاریابی و فروش

سهولت استفاده

افزایش فروش

افزایش فروش رویا و دغدغه تمامی صاحبان کسب و کار می باشد که همواره برای رسیدن به آن تلاش می کنند. بازاریابی اصولی شما را به فروش بیشتر نزدیک می کند.

تعریف دوره در چند دقیقه

جذب مشتری

جذب مشتری و مهم تر از آن حفظ مشتری از سخت ترین کارها در اغلب مشاغل می باشد. تلاش بازاریابی  در ابتدا جلب توجه مخاطب و در قدم بعدی حفظ او می باشد.

پشتیبانی ویژه

فروش آنلاین

با افزایش دغدغه های زندگی، اغلب مردم به خرید آنلاین روی آورده اند. در بازاریابی و فروش آنلاین با صرف هزینه کمتر می توانید شاهد نتیجه و فروش بیشتری باشید. 

آموزش گام به گام

کاهش هزینه ها

بسیاری از افراد اگرچه هزینه زیادی برای تبلیغات صرف می کنند، اما نتیجه ای نمی گیرند. مشاوره بازاریابی و فروش هزینه های شما را کاهش می دهد.

انعطاف پذیری

گستردگی فروش

به واسطه دیجیتال مارکتینگ فروش شما محدود به یک شهر و یا یک محله خاص نمی شود، بلکه شما می توانید در تمامی مناطق و حتی شهر های دیگر فروش داشته باشید.

دریافت گزارشات بروز

زمان بیشتر

با دانستن تکنیک های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ شما وقت و انرژی خود را بیهوده هدر نمی دهید و هدفمند تر عمل می کنید و زمان بیشتری برای خود خواهید داشت.

مشاوره بگیرید

 چرا مشاوره بازاریابی و فروش پاوینو

در یکی از پروژه های مشاوره ای که داشتیم طی کمتر از یکسال فروش مجوعه بیش از 300% افزایش یافت. تمایل دارید برای شما هم اتفاق بیفتد؟

علیرضا علیمردانی مدیرعامل پاوینو در رسانه ها

درخواست مشاوره

اگر برای کسب و کار خود نیاز به مشاوره های تخصصی و کاربردی بازاریابی و فروش دارید، فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان پاوینو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

فرم درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی
تلفن:
ایمیل:
صنعت:
نام شرکت:
نوع مشاوره:
شرح
تصویر امنیتی
کد امنیتی :