مقالات فروشگاه اینترنتی

۵ قدم در راستای افزایش ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی
یکی از بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین چالش‌های پیش روی کسب و کارهای کوچک پس از راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی، تبلیغات است. در فضای مجازی و در بحث سایت فروشگاه اینترنتی، مسئله اصلی در زمینه هدایت ترافیک ورودی به سایت خواهد بود.

ما در این راهنما قصد داریم راهکارهایی که منجر به افزایش میزان ترافیک سایت می‌شود را با شما در میان بگذاریم.

 پافکو با ایجاد نرم افزار فروشگاه ساز، راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی را به سادگی امکان پذیر کرده است. اما در ادامه راه همه چیز بستگی به میزان ترافیک ورودی شما دارد.

 درصد بسیار زیادی از کسانی که از سایت شما بازدید می‌کنند، در آینده‌ای نه چندان دور به جامعه مشتریان شما می‌پیوندند.

بنابراین در این مقاله با همراه باشید تا ۵ راه کلیدی را جهت افزایش ترافیک ورودی با یکدیگر بررسی کنیم. در این مقاله جزئیات استراتژی‌های سئو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و استفاده بهینه از مشتریانی که به سایت شما معرفی می‌شوند را با هم بررسی خواهیم کرد.اما اولین و مهم‌ترین نکته سئو است.

فهرست:

1. تولید ترافیک طبیعی وبلاگ سایت فروشگاه اینترنتی

2. معایب و مزایای شبکه های اجتماعی

3. چگونه با استفاده از ویدئوهای ترافیک ورودی سایت فروشگاه اینترنت را افزایش دهیم؟

4. استفاده را ترافیکی های ارجاع داده شده، برای افزایش ترافیک سایت فروشگاه اینترنتی

5. افزایش فروش آنلاین با خرید ترافیک

و در آخر


1.تولید ترافیک طبیعی وبلاگ سایت فروشگاه اینترنتی

بیایید واقع بین باشیم. اگر بهترین سایت فروشگاه آنلاین دنیا را طراحی کرده باشید، اما هیچ کس از این سایت بازدید نکند، سایت چه سودی خواهد داشت؟

پس از طراحی فروشگاه اینترنتی باید به دنبال راهکارهایی باشید که مخاطب را به سایت دعوت کند. به این ترتیب تعداد مشتریان نیز افزایش می‌یابد.

 اهمیت استراتژی‌های سئو در میزان فروش سایت

اگر از یک استراتژی سئو هدفمند بهره مند باشید، میزان ترافیک سایت خود را افزایش خواهید داد. گوگل در هر ثانیه شاهد ۴۰ هزار جست و جو است. این نشان می‌دهد که در طول روز بیش از ۳.۵ میلیون جست و جو در گوگل انجام می‌شود. بنابراین باید مطمئن شوید که فروشگاه اینترنتی نیز در جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار موردنظر شما به خوبی نمایش داده می‌شود.

به این منظور باید استراتژی خود را با در نظر گرفتن کلمه کلیدی مربوطه تدوین کنید. زمانی که عبارات و کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را شناسایی می‌کنید، باید محتواهایی را ایجاد کنید که در ارتباط مستقیم با این کلمات هستند. به این ترتیب ترافیک ورودی سایت به شکل طبیعی افزایش پیدا می‌کند.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی

تحقیق روی کلمه کلیدی بسیار مهم است.

به منظور انجام تحقیقات لازم روی کلمات کلیدی لازم است از ابزارهای نظیر Ahrefs استفاده کنید.

ما در پافکو به شما توصیه می‌کنیم که عبارات کلیدی طولانی را در تهیه محتواهای خود در نظر بگیرید. این عبارات به مراتب طولانی تر از کلمات کلیدی رایج هستند و رقابت در این عبارات به مراتب ساده تر از دیگر حوزه‌ها است.

مشاوره رایگان

 در واقع در این حالت شما سعی می‌کنید، به جای آنکه رتبه سایت را در مورد کلمه کلیدی «خرید تی شرت» افزایش دهید، رتبه سایت خود را در زمینه «خرید تیشرت سوپرمن» افزایش دهید.

اگر هنوز با عبارت و کلمات کلیدی موجود در حوزه فعالیت خود آشنایی ندارید، سری به رقبای خود بزنید. با بررسی محتوا و شیوه تبلیغات آن‌ها در می‌یابید که آیا بهتر است در راستای تلاش‌های آن‌ها گام بردارید یا به حوزه‌هایی بپردازید که از نگاه آن‌ها دورمانده است.

به محض این که کلمات و عبارات کلیدی سایت فروشگاه اینترنتی خود را یافتید، تولید محتوای مرتبط را در وبلاگ فروشگاه آنلاین خود آغاز کنید. چرا که:

 • ۹۱ درصد کاربران موتور جست و جو هرگز به خود زحمت نمی دهند که صفحه دوم موتور جست و جو را باز کنند. به همین دلیل باید تلاش کنید که سایت خود را در رتبه‌های برتر صفحه نمایش نتایج بنشانید.
 • ۵۰ درصد کاربران اطلاعات مورد نظر خود را از ۳ سایت اول صفحه نمایش نتایج استخراج می‌کنند. بنابراین تا جای ممکن خود را به صدر فهرست جست و جوها برسانید.

پست‌های بلاگ در دیجیتال مارکتینگ

به منظور افزایش بازدید بلاگ سایت فروشگاه اینترنتی خود لزوما نباید متخصص سئو باشید. در ادامه برخی از نکات ضروری برای انجام این کار را با شما در میان می‌گذاریم:

 • کلمه کلیدی را در عنوان بگنجانید.
 • کلمه کلیدی را در پاراگراف اول به کار ببرید.
 • چگالی کلمات کلیدی را در کل متن در حدود ۱.۵ تا ۲.۵ درصد باشد. هرگز کلمات کلیدی را بیش از اندازه در متن به کار نبرید. کلمه کلیدی را به صورت طبیعی در متن به کار ببرید.
 • مطمئن شوید تصاویری را که انتخاب می‌کنید، دارای متن آلت هستند.
 • از متن‌های انکر استفاده کنید. در این حالت پست‌های بلاگ را برای بخش‌های دیگر سایت فروشگاه اینترنتی تکمیل می‌کنید. اما مطمئن شوید، لینک‌ها مرتبط به موضوعات هستید.
 • در متن متا دیسکریپشن و تگ‌های عنوان از این کلمه کلیدی استفاده کنید.
 • گوگل برای محتواهایی که در گوشی‌های تلفن همراه به خوبی نمایش داده می‌شود، امتیاز ویژه‌ای در نظر می‌گیرد.

در آخر برای اینکه بازدیدکننده را به سایت خود دعوت کنید. در محتوای وبلاگ خود یک Call to Action بگنجانید. به این ترتیب نهایت استفاده را از ترافیک خود خواهید برد.       


2. معایب و مزایای شبکه های اجتماعی

اکنون که ترافیک طبیعی سایت را تامین کردید، وقت آن رسیده است که به مزایا و اثرات استفاده از شبکه‌های اجتماعی در افزایش ترافیک سایت فروشگاه اینترنتی بپردازیم.

 چرا باید از شبکه‌های اجتماعی برای افزایش ترافیک فروشگاه آنلاین استفاده کنید؟

تعداد کاربران شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان ۲.۷ بیلیون است. پلتفرم‌های شبکه‌های مجازی برقراری ارتباطات را به مراتب ساده تر می‌کند. به این ترتیب ضمن برقراری ارتباط با مشتریان خود آن‌ها را به وفادارترین مشتریان سایت فروشگاه اینترنتی خود تبدیل خواهید کرد.

 تحقیقات کاملی را انجام دهید.

 قبل از هرچیزی باید تحقیقات کاملی را در خصوص افزایش ترافیک انجام دهید. باید از شبکه‌های اجتماعی به بهترین شکل ممکن برای افزایش ترافیک وردی سایت خود استفاده کنید.

 در اولین گام پس از طراحی فروشگاه اینترنتی پلتفرمی را پیدا کنید که بیشترین تعداد مخاطبان را در خود جای داده است. از این گذشته باید بدانید که مشتریان شما بیشتر از کدام شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی

روی تعداد دنبال کنندگان خود سرمایه گذاری کنید

اگر تعداد دنبال کنندگان شما روی شبکه‌های اجتماعی بسیار زیاد است، پست‌هایی حاوی لینک ورود به سایت فروشگاه خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

کاربر را با خود همراه کنید. اگر محتوای شما ارزشمند باشد، چنین محتوایی توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند.

میزان آگاهی عمومی از برند خود را افزایش دهید

راه‌های متفاوتی وجود دارد که دامنه دنبال کنندگان شما را در شبکه‌های اجتماعی به شدت افزایش می‌دهد. کارآمدترین راه استفاده از هشتگ‌ها است. با انجام تحقیقات گسترده به کلمات کلیدی مرتبط و هشتگ‌ها تاثیرگذار در حوزه فعالیت سایت فروشگاه اینترنتی خود پی می‌برید. در ادامه لازم است که این هشتگ‌ها را در کپشن‌ها و پست‌های خود به کار ببریم.

در فروش مجازی از محتواهای تصویری استفاده کنید

تحقیقات پافکو نشان می‌دهد که ۴۰ درصد کاربران از محتواهای تصویری بیشتر استقبال می‌کنند. بنابراین تصاویر و ویدئوها شانس دیده شدن سایت فروشگاهی شما را به مراتب افزایش می‌دهند. از این گذشته کاربران این محتواها را بیشتر از دیگر محتواهای متنی به اشتراک می‌گذراند. به این ترتیب میزان آگاهی عمومی از نبرد شما به مراتب افزایش پیدا می‌کند.

محتواهای بلاگ را برای شبکه‌های اجتماعی بروزرسانی کنید.

اگر زمان کافی برای تولید محتوای مناسب برای شبکه‌های اجتماعی را در اختیار ندارید، محتواهای بلاگ خود را برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی تغییر دهید.

 برش‌های کوتاهی از محتوای وبلاگ را روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در این صورت قادر خواهید بود لینک بلاگ سایت فروشگاه اینترنتی را برای مطالعه کامل محتوا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

این نکته را به یاد داشته باشید که بهتر است در کنار انتشار بریده‌ای از محتوای بلاگ، از تصاویر و ویدئو‌های جذاب نیز برای جلب توجه مخاطبان خود استفاده کنید و Call to Action یا دعوت به عمل را فراموش نکنید.


3. چگونه با استفاده از ویدئوهای ترافیک ورودی سایت فروشگاه اینترنت را افزایش دهیم؟

بیایید با این واقعیت شروع کنیم که:

 • ۵۲ درصد کاربران زمان بیشتری را در سایت‌هایی که حاوی محتوای ویدئویی هستند، سپری می‌کنند.
 • کسب و کارهایی که از محتواهای ویدئویی برای انتشار محتوای خود استفاده می‌کنند، ۴۹ درصد بیشتر از دیگران به سودآوری می‌رسند.
 • با توجه به ساختار طبیعی مغز انسان، اطلاعات بصری برای مدت طولانی تری در ذهن باقی می‌مانند.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی

قدرت ویدئوها در میزان فروش سایت فروشگاه اینترنتی

یکی از ساده‌ترین راهکارها برای اطمینان اثربخش بودن یک ویدئو، انتشار ویدئوی مورد نظر روی شبکه‌های اجتماعی است. در این حالت باید لینک سایت فروشگاه اینترنتی خود را نیز در زیر ویدئو درج کنید.

ویدیوها میزان تعامل کاربران با تجارت شما را افزایش می‌دهند. از ویدئو‌ها برای مقاصد متفاوتی استفاده می‌شود:

 • تبلیغ محتوا در سایت فروشگاه اینترنتی
 • به نمایش گذاشتن نحوه تولید و ایجاد محصولات سایت و فروشگاه اینترنت
 • ارائه راهنمایی‌ها و آموزش‌هایی برای مخاطبان

در این صورت ویدئوهای مرتبط با مخاطبان جامعه هدف خود را انتخاب کنید؛ اما هرگز مستقیما کالا و محصولات خود را تبلیغ نکنید. در عوض با استفاده از فایلی ویدئوی مخاطب خود را سرگرم کنید و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار او بگذارید.

مطمئن باشید، با انتشار و توزیع محتوای ویدئویی پرکاربرد برای مخاطب، آن‌ها مسیر سایت فروشگاه اینترنتی شما را خواهند یافت.

استفاده از ویدئوی زنده و جلب توجه مخاطبان

ویدئو زنده یکی از جالب‌ترین و معروف‌ترین راه‌های برقراری ارتباط با مخاطبان است. علت این امر نیز بسیار ساده است. کاربران فیس بوک ویدئوی زنده را ۳ برابر بیشتر از ویدئوهای غیرزنده تماشا می‌کنند.

با استفاده از این ویدئوها خود را به مخاطبان معرفی کنید، برند خود را مطرح کنید. از آنجایی که محتوای زنده در لحظه تولید می‌شود، به مراتب جذاب تر از محتواهای از پیش تهیه شده است.

استفاده هدفمند و محدود از محتواهای ویدئویی

همواره این امکان وجود دارد که از محتواهای تصویری خود به اشکال متفاوت استفاده کنید. البته این موضوع به این بستگی دارد که محتوای ویدئویی شما در ارتباط یک موضوع خاص تهیه نشده باشد.

 به این ترتیب همواره محتوای ارزشمندی برای انتشار در شبکه اجتماعی در اختیار خواهد داشت. این محتوا‌ها را در فواصل زمانی متفاوت روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. چرا که همواره تعداد مخاطبان حاضر در دنیای اینترنت در حال افزایش است. بنابراین همواره به این نکته بیندیشید که چه کسانی ممکن است از تماشای ویدئوهای شما لذت ببرند.

استفاده مجدد از ویدئو با اهداف متفاوت نتایج متفاوتی را نیز در پی خواهد داشت

 علاوه بر این همواره باید برای تولید ویدئوهایی از ادیت‌های پیچیده استفاده کنید. با ویدئوهای خود یک فایل را تهیه کنید، این فایل را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی


 4. استفاده را ترافیکی های ارجاع داده شده، برای افزایش ترافیک سایت فروشگاه اینترنتی

آماده اید به سراغ بک لینک‌ها برویم؟

بک لینک چیست؟

بک لینک، لینکی است که از سوی یک سایت دیگر به سایت شما ارجاع داده می‌شود. برخی از موارد برای استفاده بک لینک‌ها از واژه‌های دیگری نیز استفاده می‌شود که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 • لینک‌های ورودی
 • لینک‌های برقرار کننده ارتباط
 • لینک‌های رو به داخل
 • نقل قول

 بک لینک‌ها چگونه به یاری سایت فروشگاه اینترنتی شما می‌آیند؟

اکنون که می‌دانید بک لینک چیست، بیایید راجع به افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت صحبت کنیم. بک لینک‌ها ابزارهایی هستند که به شما کمک می‌کنند، ترافیک ورودی سایت خود را افزایش دهید. این ترافیک با نام ترافیک ارجاع داده شده شناخته می‌شود. از این گذشته این لینک‌ها میزان آگاهی عمومی درباره برند شما را افزایش می‌دهند.

حال تصور کنید این بک لینک تا چه اندازه محترم و ارزشمند خواهد بود. اگر بک لینک‌ها  روی سایت معتبری قرار گرفته باشد، میزان اعتبار سایت شما نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین بهتر است برای لینک سازی رابطه مستحکمی را با کسب و کارهای دیگر ایجاد کنید و به دنبال خریدن بک لینک‌ها نباشید. چرا که در این صورت بیشتر سایت‌های طرف قرارداد در حوزه کاملا متفاوتی فعالیت دارند که هیچ ارتباطی به سایت شما ندارد.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی

بلاگ مهمان

 برای منظور افزایش ترافیک خود، روی وبلاگ یک فرد دیگر پستی را منتشر کرده و برند خود را به دیگران معرفی کنید.

 این امر برای بلاگ مقصد و سایت فروشگاه شما سودمند خواهد بود. چرا که بلاگ مقصد نیز این امکان را دارد که معرف شما باشد. در تولید محتوا در بلاگ مهمان اطلاعات ارزشمندی را به کار ببرید و از لحن و ادبیات برند خود استفاده کنید.

 تولید محتوا برای ترافیک‌های ارجاع داده شده

برقراری رابطه، تنها راهکار موجود در راستای تولید بک لینک نیست. این امکان وجود دارد که شما با تولید محتوایی ارزشمند دیگران را تصدیق کنید که محتوای شما را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. به این منظور باید به تولید محتواهایی نظیر:

 • بازبینی محصولات
 • راهنماهای و فایل‌های آموزشی
 • اخبار روز در حوزه کسب و کار
 • پاسخ به سوالات رایج کاربران

در تولید محتوای خود از کلمات کلیدی مرتبط و مفید استفاده کنید که بیش از پیش شاهد افزایش ترافیک سایت فروشگاه اینترنتی خود باشید.

در کنار این فعالیت‌ها نویسندگان، وبلاگ نویسان، خبرنگاران و اینفلوئنسرهای فعال در زمینه فعالیت خود را بیابید و ارتباط سازنده‌ای را با آن‌ها برقرار کنید.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی


5. افزایش فروش آنلاین با خرید ترافیک

آخرین پیشنهاد ما در گروه نرم افزاری پافکو خرید ترافیک است.

به شما توصیه می‌کنیم که بک لینک‌های بی ارزش را خریداری نکنید؛ بلکه باید تا جای ممکن از کانال‌های تبلیغاتی آنلاین نهایت استفاده را ببرید. یکی از این کانال‌ها تبلیغات‌های فروشی در شبکه‌های اجتماعی است.

تبلیغات پولی شبکه‌های اجتماعی

امروزه تجارت‌های بیشتری از قدرت بازاریابی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بهره مند می‌شوند. تمامی شبکه‌های اجتماعی برتر مانند توییتر، اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین این آگهی‌های فروش را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

این پلتفرم‌ها برای نمایش تبلیغات‌های خود از فرمت‌هایی استفاده می‌کنند که در نگاه اول هیچ شباهتی به تبلیغات ندارد. بنابراین استفاده از این آگهی‌ها میزان ترافیک را به شدت افزایش می‌دهد.

پیشنهاد ما در گروه پافکو در کنار ارائه نرم افزار فروشگاه ساز پافکو این است که در فواصل زمانی متفاوت میزان بودجه خود را در نظر بگیرید. به این ترتیب از مزایا این آگهی‌ها بهره مند شوید. به یاد داشته باشید که همگام با استقبال رقبای شما از این آگهی ها، هزینه استفاده از این خدمات نیز افزایش می‌یابد. از این گذشته تمامی کمپین‌های تبلیغاتی خود را زیر نظر داشته باشید که کمپین‌هایی که نتایج چندان رضایت بخشی را برای شما به دنبال نداشته اند، کنار بگذارید.

دریافت مشاوره

به این ترتیب قادر خواهید بود از بودجه موجود در کسب و کار خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

خرید مستقیم روی شبکه‌های اجتماعی

 امروزه پلتفرم‌های متعددی نظیر فیس بوک و اینستاگرام، امکان خرید مستقیم از این پلفترم‌ها را برای کاربران خود فراهم کرده اند. بنابراین در کنار راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی خود با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز پافکو از قابلیت شبکه‌های اجتماعی نیز بهره مند شوید. در واقع کاربرانی که شیفته محصولات سایت فروشگاه آنلاین شما هستند، از گزینه خرید مستقیم از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی استقبال می‌کنند.

کسب و کارهای کوچک بسیاری تا به امروز با استفاده از این فرصت طلایی میزان فروش خود را به شدت افزایش داده اند.

 چگونه ترافیک ورودی سایت فروشگا اینترنتی را با PPC افزایش دهیم ؟

 یکی دیگر از راهکار‌هایی که میزان ترافیک ورودی سایت شما را افزایش می‌دهد؛ PPC است. پافکو در تعریف این عبارت می‌گوید: پرداخت به ازای هر کلیک.

عبارت‌ها و کلمات کلیدی که در این تکنیک برای کلیک کردن هدف گذاری می‌شوند، کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت سایت فروشگاه اینترنتی هستند.

در قدم نخست باید تحقیقات خود را در زمینه کلمات و عبارات کلیدی در حوزه فعالیت خود را به پایان برسانید. چرا که تنها تعداد کلیک‌های که انجام شده است، مهم نیست، بلکه کیفیت و افزایش ترافیک سایت حائز اهمیت است.

 میزان مرتبط بودن کلمات کلیدی با کسب و کار شما تاثیر به سزایی روی کیفیت و افزایش بازدیدکنندگان سایت شما خواهد داشت.

ترافیک ورودی به سایت فروشگاه اینترنتی

بازاریابی مجدد برای افزایش فروش آنلاین

یک راه دیگر برای افزایش ترافیک ورودی سایت فروشگاهی که با استفاده از نرم افزار پافکو راه اندازی شده است، این است که بازاریابی خود را با رویکرد متفاوتی انجام دهید.

 در این حالت مخاطبان جدیدی را در نظر می‌گیرید. این مخاطبان از میان کاربرانی انتخاب می‌شوند که از سایت شما بازدید کرده اند، اما خریدی را انجام نداده اند.

به منظور برقراری تعامل مجدد با این مخاطبان باید فعالیت‌های آن‌ها را در سراسر اینترنت زیر نظر داشته باشید و از آگهی‌هایی استفاده کنید که آن‌ها ترغیب کنید، کالای مورد نظر خود را از سایت شما خریداری کنند. این نکته را همواره به یاد داشته باشید که هرگز نباید مخاطب خود را با اطلاعات و آگهی‌های آزاردهنده بمباران کنید؛ بنابراین فواصل زمانی مشخصی را برای نمایش آگهی‌های خود در نظر بگیرید.


در آخر

 ما در گروه نرم افزاری پافکو تجربه و دانش خود در زمینه استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز برای راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در همین راستا با تهیه این مقاله، راهکارهای ارزشمندی که منجر به افزایش ترافیک سایت می‌شود را نیز با شما در میان گذاشتیم.

 از گزینه‌های مندرج در این مقاله برای افزایش ترافیک خود استفاده کنید و همواره این نکته را به یاد داشته باشید که ممکن است که این بار گزینه متفاوتی برای شما سودمند واقع شود. بنابراین هر بار یکی از این راهکار‌ها را برای افزایش ترافیک ورودی به سایت خود در نظر بگیرید. با گذشت زمان بهترین راهکار برای افزایش ترافیک ورودی سایت خود را انتخاب خواهید کرد. در مواردی لازم است برای تبلیغ سایت فورشگاه اینترنتی خود از گزینه‌های متفاوتی استفاده کنید.

بنابراین هموراه با در نظر گرفتن رایج‌ترین و محبوب‌ترین آگهی‌ها و روش‌های بازاریابی مورد استفاده در حوزه فعالیت خود بهترین گزینه را برای افزایش ترافیک سایت خود انجام دهید. بازدید کنندگان امروز سایت فروشگاه اینترنتی شما، خریداران فردای محصولات شما هستند. بنابراین دانش خود را در زمینه افزایش ترافیک سایت افزایش دهید و شانش خود را در این فضای رقابتی افزایش دهید.

دریافت مشاوره رایگان
نظرات کاربران
نازنین یوسفی

یکی از بهترین راه های افزایش ترافیک ورودی به سایت فروشگاهی یا آنلاین تبلیغات هست

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت