آموزش فردی و سازمانی

پاوینو، ارائه دهنده آموزش فردی و سازمانی

فروش خود را افزایش دهید

تعیین چشم اندازهای کمی و کیفی برای نیروی انسانی، بررسی میزان موفقیت آنها در دستیابی به اهداف مورد نظر، شناسایی خلاهای مهارتی و تخصصی در واحد های مختلف خصوصا در بخش فروش، توانمند سازی راهبران در جهت طراحی  پلن های سالانه با استفاده از اطلاعات کاربردی، تنها بخشی از مزایای آموزش افزایش مهارت های تخصصی می باشد.

مدیران عامل به منظور توسعه توانایی های راهبری، نیازمند کسب آموزش ها و مهارتهای ویژه می باشند. این آموزش ها برای تمامی مدیران با هر سطح از مدیریت ،کاربردی بوده و سبب ارتقای راهبری، اتخاذ تصمیمات، هدفمند سازی تیم های مجموعه، ایجاد انعطاف در سازمان، توسعه پتانسیل ها و استعدادهای فردی و مدیریتی می گردد

جعبه ابزار مدیریتی شامل آموزش ها، نرم افزار ها و پلن های استراتژیک، مدیریت ارتباطات با مشتری، تحقیقات تیم ها، هدف گذاری ها، مدیریت زنجیره فروش، مدیریت کیفی کلی مجموعه، برنامه های رقابتی در بازار و مانند آنها می باشد که با استفاده از انواع راهکارها، تکنیک ها و ابزارهای تکنولوژیکی، مدیران را در راهبری مجموعه یاری می نماید.

افزایش مهارت با آموزش فردی و سازمانی

روزانه با افزایش کسب و کارها، رقابت بین فروشندگان افزایش می یابد و داشتن فروشی ایده آل و افزایش درآمد مشکل تر می شود در نتیجه لزوم آگاهی داشتن از مهارت های بازاریابی بیشتر از قبل احساس می شود. برخلاف تصور عموم داشتن رشد فروش و رسیدن به موفقیت کار پیچیده ای نمی باشد و تنها با دانستن نکاتی درباره بازاریابی می توانید به آن دست یابید. آموزش های فردی و سازمانی پاوینو این امکان را برایتان فراهم آورده است.

با ما تماس بگیرید

مزایای آموزش فردی و سازمانی

سهولت استفاده

افزایش مهارت

آموزش های فردی و سازمانی سبب افزایش مهارت های بازاریابی می شوند و این مهارت ها در افزایش فروش و ارائه خدمات برتر کمکتان می کنند.

تعریف دوره در چند دقیقه

افزایش سود

با افزایش مهارت، روند بازاریابی به نحو بهتری انجام می شود و کسب و کار شما رشد بیشتری خواهد داشت که نتیجه آن افزایش سود خالص خواهد بود.

پشتیبانی ویژه

افزایش سرعت فرایند

با افزایش مهارت های فردی و سازمانی عملکرد شما بهبود می باید و در مواجه با مسائل و یا حتی مشکلات راهکارهای بهتری را ارئه خواهید داد.

آموزش گام به گام

کاهش هزینه ها

یکی از راه های کاهش هزینه ها مدیریت صحیح کسب و کار می باشد که با داشتن دانش و مهارت آن امکان پذیر می باشد. 

انعطاف پذیری

کاهش زمان

 زمان با ارزش ترین دارایی هر انسانی می باشد و بازاریابی صحیح این امکان را به شما می دهد تا با صرف زمانی کمتری به هدف خود دست یابید.

دریافت گزارشات بروز

کوچینگ مدیران

مدیران و مدیر عاملان در راس شرکت ها می باشند و تصمیماتشان تاثیر زیادی بر روند کار می گذارد پس بیشتر از سایرین نیازمند آموزش می باشند.

مشاوره بگیرید

درخواست مشاوره

اگر برای کسب و کار خود نیاز به مشاوره های تخصصی و کاربردی بازاریابی و فروش دارید، فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان پاوینو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

فرم درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی
تلفن:
ایمیل:
صنعت:
نام شرکت:
نوع مشاوره:
شرح
تصویر امنیتی
کد امنیتی :