مقالات فروشگاه اینترنتی

ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین با فروشگاه ساز اینترنتی

کسب و کار آنلاین با فروشگاه ساز اینترنتی
اگر شما نیز در سال ۲۰۲۰ بالاخره تصمیم گرفته اید تا کسب و کار اینترنتی برای خود راه‌اندازی کنید با ما در این مقاله همراه باشید. مطمئنا مدت زیادی است که افراد، ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی را در سر می پرورانند و حتی ایده‌های مختلفی را نیز برای آن در نظر میگیرند.

بسیاری از افراد، خود را در حالی که فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز  اینترنتی پافکو راه‌اندازی کرده و از شغل کارمندی خود خارج شده‌اند، تصور می کنند. بله می‌توانید زندگی رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید، استقلال مالی به دست آورید و سبک زندگی خود را به کلی تغییر دهید.

اما بعد از تمام این تصورات شیرین و جذاب، تاکنون چه اقدامی برای آن انجام داده‌اید؟ به کار سابق خود بازگشته‌اید و ریسک کردن را به دست فراموشی سپرده‌اید؟ حتما پیش خود گفتید سال بعد این کار را آغاز می‌کنم. اما سال بعدی که شما منتظر آن هستید، هرگز از راه نمی‌رسد. ما در پافکو می‌خواهیم به این طلسم پایان بدهیم.


فهرست مطالب:

 امسال همان سالی است که شما راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود را جشن می‌گیرید.

1. یک وبلاگ راه‌اندازی کنید و درآمد کسب کنید

۲. به عنوان بازاریاب و تجارت واسطه، کار خود را آغاز کنید

۳. راه‌اندازی سایت فروشگاهی در زمینه تجارت الکترونیکی با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز

۴. یک محصول دیجیتال یا یک دوره آموزشی آنلاین را طراحی کنید.

۵. در سئو استاد شوید

۶. پادکست بسازید

۷. زمان خود را در زمینه یادگیری طراحی گرافیکی سرمایه گذاری کنید

نتیجه گیری

 امسال همان سالی است که شما راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود را جشن می‌گیرید.

ما نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی پافکو را در اختیار شما قرار می‌دهیم. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود. ما در تمام طول مسیر در کنار شما هستیم. به این منظور ۷ ایده فوق العاده را جهت راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی موفق در اختیار شما قرار می‌دهیم. ایده‌ای که به حال و هوای شما نزدیک‌تر است را انتخاب کنید و تحقیقات را از همین امروز و از همین الان شروع کنید.

با ما تماس بگیرید

 1. یک وبلاگ راه‌اندازی کنید و درآمد کسب کنید

به یاد داشته باشید که این ایده به این معنا نیست که باید یک وبلاگ را راه‌اندازی کنید و انتظار داشته باشید که پول از در و دیوار به حساب شما واریز شود.

 راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی امروزه در مقایسه با گذشته بسیار راحت تر شده و تنها در چند دقیقه انجام می‌شود. سپس شما فضایی را در اختیار خواهید داشت که می توانید کاربران را جذب کنید. اکنون دیگر کار اصلی شا جذب کردن کاربران به سمت این وبلاگ است. از هر راهی که می‌توانید این کار را به بهترین شکل انجام دهید.

 علاوه بر این می‌توانید محصولاتی را برای فروش روی وبلاگ خود قرار دهید. این محصول می‌تواند فضایی باشد که جهت نمایش تبلیغات سایت‌هایفروش دیگر در نظر می گیرید یا فایل‌های صوتی و تصویری یا هر محصول دیگری که خودتان توانایی تأمین آن را دارید.

اگر تمام تمرکز خود را روی این مسئله معطوف کنید، شاهد بازگشت سود قابل توجهی خواهید بود. ما این حقیقت را در نرم افزار فروشگاه ساز پافکو لمس کرده‌ایم.

 ۲. به عنوان بازاریاب و تجارت واسطه، کار خود را آغاز کنید

 واسطه‌ها اصولا در زمینه تبلیغ و گسترش محصولات و خدمات یک تجارت دیگر وارد عمل می‌شوند. این تجارت‌ها هیچ‌گونه خدمات یا کالایی را به فروش نمی‌رسانند و تنها جهت فروش کالا یا خدمات یک تجارت دیگر وارد عمل می‌شوند. در این حالت شما به سرمایه بسیار ناچیزی نیاز دارید. دو مسئله را به خاطر بسپارید:

· اطلاعات مربوط به محصولات

در این تجارت شما کالای‌هایی از قبیل کتاب‌ها الکترونیک، حق عضویت در سایت‌ها، ویدئو ها و دیگر محتواهایی که در سایت دیگری تولید می‌شود را به فروش می‌رسانید و می توانید تا ۵۰ درصد از سود حاصل از فروش را شریک شوید.

· مشارکت با سایت‌هایی نظیر آمازون

بسیاری از تجارت‌های واسطه، از تجارت با سایت هایی نظیر آمازون سودهای کلان به جیب زده‌اند. چرا که در چنین سایت هایی به معنای واقعی کلمه میلیون‌ها کالا از دسته‌بندی‌های متفاوت وجود دارد که درصد قابل توجهی سود را برای شما به همراه خواهد داشت.

قبل از اینکه با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی به عنوان تجارت واسطه وارد عمل شوید به یاد داشته باشید، برای موفقیت در چنین بازاری باید در زمینه سئو و قوانین کپی‌رایت اطلاعاتی کافی در اختیار داشته باشید.

۳. راه‌اندازی سایت فروشگاهی در زمینه تجارت الکترونیکی با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز

شاید ساده‌ترین راه، ایجاد یک سایت فروشگاهی در زمینه کسب و کار اینترنتی باشد اما به عقیده پافکو شما در این بازار، با بهترین‌ها و قدیمی‌ترین برندهای مطرح در زمینه تجارت الکترونیکی وارد رقابت می‌شوید، پس این نکات را بخاطر بسپارید:

·         بازار سودآوری را انتخاب کنید.

·         از خودتان بپرسید: «آیا محصول مورد نظر من گران است؟»

·         از خودتان بپرسید: «آیا محصول مورد نظر در یک بازار در حال رشد قرار دارد؟»

۴. یک محصول دیجیتال یا یک دوره آموزشی آنلاین را طراحی کنید.

ایجاد یک محصول دیجیتال، درست مانند نوشتن یک کتاب الکترونیکی است. در این حالت شما تجربیات و دانش فعلی خود را در قالب جزوات و ویدئوهای آموزشی به پول تبدیل می‌کنید.

اگر در حال حاضر نام چهره شناخته شده‌ای ندارید، بهتر است قبل از این کار یک کتاب الکترونیک را در اینترنت توزیع کنید. فعالیت های شما در وبلاگ یا سایت شخصی شما نیز می‌تواند مهر تأییدی بر ارزش و اهمیت محتوای دوره های آموزشی شما باشد.

۵. در سئو استاد شوید

گرچه ما در پافکو با ارائه نرم افزار فروشگاه ساز، نیازهای شما را به خوبی تأمین کرده‌ایم اما روی هم رفته می‌توان گفت، در صورتی که فعالیت در بازارهای الکترونیکی و استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی را در دستورکار خود قرار داده‌اید، بهتر است مشاوره گرفتن در زمینه سئو را نیز آغاز کنید و به یاد داشته باشید که اگر در این دانش به تبحر کافی دست پیدا کنید، منبع درآمد بسیار خوبی را به دست می‌آورید. تجارت ها برای استفاده از تجربه سئو کارانی که تجربه و تخصص خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند و رتبه سایت را ارتقا می‌دهند، ارزش و اعتبار زیادی قائل هستند.

مشاوره رایگان بگیرید

۶. پادکست بسازید

بله. ما در نرم افزار فروشگاه ساز پافکو، سابقه ساخت فروشگاه اینترنتی بسیاری را در تاریخچه خود داریم و به جرأت میگوییم، پادکست‌ها یکی از ساده‌ترین منابع درآمدزایی شما خواهند بود. در آغاز کافی است پادکست‌های کوتاه و مهیجی را روی نرم افزار فروشگاه آنلاین خود قرار دهید. سپس نسخه‌های فروشی با محتوای ارزشمندتر را در نرم افزار فروشگاه ساز بارگذاری کنید و شاهد استقبال کاربران باشید.

۷. زمان خود را در زمینه یادگیری طراحی گرافیکی سرمایه گذاری کنید

آیا تابه‌حال یک صفحه فروش زیبا، توجه شما را به خود جلب کرده است. این صفحه مانند یک آهنربا شما را به تماشای محصولات و خدمات موجود در تجارت دعوت خواهد‌کرد. به این ترتیب با حجم زیادی از کاربران مواجه می‌شوید که شما را به عنوان سایت فروشگاهی خود انتخاب می‌کنند. ما در نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو تمام این اقدامات را در نظر گرفته‌ایم. شما نیز با یادگیری اصول طراحی گرافیک خود را به بازار در حال رشد معرفی کنید و هویت خود را بسازید

نتیجه‌گیری

در دنیای امروز، با روی کار آمدن تجارت‌های نوپا از گوشه و کنار و کسب و کارهایی که با ایده‌های جدید پا به عرصه حضور می گذراند، دیگر دلیلی برای انتظار کشیدن وجود ندارد. زمانی که می‌توانید تمام اقدامات مربوط به راه‌اندازی سایت را به نرم افزار فروشگاه ساز پافکو واگذار کنید، چرا باید بیش از این منتظر بمانید. ایده مورد نظر خود را انتخاب کنید و رویایی که در سر می پروانید را به حقیقت تبدیل کنید.

فاصله شما با موفقیت در زمینه تجارت الکترونیکی تنها دو گام است، انتخاب یک ایده مناسب و پول‌ساز و تماس با گروه پافکو و سفارش نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی پافکو. همین امروز برای رسیدن به رؤیای خود وارد عمل شوید. ایده امروز شما تجارتی است که فردا گوی سبقت را ربوده است.

درخواست مشاوره
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت