مقالات فروشگاه اینترنتی

مدیریت تجربه مشتری در فروشگاه اینترنتی

مدیریت تجربه مشتری در فروشگاه اینترنتی

در طی سال‌ها اخیر تجارت‌های الکترونیکی به  اهمیت بهبود و مدیریت تجربه مشتری در فرآیند خرید از فروشگاه آنلاین و موفقیت کسب و کار اینترنتی پی برده‌اند. چرا که تجربه مشتری یکی از مهم‌ترین عواملی است که موجب ایجاد تمایز در تجارت‌های الکترونیکی می‌شود. شما با اعمال چند تغییر جزئی در فروشگاه اینترنتی خود می‌توانید شاهد نتایج خیره‌کننده‌ای باشید.

فهرست مطالب

با استفاده از نرم افزار فروشگاه آنلاین در دسترس باشید

با نرم افزار فروشگاه انلاین پافکو متمایز باشید

در نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو می آموزیم، خرید اینترنتی یک پروسه تمام عیار است که روی هم رفته منجر به رضایت مشتریان می شود

برای بازگشت مشتریان به فروشگاه آنلاین خود جوایزی را در نظر بگیرید.


به‌همین‌دلیل در هنگام استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز باید این نکته را به‌خاطر داشته باشید که عوامل بسیار ساده‌ای احساس مشتری نسبت به تجارت شما را شکل می‌دهد. همه کسانی که در عرصه تجارت فعالیت داشته‌اند، این عبارت را شنیده‌اند که "مشتری خشنود و راضی ارزشمندترین سرمایه یک تجارت به شمار می‌رود". اما مسئله اینجاست که چطور می‌توان به چنین امری دست‌پیدا‌کرد؟ چرا‌ که امروزه برخورداری از کالا و خدمات با کیفیت برای کسب رضایت مشتریان کافی نخواهد‌بود.

به‌همین‌دلیل استفاده از یک نرم افزار فروشگاه اینترنتی، بخش عمده ای از نیازهای ما را برآورده‌کرده و تمهیدات لازم برای بهبود میزان رضایت مشتریان و مدیریت تجربه مشتری را در اختیار شما قرار خواهد ‌داد. رضایت مشتریان از سایت فروش اینترنتی به معنای تضمین بازدهی و سودآوری تجارت و کسب و کار شما خواهد‌بود.


با استفاده از نرم افزار فروشگاه آنلاین در دسترس مشتریان باشید.

مشتریان امروز، از دانش بسیار بالایی برخوردار‌ هستند. از‌ این‌ گذشته تنوع گزینه‌های موجود برای تامین نیاز‌های آنها در مقایسه با گذشته به مراتب بیشتر شده‌است. از این رو ما شاهد ظهور مشتریانی هستیم که برای یک خرید دلنشین بهای بیشتری را می‌پردازند. یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی این است که می توانید با استفاده از آن در دسترس مشتریان باشید. 

امروزه مشتریان فروشگاه از طریق راه‌های ارتباطی متفاوتی با تجارت مورد‌ نظر خود در ارتباط هستند. به این ترتیب شما در هنگام استفاده از نرم افزار فروشگاه آنلاین در جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید این نکته را در‌ نظر داشته ‌باشید که ایمیل، شبکه‌های مجازی، ملاقات با مشتریان در محل فروشگاه و خدمات مشتریان همه و همه در راستای بهبود تجربه مشتریان مورداستفاده قرار می‌گیرند.

به این ترتیب شما قادر خواهید ‌بود تمام نیاز‌های مشتریان را با استفاده از یک نرم افزار فروشگاه و یا یک فروشگاه ساز مناسب در فروشگاه خود بگنجانید.


با نرم افزار فروشگاه انلاین پافکو متمایز باشید

در‌صورتی‌که کالایی که در تجارت شما عرضه می‌شود، توسط دیگر رقبا نیز ارائه می‌شود، به عنوان مالک یک فروشگاه باید به دنبال کیفیت کالای خود باشید. زیرا کیفیت بالای نرم افزار فروشگاه آنلاین تنها فاکتوری است که شما را از دیگر رقبای حاضر در عرصه تجارت متمایز خواهد‌کرد. یکی از نکاتی که در نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو به خوبی به آن پرداخته شده‌است، توجه به کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده در تجارت و کسب و کار اینترنتی شما است. چرا‌که کیفیت بالای محصولات منجر به هجوم مشتریان به تجارت شما خواهد‌ شد.

شما در هنگام استفاده از نرم ‌افزار فروشگاه اینترنتی باید خود را در جایگاه مشتریان قرار داده و استفاده از سایت فروش انلاین را از نگاه آنها بررسی کنید. آیا مشتریان به‌سادگی می‌توانند از امکانات فروشگاه شما بهره‌مند شوند؟ آیا مسیریابی‌ها به‌خوبی انجام شده‌است؟ آیا مشتری می‌تواند تمامی اطلاعات مربوط به یک کالا را به‌سادگی در سایت فروش انلاین شما، مورد مطالعه قرار دهد؟

به‌خاطر داشته‌باشید، امروزه تنها برخورداری از یک نرم افزار فروشگاه اینترنتی برای کسب موفقیت کافی نخواهد ‌بود. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار فروشگاه اینترنتی برای شما بسیار راه گشا خواهد بود. چرا‌ که تمامی نکات ضروری برای تامین رضایت مشتریان و جلب اعتماد آنها در این انوع نرم افزار فروشگاه انلاین حرفه ای و نرم افزار‌های فروشگاه ساز به خوبی گنجانده شده‌ است.  


در نرم افزار فروشگاه آنلاین پافکو می آموزیم، خرید اینترنتی یک پروسه تمام عیار است که روی هم رفته منجر به رضایت مشتریان می شود

به منظور موفقیت در کسب و کار الکترونیکی باید خود را در جایگاه مشتریان خود قرار‌دهید. چه چیزی شما را برای خرید کالا ترغیب خواهد‌کرد؟ چه ویژگی‌هایی باعث می‌شود که دکمه خرید را در یک فروشگاه انلاین فشار دهید؟ در هنگام راه اندازی فروشگاه اینترنتی با نرم افزار فروشگاه آنلاین، درمی‌یابیم که گزینه‌های متعدد برای خرید در کنار پیشنهاد‌های گوناگون، می‌تواند مشتریان را تشویق به خرید از فروشگاه کند. از‌این گذشته، ارسال رایگان، امکان باز‌پس گرفتن وجه پرداخت‌شده و روش‌های گوناگون پرداخت، از جمله عواملی است که رضایت مشتری را در هنگام خرید چه از فروشگاه حضوری و چه از یک سایت فروشگاهی به همراه خواهد داشت.

این امکانات نه تنها رابط کاربری فروشگاه اینترنتی شما را بهبود می‌بخشد که تجربه خرید بسیار دل‌نشینی را برای مشتری به ارمغان خواهد ‌آورد و از نکات مهم موفقیت فروشگاه اینترنتی است. تیم پافکو ضمن ارائه نرم افزار فروشگاه اینترنتی، اطلاعات گران‌بهایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. پافکو رمز موفقیت و کسب رضایت مشتریان را در این می‌داند که همواره یک گام از انتظارات مشتریان جلوتر باشید. به این ترتیب جایگاه خود را در تجارت الکترونیک حفظ ‌کرده و شاهد افزایش جامعه مشتریان فروشگاه آنلاین خود خواهید بود.

 در راستای بهبود تجربه مشتریان فروشگاه آنلاین، خود می‌توانید هر‌آنچه که در ذهن دارند را در اختیار آنها قرار ‌دهید. برای مثال، جامعه بسیار بزرگی از مشتریان آنلاین  با استفاده از گوشی‌های تلفن همراه خود اقدام به خرید از یک سیستم فروشگاه آنلاین و کسب و کار آنلاین می‌کنند. تعداد این مشتریان همراه در حال افزایش است. تیم پافکو به خوبی به اهمیت این موضوع پی‌برده و امکان طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو را در فروشگاه ساز خود فراهم نموده‌است. فروشگاه شما باید در تمام پلتفرم‌ها و دستگاه‌ها به خوبی به نمایش گذاشته‌شود.

در‌صورتی‌که مشتری برای استفاده از خدمات یک فروشگاه نیاز به کوچک و بزرگ کردن تصویر داشته ‌باشد و نتواند اطلاعات مورد‌نظر خود را به سادگی مطالعه کند، سایت مورد‌نظر را ترک خواهد‌کرد.


برای بازگشت مشتریان به فروشگاه آنلاین خود جوایزی را در نظر بگیرید.

شما می‌توانید برای مشتریانی که برای بار دوم به سایت فروشگاه آنلاین شما مراجعه می‌کنند جوایزی را در نظر بگیرید. در هنگام ساخت فروشگاه اینترنتی با استفاده از نرم افزار فروشگاه پافکو،  این نکته را به خاطر داشته ‌باشید که شما می‌توانید با اعمال چند تغییر ساده، فضایی منحصر به فردی را برای مشتری به وجود‌آورید. مشتری در هنگام مراجعه مجدد به سایت فروشگاه شما احساس تعلق خواهد‌کرد.

مطالعات انجام‌شده توسط گروه پافکو نشان داده‌است، مشتریانی که برای بار دوم به فروشگاه اینترنتی شما باز می‌گردند به دنبال رفتار متفاوتی هستند. آنها می‌خواهند که در زمره مشتریان ممتاز سایت فروش آنلاین قرار گرفته و شاهد پیشنهاد‌های بهتری باشند.

به این منظور پس از پایان پروسه خرید باید ارتباط خود را با مشتریان حفظ ‌نموده و نیاز‌های آنها را به درستی شناسایی کنید. به این ترتیب مشتری سایت فروشگاه اینترنتی شما، به مشتری دائم تجارت شما بدل خواهد ‌شد و همواره برای تهیه نیاز‌های خود به کسب و کار اینترنتی و برند شما روی خواهد‌ آورد.

شما می‌توانید ضمن بررسی نظرات و پیشنهادهای ثبت‌شده توسط مشتریان، تغییرات لازم را در بدنه نرم افزار فروشگاه آنلاین خود اعمال‌کنید. خوشبختانه با روی‌کار‌آمدن شبکه‌های اجتماعی و دیگر راه‌های ارتباطی جمع‌آوری اطلاعات مورد‌نیاز کار چندان پیچیده‌ای نخواهد ‌بود. از ‌این‌گذشته شما می توانید با نرم افزار ساخت فروشگاه آنلاین و نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو در تمام مسیر تیم مشاوره ما را در کنار خو داشته باشید و تمامی اطلاعات و تغییرات مورد‌نظر شما را به ‌بهترین شکل ممکن توسط خود شما اعمال خواهد‌کرد. 

مشاوره رایگان بگیرید
نظرات کاربران
نصیری

من تعریف نرم افزار فروشگاه انلاین پافکو رو زیاد شنیدم
میگن تنها شرکتیه که از تکنولوژی react استفاده کرده در نرم افزار فروشگاه

کسی استفاده کرده نظرش رو بگه لطفا

2 0

سارا صمیمیان

سلام
بله من خریدم نرم افزار رو
این تکنولوژی به خوبی پیاده سازی شده و کارکرد خیلی خوبی داره

2 0

پویا نژادی

بله این تکنولوژی رو پافکو تونسته در نرم افزار فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کنه
جای تبریک داره

1 0

نورافشان

چه جالبه
تا حالا فروشگاه انلاین رو از دید تجربه مشتری ندیده بودم
مرسی از مقاله خوبتون

3 0

سارا کیانی

واقعا در بازاریابی دیجیتال امروزه داشتن یک سایت فروش حرفه ای و یک فروشگاه اینترنتی خیلی مهمه

مقاله بسیار عالی بود
ممنونم

3 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت