کوچینگ مدیرعامل

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

کوچینگ مدیر عامل

کوچینگ به رفتار و رویکردی اطلاق می شود که فرد را برای رسیدن به اهدافش توانمند می سازد. کوچ، فرد مراجعه کننده را توانا می سازد و مهارت هایش را افزایش ی دهد تا به آنجایی که تمایل دارد در کسب و کارش برسد، دست یابد. درحقیقت کوچینگ با افزایش توانمندی و مهارت افراد سبب می شود تا سریع تر رشد کنند. کوچ ها افرادی هستند که در وهله اول هدف مراجعین خود را شناسایی میکنند و سپس با ارائه راهکار و استراتژی های سودمند به او کمک می کنند تا به هدفش برسد. کوچ ها مراجعین خود را افرادی می دانند که با اندکی آموزش و تشویق می توانند افراد مفید و تاثیر گذاری در جامعه شوند.

با ما تماس بگیرید

مزایای کوچینگ مدیران

سهولت استفاده

افزایش بهره وری

کوچ ها با ارائه راهکار و توانمند سازی مدیران عامل سبب بهبود عملکرد آنها و افزایش بهره وری در کسب و کارشان می شوند و آنها را به مدیرانی موفق و شایسته تبدیل می کنند.

تعریف دوره در چند دقیقه

افزایش مهارت

کوچ با افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس مراجعین خود و بهبود مهارت های مذاکره و ارتباطی، به مراجعه کننده خود کمک می نماید تا مهارت هایش را تا حد امکان افزایش دهد.

انعطاف پذیری

ایجاد تعادل در کار

 برای بسیاری از مدیران بین کار و زندگی شخصیشان تعادلی وجود ندارد و گاهی آنقدر از زندگی شخصی شان دور می شوند که زمانی برای استراحت ندارند. کوچ راهکارهایی جهت ایجاد تعادل ارائه می دهد.

دریافت گزارشات بروز

رضایت از کار

اکثر افراد بعد از استخدام کوچ متوجه پیشرفت چشمگیر خود در کسب و کار می شوند و در مدت زمان نسبتا کوتاهی پیام های رضایت بخشی از اطرافیان و مشتری های خود دریافت می کنند.

پشتیبانی ویژه

قدرت حل مسئله

مدیران عامل در بازه ی کاری خود با مسائل، مشکلات و چالش های بسیاری رو به رو می شوند و انتظار اطرافیان از آنها به عنوان مدیر آن است که در این شرایط بهترین تصمیم را اخذ کنند.

آموزش گام به گام

کاهش هزینه ها

وقتی مدیر عامل آموزش دیده و حرفه ای باشد و استراتژی های رشد  و موفقیت را بداند سرمایه ای را که شرکت در اختیارش قرار داده به درستی صرف می کند و نتیجه مثبت تری می گیرد.

مشاوره بگیرید
امنیت بالا در جلسات آنلاین

 رشد کارمندان

قطعا برای مدیران رشد و پیشرفت کارکنانشان بسیار مهم می باشد. افراد برای آنکه کارشان را بهتر انجام دهند نیاز دارند تا در طول مدت کار، آموزش ببینند گوچینگ به رشد مدیران و کارمندان کمک می کند.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

کنجکاوی

مدیران اغلب علاقه زیادی به درک جزئییات مسائل، نحوه انجام امور، مشکلات مخاطبان، شناخت فرصت ها و تهدیدی ها دارند. این کنجکاوی سبب می شود مکالمه بین کوچ و یادگیرنده موثرتر باشد و بتوانند درباره مسائل بهتر تصمیم بگیرند.

عدم محدودیت جغرافیایی

ایجاد ارتباط

کوچینگ به مدیران کمک می کند تا نیاز های کارمندان را بهتر درک کنند، با آنها همسو شوند و روابط بهتر و مفید تری ایجاد کنند. کوچینگ به مدیران می آموزد که نقش تمام افراد در کار موثر می باشد پس لازم است روابط درستی شکل بگیرد.

حضور در جلسه با موبایل

دستیابی به اهداف

کوچینگ از آن جهت برای مدیران ضروری می باشد که برای دستیابی به اهداف به آنها کمک می کند. امروزه رقابت در بازار بسیار زیاد شده است و از آن جهت مدیران می باسیت از کوچینگ برای رقابت بهتر و رسیدن به موفقیت استفاده کنند.

چرا پاوينو

پاوینو با داشتن دیدگاه چندجانبه و ارائه راهکارهای چند بعدی به سازمان شما جهت افزایش فروش، سیستم سازی، افزایش بهره وری، آموزش و همچنین کوچینگ کمک می کند. پاوینو عواملی که سبب کاهش بهره وری مدیرعامل می شود را حذف کرده و آنها را برای مدیریت بهتر و کارآمد تر آماده می کند.

گوچینگ به مدیران عامل کمک می کند تا با اعتماد به نفس تر ظاهر شوند، در هنگام چالش ها تصمیمات درستی بگیرند و سبب رشد و افزایش بهره وری گردند.