افزایش مشتری بالقوه

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

افزایش مشتری بالقوه

بدیهی است هر سازمان و نهادی كه محصول و یا خدمات ارائه می دهد بدنبال افزایش فروش و درآمد زایی است. و ابتدا می بایست بستر مناسبی جهت انجام این اقدام صورت پذیرد، برخی از سازمانها و نهادها که تازه شروع به فعالیت می نمایند، می بایست بازار مناسب خود را پیدا كنند، برروی آن بازارها هدف گذاری نمایند، گسترش دهند و نگهدارند. اما برخی سازمانها و نهادها بازار خود را دارند ولی به دنبال افزایش فروش خود هستند تا با توجه به گسترش دادن بازار خود درآمد خود را چند برابر نمایند. اگر از منظر دیگر نگاه كنیم مشتریان جزوی از سازمانها هستند كه در سازمان حضور فیزیكی ندارند اما جزو دارایی های نامشهود به حساب می آیند، اما چگونه؟ برای مثال اگر شما كالایی یا خدماتی تولید كنید اما كسی وجود نداشته باشد كه آنرا خریداری نماید و از آن استفاده كند، آن تولید، دیگر بدون وجود مشتری بی معنی می شود و عملا كسب و كار شما از كار افتاده محسوب می شود، پس با توجه به این مسائل شما می بایست بدنبال راهكارهایی برای افزایش فروش و درآمد زایی باشید، در نتیجه با ما همراه باشید تا دراین زمینه راهكارهای مارا نیز تجربه نمایید.

با ما تماس بگیرید

راهكارهاي پاوينو برای افزایش مشتری

سهولت استفاده

رئیس اصلی ما مشتریان هستند

 همیشه باید این را در نظر داشته باشیم كه رئیس اصلی ما مشتریان هستند زیرا بدون وجود آنها عملاً حیات سازمان ما امكان پذیر نمی باشد، پس تمركز اصلی ما بر روی مشتریان است.

تعریف دوره در چند دقیقه

بازاریابی دیجیتال

ما برای اینكه بتوانیم بازار خود را بدست بیاوریم می بایست راههای بازاریابی را بدانیم كه البته امروزه بازاریابی به سوی دیجیتال شدن سوق پیدا نموده است كه ما نیز همراه با این موج به سوی هدف یعنی بدست آوردن بازار محصولات و خدمات خود حركت می نماییم.

انعطاف پذیری

تبلیغات و بازاریابی

تقریبا بدون بازاریابی امكان فروش محصولات خیلی ناچیز خواهد بود مگر برخی محصولات مانند ماشین بنز، بی ام و یا تویوتا که آنقدر كیفیت بالا دارند و تقریبا در صنعت ماشین سازی بی رقیب هستند كه شاید احتیاجی به بازاریابی نداشته باشند. اما با این حال آنها نیز به تبلیغات می پردازند.

دریافت گزارشات بروز

انواع بازاریابی

انواع بازاریابی عبارتند از بازاریابی تلفنی، اینترنتی، شبكه ای، ویروسی، نمونه رایگان، مستقیم، كلامی، خیابانی، بازاریابی از طریق برند سازی، بازاریابی بواسطه روابط عمومی.

پشتیبانی ویژه

کیفیت محصولات و خدمات

دراكثر مواقع بدلیل كیفیت بالای محصولات قیمت تمام شده نسبت به برخی از محصولات مشابه سازمانهای دیگر كه كیفیت پایین تری دارند، بالاتر درمی آید كه طبیعی است، در برخی موارد می بایست قیمت محصولات را افزایش داد تا فروش نیز افزایش پیدا كند.

آموزش گام به گام

خدمات پس از فروش

نكته دیگر وجود خدمات پس از فروش می باشد كه برای هر سازمانی لازم می باشد تا به بررسی محصولاتی كه فروخته شده بپردازند تا در افزایش كیفیت محصولات بكوشند، كه تاثیر مستقیم بر فروش محصولات دارد.

مشاوره بگیرید
امنیت بالا در جلسات آنلاین

تولید جدید و افزایش فروش

برخی مواقع سازمانها احتیاج به افزایش فروش دارند و بدنبال بازارهای جدید می باشند تا كار خود را گسترش دهند. یكی از مواردی كه باعث می شود سازمانها به فكر افزایش فروش بیافتند تولید محصول جدید می باشند.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

افزایش فروش و بازار رقابتی

افزایش فروش در بازار رقابتی نیازمند بررسی و آنالیز روش ورود به بازار است. در برخی موارد کاهش قیمت، ایجاد تعادل در تولید و یا تغییر روش های بازاریابی راهکار مناسبی می باشد که بر اساس شرایط موجود مشخص می گردد.

عدم محدودیت جغرافیایی

افزایش فروش در برابر کاهش فروش

در اكثر مواقع سازمانها بدنبال افزایش فروش می باشند اما گاهی اوقات نیز به كاهش فروش می پردازند. مانند زمانی كه عرضه بیشتر از تقاضا می باشد و یا عوامل و متغیرها شرایط بازار را تغییر دهند.

حضور در جلسه با موبایل

افزایش فروش همگام با نیاز بازار

اصولاً افزایش فروش می بایست همگام با نیاز بازار باشد تا تعادل در سازمان بوجود آید، همه اجزا با هماهنگی خاصی به فعالیت خود بپردازند و مشکلی در سازمان بوجود نیاید که سازمان بیشتر از ظرفیت خود کار نماید.

چرا پاوينو

پاوینو با دیدگاه چند جانبه به موضوع نگاه می كند و راهكار تك بعدی ارائه نمی دهد، دراین راه پاوینو با سیستم سازی، مشاوره بازاریابی و فروش، آموزش و كوچینگ و مشاوره تخصصی جهت افزایش بهره وری به سازمانها كمك می نماید، كه راهكارهای مربوط به خودشان را پیدا نمایند، تا بواسطه آن ساختارسازمان را اصلاح نمایند و به وضعیت مطلوب برسند.

برخی از كارخانه ها به تولید ناب برسند، برخی ارائه دهنده خدمات مانند مهندسین مشاوریا پیمانكاران بهترین خدمات خود را ارائه دهند و با توجه به رسیدن به تولید ناب و بهترین خدمات، مشتریان خود را از طریق مشاوره هایی كه از پاوینو دریافت می نمایند افزایش دهند. در نتیجه فروششان افزایش یابد. برخی از سازمانها سیستم دارند اما سیستم آنها بصورت سنتی است كه پاینو با سیستم سازی و افزودن اتوماسیون به آنها، آنها را ازحالت سنتی خارج می نماید. پاوینو با آموزش و كوچینگ مدیران ارشد سازمانها، سیستم آموزش را راه اندازی می نماید تا با توجه به معیارهای تعیین شده سیستم، سازمان خود را به سوی اهداف متعالی سوق دهند و این امكان پذیر نمی باشد مگر آنكه افراد مختلف سازمانها باهم تعامل و همكاری داشته باشند.

می توان مثال یك ماشین را در اینجا مطرح كرد، كه اجزای ماشین بصورت هماهنگ و مهندسی شده با هم در ارتباط هستند و اگر اجزا ماشین بدرستی كار نكنند ماشین به حركت در نمی آید و قابل استفاده نمی باشد، سازمانها هم به همین نحو هستند و می بایست تمام اركان سازمانها باهم هماهنگ و همسو باشند تا به اهداف سازمان برسند. كار پاوینو اینست كه با ارائه مشاوره در این زمینه، این ماشین(سازمان) را به حركت در بیاورد. پاوینو با ارائه مشاوره تخصصی جهت افزایش بهره وری برخی عوامل كه باعث كاهش بهره وری می شوند را حذف كرده و عواملی كه بهره وری را به ظهور می رسانند، جایگزین می نماید. تمام این موارد محقق نمی شوند مگر آنكه همه اجزا سازمان باهم همكاری مستمر داشته باشند.

در واقع افزایش فروش و درآمد زایی دغدغه اصلی همه سازمانها می باشد. سازمانها با تمام قوا سعی می نمایند که به این امر بپردازند و تمام امکانات موجود در سازمان را بکار گیرند تا این هدف محقق شود و این هدف به نتیجه نمی رسد مگر آنکه تمامی اجزاء سازمان با هم هماهنگ باشند و با هم همکاری نمایند.