مقالات فروشگاه اینترنتی

۷ محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی در آغاز سال

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاه اینترنتی خود را به هر شکلی که می‌خواهید تغییر دهید. در واقع هر تصمیمی که در آغاز سال می‌گیرید نتایج شگفت انگیزی را در پی خواهد داشت. 

اما همواره باید بدانید که مشتریان به چه محصولاتی نیاز دارند به این ترتیب بهترین محصولات را در سبد فروشگاه آنلاین خود می‌گنجانید. 

واقعیت این است برای این که به عادات و انتظارات مشتریان پی ببرید راه دشواری در پیش دارید. مخصوصا در بازار امروز که محصولات جدیدی به سرعت روانه بازار یا از رده خارج می‌شوند. 

ما در پافکو به خوبی می‌دانیم که پس از راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی با کمک نرم افزار فروشگاه ساز پافکو اکنون وقت آن رسیده است که با آغاز سال نو محصولات متفاوتی را در فروشگاه خود عرضه کنید و متمایز باشید. 

فروشگاه ساز پافکو

 بنابراین در این مقاله شما را با بهترین محصولاتی که موفقیت سایت شما را در پی خواهند داشت آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید و بهترین ایده را برای فروشگاه آنلاین خود انتخاب کنید.

1. فروش لوازم جانبی موبایل در سایت فروشگاه اینترنتی

2. فروش نوشیدنی های سالم در سابت فروشگاهی

۳. در سایت فروشگاه اینترنتی خود لوازم و پوشاک بارداری بفروشید

۴. کالاهای بادوام را در سایت فروشگاه اینترنتی خود بفروشید

۵. فروش محصولات مراقبت فردی در فروشگاه آنلاین

۶. ابزار های حضور ذهن

۷. فروش بازی های ویدئویی در سایت فروشگاه اینترنتی

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۱. فروش لوازم جانبی موبایل را در سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه هر گوشه‌ای را که بنگرید افرادی را مشاهده می‌کنید که با استفاده از گوشی‌های تلفن همراه خود در فضای مجازی و شبکه اینترنت به سر می‌برند. در واقع فقط در آمریکا ۹۵ درصد از مردم تلفن همراه دارند. به همین دلیل فروش لوازم جانبی موبایل را در طراحی فروشگاه اینترنتی خود درنظر بگیرید. تنوع لوازم جانبی موبایل بسیار بالا است. بنابراین انتخاب‌های متعددی را پیش رو خواهیم داشت. 

به عنوان مثال قاب‌های محافظ منحصر به فرد را روی سایت خود به فروش برسانید. این قاب‌ها باعث شده‌اند که گوشی‌های یکسان از یک برند ظاهر کاملا متفاوتی پیدا کنند. 

از آن گذشته پایه‌های نگهدارنده موبایل برای استفاده از این دستگاه در داخل خودرو، محافظ صفحه، کابل شارژر نیز از جمله محصولاتی هستند که بهتر است در سایت خود از آنها استفاده کنید. 


از هر فروش تا جای ممکن استفاده کنید. 

اکثر مشتریان فروشگاه در هنگام خرید گوشی تلفن همراه قاب و محافظ صفحه نمایش را خریداری می‌کنند. اما باید هوشمند باشید. در این بخش کالاهایی نظیر پاور بانک و پایه نگهدارنده موبایل را با تخفیف‌های ویژه به مشتری پیشنهاد دهید. در این صورت شانس افزایش ارزش سبد خرید مشتری را به شدت بالا می‌برید. 

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۲. فروش نوشیدنی‌ها و غذا‌های سالم در سایت فروشگاه اینترنتی

واقعیتی که در دنیای امروز با آن روبه رو هستیم این است که اینترنت به واقع تعریف بشریت از غذاهای سالم را متحول کرده است

دستورهای غذایی متعدد در کنار منبع اطلاعاتی غنی از روش‌ها و عادات پسندیده غذایی تنها چند کلیک با مخاطبان فاصله دارند. بنابراین در هنگام استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی این ایده را نیز درنظر بگیرید. 

در کنار ترویج رژیم غذایی سالم استفاده از لوازم و نگهدارنده‌های جدید روی میز برای غذاها و نوشیدنی‌ها مرسوم شده است. چنین محصولاتی را برای فروش روی سایت انتخاب کنید.

علاوه بر این دانه‌های مغذی یا پروتئین دار را به فروش بگذارید. مواد غذایی سالمی که برای فروش روی سایت قرار می‌دهید توجه مشتریان زیادی را به خود جلب می‌کند. 


چگونه بازار مناسب برای غذاها و نوشیدنی‌های خود ایجاد کنیم؟

امروز اینفلوئنسر‌ها از تأثیرگذارترین افراد در این حوزه به شمار می‌روند. به دنبال همکاری با چنین افرادی باشید. 

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۳. در سایت فروشگاه اینترنتی خود لوازم و پوشاک بارداری بفروشید

لوازم بارداری لزوما با تولد نوزاد توجه مخاطبان را به خود جلب نمی‌کنند. چراکه این نیاز تا مدت‌ها احساس می‌شود. 

در این فروشگاه شما اقلام مورد نیاز والدین را تأمین و از این گذشته کالاهایی مناسب به عنوان هدیه به والدینی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند را نیز در اختیار مردم قرار می‌دهید. 

با توجه به تنوع بالای این محصولات دقت کنید انواعی که بیشتر توجه شما را به خود جلب می‌کنند را انتخاب کنید. 

به عنوان مثال گهواره، لباس‌های نوزاد، ماشین شستشوی لباس نوزاد و غیره را در سایت خود به فروش برسانید. اگر فروشگاه اینترنتی شما مدت‌های مدیدی است که در این زمینه فعالیت دارد نیز یک خط فروش ویژه لباس‌های بارداری را در سایت راه اندازی کنید. 


چگونه این ایده را ارتقا دهید؟

محصولات فیزیکی که در فروشگاه به فروش می‌رسانید در واقع تنها نوک کوه یخ هستند. در کنار آنها منابع اطلاعاتی نظیر کتاب، کلاس‌های آنلاین، مشاوره‌های آنلاین را برای مادران جوان در نظر بگیرید. در سایت فروشگاه اینترنتی تجارب فردی شما نیز ارزشمند تلقی می‌شوند. 

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۴. کالاهای بادوام را در سایت فروشگاه اینترنتی خود بفروشید 

اقلام بادوام همواره محبوب مشتریان بوده‌اند. از این گذشته این اقلام برای محیط زیست نیز کم خطر هستند و مشتریان امروزی بیش از گذشته نگران محیط زیست هستند. 

بنابراین این تقاضا در تمام حوزه‌های کسب و کار دیده می‌شود. به منظور یافتن یک ایده مناسب به این بیندیشید که کالای موردنظر شما کدام بخش از زندگی مخاطب را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 به عنوان مثال یک سایت فروشگاه اینترنتی که در زمینه فروش محصولات بهداشتی فعالیت دارد روی اثرات حاصل از استفاده از محصولات تمرکز کنید.

 از این گذشته فروش مسواک‌های ساخته شده از چوب بامبو و هر محصولی که سبب کاهش میزان ضایعات ناشی از مصرف مواد و محصولات متفاوت شود را در فروشگاه اینترنتی خود به فروش برسانید. 

اگر به مشتریان خود نشان دهید که برای محیط زیست ارزش زیادی قائل هستید توجه آنها را به خود جلب می‌کنید. در واقع در هنگام انتخاب محصول خود به این نکته بیندیشید که محصول شما چگونه دنیای بهتری را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.


 ایده برای سایت فروشگاه اینترنتی

زمانی که به سراغ چنین محصولاتی می‌روید باید به دنبال راهکاری باشد که این ایده را به گوش مخاطبان خود برسانید. به عنوان مثال یک دسته بندی جدیدی را در طراحی فروشگاه اینترنتی خود درنظر بگیرید. برای این منظور بهتر است از عناوینی مانند:

  • صرفه جویی در انرژی
  • پاک کننده‌های جایگزین 
  • زیست تجدید پذیر‌ها

یکی از ساده ترین راه کار‌ها در فروشگاه‌های امروزی صرفه جویی در میزان استفاده از پلاستیک در بسته بندی محصولات است. 

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۵. فروش محصولات مراقبت فردی در فروشگاه آنلاین

امروزه مراقبت‌های فردی از جمله موضوعاتی هستند که توجه مخاطبان را به شدت به خود جلب می‌کنند. مردم به دنبال راه‌هایی هستند که از دنیای پر مشغله اطراف خود رها شده و به شادی و سلامتی خود رسیدگی کنند. یک بازار مناسب را برای خود انتخاب کنید و به کسب وکار محبوب مشتریان خود بدل شوید. 


پر فروش ترین محصولات مراقبت فردی 

یکی از ساده ترین راه‌ها برای مراقبت فردی اختصاص زمانی برای رسیدگی به امور شخصی است. یک حمام آرام با صابون‌ها و نمک‌های وان یکی از روتین‌های دلپذیر انسان‌های امروزی در مراقبت فردی است. ارائه اپلیکیشن‌هایی که خوابی آرام را برای فرد به ارمغان می‌آورد در کنار مرطوب کننده‌ها و پتوهای سبک می‌توانند بخش از محصولات سایت فروشگاه اینترنتی شما را به خود اختصاص دهند. 


۶. ابزار های حضور ذهن

در کنار فروش محصولاتی که منجر به افزایش کیفیت مراقبت‌های فردی مشتریان می‌شود تمرین‌هایی برای حضور ذهن نیز در طول یک دهه اخیر بسیار محبوب شده است. به این منظور اقلامی مانند تشک‌های یوگا، بالشتک‌های مخصوص مدیتیشن را در سایت خود به فروش برسانید.

محصول پر جاذبه برای فروش در سایت فروشگاه اینترنتی


۷. فروش بازی های ویدئویی در سایت فروشگاه اینترنتی

بازار فروش بازی‌های ویدیویی در طی سال آینده نیز به رشد خود ادامه خواهد داد. برخلاف تصور عموم میانگین سنی افرادی که از این بازی‌ها استقبال می‌کنند در آقایان ۳۲ و در خانم‌ها ۳۴ است. به این ترتیب تعداد مشتریان احتمالی شما از آنچه که تصور می‌کنید نیز بیشتر است. در کنار فروش بازی‌های ویدئویی لوازم جانبی این بازی‌ها را نیز به فروش برسانید. 


در آخر 

با شروع سال جدید ایده‌های نو و تازه‌ای را در فروشگاه خود پیاده سازی کنید. 

ما در فروشگاه پافکو به این نتیجه رسیده‌ایم که در کنار تولید محتوا و ارائه محصولات ارزشمند استفاده از آگهی‌های فیسبوک و گوگل نیز نقش مهمی را در میزان فروش شما ایفا می‌کنند. 

 برای شروع سال نو یک ایده تازه را انتخاب کنید و از تمام ابزارهای موجود برای جلب توجه مخاطبان استفاده کنید. ما در فروشگاه پافکو در تمام مسیر در کنار شما خواهیم بود. 

مشاوره رایگان بگیرید
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت