مقالات فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی ارزان: راه اندازی و پیشرفت آن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان
آیا به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان هستید؟ و بعد از ساخت فروشگاه آنلاین کسب و کار خود به دنبال راهکاری برای افزایش ترافیک ورودی به سایت هستید؟

فهرست مطالب

6 راهکار که ترافیک بالایی را روانه سایت فروشگاه اینترنتی شما می کنند

۱. سرمایه گذاری در گوگل ادوردز

۲. محتوای ممتاز و بی نظیر

۳.   استفاده از قدرت سئو

۴.  به‌کارگیری برنامه بازگشت

۵.  ایمیل مارکتینگ

۶.  محتوای ویدئویی و شبکه‌های اجتماعی


۶ راهکار که ترافیک بالایی را روانه فروشگاه اینترنتی ارزان شما می‌کند  

پیدا کردن راهی جهت ترغیب مشتریان به انتخاب فروشگاه اینترنتی شما در میان رقبای حاضر در تجارت کار چندان ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. حتی اگر فروشگاه شما در کمترین زمان ممکن نیازهای مشتریان را فراهم کند نیز دست یافتن به این امر دشوار است.

کمتر کسی را می‌یابید که نداند فروشگاه اینترنتی چیست؟ اما ترافیک سایت شاید برای کسانی که با تازگی نرم افزار فروشگاه ساز را به کار گرفته اند نیز تازگی داشته باشد. امروزه هدایت کاربران و افزایش ترافیک فروشگاه، بزرگترین چالش پیش روی تجارت های الکترونیکی است.

ایده‌های تجاری با استفاده از نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی به کسب و کار آنلاین تبدیل می‌شوند. کاربر پس از دانلود نرم افزار فروشگاه اینترنتی و استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز به دنبال استفاده از مزایای فروشگاه است. در واقع ساخت و راه اندازی اولیه یک فروشگاه اینترنتی ارزان تمام می شود.

البته ساخت فروشگاه آنلاین با استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی پافکو کارآفرینان و ایده پردازانی که قصد ورود به دنیای تجارت را داشته اند را یاری کرده است.

ما در پافکو، فهرستی از راهکارهای به اثبات رسیده که حجم ترافیک ورودی سایت فروشگاهی را به شدت افزایش می‌دهند را گرد هم آوردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا راه های رسیدن به یک فروشگاه اینترنتی ارزان و در عین حال موفق را با هم بررسی کنیم.


۱. سرمایه گذاری در گوگل ادوردز Google AdWords

شاید ساده ترین راهکار افزایش ترافیک در سیستم فروشگاه اینترنتی، خریداری این ترافیک باشد. خوشبختانه قیمت های متفاوت گوگل ادوردز خرید آگهی را برای کاربران متفاوت امکان پذیر کرده است.

گوگل ادوردز سیستمی است که به ازای کلیک کاربران وجهی را دریافت و کاربر را به سایت فروشگاهی مورد نظر هدایت می‌کند. به این ترتیب تنها زمانی که کاربر روی آگهی شما کلیک کند، هزینه آگهی را پرداخت می‌کنید. تبلیغ با استفاده از این شیوه مزایای بیشماری را در پی دارد.

 • آگهی کسب و کار آنلاین شما در صفحه نمایش نتایج گوگل به نمایش گذاشته می‌شود.
 • متن های تبلیغاتی و بنرهای تبلیغاتی در جیمیل، وب سایت‌ها و اپلیکیشن ها به نمایش گذاشته می‌شود.
 • انتشار آگهی در قالب پیش نمایش ویدیو‌های یوتیوب که کاربر را بر اساس علایق و داده هایی از قبیل سن و موقعیت مکانی مخاطب قرار می‌دهد.
 • گسترش اپلیکیشن در دستگاه های اندروید و آیفون

در هنگام ساخت فروشگاه آنلاین با استفاده از نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو به یاد داشته باشید، همواره باید کیفیت آگهی های خود را افزایش دهید. چرا که در برخی از مواقع گوگل قادر به شناسایی کمپین فروشگاه نیست و از تأثیرگذاری آنها می‌کاهد.


۲. محتوای ممتاز و بی نظیر

زمانی که اطلاعات ارزشمند و جذابی را در محتوای خود می‌گنجانید، ناخودآگاه ترافیک بالایی را به سایت فروشگاهی خود دعوت می‌کند. متأسفانه ۹۲ درصد از کسانی که در زمینه بازاریابی محتوا مشغول به کار هست بر این باورند که محتوایی که در بلاگ منتشر می‌شود، موجب موفقیت سایت می‌شود. حال آنکه تنها نصف این میزان در راستای افزایش کیفیت محتوای موجود در خود سایت اقدامی انجام می دهند.

زمانی که از نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی استفاده می‌کنید، در می یابید نرم افزار فروشگاه ساز آنلاین تنها یک فروشگاه جهت فروش محصولات و ساخت فروشگاه آنلاین را طراحی نمی‌کند، بلکه اثر کاربران و مشتریان امروزی به دنبال چیزی فراتر از یک فروشگاه اینترنتی هستند.

به همین دلیل در کنار راه اندازی فروشگاه اینترنتی، راه اندازی یک وبلاگ به شما اجازه می‌دهد اطلاعات بیشتری در اختیار کاربران قرار دهید. بازبینی ها، ویدیو‌های آموزشی، چکیده اخبار و مقالات آموزشی را روی سایت خود را بارگذاری کنید. کاربران را با محتوای خود همراه کنید. کاربران شیفته محتوایی هستند که اطلاعات ارزشمندی در خصوص کالای خریداری شده در اختیار آنها بگذراند. بنابراین جذب مخاطب از طریق ایجاد محتوا را به عنوان یکی از موثرترین روش های رسیدن به یک فروشگاه اینترنتی ارزان فراموش نکنید.

دریافت مشاوره رایگان


۳.   استفاده از قدرت سئو

در کنار اهمیت استفاده از محتوای با کیفیت در ساخت فروشگاه آنلاین، هرگز نقش سئو را در جذب ترافیک فراموش نکنید. زمانی که نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی پافکو را انتخاب می‌کنید به یاد داشته باشید ما همواره سئو را به عنوان مهم‌ترین تاکتیک در بازاریابی به کار می‌گیریم. سئو دنیای وسیعی است، اما رعایت اصول اولیه مزایای فروشگاه اینترنتی را به مراتب پر رنگ تر جلوه خواهد ‌داد. در ادامه نگاهی به این اصول می‌اندازیم:

 • افزودن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار اینترنتی در محتوای بلاگ
 • استفاده از لینک های خارجی که شما در ارتباط با تجارت های قدرتمند در زمینه فعالیت شما نشان دهد.
 • ایجاد شبکه‌ای از لینک های داخلی که در نهایت به ایندکس شدن تمام صفحات سایت فروشگاهی شما می‌انجامد.
 • در ساخت فروشگاه آنلاین نقشه سایت را فراموش نکنید.
 • دیسکریپشن کلمات کلیدی را در تمام محصولات درج کنید.
 • متا دیسکریپشن را فراموش نکنید.
 • سرعت بارگذاری سایت را از طریق بهینه سازی سایت به انجام برسانید.
 • لینک هایی را بسازید که نشان دهنده تأیید محتوای شما توسط سایت های باکیفیت باشد.


۴.  به‌کارگیری برنامه بازگشت

در این برنامه شما کاربران و مشتریان فعلی را ترغیب می‌کنید که محتوا و محصولات سایت شما را با دیگران به اشتراک بگذارند. به این ترتیب ترافیک سایت به شدت افزایش پیدا می‌کند.

در هنگام ساخت فروشگاه آنلاین می‌آموزید، زمانی که کاربران را تشویق به ترویج تجارت خود می‌کنید، باید پاداشی را نیز در نظر بگیرد.

به عنوان مثال تخفیف و کارت های هدیه می توانند پاداش مناسبی باشند.

آشنایی با فروشگاه ساز پافکو


۵.  ایمیل مارکتینگ

جای هیچ گونه شکی نیست که در ساخت فروشگاه آنلاین، برخورداری از یک فهرست کامل از ایمیل یکی از تأثیرگذارترین راه‌های افزایش ترافیک است.

بزرگ ترین اشتباه صاحبان فروشگاه های اینترنتی تمرکز بیش از حد روی جذب مشتریان جدید است، همین موضوع غالباً باعث می‌شود مشتریان فعلی فراموش شوند.

ایمیل مارکتینگ در ساخت فروشگاه آنلاین به یاری شما می‌آید. به این ترتیب مشتریان جدیدی را به دست می‌آورید که پیش از این هرگز از شما خرید کرده‌اند. این مشتریان در مقطعی از زمان از فروشگاه شما بازدید کرده‌اند اما کالای مورد نظر خود را نیافته یا به هر دلیل از خرید منصرف شده‌اند.

در کنار این افراد بازدیدکنندگان جدید را نیز به فهرست ایمیل خود بیفزایید. اگر موفق شوید، مشتری که قصد ترک تجارت را دارد، متقاعد کنید، او نظرات بسیار خوبی را از خود برجای می‌گذارد.

۶.  محتوای ویدئویی و شبکه‌های اجتماعی

مخاطبان محتواهای ویدئوی همواره در حال افزایش هستند و شبکه های اجتماعی به خوبی از این مسئله اطلاع دارند. فیس بوک در سال جدید ممنوعیت استفاده از آگهی در ابتدای ویدئو‌ها را لغو کرده است. در ادامه حقایقی که نشان‌دهنده قدرت فیسبوک هستند را با شما در میان می‌گذاریم:

 • آگهی های موجود روی ویدیو‌های آنلاین ۸۰ درصد ترافیک سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص می‌دهند.
 • بیش از ۶۷ درصد بازاریابان حاضر در ایالات متحده آمریکا، از ویدیو‌های تبلیغات فیس بوک استفاده می‌کنند.
 • فیس بوک در زمینه استفاده از محتوای تصویری رتبه نخست را در میان دیگر شبکه های اجتماعی به خود اختصاص داده است.
 • محتواهای ویدیویی در مقایسه با تصاویر، در جذب کاربران ۱۳۵ درصد موفق تر بوده‌اند.

به زودی دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز از این شیوه استفاده می‌کنند. در ساخت فروشگاه آنلاین و برای گسترش مناسب یک فروشگاه اینترنتی ارزان این نکته را به خاطر داشته باشید.


کلام آخر

ما در پافکو، تجربه و دانش خود را در زمینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان و مناسب شما به کار گرفته ایم، در این راه تمام اصول راه را با شما در میان می‌گذاریم. نرم افزار فروش آنلاین تنها فضایی را برای عرضه کالا در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما از این دریچه به مشتریان خود نزدیک می‌شوید و نیازهای آنها را به بهترین شکل ممکن برآورده می‌کنید.

در این راه محتوای ارزشمندی را در هنگام بهینه سازی سایت در ساخت فروشگاه آنلاین به‌کار بگیرید.

کاربر به دنبال کسب اطلاعاتی است که به سادگی در اختیار او قرار داده نمی‌شود. هنگام استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز، نیازهای کاربر را بشناسید و اطلاعات موردنیاز خود در رابطه با محصول خریداری شده را در اختیار او قرار دهید.

ما ایده های شما جهت ساخت فروشگاه آنلاین را می‌شنویم و تمام تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی به کار می‌گیریم. کسب و کار اینترنتی شما در گرو میزان ترافیک فروشگاه است. در کنار شما هستیم تا ضمن افزایش ترافیک سایت، مزایای فروشگاه اینترنتی را لمس کنید.

همین حالا مشاوره بگیرید
نظرات کاربران
ساناز

سلام
شرکت پافکو خدمات سئو برای سایت فروشگاه اینترنتی ارائه می دهد؟

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت