مقالات فروشگاه اینترنتی

راهکارهای جلب اعتماد مشتریان در فروشگاه اینترنتی

راهکارهای جلب اعتماد مشتریان در فروشگاه اینترنتی
با رشد تجارت الکترونیک و مدرن شدن فرآیند خرید مشتریان، موضوع خرید اینترنتی امن، به یکی از دغدغه های مهم مشتریان تبدیل شده است. علاوه بر آن، صاحبان یک فروشگاه مجازی نیز پس از ایجاد یک فروشگاه اینترنتی از طریق نرم افزارهای فروشگاه ساز با کیفیت، به فکر ایجاد اعتماد برای راحتی خرید و پرداخت مشتریان خود می باشند.

از آنجا که داشتن یک فروشگاه اینترنتی پرمخاطب، به عوامل متعددی از جمله کیفیت زیرساخت فروشگاه، لیست قیمت اقلام و کیفیت محصولات مربوطه بستگی دارد، برخی ویژگی های فنی در زیرساخت فروشگاه ساز مورد نظر نیز، به این امر کمک ویژه ای خواهد کرد.

یک سیستم فروشگاه ساز ارزان یا اقتصادی شاید برای تمام مشاغل مناسب نباشد ولی تا حدود زیادی پاسخگوی نیازهای کسب و کارهای کوچک حضوری است که به سمت فروشگاه مجازی روی آورده اند.

 همچنین انتخاب بهترین نرم افزار فروشگاه ساز، با ویژگی های قدرتمند برای کسب و کار ویژه شما نیز، شاید مستلزم هزینه های سفارشی سازی باشد ولی فروشگاه شما را به یک فروشگاه منحصربه فرد با بازدید و سود بالا تبدیل خواهد کرد. فروشگاهی بی نظیر که بازدیدکنندگان را در قدرت و جذابیت فروشگاه شما غرق خواهد کرد و شما را در صنعت خود بی رقیب خواهد ساخت.

در این مقاله به صاحبان فروشگاه های اینترنتی، راهکارهایی معرفی خواهیم کرد که بتوانند حداکثر بازدید و خرید را درفروشگاه مجازی خود داشته باشند.


استفاده از یک نرم افزار فروشگاه ساز مطمئن

یکی از مهمترین مواردی که برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی پرمخاطب باید به آن توجه کرد، استفاده از یک سیستم با کیفیت است. فروشگاه سازهای مختلفی با زبان های برنامه نویسی متنوع در بازار وجود دارند که همگی سعی در ایجاد یک با کیفیت، برای صاحبان مشاغل و تولیدی ها دارند. داشتن اطلاعات کافی از ویژگی های نرم افزارهای مختلف فروشگاه اینترنتی، یکی از الزامات انتخاب صحیح آن است. زیرا با انتخاب نادرست یک سیستم فروشگاه ساز که مطابق با کسب و کار شما نباشد، می تواند با تحمیل هزینه های غیر منطقی به شما، حاشیه سود مورد نظر شما را تامین نکرده و حتی برای شما هزینه دوباره کاری انتخاب مجدد نرم افزار فروشگاه ساز دیگری را به همراه داشته باشد.

فرقی ندارد از یک استفاده کنید یا یک و قدرتمند را برگزینید. مهم این است که انتخاب درستی با توجه به صنعت خود داشته باشید.

برای اطلاع از ویژگی های مختلف فروشگاه سازهای با کیفیت با مشاوران پافکو در تماس باشید.


ایجاد امنیت برای مشتریان از طریق اطلاع رسانی به آن ها

در یک مطمئن، مشتریان بدون داشتن دغدغه امنیت می توانند به راحتی به گردش در فروشگاه و انتخاب محصولات مورد نظر خود بپردازند. اگر مشتریان در بدو ورود به سایت فروشگاهی شما، اطلاعاتی راجع به نحوه مراقبت از خود در مقابل هکرهای اینترنتی دریافت کنند، به سایت شما به عنوان مرجعی امن برای خرید اعتماد بیشتری خواهند کرد. چراکه شما در فروشگاه اینترنتی خود به آن ها این اطمینان را می دهید که برای شما نیز امنیت آن ها مهم بوده و به توانمندسازی آن ها در مراقبت از کیف پولشان، کمک خواهید کرد.


ایجاد راحتی خرید در یک فرآیند ساده برای مشتری

ایجا راحتی خرید برای مشتریان یک سایت فروشگاهی معتبر، یکی از ارکان اجتناب ناپذیر داشتن یک سایت فروشگاهی مطمئن است. استفاده از یک برنامه ریزی شده می تواند این موضوع را برای شما به ارمغان آورد. وفادارسازی مشتریان، مستلزم این است که آن ها پس از ورود به سایت فروشگاهی شما بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و در یک فرآیند بسیار ساده آن را سفارش دهند.

این موضوع باعث می شود آن ها هرگاه به محصولی نیاز داشته باشند شما را به عنوان یک ارائه دهنده با کیفیت به یاد آورده و مرتب به سایت شما سر بزنند.


ایجاد زیرساخت های امن پرداخت برای مشتریان

مشتریان در ابتدای ورود به سایت فروشگاهی، به دنبال راهی برای اعتماد به شما می گردند. این موضوع در ذهن آن هاست و اگر برای چند بار این دغدغه در ذهن آن ها برطرف گردد، اعتماد ایجاد شده در مشتریان برای شما مشتریان ثابت و وفادار پدید می آورد. با داشتن مشتریان ثابت، شما می توانید گوی رقابت را از سایر رقبای صنعت خود ربوده و با خیال راحت به توسعه کسب و کار خود بپرازید.

در این مورد می توانید در ابتدای ، از روش های امن پرداخت برای مثال پرداخت در محل و یا ای نماد در فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.


داشتن پیشنهادهای ویژه و برنامه ریزی شده

اگر شما به عنوان یک مدیر فروشگاه اینترنتی، بتوانید مدل کسب و کار و برنامه خوبی بنوسید، در هنگام اجرا نیز می توانید بسیار موفق تر از رقبای خود عمل کنید. سعی کنید با یک برنامه مدون و از پیش تعیین شده و با اجرای کمپین های متنوع، مرتبا پیشنهادهای ویژه ای برای مخاطبان خود داشته باشید. این موضوع به مرور زمان باعث می شود که آن ها اگر حتی نیازی نداشته باشند، روزانه شما را به یاد آورده و چندین بار از سایت فروشگاه شما دیدن کنند. در نتیجه احتمال خرید از فروشگاه شما نیز بالا می رود. استفاده از یک مشاور حرفه ای می تواند به شما در این زمینه کمک کند. برای استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.


سیاست بازگشت وجه

داشتن سیاست قبول مرجوعی و سیاست بازگشت وجه، یکی از مهمترین مواردی است که به روند صعودی خرید از سایت فروشگاهی شما کمک خواهد کرد. این موضوع با ایجاد اعتماد در ذهن مشتریان، آن ها را قانع خواهد کرد که بدون دغدغه انتخاب صحیح سایز، مدل و رنگ، خرید خود را انجام دهند و بتوانند در صورت عدم تطابق کالای ارسال شده با کالای مورد نظر آن را مرجوع نمایند. دقت داشته باشید دادن قول سیاست بازگشت وجه به مشتری بدون عمل کردن به آن، عواقب بسیار ناخوشایندی برای فروشگاه اینترنتی شما و برند شما خواهد داشت.

راهکارهای جلب اعتماد مشتریان در فروشگاه اینترنتی 


استفاه از محتوای واقعی از خود محصول از جمله تصاویر

سعی کنید همیشه در فروشگاه مجازی خود، تصاویر واقعی از محصول را برای رویت مشتریان قرار دهید و کمتر از عکس های غیرواقعی و کاتالوگی استفاده کنید. این مورد نیز بسیار در جلب رضایت مشتریان پس از خرید اهمیت دارد. دقت داشته باشید که برای یک کسب و کار موفق، خرید انتهای کار نیست. باید در مقابل صحت اطلاعات دریافتی مشتری از سایت خود راجع به محصول مورد نظر، متعهد و پاسخگو باشید.


استفاده از سئو در زیرساخت فروشگاه اینترنتی

برای اولین بودن فقط کیفیت محصول و خدمات مهم نیست. باید در کلمات کلیدی صنعت خود بتوانید در اولین اولویت موتورهای جست و جو قرار گیرید. این موضوع باعث می شود مشتریان باقوه محصولات و خدمات شما پس از اولین سرچ در موتور جست و جوبه سایت فروشگاه آنلاین شما برسند.

برای دریافت خدمات سئو فروشگاه ساز و سایت فروشگاهی با مشاوران پافکو درارتباط باشید.


دریافت مشاوره رایگان

پافکو توانسته است با بهره گیری از بهترین متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و مشاوران صنعت تجارت الکترونیکی، نرم افزار فروشگاه ساز فوق حرفه ای خود را به بازار عرضه کند. این نرم افزار توانسته است با ایجاد قابلیت های متناسب با نوع کسب و کار و صنعت، به تمام نیازهای مشاغل بزرگ اینترنتی به خوبی پاسخ داده و علاوه بر آن با فراهم نمودن انعطاف قیمت و کاربری، به کسب و کارهای تک نفره و کوچک نیز، در داشتن یک فروشگاه جمع و جور و انعطاف پذیر کمک نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دموی نرم افزار، می توانید با مشاوران ما درارتباط باشید.

مشاوره رایگان بگیرید
نظرات کاربران
الهه برازجانی

سلام
ما کاملا محیط نرم افزار فروشگاه شما رو دیدیم
واقعا عالی بود
حتما تهیه میکنیم
مرسی از مقالا خوبتون

1 1

امیر

منم تمایل دارم نرم افزار فروشگاه اینترنتی پافکو رو ببینم

1 0

شرکت پافکو

درود
محصول فروشگاه اینترنتی پافکو یک نرم افزار حرفه ای است که توسط تیم پافکو طراحی شده است در صورت تمایل فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان فروش پافکو با شما تماس بگیرند

4 0

امیر امامیان

با سلام
من دموی نرم افزار فروشگاه پافکو رو دیدم
انصافا بی نظیر بود
تبریک میگم به شما و به زودی مشتری شما خواهم بود

3 0

نازنین مرشدزاده

سلام
من هم محیط نرم افزار فروشگاه پافکو رو دیدم و خیلی خوشم اومد

1 0

زهرا

سلام
من از تبلیغات شما متوجه شدم یک نرم افزار فروشگاه اینترنتی دارید ما به دنبال یک محصول حرفه ای در این حوزه هستیم لطفا راهنمایی فرمایید

3 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی فروشگاه اینترنتی
مرکز آموزش ادوبی کانکت