آموزش ادوبی کانکت Adobe Connect

سرویس کلاس مجازی تست رایگان ادوبی کانکت دمو نرم افزار های آموزش مجازی دریافت دمو رایگان

گزینه های انطباق و کنترل در Adobe Connect

برنامه ادوبی کانکت – Adobe Connect، از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیاری برخوردار است. همه این ویژگی‌ها به این معنی هستند که شما با Adobe Connect، تقریبا قادر به انجام هر کاری هستید. ما در پافکو صدها مورد استفاده از ادوبی کانکت در آموزش مجازی گرفته تا سناریوهای پشتیبانی IT را دیده‌ایم.

برای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما، داشتن همه این ویژگی‌ها خوب است. البته در برخی موارد، به ویژه مشتریانی که در صنایع تحت نظارت (به عنوان مثال صنایع مالی، بهداشت و درمان و ...) هستند، خواهان محدود کردن قابلیت های Adobe Connect هستند.

اجازه دهید یک مثال بزنیم. من خیلی این ویژگی را دوست دارم که یادداشت‌هایی که در جلسات ادوبی کانکت می‌نویسم، پیوسته هستند. می‌توانم برای پروژه‌ای که در دست اجرا دارم، یک اتاق در برنامه Adobe Connect ایجاد کنم و یادداشت‌های مربوط به پروژه از یک جلسه به جلسه دیگر منتقل می‌شود. حتی نیازی به یک پادِ یادداشت(Note pod) جدید ندارم، می‌توانم در جلسات مختلف و هفته‌های پیاپی از همان پادِ جلسه اول استفاده کنم.

حال فرض کنیم، شخصی از Adobe Connect برای ملاقات با مشتریان خود استفاده می‌کند و با ایشان در مورد نیازهای بیمه‌ای آن‌ها، گفتو گوی متنی می‌کند. این فرد به احتمال زیاد نمی‌خواهد یادداشت‌ها و گفتوگوهایی که با مشتری قبلی داشته است(که می‌تواند حاوی اطلاعات محرمانه مشتری باشد)، در جلسه با مشتری بعدی نشان داده شود.

ادمین هاي Adobe Connect، می‌توانند کنترل کنند که کدام پاد و کدام ویژگی در حساب آن‌ها در دسترس سایر کاربران قرار بگیرد. آن‌ها می‌توانند یادداشت‌برداری را کاملا غیرفعال کنند یا به راحتی پایداری و انتقال یادداشت‌ها از جلسه‌ای به جلسه دیگر را خاموش کنند مطابق به همین مثال و بر اساس اهداف و قوانین انطباقی خاص هر مجموعه، سایر ویژگی‌های ادوبی کانکت را می‌توان مدیریت کرد.

در این ویدیوی راهنمای ادوبی کانکت، گزینه‌های مختلفی که برای مدیریت انطباق و کنترل در اختيار ادمين‌ها قرار دارد، بررسي شده است.

نظرات کاربران
مریم زاهدی

ممنونم ویدیو خوبی بود ولی یه مقدار سخته باید چند بار امتحان کنم تا یادم باشه

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید