آموزش فردی و سازمانی

افزایش مهارتهای تخصصی

تعیین چشم اندازهای کمی و کیفی برای نیروی انسانی، بررسی میزان موفقیت آنها در دستیابی به اهداف مورد نظر، شناسایی خلاهای مهارتی و تخصصی در واحد های مختلف خصوصا در بخش فروش ، توانمند سازی راهبران در جهت طراحی  پلن های سالانه با استفاده از اطلاعات کاربردی ، تنها بخشی از مزایای آموزش افزایش مهارت های تخصصی می باشد.مجموعه این مشاوره و آموزش های کاربردی منجر به رشد و توسعه کسب و کار و سرمایه می گردد.

کوچینگ مدیرعامل

مدیران عامل به منظور توسعه توانایی های راهبری، نیازمند کسب آموزش ها و مهارتهای ویژه می باشند.این آموزش ها برای تمامی مدیران با هر سطح از مدیریت ،کاربردی بوده و سبب ارتقای راهبری،اتخاذ تصمیمات، هدفمند سازی تیم های مجموعه،ایجاد انعطاف در سازمان، توسعه پتانسیل ها و استعدادهای فردی و مدیریتی می گردد.

جعبه ابزار مدیریت

جعبه ابزار مدیریتی شامل آموزش ها، نرم افزار ها و پلن های استراتژیک، مدیریت ارتباطات با مشتری، تحقیقات تیم ها،هدف گذاری ها ،مدیریت زنجیره فروش، مدیریت کیفی کلی مجموعه، برنامه های رقابتی در بازار و مانند آنها می باشد که با استفاده از انواع راهکارها، تکنیک ها و ابزارهای تکنولوژیکی ،مدیران را در راهبری مجموعه یاری می نماید.

درخواست مشاوره رایگان

اگر برای کسب و کار خود نیاز به مشاوره های تخصصی و کاربردی بازاریابی و فروش دارید، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان پاوینو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی
تلفن
شرح
تصویر امنیتی
کد امنیتی :