مقالات فروشگاه اینترنتی

ویژگی‌های فروشگاه ساز پافکو

ویژگی‌های فروشگاه ساز پافکو

کسب و کار اینترنتی خود را با استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو راه اندازی کنید. شما می‌توانید با استفاده از امکانات موجود در فروشگاه ساز پافکو، آینده تجارت الکترونیک خود را تضمین کنید.

فهرست مطالب

نقش گوشی های تلفن همراه در بازار تجارت الکترونیکی

مدیریت همزمان چندین فروشگاه

قابلیت مدیریت فروشگاه های چند فروشندگی

نمایش ویژگی های محصولات

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو

تسویه حساب و تکمیل فرآیند خرید

بازاریابی با فروشگاه ساز پافکو

روش های پرداخت

روش های ارسال

نحوه محاسبه مالیات در نرم افزار آنلاین

خدمات مشتریان

امنیت و دریافت تائیدیه لازم


نرم افزار فروشگاه پافکو امکان بارگذاری دامنه وسیعی از محصولات را برای شما فراهم خواهد آورد. از این گذشته شما می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های موجود در یک فروشگاه ساز مناسب، چندین پنل فروش را به صورت همزمان مدیریت کنید. به این ترتیب میزان فروش فروشگاه آنلاین شما به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو، تمامی ابزارهای لازم در راستای بازاریابی محصولات و فروشگاه شما را در اختیار شما قرار داده است. از این گذشته، از آنجایی که تیم پافکو خود را نسبت به کاربران متعهد می‌داند در بازه‌های زمانی متفاوتی تغییرات موردنیاز را در نرم افزار اعمال خواهد کرد.

 به این ترتیب شما با استفاده از این نرم افزار همواره امکانات مورد نیاز برای پیشبرد کسب و کار اینترنتی خود را در اختیار خواهید داشت. شما با استفاده از یک نرم افزار فروشگاه ساز مناسب می‌توانید فروشگاه خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی کرده و کالا و خدمات موردنظر خود را در اختیار کاربران قرار دهید.

به این ترتیب، فروشگاه آنلاین شما در زمره موفقترین و محبوبترین تجارت‌های الکترونیک قرار خواهد گرفت. تحقیق چنین امری، رویای بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین است. مسیر دستیابی به این مهم، استفاده از دانش و تخصص، افرادی است که در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی فعالیت دارند.


نقش گوشی های تلفن همراه در بازار تجارت الکترونیکی

این روزها برخورداری از یک فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو، از مهمترین و نخستین اقدامات ضروری در هنگام راه اندازی کسب و کار آنلاین به شما می‌رود. چرا که ۸۲ درصد کاربران گوشی‌های تلفن همراه در همزمان با انجام جستجوهای اینترنتی خود، کالاهای موردنیاز خود را نیز تهیه می‌کنند.

 از این رو، یک فروشگاه اینترنتی موفق باید این حجم وسیع از کاربران را نادیده بگیرد. در واقع طراحی فروشگاه آنلاین موفق، به این معنا است که در هنگام راه اندازی کاربران گوشی‌های تلفن همراه را نیز به‌خوبی در‌نظر گرفته باشد. از این گذشته برخورداری از طراحی جذاب و چشم‌نواز نیز می‌توانند توجه کاربران را به خود جلب کند. به همین دلیل طراحی موجود در فروشگاه باید برای کاربران گوشی‌های تلفن همراه نیز به‌خوبی به نمایش گذاشته شود.

 گروه پافکو با در نظر گرفتن تمام این عوامل و با اتکا بر تجربه و دانش خود، نرم افزار فروشگاه انلاین مناسب را در اختیار فعالان عرصه تجارت الکترونیک قرار داده است. نرم افزار فوشاه پافکو تمامی این امکانات را در قالب یک نرم افزار جامع در اختیار کاربران قرار داده است. به این ترتیب شما برای استفاده از امکانات موجود در این نرم افزار نیازی به نصب افزونه‌های مجزا و خریداری امکانات پیشرفته نخواهید داشت.

 چرا که تمامی امکانات موجود در نرم افزار در‌هنگام نصب اولیه در اختیار شما قرار گذاشته می‌شود. برخورداری از فروشگاهی که به صورت ریسپانسیو طراحی شده است، به کاربران اجازه می‌دهد تمام گزینه‌های موجود در فروشگاه را به‌خوبی مشاهده کرده و اطلاعات موردنظر خود را به دست آوردند.


مدیریت همزمان چندین فروشگاه

در صورتی که مالکیت چندین فروشگاه آنلاین را برعهده دارید، می‌توانید تنها با استفاده از یک نرم افزار فروشگاه ساز مناسب، مدیریت تمام آنها را به دست بگیرید. شما برای مدیریت فروشگاه‌هایی که روی دامنه‌های متفاوتی راه اندازی شدهاند نیز می‌توانید از این نرم افزارها بهره‌مند شوید. از‌این‌گذشته می‌توانید امکان انتقال مشتریان از یک فروشگاه به دیگر فروشگاه‌های خود را نیز میسر کنید. با استفاده از نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو ویژگی‌های زیر را به صورت مجزا در هر یک از فروشگاه‌ها اعمال خواهید کرد:

 • طبقه بندی گروه‌ها و تولیدکنندگان متفاوت در فروشگاه‌ها
 • محصولات
 • محتوا که شامل مقالات، بلاگ و اخبار می‌شود.
 • تعریف انواع روش های پرداخت
 • روش‌های ارسال مرسولات
 • قیمت محصولات
 • طراحیهای گرافیکی
 • گزارشگیری از جزئیات روند خرید


قابلیت مدیریت فروشگاه های چند فروشندگی

نرم افزار فروشگاه آنلاین چند فروشندگی، به فروشگاه‌هایی اطلاق می‌شود که نیازی به برخورداری از انبار یا استفاده از سیستم‌های ارسال کالا نخواهند‌داشت. این نوع فروشگاه ها پس از ثبت سفارش‌های مشتریان، با ارسال یک ایمیل سفارش‌ها را به تولید‌کننده اطلاع می‌دهند.

تولید‌کننده در قدم بعدی به نیابت از سایت چند فروشندگی، کالاهای موردنظر را برای مشتریان ارسال خواهد کرد. شما با استفاده از نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو، می‌توانید کسب و کار اینترنتی چند فروشندگی خود را راه اندازی کنید.

به این ترتیب شما با فروشندگان متعددی همکاری خواهید داشت. نرم افزار فروشگاه ساز مناسب تمامی اقدامات لازم برای سهولت این همکاری را در فروشگاه شما می‌گنجاند. به این ترتیب فروشندگان متعدد به پنل کاربری خود دسترسی داشته و از میزان فروش محصولات خود اطلاع پیدا کنند.


نمایش ویژگی های محصولات

با استفاده از قابلیت‌های نرم افزار فروشگاه انلاین پافکو می‌توانید در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی، تمامی اطلاعات مربوط به ویژگی‌ها و قابلیت‌های محصولات موجود در فروشگاه را به‌خوبی در اختیار مشتریان قرار دهید. از این گذشته شما می‌توانید با استفاده از امکانات موجود در این نرم افزار فروشگاه، اطلاعات موردنظر خود را نیز در فروشگاه آنلاین گنجانده و بخشی را به مقایسه کالاها نیز اختصاص دهید.

 مشتریان فروشگاه انلاین شما، باید امکان سفارش رنگ‌ها و اندازه‌های متفاوت کالای موردنظر خود را داشته باشند. با استفاده از نرم افزار پافکو تصاویر متفاوتی از محصول را در اختیار مشتریان قرار دهید.


سئو یا بهینه سازی موتور جستجو

سئو یکی از مهم‌ترین نکات در راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شما می‌رود. چرا که، برخورداری از سئو قدرتمند به معنای ترافیک بالاتر فروشگاه اینترنتی خواهد بود. سئو یا بهینه سازی موتور جستجو رتبه سایت فروشگاه آنلاین شما را ارتقا خواهد داد.

 تیم پافکو تمام نکات و الگوریتم‌های سئو را در راه اندازی یک فروشگاه انلاین در نظر گرفتهاند. پافکو تمام اقدامات لازم در راستای برخورداری از رابط کاربری مورد پسند موتورهای جستجو، نقشه دقیق صفحات فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی نام و تمام فاکتورهای تأثیرگذار بر سئو فروشگاه را در نظر گرفته‌اند.

به این ترتیب شما با استفاده از نرم افزار فروشگاه پافکو، نرم افزار فروشگاه آنلاین مناسب را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود برگزیدهاید که در کنار طراحی و ارائه امکانات فوقالعاده، با ارتقا سئو فروشگاه بازدیدکنندگان بسیاری را نیز به فروشگاه شما فرا خواهد خواند.


تسویه حساب و تکمیل فرآیند خرید

نرم افزار پافکو گزینه‌ای متفاوتی را برای تسویه حساب و تکمیل فرایند خرید در اختیار کاربران قرار داده است:

 • تسویه‌حساب ناشناس: در این شیوه کاربر نیازی به ایجاد حساب کاربری نخواهد داشت. این شیوه به کاربران اجازه دهد که خرید خود را با سرعت بیشتری به انجام برسانند.
 • انجام تسویه‌حساب تنها با استفاده از یک صفحه: کاربر تمام اقدامات لازم برای پرداخت را در یک صفحه به انجام رسانده و از تجربه یک خرید سریع و ساده خشنود خواهد بود.
 • گزینه‌های جانبی برای تسویه‌حساب: شما می‌توانید با استفاده از این گزینه‌ها امکان بسته‌بندی و یا کادو کردن کالاها نیز برای مشتریان در نظر بگیرید.


بازاریابی با فروشگاه ساز پافکو

نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو با استفاده از تدابیر متفاوت، اقدامات لازم را برای بازاریابی فروشگاه در نظر خواهد گرفت. کافی است هنگام ساخت فروشگاه اینترنتی این گزینه ها را فعال کنید. در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 • نقطه دریافت جایزه: کاربران پس از رسیدن به مقدار تعیین‌شده، می‌توانند دیگر کالاهای موردنظر خود را نیز بازخرید کنند.
 • کوپن‌ها و تخفیف ها: میزان تخفیف می‌تواند ثابت باشد یا برای کالاهای متفاوت به صورت متفاوتی محاسبه شود. برای استفاده از کوپن‌ها تاریخ مشخصی در نظر گرفته می‌شود.
 • نمایش کالاهای مشابه: این عمل می‌تواند مشتری را به خرید بیشتر ترغیب کند.
 • اشتراک خبرنامه‌های فروشگاه: مشتریانی که اشتراک خبرنامه فروشگاه اینترنتی را در دریافت کرده اند از پیشنهادهای ویژه و انحصاری فروشگاه اطلاع پیدا می‌کنند.
 • نظرات کاربران: پافکو اهمیت بالایی برای نظرات کاربران قائل است، چرا که نظرات کاربران نقش مهمی در بازاریابی فروشگاه اینترنتی دارد.


روش های پرداخت

 نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو، تمامی کارت‌های اعتباری را معتبر قلمداد کرده و امکان پرداخت به وسیله کارت‌های متفاوت را برای مشتریان فراهم کرده است. این یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی پافکو می باشد. از این گذشته با استفاده از ماژول های کامل این نرم افزار، روش های مختلف پرداخت از جمله امکان پرداخت وجه در درب منزل نیز برای مشتریان فراهم شده است. 


روش های ارسال

نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو، روش‌های متفاوتی را برای ارسال مرسولات در نظر گرفته است. به این منظور بازه زمانی ارسال و تحویل کالا نیز به مشتری اطلاع داده می‌شود. از این گذشته هزینه استفاده از روش‌های ارسال متفاوت نیز به وضوح در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. به این ترتیب او می‌تواند شیوه موردنظر خود را برای ارسال کالا انتخاب کند.


نحوه محاسبه مالیات در نرم افزار آنلاین

در صورت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با نرم افزار فروشگاه ساز پافکو، اقدامات زیر را در زمینه محاسبه مالیات بر‌عهده نرم افزار فروشگاه خواهد بود:

 • محاسبه مالیات بر اساس قوانین داخلی
 • میزان مالیات کالاهای متفاوت
 • تعیین کالاهای مشمول مالیات و کالاهای مصون از پرداخت مالیات
 • نمایش قیمت کالا با در نظر گرفتن مالیات و بدون در نظر گرفتن آن 

خدمات مشتریان

یکی از مهمترین ارکان موفقیت فروشگاه اینترنتی، خدمات مشتریان آن است. خدمات مشتریان یکی از مهمترین نکاتی است که در نرم افزار فروشگاه انلاین پافکو در نظر گرفته می‌شود. در این راستا هنگام راه اندازی فروشگاه اینترنتی، امکانات زیر باید در اختیار مشتری قرار داده شود:

 • امکان ورود به پنل کاربری با استفاده از ایمیل یا نام کاربری
 • امکان مشاهده تاریخچه خرید و وضعیت خرید
 • امکان برقراری ارتباط مستقیم و زنده با فروشگاه
 • امکان ارسال پیامک ‌های شخصی به بخش خدمات مشتریان
 • امکان بازیابی رمز عبور

اطلاعات تماس با ما


امنیت و دریافت تائیدیه لازم

گروه پافکو با زیر نظر داشتن تغییرات به وجود آمده در قوانین تجارت الکترونیک تمام اقدامات لازم در راستای تامین امنیت مبادلات را در نظر خواهد گرفت. از این گذشته، گروه پافکو با استفاده از سیستم ایمنی فوق‌العاده یا امنیت انجام مبادلات را فراهم کرده است.

 این نرم افزار تاییدیه‌های لازم برای استفاده از درگاه‌ها خرید را از مراجع ذیربط دریافت کرده و به این ترتیب خرید ایمنی را برای مشتریان ممکن ساخته است. از این گذشته نرم افزار فروشگاه پافکو، امنیت اطلاعات و رمزهای عبور مشتریان را به‌خوبی تامین کرده است. به این ترتیب سایت فروشگاه اینترنتی شما با استفاده از امکانات نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو به یکی از ایمن‌ترین و محبوب ترین فروشگاه‌های اینترنتی بدل خواهد شد. 

نظرات کاربران
حسین صادقی

ویژگی های منحصربه فردی داشت نرم افزار فروشگاه اینترنتی شما

من دمو نرم افزار شما رو هم دیدم

واقعا تبریک میگم

1 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت