مقالات فروشگاه اینترنتی

۱۰ ترفند افزایش فروش اینترنتی لباس

۱۰ ترفند افزایش فروش اینترنتی لباس

آیا به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان هستید؟ و بعد از ساخت فروشگاه آنلاین کسب و کار خود به دنبال راهکاری برای افزایش ترافیک ورودی به سایت هستید؟

۱۰ راهکار شناخته شده که به موفقیت فروشگاه آنلاین لباس شما می‌انجامد.

اگر صاحب یک فروشگاه پوشاک کوچک هستید؛ به احتمال زیاد با مزایای فروشگاه اینترنتی چند منظوره آشنا هستید. در حقیقت عوامل متعددی منجر به موفقیت یک کسب و کار آنلاین می‌شوند، اگر به دنبال موفقیت در زمینه فروش پوشاک هستید، باید تخصص خود را در تمام زمینه‌ها افزایش دهید و ساخت فروشگاه آنلاین را به ما واگذار کنید.

فروش ثابت و پایدار تنها نصیب تجارت‌هایی می‌شود که جایگاه خود را در میان پرآوازه‌ترین تجارت‌ها موجود در بازار حفظ کرده‌اند. بنابراین پس از دانلود نرم افزار فروشگاه اینترنتی و راه اندازی کسب و کار آنلاین به یاد داشته باشید که هنوز نکات فراوانی برای آموختن وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با ۱۰ مورد از استراتژی‌هایی که تجارت پوشاک را به موفقیت رسانده‌اند، آشنا شوید.

۱. راهکارهای متفاوت در بازاریابی را به کار بگیرید

۲. در یک رویداد محلی شرکت کنید

۳.   یک برنامه خاص برای مشتریان وفادار خود در نظر بگیرید.

۴.  به‌ فروشگاه را از طریق اپلیکیشن‌های فروش به کاربران معرفی کنید.

۵. موقعیت مکانی، موقعیت مکانی و موقعیت مکانی

۶. از منابعی سرمایه مورد نیاز خود را به دست آورید

۷. در استخدام کارکنان دقت کنید.

۸. بازخوردهای مشتریان را جمع‌آوری کنید

۹. برگزاری فروش فوق‌العاده

۱۰. مسائل مالی را در تجارت خود ساماندهی کنید


۱. راهکارهای متفاوت در بازاریابی را به کار بگیرید

متأسفانه امیدواری در این مورد که آوازه ساخت فروشگاه آنلاین شما در همه جا پراکنده خواهد شد، تصور باطلی است. به جای این تفکرات باید در راستای هدایت ترافیک به سایت فروشگاهی خود سرمایه‌گذاری کنید. راه‌کارهای جدید را به کار بگیرید؛ از تبلیغات‌های فروش فیس بوک استفاده کنید، در روزنامه محلی کسب و کار آنلاین خود را تبلیغ کنید. پس از اینکه راهکارهای متفاوت را در بازاریابی تجارت خود به کار گرفتید، بهترین راهکار در جهت دستیابی به نتایجی خیره کننده به کار ببرید. ساخت فروشگاه آنلاین تنها محدود به استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز نمی‌شود و در ادامه باید راه کارهای جدی تری را به کار بگیرید.


۲. در یک رویداد محلی شرکت کنید

به واسطه حضور در مجامع عمومی در ناحیه خود می‌توانید رابطه مستحکمی را پایه گذاری کنید. به این منظور در رویدادهای مالی شرکت کنید یا به مناسبت بزرگداشت مشتریان تجارت خود، رویدادی را میزبانی کنید. به این ترتیب فرصت خواهید‌داشت با مشتریان خود از نزدیک ملاقات کنید و شانس شبکه سازی در کسب و کار را خواهید داشت. اگر مشتریان رابطه خوبی با تجارت برقرار کنند، هرگز تجارت شما را رها نمی‌کنند.


۳.   یک برنامه خاص برای مشتریان وفادار خود در نظر بگیرید.

در هنگام استفاده از نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی در ساخت فروشگاه آنلاین باید پاداشی را برای مشتریان ماندگار و دائم خود در نظر داشته باشید. چنین مشتریانی در بازه‌های زمانی متفاوت، مجدداً از فروشگاه شما بازدید و در صورت تمایل کالای مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند. به همین دلیل باید چنین مشتریانی را راضی و خشنود نگه دارید.

 اگر رضایت این مشتریان را جلب کنید، آنها مشتریان بیشتری را با خود به همراه خواهند داشت. از این گذشته می‌توانید تخفیف‌هایی را نیز برای این مشتریان در نظر بگیرید.

مشاهده رایگان


۴.  به‌ فروشگاه را از طریق اپلیکیشن‌های فروش به کاربران معرفی کنید.

در صورتی که در هنگام استفاده از فروشگاه ساز آنلاین اپلیکیشن‌های موجود در زمینه فروش پوشاک را در نظر گرفته باشید. می‌توانید از این اپلیکیشن‌ها نیز در راستای ساخت فروشگاه آنلاین و ترویج فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. کسب و کار آنلاین شما از طریق این اپلیکیشن‌ها به مشورت بیشتری دسترسی خواهد داشت.


۵. موقعیت مکانی، موقعیت مکانی و موقعیت مکانی

در صورتی که موقعیت مکانی شما به خوبی در اختیار کاربران قرار بگیرد، قادر به جلب اعتماد آنها نخواهید بود. در انتخاب محل فروشگاه نیز دقت کنید. فروشگاه پوشاک شما باید در ساختمانی قرار گرفته باشد که از تمام مسیرهای منتهی به فروشگاه قابل رؤیت باشد.


۶. از منابعی سرمایه مورد نیاز خود را به دست آورید

برخی از مواقع تنها راه برای دستیابی به موفقیت در یک کسب و کار هزینه‌کردن است. هزینه‌ای که با مدیریت در راهی صرف شود که سودی دو چندان را در پی داشته باشد. برخی از تجارت‌ها از نقدینگی بالایی برخوردار نیستند و تمام اقدامات مربوط به ساخت فروشگاه آنلاین را با استفاده نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو به انجام رسانده‌اند. حال این تجارت‌ها نیز می‌توانند با اخذ وام، هزینه مورد نیاز برای استخدام نیروهای کار و اجاره انبار را در اختیار داشته‌باشند.


۷. در استخدام کارکنان دقت کنید.

زمانی که فردی به فروشگاه پوشاک شما مراجعه می‌کند، باید با پرسنلی مواجه شود که تجربه‌ای دل چسب را برای او به همراه داشته باشند. تجربه کاربری هدیه‌ای است که به سادگی در اختیار کارکنان گذاشته نمی‌شود. در واقع تنها از طریق استخدام نیرو‌های با تجربه و توانمند قادر به فراهم آوردن چنین تجربه‌ای برای کار هستید. کارکنانی که از دانش خوبی برخوردار هستند، شما را در این راه همراهی می‌کنند. در کنار دفتر فیزیکی فروشگاه، ما نیز در ارائه نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی تجربه کاربران را در نظر گرفته‌ایم و تمام تلاش خود را در راستای تأمین رضایت مشتریان به کار خواهیم گرفت.


۸. بازخوردهای مشتریان را جمع‌آوری کنید

همواره انتقادهای سازنده موجب شکوفایی تجارت‌ها شده است. سیستم فروشگاه اینترنتی که توسط نرم افزار فروشگاه ساز آنلاین راه اندازی شده است، فضایی را برای دریافت انتقادات و بازخوردهای کاربران در نظر می‌گیرد. در این فضا مشتریان پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص نحوه خرید و مشکلات موجود در هنگام خرید با فروشگاه در میان می‌گذارند. نرم افزار فروش آنلاین بدون استفاده از این نظرات کامل نخواهد‌شد. در ساخت فروشگاه آنلاین به نظرات کاربران توجه کنید.

مشاهده دموی نرم افزار فروشگاه ساز پافکو


۹. برگزاری فروش فوق‌العاده

فروش فوق‌العاده یکی از مهم‌ترین رویدادهایی است که در یک تجارت روی می‌دهد. نرم افزار فروش اینترنتی در برخی از موارد فروش فوق‌العاده را آغاز می‌کند. مشتریان در این فروش از امتیازات متفاوتی بهره‌مند می‌شوند. به عنوان مثال، زمانی که موجودی مازاد بخش زیادی از انبار شما را به خود اختصاص داده‌است، بهترین راهکار استفاده از فروش فوق‌العاده است. فروش فوق‌العاده قفسه‌های انبار شما را به کلی خالی خواهد‌کرد. به این منظور می‌توانید مشتریان را به فروشگاه دعوت کنید یا فروش را به صورت آنلاین برگزار کنید. مشتریان غالباً از خرید در چنین موقعیت‌هایی لذت می‌برند و این سبب افزایش فروش شما می شود..


۱۰. مسائل مالی را در تجارت خود ساماندهی کنید.

اگر به دنبال این هستید که روزی شاهد پیشرفت و رونق تجارت خود باشید، باید بودجه‌ای را در نظر داشته باشید و مخارج کسب و کار آنلاین را از این سرمایه اولیه تأمین کنید. به این ترتیب هرگز بیش از اندازه هزینه نخواهید کرد. از این گذشته با بازبینی هزینه‌های صورت گرفته، هزینه‌های مازاد و غیر ضروری را به کلی حذف خواهیدکرد.


کلام آخر

حال که دیگر ۱۰ راهکار کلیدی در پیشرفت فروشگاه پوشاک را آموخته‌اید، وقت آن رسیده‌است که ساخت فروشگاه آنلاین خود را به پایان برسانید. راه اندازی یک فروشگاه آنلاین چالش بزرگی را به همراه خواهد‌داشت. اما با پیروی از راهکارهای ارائه شده، تجارت خود را در میان تجارت‌های رقیب متمایز کنید.

در این صورت با ساخت فروشگاه آنلاین، موفقیت مورد نظر را به دست آورده و از این گذشته می‌توانید از مزایای فروشگاه اینترنتی برخوردار شوید. ما در فروشگاه پافکو در کنار شما هستیم. موفقیت شما در حقیقت موفقیت ما است.

زمانی که با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز پافکو کسب و کار خود را پایه‌گذاری می‌کنید، مزایای بسیاری را به دست می‌آورید. پافکو در تمام طول مسیر هم‌سفر شما خواهد بود. تجربه ساخت فروشگاه آنلاین برای شما، دانش فراوانی را به ما می‌افزاید و موفقیت شما ضامن بقای ماست. ما در تیم پافکو آماده پاسخگویی به سوالات مورد نظر شما هستیم. در این راه در کنار شما هستیم و تا به موفقیت رسیدن فروشگاه اینترنتی شما دست از تلاش برنمی‌داریم. شما نیز با در نظر گرفتن مهم‌ترین و ارزشمندترین فاکتورها در ساخت فروشگاه، در کنار پافکو، کسب و کار خود را به اوج برسانید.

درخواست مشاوره رایگان

نظرات کاربران
مرجاااان

یکی از کار هایی که برای افزایش فروش اینترنتی کسب و کارم انجام دادم استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی بود.

0 0

ناجی سافت

وقتش رسیده که خودت مدیر کسب و کارت باشی
ناجی سافت ، تنها ارائه دهنده راهکارهای هوشمند بین المللی در ایران
- طراحی وبسایت های هوشمند شخصی ، فروشگاهی
- طراحی اپلیکیشن های پیشرو با قابلیت نصب برروی تمام سیستم های عامل
(بدون تاثیرپذیری از تحریم)
- ارائه راهکارهای فروش انلاین و دیجیتال مارکتینگ
- اموزش زبان های برنامه نویسی به صورت پروژه محور
در کنار شما هستیم

https://najisoftco.com

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت