گزینه های انطباق و کنترل در Adobe Connect

برنامه ادوبی کانکت – Adobe Connect، از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیاری برخوردار است. همه این ویژگی‌ها به این معنی هستند که شما با Adobe Connect، تقریبا قادر به انجام هر کاری هستید. ما در پافکو صدها مورد استفاده از ادوبی کانکت در آموزش مجازی گرفته تا سناریوهای پشتیبانی IT را دیده‌ایم.
ادامه مطلب

سفارشی سازی و برندینگ Adobe Connect

روش‌های زیادی بری سفارشی‌سازی اتاق های مجازی Adobe Connect، وجود دارد. شما به عنوان میزبان جلسه، توانایی انتخاب پادهایی که باید در طول جلسه انلاین نمایش داده شوند و همچنین امکان جابه‌جایی و تغییر اندازه آن پادها را دارید. این قابلیت‌ها به این معناست که هر جلسه مجازی ادوب کانکت می‌تواند منحصر به فرد باشد. اگر این ویژگي‌ها را با قابليت بارگذاري تصوير دلخواه در بك‌گراند جلسه تركيب كنيد،‌ مي‌توانيد اتاق‌هاي مجازي فوق‌العاده زيبايي را ايجاد كنید که منحصربه‌فرد و شخصي هستند.

ادامه مطلب

اضافه کردن کاربران در ادوبی کانکت AdobeConnect

کاربران و گروه ها در ادوبی کانکت- adobe connect

ادمین های ادوبی کانکت – Adobe Connect، گزینه‌های بی‌نظیری برای تنظیمات مربوط به کاربران و ایجاد گروه‌ها، در اختیار دارند.

در ویدئوی آموزشی زیر، به تمامِ جوانبِ گروه‌ها در ادوبی کانکت- AdobeConnect پرداخته می‌شود. از جمله‌ی این موارد، نحوه‌ی وارد کردن کاربرانِ جدید، تنظیمات مربوط به قیمت‌ها و هزینه‌ها، شخصی‌سازیِ پروفایل‌های کاربر و افزودن گروه‌های سفارشی می‌باشد.

ادامه مطلب

نظرات کاربران
سرویس کلاس مجازی تست رایگان ادوبی کانکت دمو نرم افزار های آموزش مجازی دریافت دمو رایگان