مقالات فروشگاه اینترنتی

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی
به لطف اینترنت و امکان راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی، این امکان در اختیار شما گذاشته می شود که فضای فوق العاده ای را برای فروش ایجاد کنید. در چنین سایتی امکان فروش هر چیزی وجود دارد.

فهرست مطالب

10 ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی

۵ ایده ساده دیگر برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی

در آخر

در دنیای امروز و با ظهور تکنولوژی های نوین، دیگر دستیابی به جامعه مخاطبان و مشتریان در سراسر جهان کار چندان پیچیده ای نیست.

 آیا شما هنرمندی هستید که ترجیح می دهد از هنر و استعداد خود درآمدزایی کند؟ یا فرد خلاقی هستید که از زندگی کارمندی خسته شده اید و ترجیح می دهید برای خودتان و در زمان های دلخواه و منعطف خودتان کار کنید؟ دست به کار شوید و با کمک نرم افزار فروشگاه پافکو، سایت فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی راه اندازی کنید. تیم متخصص ما در طراحی فروشگاه اینترنتی، در کنار شما خواهد بود.

مشاوره رایگان بگیرید

در راستای این هدف، 10 ایده ساده و در عین حال بسیار کاربردی را با شما به اشتراک می گذاریم که تاثیر فوق العاده ای روی فروش شما خواهد داشت. با ما همراه باشید.


 ۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


1. فروش کوسن در سایت فروشگاه اینترنتی

بیایید واقع بین باشیم چه کسی از تماشای یک کوسن نرم و زیبا لذت نمی برد؟

 این گزینه یکی از ساده ترین محصولاتی است که ممکن است در سایت فروشگاه اینترنتی خود به فروش برسانید.

می توانید این کوسن ها را خودتان تولید کنید.  برای ایجاد کوسن های زیبای خود به مواد اولیه ساده ای نیاز خواهید داشت که به راحتی قابل تهیه هستند. سوزن خود را به دست بگیرید و کوسن های زیبای خود را برای فروش آماده کنید.  از این گذشته در کسب  و کار آنلاین خود، فروش روکش های بالش و کوسن را نیز در نظر بگیرید.


۲. فروش زیر لیوانی

افراد زیادی وجود دارند که لکه آب یا دیگر مایعات ناشی از تعریق لیوان شربت یا بخار چای را روی میز خود تحمل نمی کنند.

 راهکار ساده ای نیز برای حل این مشکل، وجود دارد. درست است! زیر لیوانی.  یکی دیگر از محصولات ارزشمند شما در سایت فروشگاه اینترنتی شما  می تواند زیر لیوانی باشد.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین، لزوما نباید با محصولات پیچیده انجام شود بلکه اگر کمی خلاقیت همراه هنر خود داشته باشید زیرلیوانی هایی را خلق می کنید که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

با استفاده از رنگ ها و متریال متفاوت، می توانید تنوع بالایی را در محصولات خود داشته باشید.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


 ۳. فروش شمع

شمع ها همواره یکی از بهترین و هیجان انگیزترین هدایایی بوده اند که افراد در مناسبت های مختلف به یکدیگر تقدیم می کردند. اگر شیفته ترکیب روغن ها و اسانس و تزئینات متفاوت در شمع ها هستید دست به کار شوید و برند شمع های خود را با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز پافکو به دیگران عرضه کنید.

اگرچه تهیه شمع در مقایسه با گزینه های قبلی پیچیده تر است؛ اما نتیجه واقعا ارزش تلاش شما را خواهد داشت. به ما اعتماد کنید! نتیجه شما را شگفت ‌زده خواهد کرد.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۴. قاب عکس

قاب های عکس که صحنه هایی از روزگار دور و شیرین و عزیزان ما را خود جای داده اند همواره بخش مهمی از دکوراسیون ما را تشکیل می دهند. این تصاویر لحظاتی از زندگی ما را برای همیشه زنده نگه داشته اند.

اگر به عکس ها احترام می گذارید از سلیقه خوب نیز برخوردار هستید. به یاد داشته باشید که ساخت قاب های عکس دست ساز محصول بسیار خوبی برای عرضه در سایت فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود. ما نیز در گروه نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو در تمام طول مسیر، در کنار شما خواهیم بود.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۵. بمب حمام

امروزه توجه مردم به بمب های حمام جلب شده است. تهیه این بمب های خوش رنگ و بو چندان پیچیده نیست. کافی است از مواد اولیه طبیعی و با کیفیت در تولید این بمب ها استفاده کنید.

 زمانی که فروش این کالا را روی سایت فروشگاه اینترنتی خود آغاز کنید از میزان استقبال مردم شگفت زده خواهید شد. ممکن است بمب های حمام را ذوب کنید و اندازه های کوچکتر و جذاب تری از آن ها را نیز داشته باشید.

در ترکیبات از رنگ های چشم نواز و جذاب استفاده کنید.  اسانس های روح نواز را در تولید این بمب ها به کار ببرید و شاهد افزایش فروش خود باشید.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۶. تی شرت

آیا یک طراح خلاق هستید؟ یکی از ساده ترین راه ها برای درآمدزایی از این حجم از خلاقیت طراحی طرح های تی شرت است.  

 طرح های انحصاری خود را به تصویر بکشید و تیشرت هایی را آماده کنید که تنها در سایت فروشگاه اینترنتی شما وجود دارند. در انتخاب طرح ها از مفاهیم و سوژه هایی استفاده کنید که هیجان انگیز و بامزه هستند.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۷. جواهرات

افراد زیادی در صنعت ساخت جواهر فعال هستند؛ اما اگر واقعا به این حرفه علاقه مند هستید هیچ چیزی مانع از حضور شما در این صنعت نخواهد شد.

 اطلاعات خود را در زمینه آخرین طراحی ها کامل کنید و خلاقیت خود را در طراحی ها بروز دهید. به یاد داشته باشید که برگ برنده زمانی در دست سایت فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود که شما تنها تولید کننده یک طرح باشید. پس منحصر به فرد عمل کنید.

این نکته را نیز به یاد داشته باشید که جواهرات همواره مشتریان خود را در سراسر اینترنت خواهند داشت و هرگز از رونق این بازار کم نخواهد شد.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۸. شیرینی

غذا و خوراکی همواره یکی از محبوب ترین محصولاتی است که ممکن است در سایت فروشگاه اینترنتی خود عرضه کنید. به همین دلیل اگر دستپخت خوشمزه ای دارید و شیفته پخت کیک و شیرینی های هیجان انگیز هستید آستین بالا بزنید و با استفاده از سیستم فروشگاه آنلاین پافکو، فروشگاه انلاین خوشمزه خود را راه اندازی کنید.

دموی فروشگاه ساز پافکو

از این گذشته همواره ایده هایی خلاقانه برای سایت فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید که تا به حال دیده نشده است. به عنوان مثال سبدهایی مملو از شیرینی‌ ها و شکلات های خانگی خوشمزه را برای مناسبت های متفاوت در فروشگاه خود به فروش برسانید و شاهد استقبال مردم باشید.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۹. هنر

اگر دوستان اعضای خانواده همواره از شما درخواست کرده اند که تصویر چهره آنها را بکشید احتمالا واقعا در این زمینه استعداد دارید. پس چرا با این کار در سایت فروشگاه اینترنتی خود درآمدزایی نمی کنید؟!

 طراحی کنید و تصویر افراد  معروف را بکشید یا از مشتریان خود سفارش بگیرید و درآمدزایی کنید.

۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۱۰. عکس

 آخرین گزینه در فهرست بلند بالای محصولاتی که ممکن است در سایت فروشگاه اینترنتی خود به فروش برسانید عکس است. کسب و کارها و افراد بسیار همواره در جستجوی تصاویر فوق العاده هستند. اگر از عکاسی لذت می برید با استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو، سایت فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و هنر عکاسی خود به مشتریان نشان دهید.


۵ ایده ساده دیگر برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی

به نظر می آید تا بدین جا متوجه شده اید که با راه اندازی یک فروشگاه فروش آنلاین و با چه ایده های ساده و کارهای لذت بخشی می توانید کسب درآمد کنید. نرم افزار های فروشگاه ساز رایگان، با امکانات محدود تر  در سطح اینترنت موجود می باشند. می توانید از این نرم افزار ها استفاده کنید، ولی اگر به دنبال امکانات گسترده و مشاوره یک تیم متخصص هستید، تیم پافکو با کمال افتخار آماده همراهی شما می باشد.

در کنار ایده هایی که پیش از این مطرح شد، ایده های بسیار ساده تری نیز وجود دارد که ممکن است به منبع درآمد خوبی برای شما تبدیل شود. در ادامه با ما همراه باشید.


۱.  لحاف بچه  

لحاف بچه هدیه جذابی برای یک مادر چشم انتظار است. از این گذشته تهیه این هدیه بسیار ساده است. الگو و طرح های متعددی در اینترنت وجود دارد که الهام بخش شما هستند. پتوی نوزاد رویایی خود را برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی تولید کنید.


۲.  لوسیون های خانگی

آیا چیزی ساده تر از این هم برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی وجود دارد؟ مردم هزینه بالایی را برای خرید لوسیون های پوست پرداخت می کنند. به دنبال محصولی باشید که لوسیون خانگی شما را منحصر به فرد و متفاوت جلوه می دهد. یک لوسیون خوشبو کننده، نرم کننده و روشن کننده در سایت فروشگاه شما توجه مشتریان زیادی را به خود جلب می کند.

 ۱۰ ایده ساده برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۳.   آهن ربا

اگر فرد خلاقی باشید از تولید آهن رباهای جذاب با استفاده از اشیای قدیمی، دکمه ها  و اسباب بازی خسته نمی شوید. اگر مجموعه ای از کارت های قدیمی یا مجسمه های مینیاتور را طی سال ها جمع کرده باشید آهن رباهای شما فوری به فروش می رسد.


۴.   میان وعده های سالم

امروزه افراد زیادی به دنبال  استفاده از یک رژیم غذایی سلامت هستند. رژیم غذایی چالش بزرگی در زندگی افراد امروزی به شمار می رود. اگر دستور رژیمی محبوب خود را پس از آزمون و خطاهای بسیار انتخاب کرده اید با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز پافکو میان وعده لذیذ خود را به مشتری معرفی کرده و درآمد زایی کنید.


۵.  توپ های خشک کن پشمی

مشتریان همواره هزینه بالایی برای شستشوی لباس های خود در نظر می گیرند. در اغلب موارد فرد حتی متوجه هزینه ای که برای این موضوع در نظر می گیرد نیز نخواهد شد. این توپ ها به سادگی تولید می شوند. به علاوه در کنار کاهش اصطکاک هیچ آسیبی نیز برای محیط زیست در پی نخواهند داشت.


 در آخر

 اگر تصور می کنید که تنها ۱۵ ایده برای تولید محصول و فروش آنها در سایت فروشگاه اینترنتی وجود دارد سخت در اشتباه هستید.

 ایده های بیشماری وجود دارد که به سادگی و با کمترین هزینه تولید می شوند و نیازهای مشتریان را برطرف خواهند کرد. خلاقیت خود را به کار بگیرید.

 اگر در اجرای ایده ی ناب خود تردید دارید با ما در گروه نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو تماس بگیرید. ما در پیاده سازی ایده های خلاقانه و نایاب شما در کنار شما خواهیم بود و به شما نشان می دهیم که ساده ترین ایده ها به شرط این که منحصر به فرد باشند تا چه اندازه ارزشمند خواهند بود.

دریافت مشاوره رایگان
نظرات کاربران
باقری

چجوری میشه یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنیم

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت