مقالات فروشگاه اینترنتی

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و 17 ایده جذاب برای راه اندازی فروشگاه آنلاین

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین
تا به حال فکر کرده اید مهمترین عامل موفقیت یک تجارت الکترونیکی چیست؟ آیا یک سایت فروشگاهی زیبا تنها به رابط کاربری و تجربه کاربران وابسته است که روزها و شب ها برای کدنویسی آن زمان گذاشتید؟ یا یک اسم متفاوت و جالب توجه، کسب و کار اینترنتی شما را از سایرین متمایز می سازد؟ قطعا بدون کمک این عوامل دست یابی به کسب و کار آنلاین موفق امکان پذیر نیست. با این حال تنها عاملی که باید در مرکز تجارت اینترنتی خود قرار دهید، محصولات هستند.

فهرست مطالب

با آنچه در اختیار دارید شروع کنید

1. علاقه و اشتیاق خود را دنبال کنید

2. به فکر برطرف کردن مشکلات خود باشید

3. آنچه را انجام دهید که در آن حرفه ای هستید

اینترنت و جامعه را در نظر داشته باشید

4. از گوگل بپرسید!

5. با روند رسانه های اجتماعی خود را بروز نگه دارید

6. محصولات محبوب فروشگاه های بزرگ را رصد کنید.

7. سایت های آنلاین ترندها می گویند در جهان چه خبر است

8. انجمن های اجتماعی را از دست ندهید

9. از رویدادهای جامعه چشم برندارید!

10. مرزهای جغرافیایی را بشکنید.

11. محصولات فروشگاه محلی را به دنیای تجارت الکترونیک بیاورید.

12. به باشگاه هواداران یا جوامعی که در آن هستید خدمات رسانی کنید.

13. حرفه ای های تجارت الکترونیک را دنبال کنید.

14. از نقد و نظر کالاها استفاده کنید

خلاقانه و خارج از چارچوب فکر کنید

15. لازم نیست کالا، محصولی فیزیکی باشد.

16. کالای های متداول را از حالت عادی خارج کنید.

17. تولید محصولات عجیب ایده بدی نیست.

کلام آخر


تا زمانی که محصولات جذابی نداشته باشید، مهم نیست که فروشگاه ساز آنلاین را به کار گرفته باشید، چقدر فروشگاه اینترنتی شما زیبا باشد یا از چه استراتژی های بازاریابی استفاده کنید؛ چرا که افراد برای محصولات بی کیفیت هزینه نمی کنند. بنابراین بهتر است در شروع سفر تجارت الکترونیکی خود، زمان بیشتری را برای پیدا کردن کالاهایی که به فروش می رسند، صرف کنید.

این موضوع قطعا کار آسانی نیست و اگر نتوانید ایده هایی برای عرضه کالا پیدا کنید، نا امید خواهید شد. به همین دلیل ما در پافکو قصد داریم فهرستی از بهترین ایده های فروش کالا که توسط صاحبان فروشگاه های اینترنتی بزرگ در زمان راه اندازی کسب و کار اینترنتی به کار گرفته شدند، معرفی کنیم. این ایده ها همگی استفاده شده و حقیقی هستند و نتایج آن ها را در روند رو به رشد سایت های فروشگاهی می بینیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی به کمک فروشگاه ساز آنلاین زمانی موفق خواهد بود که با ایده های متنوع عرضه کالا و اینکه چه کالایی را برای فروش اینترنتی انتخاب کنید، آشنا باشید. پس با ما در پافکو همراه شوید و با به کار گیری مزایای فروشگاه اینترنتی، تجارت آنلاین خود را ارتقا بخشید.

فروشگاه ساز پافکو


با آنچه در اختیار دارید شروع کنید

پیش از هرچیز نگاهی به درون خود بیاندازید. یافتن ایده عرضه کالاها در درون خود فرآیند را ساده تر می کند. به بیانی دیگر راه اندازی فروشگاه اینترنتی با آنچه در اختیار داریم، مسیر موفقیت را هموارتر می کند و باعث صرفه جویی در زمان می شود. چطور از درون خود برای عرضه کالا ها ایده بگیریم؟ در ادامه توضیح می دهیم.

1. علاقه و اشتیاق خود را دنبال کنید

فوق العاده نیست اگر هر روز کاری را انجام دهید که به آن علاقه دارید؟ راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی تنها محدود به پیدا کردن یک محصول برای فروش نیست، شما وارد مسیری می شوید که با سخت کوشی، دردسرها و ریسک های فراوان همراه است. این درحالی است که اگر مسیر تجارت را به کمک فروشگاه ساز آنلاین و با آنچه که بدان علاقه دارید آغاز کنید، غلبه بر چالش های بسیار این مسیر آسان تر خواهد بود. در این مسیر طولانی و دشوار، اشتیاق سوخت انگیزه شما خواهد بود.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 

اگر نیاز به ایده دارید سری به کانال یوتیوب Michelle Phan بزنید؛ دختر جوان و پر شوری که ویدیوهای آموزشی آرایشی را در یوتیوب بارگزاری می کرد و در حال حاضر برند آرایشی مخصوص به خود را با نام Em Cosmetic راه اندازی کرده است.

سوالی که باید از خود بپرسید این است: " واقعا به چه چیزی علاقه دارم؟ چه کاری مرا بدون خستگی همیشه سرپا نگه می دارد؟" پیدا کردن پاسخ این سوالات به پیدا کردن محصولی که باید آن را به فروش برسانید کمک می کند.   


2. به فکر برطرف کردن مشکلات خود باشید

تقاضا، عرضه را ایجاد می کند؛ به همین دلیل هیچ محصول بی فایده ای وجود ندارد. اما سوالی که باید از خود بپرسید این است که: "با برطرف کردن چه مشکلی زندگی بهتری خواهم داشت؟" از آنجایی که هر تولیدکننده پیش از آن مصرف کننده بوده، می تواند خود را جای او بگذارد. اگر محصولی تولید کنید که بخشی از مشکلات زندگی خودتان را رفع کند، افراد دیگری که با این چالش دست و پنجه نرم می کنند نیز خوشحال خواهند شد.

صاحب برند Charmaine که محصولات مراقبتی از پوست و مو تولید می کند، سال ها با مشکل ریزش مو به صورت جدی مشکل داشت؛ او محصولات مختلفی را امتحان می کرد که هیچ کدام نیازش را برطرف نمی کردند. در نتیجه تصمیم گرفت یک شامپوی ارگانیک تولید کند و این محصول به قدری موثر و با کیفیت شد که شروع به فروش آنلاین کرد. محصولات Charmaine در زمان کوتاهی محبوب شدند.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


3. آنچه را انجام دهید که در آن حرفه ای هستید

برای باقی ماندن در دنیای تجارت تنها استفاده از ابزارهای حمایت کننده همچون فروشگاه ساز آنلاین کافی نیست. برای موفقیت در این مسیر باید از مزایای رقابتی برخوردار باشید. بنابراین اگر دانش کافی دارید یا در زمینه خاصی متخصص هستید، این فرصت را هدر ندهید. بیایید تصور کنیم در ساخت وسایل دست ساز مهارت دارید؛ فروش آن ها به افرادی که به وسایل منحصر به فرد و دست ساز علاقه دارند، اما مهارتی همچون شما ندارند چطور است؟! Josh موسس برند Cedar & Sail، از کودکی به ساخت وسایل علاقه داشت. او مسیر تجاری خود را با فروش گلدان های بتونی آغاز کرد و سپس انواع محصولات مربوط به دکوراسیون منازل را به خط تولید خود اضافه کرد.


اینترنت و جامعه را در نظر داشته باشید

ایده فروش کالا از بخش های مختلف زندگی ناشی می شود. این ایده ها را از منابع عظیم و بی پایان اینترنت به دست آورید. اینترنت هر آنچه می خواهید به طور دقیق و کامل در اختیار شما می گذارد؛ یا حتی یک اتفاق اجتماعی ساده در نزدیکی شهر شما ایده عرضه کالاها را ایجاد کند. تنها کافی است کمی دقیق تر به پیرامون خود نگاه کنید و از ایده های فروش کالا که در همه جا قرار گرفته اند در فروشگاه ساز آنلاین استفاده کنید.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


4. از گوگل بپرسید!

گوگل موتور جستجوگر قدرتمندی است که جواب بیشتر سوالات شما را دارد؛ کافی است از او بپرسید: "چه کالایی باید بفروشم؟" اما برای اینکه به پاسخ دقیق تری برسید باید با گوگل ترند (Google Trend) آشنا باشید. گوگل ترند ابزاری است که روند علاقمندی افراد را به یک کلیدواژه مشخص در طول زمان مشخص می کند. آن چه گوگل ترند را موثر تر کرده امکان مقایسه میزان عبارت های جستجو شده در یک زمان است. این ویژگی هنگامی مفید خواهد بود که بیش از یک ایده برای فروش کالا در ذهن داشته باشید و ندانید کدامیک بهتر است. در این شرایط با اطلاع از میزان علاقمندی افراد، مطمئن می شوید کدام ایده را عملی کنید.

بگذارید با یک مثال این موضوع را بیشتر توضیح دهیم. تصور کنید شما دو ایده فروش غذاهای خانگی و جواهرات دست ساز را در سر داشته باشید.  برای مقایسه میزان محبوبیت آن ها، گوگل ترند بهترین ابزار است که نشان می دهد علاقه افراد به کدامیک بیشتر است. اما این نتیجه کافی نیست؛ چرا که غذاهای خانگی موضوعی کلی است و انواع غذاها را شامل می شود. بنابراین لازم است آن را جزئی تر مشخص کنید.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 

خوشبختانه گوگل ترند جستارهای وابسته به غذاهای خانگی را نیز به شما پیشنهاد می دهد که بینش عمیق تری از بازار را ایجاد می کند. به عنوان مثال "سس غذاهای خانگی" تقاضای بیشتری دارد، با این حال "غذاهای خانگی برای حیوانات" نیز موضوعی بالقوه است که ارزش توجه دارد.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


5. با روند رسانه های اجتماعی خود را بروز نگه دارید

رسانه های اجتماعی منبعی قدرتمند برای یافتن ایده فروش کالاها محسوب می شوند. به کمک فروشگاه ساز آنلاین در کنار رصد مرتب این شبکه ها ایده های فروش محصولات آسان تر به دست می آیند. در واقع زمانی که موضوعی ترند می شود اولین جایی که می توان از آن آگاه شد شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و پینترست است.  

در اینستاگرام موضوعات داغ را در برگه جستجو به صورت عکس ها و ویدیوها می بینیم. علاوه بر این موضوعات مختلف کانال ها در قسمت زیرین نوار جستجو، مفاهیم را به صورت دسته بندی به شما نشان خواهد داد. توییتر نیز همچون اینستاگرام پیشنهادات هوشمندی دارد که بر اساس موضوعات مورد علاقه شما از زمان ورود به این شبکه به شما نشان می دهد. توییتر در برگه جستجو، توییت های مرتبط ترند شده را به شما پیشنهاد می دهد.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 

یک نکته طلایی: زمانی که صفحه فید شبکه های اجتماعی مختلف را دنبال می کنید متوجه پست های اسپانسرشیپ فروشگاه های مختلف می شوید. بازدید از این فروشگاه ها جرقه های ذهنی را در زمینه عرضه کالا در فروشگاه ساز آنلاین در ذهن شما ایجاد خواهد کرد؛ آن ها را فراموش نکنید.


6. محصولات محبوب فروشگاه های بزرگ را رصد کنید.

ایده گرفتن فروش کالاها به کمک غول های فروشگاهی همچون آمازون و علی بابا روند را ساده تر می کند. دو موضوع مهم در این فروشگاه ها وجود دارد: تعداد بسیار زیادی از کالاها و خریداران. این کار شما را از محبوب ترین کالاها و ترندها آگاه می کند.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین

با انتشار و فروش بیش از صدها میلیون محصول، به معنای واقعی چیزی نیست که بخواهید و پیدا نکنید. علاوه بر این با وجود 279 میلیون کاربر فعال و 278 میلیون سفارش ثبت شده، آنچه در آمازون و علی بابا ترند می شود در تمام بازارهای آنلاین رواج پیدا می کند. به همین دلیل است که رتبه بندی محصولات در این سایت های فروشگاهی بسیار با ارزش است.

بیایید نگاهی به Alibaba بزرگترین و مشهورترین عمده فروش آنلاین بیاندازیم. علی بابا در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی خود محصولات را در انواع مختلفی دسته بندی کرده و با برچسب های "فروش داغ" یا "بالاترین جستجو" رتبه بندی می کند. به کمک این تگ ها از محصولاتی که تقاضای بیشتری دارند مطلع شده و آن ها را در راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین به کار می گیرید.

علی بابا همچنین فضایی برای خریداران الکترونیک دارد که کاربران از تامین کننده های تمام و کمال خرید می کنند. این تامین کننده ها تمام نیاز کاربر را تهیه کرده و افراد بدون نیاز به حضور چندین ارائه دهنده خدمات، هرآنچه می خواهند سفارش داده و تحویل می گیرند.

آمازون نیز محصولات خود را در بخش های کاملی ارائه داده که ورود به هر بخش محصولات زیرشاخه آن را نمایش می دهد و امکان جستجو فراهم است.

 فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین

یک نکته طلایی: به صفحه بهترین فروشندگان آمازون نگاهی بیندازید و ببینید چه کالاهایی در آن ترند شده هستند. آمازون این صفحه را در 5 زبانه مختلف طبقه بندی کرده است:

  • بهترین فروشندگان: که شامل محبوب ترین محصولات بر اساس فروشنده است.
  • برگه Movers & shakers: اقلامی که در 24 ساعت گذشته بیشترین رتبه فروش را داشته اند.
  • برگه محبوب ترین کالاها: محصولاتی که اغلب به لیست علاقمندی ها اضافه می شوند.
  • جدیدترین کالاها: کالاهای جدید با نرخ فروش بالا و کالاهایی که به زودی اضافه می شوند.
  • ایده برای هدیه: محبوب ترین محصولاتی که به عنوان هدیه سفارش داده شده اند.

 فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین


7. سایت های آنلاین ترندها می گویند در جهان چه خبر است

اطلاع از ترندها در مناطق مختلف جهانی به راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین  کمک می کند. این موضوع به خصوص زمانی که جامعه هدف مشتریان شما خارج از کشور باشد، اهمیت ویژه ای دارد. مفید ترین وب سایتی که در این زمینه یافتیم TrendHunter است. در این سایت نمودار رتبه بندی محصولات هر بازار از جمله مد، فناوری، سبک زندگی و غیره به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه بروز می شود. علاوه بر این آن ها صدها هزار ایده را فیلتر کرده و گزارش های ارزشمند مشتریان را گلچین می کنند. به عبارت دیگر این سایت تحقیقات کاملی را برای راه اندازی سایت فروشگاهی شما از پیش انجام داده است.

سایت های دیگر مربوط به ترندها که می توان از آن ها کمک گرفت عبارت است از: Springwise ، Trends-spotting Market Research و  TrendWatching.


8. انجمن های اجتماعی را از دست ندهید

یکی از بزرگترین و فعال ترین جوامع اجتماعی Reddit است که در آن افراد تقریبا درباره تمام موضوعاتی که تصور کنید، بحث و گفتگو می کنند. این منبع شگفت انگیز به شما کمک می کند ایده عرضه کالای خود را پیدا کنید. در Reddit دسته ای از اجتماعات زیرشاخه وجود دارد که برای یافتن ایده کالا فوق العاده عمل می کنند. این اجتماعات را با نام های Buy It For Life و Shut Up And Take My Money در Reddit پیدا می کنید. پیشنهاداتی که از این انجمن ها دریافت می کنید شما را شگفت زده خواهد کرد.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 

Buy It For Life حدود 565 هزار کاربر فعال دارد که درباره محصولات با کیفیت و بادوام صحبت می کنند. آن ها علاوه بر این که موارد مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارند، از دیگران نیز پیشنهاداتی می خواهند. اگر بتوانید محصولی ارائه دهید که مطابق درخواست این کاربران باشد، در این انجمن بزرگ محبوب خواهید شد. علاوه بر این اگر موضوع خاصی در ذهن داشته باشید با خواندن نقد و نظرات کاربران به ایده ای مطمئن تر رسیده و فروشگاه ساز آنلاین را به راحتی راه اندازی می کنید.

انجمن Shut Up And Take My Money نیز فضایی جالب است که در آن با الهام از خلاق ترین محصولات سراسر جهان، ایده های خود را کامل می کنید. به عنوان مثال، یک شمع با برگه طلاق تازه امضا شده به دلیل محتوای طنز خود در این انجمن وایرال شده که طرح خاصی ندارد اما به دلیل برچسب بامزه خود در بین افراد محبوب شده است. شما نیز در این بخش ایده های جذاب و بامزه بسیاری پیدا می کنید.


9. از رویدادهای جامعه چشم برندارید!

احتمالا چالش های مربوط به ترامپ را در زمان انتخابات به یاد دارید. در این زمان بسیاری از شرکت ها به منظور اعتراض به سیاست های غیر منطقی او تصویرش را روی محصولات خود چاپ کردند؛ دستمال توالت با تصویر او نمونه ای از این اعتراضات بود.

رویدادهای سیاسی و اجتماعی بسیاری در جامعه رخ خواهد داد که هر کدام از آن ها فرصتی طلایی برای ایده گرفتن و فروش محصولات است. با دنبال کردن اتفاقات محصولات ترند شده را به سادگی خواهید فروخت.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


10. مرزهای جغرافیایی را بشکنید.

ترفندی که شما را در راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین کمک می کند، واردات محصولات پرطرفدار خارج از مرزهای جغرافیایی به فروشگاه محلی است. مردم همیشه وسایل منحصر به فرد با ظاهر عجیب را می پسندند. در واقع محصولات غیر عادی مربوط به قاره ای دیگر باعث می شود مشتریان داشتن یک فرهنگ و سبک زندگی جدید را احساس کنند. علاوه بر این از آنجایی که محصولات شما با سایرین متفاوت است، رقیبان کمتری باقی می مانند.


11. محصولات فروشگاه محلی را به دنیای تجارت الکترونیک بیاورید.

گاهی اوقات نیاز نیست حتما کالای جدیدی پیدا کنید؛ تنها کافی است امکان خرید اینترنتی یک کالا را ساده تر کنید. به عنوان مثال تصور کنید کالای ویژه شما به اندازه ای مرغوب است که اغلب افراد تمایل دارند آن را امتحان کنند؛ با این حال به دلیل وجود مسافت طولانی یا ترافیک های سرسام آور نمی توانند به فروشگاه محلی شما مراجعه کنند. در این شرایط فراهم کردن خرید آنلاین ساده به افراد بیشتری اجازه می دهد از محصولات شما استفاده کنند. در واقع فروشگاه اینترنتی ارزان شما کانالی در جهت توزیع محصولات فیزیکی فروشگاه خواهد بود.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


12. به باشگاه هواداران یا جوامعی که در آن هستید خدمات رسانی کنید.

اگر عضو یک انجمن یا باشگاه هوادار هستید چرا فروش خود را از این جامعه آغاز نمی کنید؟ ارائه خدمات به بازاری که درک عمیق تری از آن دارید مسیر شروع را ساده تر کرده و فروش بعد از راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین را راحت تر خواهد کرد.

مارک، بنیان گذار  Anime Printed از طریق این روش فروش محصولات خود را آغاز کرد. او کالاهای انیمه را به طرفداران انیمه که علاقه زیادی به Naruto، One Piece و Dragon Ball داشتند، فروخت. در حال حاضر او از برترین فروشندگان Shopify است.


13. حرفه ای های تجارت الکترونیک را دنبال کنید.

یک میانبر برای به دست آوردن درک عمیق نسبت به بازار بدون صرف زمان زیاد برای تحقیقات، دنبال کردن خبرگان تجارت الکترونیک از جمله Beeketing، Shopify، BigCommerce و غیره است. این نام های بزرگ می توانند ایجاد کننده پلتفرم فروشگاه های اینترنتی یا توسعه دهندگان نرم افزار باشند که کاربران بیشماری دارند. با در دست داشتن داده های واقعی، گزارش های سالیانه آن ها از محصولات ترند شده برای پیدا کردن محصول مناسب فروش، قابل اعتماد و با ارزش خواهد بود.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


14. از نقد و نظر کالاها استفاده کنید.

یکی از روش های هوشمند یافتن ایده کالاهای فروشی، خواندن نقد و نظرات در سایت های فروشگاهی آنلاین است. این روش راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین شما را ساده تر خواهد کرد؛ چرا که کاربران معمولا 2 نقطه نظر را به اشتراک می گذارند: تجربه افتضاح یا تجربه فوق العاده از یک محصول. در هر دو مورد اطلاعات زیادی وجود دارد که نکات مهم را به شما آموزش می دهد.

نظرات منفی ناشی از تجربه ناخوشایند کاربر است. بعد از فیلتر کردن کلمات نامناسبی که در اثر عصبانیت بیان شده اند؛ مشکل واقعی نارضایتی مشتریان را خواهید دریافت. آن چه باید درباره آن فکر کنید یافتن ایده محصولی در جهت حل این مشکلات است. در برخی موارد نیز حتی مشتریان نقاط نیازمند بهبود را به تولیدکنندگان یادآوری می کنند. آیا این موضوع فوق العاده نیست که بدون پرداخت هزینه ای از تجارب دیگران بیاموزید؟

در صورت مشاهده نظرات مثبت باید در آن ها عمیق تر شوید که آنچه را منجر به تجربه فوق العاده مشتری شده دریابید و سعی کنید آن را در محصولات خود نیز به کار بگیرید.

این استراتژی زمانی که قصد دارید محصولی متداول را به فروش برسانید و رقبای زیادی دارید، بسیار مفید خواهد بود. با جمع آوری نظرات مثبت و منفی و ایجاد بهبود های ضروری، مزایای رقابتی محصولات خود را به وجود آورده و بازار را به دست می گیرید.


خلاقانه و خارج از چارچوب فکر کنید

ایده های خلاقانه در زمان راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین، باعث می شود محصولات فروشگاه شما از سایرین بیشتر دیده شود. لزوم تولید محصولات جذاب و دوست داشتنی، متفاوت فکر کردن است. در ادامه به چند ایده نهایی تولید محصولات متفاوت نگاهی می اندازیم.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


15. لازم نیست کالا، محصولی فیزیکی باشد.

نیازی نیست خود را درون مرزبندی های متداول محصور کنید. شاید از محصولات دیجیتالی چیزی ندانید؛ اما آن ها در مشاغل آنلاین بسیار رایج شده اند. کالای دیجیتال شامل نرم افزار، فایل های mp3، فایل های ویدیویی و غیره می شود که قابل بارگیری و پخش هستند. در واقع این محصولات به دلیل کم هزینه بودن کاملا با ارزش تلقی شده چرا که در روند تولید آن نیازی نیست به هزینه حمل و نقل یا موجودی انبار اهمیت داد.

NoiseAsh نمونه ای بسیار موفق در زمینه فروش کالاهای دیجیتال است. آن ها ابزارهای صوتی نرم افزاری و سخت افزاری صنعت سرگرمی را تولید می کنند. اگر شما نیز قادر به ساخت ابزارهای تکنولوژی همچون صاحب NoiseAsh هستید، بهتر است فکری برای فروش آن داشته باشید.


16. کالای های متداول را از حالت عادی خارج کنید.

این موضوع ترفندی کلاسیک است ما همیشه نتیجه می دهد؛ بنابراین آن را در زمان ساخت فروشگاه خود از طریق فروشگاه ساز آنلاین پیاده کنید. بیایید نگاهی به Destination Towels بیاندازیم؛ این کمپانی محصولی متداول تولید می کند: حوله های ساحل. اما این کار را به روشی کاملا خلاقانه انجام داده است. آن ها حوله های ساحل را به اثر هنری فاخری از مقاصد مختلف جهان تبدیل می کنند که هر فردی دوست دارد یکی از آن ها را با خود به ساحل ببرد.


17. تولید محصولات عجیب ایده بدی نیست.

افراد محصولات را نه تنها برای استفاده عملی، بلکه به خاطر داشتن ارزش نامحسوس و معنوی آن می خرند.گاهی محصولات فقط به هدف تفریح و سرگرمی خریداری می شوند؛ بنابراین اگر ایده کالایی شما غیر منطقی به نظر می رسد، نسبت به آن مردد نباشید.

به عنوان مثال عکسی از توالت Tuscom را می بینید که در شب با نور چراغ ها فضا را روشن می کند. اگرچه این محصول در نگاه اول عجیب به نظر می رسد، اما نظرات مثبت کاربران آمازون را از آن خود کرده است.

فروشگاه ساز آنلاین پافکو و راه اندازی فروشگاه آنلاین 


کلام آخر

در نهایت باید گفت ایده کالاهای فروشی در عرض یک یا دو روز به دست نمی آید. گاهی ممکن است بعد از راه اندازی فروشگاه ساز آنلاین، هفته ها یا حتی ماه ها زمان نیاز باشد که محصول قابل عرضه خود را پیدا کنید. اما فراموش نکنید هرچه زمان و تلاش بیشتری در این زمینه صرف کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. علاوه بر موارد گفته شده در بالا می توانید چند مورد از آن ها را ترکیب کرده و محصولی خارق العاده تولید کنید. به یاد داشته باشید تولید محصولی کاربردی و باکیفیت شما را در رقابت بازار پیروز خواهد کرد.

در این مقاله تیم پافکو سعی کرد روش های مختلف ایده عرضه کالا را در اختیار شما قرار دهد. با مطالعه مقالات سایت و مشورت با پافکو در کسب و کار آنلاین خود موفق خواهید شد. پافکو با تولید نرم افزار فروشگاه ساز رایگان در کنار مقالات کاربردی و بروز در زمینه بازاریابی شما را تنها نمی گذارد؛ با پافکو قدم بردارید و در کسب و کار خود حرفه ای شوید.

دریافت مشاوره رایگان
نظرات کاربران
سارا

بازم ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی بزارید

1 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت