آموزش ادوبی کانکت Adobe Connect

سرویس کلاس مجازی تست رایگان ادوبی کانکت دمو نرم افزار های آموزش مجازی دریافت دمو رایگان

افزودن تصویر پس زمینه دلخواه به جلسه Adobe Connect

یکی از ساده‌ترین و موثرترین روش‌های شخصی‌سازی جلسه Adobe Connect، اضافه کردن بک گراند دلخواهتان به آن است. از تصاویر بک‌گراند می‌توان برای برندینگ و اضافه کردن رنگ و شخصیت به اتاق‌ها و جلسات مجازی استفاده کرد.

برای انتخاب تصاویرِ بک‌گراند، هیچ محدودیتی در مورد اندازه تصویر، وضوح آن یا نسبت ابعادِ آن وجود ندارد. برنامه Adobe Connect، همیشه با مقیاس‌گذاری متناسب تصویر، به طور خودکار اندازه آن را تغییر می‌دهد و برای نمایش در مانیتورهایی با اندازه‌های مختلف، تصویر از یک سمت کشیده نمی‌شود. با این‌حال، توصیه می‌کنیم از تصاویر نسبتا با کیفیت و با ابعاد بزرگ استفاده کنید. ما برای تصاویر بک‌گراندAdobe Connect از اندازه 1280*1920 استفاده می‌کنیم.

در ادامه، نکاتی کاربردی در موردِ انتخاب تصویر بک‌گراند و استفاده از آن در جلسه Adobe Connect بیان می‌کنیم:

  • تصاویر انتزاعی برای بک‌گراند Adobe Connect، گزینه‌هایی عالی هستند. به یاد داشته باشید که بخش‌های زیادی از پس‌زمینه‌ی توسط پادهای مختلف پوشانده می‌شود و شرکت‌کننده‌ها، تنها هنگام تغییر چیدمان (layout)، تصویر بک‌گراند را به‌صورت کامل مشاهده مي‌كنند.
  • اندازه فايلِ تصوير بك‌گراند مهم است. به اين موضوع توجه داشته باشيد كه همه افراد قادر باشند آن را دانلود كنند. به عنوان مثال، درست که ابعاد تصاویری که ما استفاده می‌کنیم نسبتا بزرگ (1280*1920) هستند، اما سعی می‌کنیم کیفیت را پایین بیاوریم تا اندازه فایل پایین باشد. تصاویر انتزاعی معمولا به خوبی فشرده می‌شوند.
  • از تصاویر متعدد و متنوع استفاده کنید. انجام این کار راحت است و افزودن تصاویر مناسبتی یا مناسب با فصل می‌تواند به جلسات مجازی شما رنگ و روح خوبی اضافه کند.
  • تصاویر خود را در کتابخانه محتوای ادوبی کانکت برگزاری کنید. با این کار استفاده از یک تصویر در چندین اتاق مختلف یا اشتراک‌گذاری آن با سایر کاربران آسان خواهد بود.
  • یک تصویر بک‌گراند سازمانی با لوگوی سازمان خود به تمپلیت‌های جلسات ادوبی خود اضافه کنید. با این کار، این تصویر به طور خودکار به بک‌گراندِ همه جلسات جدید اعمال می‌شود.
  • اگر قرار است روی تصویر لوگو داشته باشید، آن را به یکی از گوشه‌های جلسه بچسبانید. با این کار، می‌توانید مطمئن باشید که در اثر مقیاس‌گذاری داخلی ادوبی کانکت، لوگو در جای خود نمایش داده خواهد شد.

در ویدئوی آموزشی زیر نشان داده‌ایم که به راحتی می‌توانید یک تصویر جدید به جلسه Adobe Connect خود اضافه کنید و آن را به گوشه خاص بچسبانید.

نظرات کاربران
سعید کامش

خیلی باحاله این آپشن.باعث میشه کلاس از لحاظ بصری در ادوبی کانکت Adobe Connect جذابتر بشه

0 0

آرزو آقایی

امکان شخصی سازی محیط ادوبی کانکت آپشن جذابی هست که باعث افزایش کاربران این نرم افزار شده

0 0

نیما حیاتی

ممنون از اموزشتون تصویر پس زمینه رو تغییر دادم فقط چه سایزی باشه بهتر است

0 0

آموزشگاه مهر

خیلی خوبه من عکس مجموعمون رو تو کلاس انلاین آپلود کردم

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید