آموزش ادوبی کانکت Adobe Connect

سرویس کلاس مجازی تست رایگان ادوبی کانکت دمو نرم افزار های آموزش مجازی دریافت دمو رایگان

نقش های adobe connect و مدیریت شرکت كننده ها در آن

هر فردی در جلسات مجازی adobe connect، یکی از سه نقش میزبان، ارائه‌دهنده یا شرکت کننده را بر عهده می‌گیرد. این نقش‌ها تعیین می‌کنند که هر فرد در اتاق adobe connect، چه کاری را باید انجام دهد و چه کاری را نمی‌توانند انجام دهند. اگر چه هر جلسه مجازی adobe connect، ظرفیت محدودیت دارد، اما برای تعداد هر کدام از نقش‌ها محدودیتی وجود ندارد. به عنوان مثال، اگر بخواهید می‌توانید به همه‌ی افرادِ حاضر در جلسه، نقشِ میزبان دهید.

در ویدئوآموزشی زیر، نقش های مختلف Adobe Connect و نحوه مدیریت شرکت کنندگان شرح داده شده است.


شرکت‌کننده‌ها(مانند دانش‌آموزها) در adobe connect

یک شرکت‌کننده در کلاس adobe connect، با موارد زیادی می‌تواند تعامل داشته باشد. آن‌ها می‌توانند چت کنند، به نظرسنجی‌ها پاسخ دهند، وضعیت خود را تنظیم کنند و با پادهای سفارشیِ آن جلسه، تعامل داشته باشند. شرکت‌کننده‌ها، اختیارات کمی برای به اشتراک گذاشتن محتوا یا تغییر ظاهرِ اتاق مجازی دارند. آن‌ها نمی‌توانند پادها را جابه‌جا یا پنهان کنند، نمی‌توانند پادهای جدید به کلاس ادوبی اضافه کنند یا صفحه خودشان را به اشتراک بگذارند. به طور پیش‌فرض، شرکت‌کننده‌ها حتی نمی‌توانند در کلاس صدا داشته باشند یا وب‌کم خود را روشن کنند، و تنها در صورتی می‌توانند این کارها را انجام دهند که میزبان به آن‌ها اجازه‌ی آن را فعال کند.

مجری های adobe connect

مجری‌ها در یک جلسه مجازی adobe connect، می‌توانند ارائه دهند و محتوا به اشتراک بگذارند. آن‌ها نمی‌توانند ظاهر و احساسی را که اتاق مجازی منتقل می‌کند را تغییر دهند. با استفاده از یک پادِ Share، یک مجری می‌تواند صفحه نمایش خود را در ادوبی کانکت به اشتراک بگذارد، پاورپوینت یا فایل pdf بارگزاری کند، وب‌کمِ خود را روشن کند، از میکروفون خود استفاده کند و یادداشت‌هایش را در پادِ Note بنویسد. آن‌ها نمی‌توانند پادِ جدیدی به محیط کلاس اضافه کنند یا layout را تغییر دهند.

میزبان ها در adobe connect

میزبان‌ها، می‌توانند تقریبا هر کاری در یک جلسه adobe connect انجام دهند و رابط کاربری آن‌ها، قدرتِ آن‌ها را نشان می‌دهد. آن‌ها یک پنلِ layout دارند که هر موقع بخواهند می‌توانند آن‌ها را عوض کنند، پادهای مختلف جدیدی را اضافه، پنهان یا جابه‌جا کنند و اندازه پادها را تغییر دهند. میزبان‌ها می‌توانند اتاق‌های breakout را مدیریت کنند. در واقع ، یک میزبان نه تنها می تواند اطلاعات را به اشتراک بگذارد ، بلکه همچنین تعیین می کند که اتاق مجازی چگونه به نظر می رسد و شامل چه عملکردی است.

نظرات کاربران
شاهسوند

سلام خوبید ؟
من رها شاهسوند هستم میخواستم بدونم چجوری میتونم خودم رو ارتقا بدم و بتونم دسترسی به بخش های دیگه داشته باشم

0 0

فتاحی

سلام من کلاس مجازی شما را گرفتم یک سوال داشتم بالاترین درجه نقش های adobe connect در آن برای مدیریت host ها هستند دیگه درسته ؟

0 0

آزاد

ممنون از آموزش کامل ادوبی کانکت
با این امکاناتش آشنا نبودم

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید