جعبه ابزار مدیریت

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

جعبه ابزار مدیریت

جعبه ابزار مدیریت شامل آموزش ها و تکنیک هایی برای مدیران می باشد که کمک می کند رشد کنند و به موفقیت نزدیک تر شوند. عامل بودن در کار که به معنای مسئولیت پذیری نیز می باشد، از مواردی است که تاثیر زیادی بر موفقیت مدیران می گذارد. همچنین مدیران باید بدانند چگونه رهبری موفق برای سازمان خود باشند.از دیگر مواردی که نیاز است تا به آن تسلط داشته باشند می توان به راه های بهبود کسب و کار، روش ارتباط با مشتریان و جذب آنان، نحوه صحیح هدف گذاری، سیستم سازی و نحوه بهره گیری از تکنولوژی برای پیشرفت می باشد. همه موارد ذکر شده نیازمند آن است که مدیران آموزش ببینند و پیوسته علم خود را به روز کنند.

با ما تماس بگیرید

 ابزار های مدیریت

سهولت استفاده

هدف گذاری

هدف گذاری اولین کاری است که مدیران می بایست انجام دهند. داشتن هدف سبب می شود برنامه ها و کارکرد افراد سمت و سویی خاص بیابد و در نهایت بهره وری افزایش یابد.

تعریف دوره در چند دقیقه

برنامه مشخص

گام مهم بعدی پس از هدف گذاری برنامه ریزی برای دست یابی به آن هدف می باشد. برنامه می تواند هفتگی، ماهانه و یا سالانه باشد و لازم است افراد بر مبنای آن گزارش عملکرد ارائه کنند.

انعطاف پذیری

ارتباط با مشتری

نحوه ارتباط برقرار کردن با مشتری در کسب و کار بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر بلد نباشید که چگونه باید با مشتری صحبت کنید تا او را جذب نمایید، رشد و پیشرفت چشمگیری نخواهید داشت.

دریافت گزارشات بروز

مدیریت زنجیره فروش

امروزه فروش اهمیت زیادی دارد و در میان رقابت های زیادی که بین کسب و کارها و تجارت ها وجود دارد، توانایی جذب مشتری و افزایش فروش اهمیتی بیش از پیش دارد.

پشتیبانی ویژه

برنامه های رقابتی

هر نوع کسب و کاری که داشته باشید و در هر موقعیت شغلی ای که باشید، رقیبانی در اطرافتان مشاهده خواهید کرد. داشتن برنامه های رقابتی سبب رشد و همچنین بهره بردن از استعداد ها می شود

آموزش گام به گام

نرم افزار ابزار مدیریت

استفاده از نرم افزارهای ابزار مدیریت کارها را آسان می کند. این نرم افزار ها باید علاوه بر سهولت در استفاده، قابلیت به اشتراک گذاشتن و قابلیت شخصی سازی، امنیت نیز داشته باشند.

مشاوره بگیرید
امنیت بالا در جلسات آنلاین

 اهمیت مدیریت

مدیر در حقیقت رهبر شرکت می باشد و چهره شرکت به واسطه او به مردم نمایان می شود. با دانستن وظایف مدیریت و داشتن عملکردی خوب، شرکت و کسب و کار وجه ی خوبی در اجتماع می یابد.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

تقسیم کار

مدیر می بایست از تقسیم کار در سازمان اطمینان حاصل کند و وظایف را به گونه ای بین کارمندان تقسیم نماید که تمام بار و فشار کار بر روی یک نفر نباشد. همچنینی از استعداد افراد به درستی استفاده شود.

عدم محدودیت جغرافیایی

نظم و مقررات

مقررارت سازمان می بایست به طور کامل به کارکنان ابلاغ شود و مدیریت بر اجرای آنها نظارت داشته باشد. همچنین مدیر می بایست خودش نیز نظم و مقررات را رعایت کند و الگو باشد.

حضور در جلسه با موبایل

تیم سازی

تیم سازی سبب می شود کار ها هوشمندانه تر و سریع تر انجام شوند و باعث افزایش بهره وری می شود. مدیر می بایست بر تیم سازی نظارت داشته باشد.

چرا پاوينو

مشاورین پاوینو با سال ها تجربه مشاوره های فردی و سازمانی و با ارائه راهکار های چند بعدی به مدیران کمک می کنند تا رشد کرده و به موفقیت های بزرگ دست یابند.

پاوینو انتخاب مناسبی برای مدیرانی می باشد که می خواهند همواره به روز باشند و از تکنیک ها و فنون روز دنیا در کسب و کارشان بهره برند.

پاوینو با ارائه آموزش های تخصصی در زمینه سیستم سازی کسب و کار، افزایش فروش، کوچینگ مدیران وغیره به افراد و سازمان ها کمک می کند تا روز به روز بهتر و موفق تر شوند.

ابزار های مدیریتی با ارائه آموزش ها و استراتژی های مختلف به مدیران در راستای دست یابی به موفقیت در کسب و کار کمک می کنند.