دیجیتال مارکتینگ

مشاوره بازاریابی دیجیتال

با تکنولوژی های بسیاری که در اختیار بازاریابان و صاحبان سرمایه قرار گرفته است،ورود، رقابت و ماندگاری در بازاربه یک چالش اساسی تبدیل شده است. بازاریابی دیجیتال بعنوان رشته ای تخصصی با ابزارهای وسیع حوزه تکنولوژی و اینترنت ، چشم انداز موفقتر و سودآورتری برای شرکتها و کسب و کارها بزرگ و کوچک،متصور مینماید.مشاوران بازاریابی دیجیتال پاوینو، با تحلیل دقیق کسب و کار شما و بازار هدف، بهترین ابزارها و تکنیک های بازاریابی اینترنتی را به صاحبان سرمایه و مدیران بازاریابی و فروش ارائه میکنند که علاوه بر توسعه بیزنس و سرمایه، بتوانند به یک برند موفق تبدیل شوند

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگرچه حدود دو دهه می باشد که کلمه دیجیتال مارکتینگ یا فروش آنلاین به عنوان زیر مجموعه ای از علم بازاریابی مطرح می شود اما در سال های اخیر به علت پیشرفت علم و فناوری و سخت شدن زندگی ها و افزایش دغدغه های زندگی این نوع از مارکتینگ بیش از پیش مورد توجه مردم و صاحبان کسب و کار قرار گرفته است. برای برنده شدن در این رقابت صاحبان کسب و کار های آنلاین ناچارند که علم خود را در این زمینه به روز نمایند و تکنیک ها و فنون آن را بیاموزند و به درستی اجرا کنند.

با ما تماس بگیرید

مزایای مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سهولت استفاده

کاهش هزینه

کسب و کار های حضوری هزینه های زیادی را در زمینه های مختلف پرداخت می کنند که در بازاریابی آنلاین نیازی به پرداخت آنها نمی باشد.

تعریف دوره در چند دقیقه

صرفه زمان کمتر

در عصری که زندگی کردن سخت تر شده مردم در تلاش اند تا کارها را به نحوی انجام دهند که زمان کمتری را از آنها بگیرد.

پشتیبانی ویژه

مخاطب گسترده

به واسطه آن که این نوع مارکتینگ توسط اینترنت صورت می گیرد می توانید مخاطب بیشتری را به خود جذب نمایید و شانس دیده شدنتان افزایش می یابد.

آموزش گام به گام

قابلیت سنجش

به واسطه دیجیتال مارکتینگ می توانید تعداد افرادی را که تبلیغات و یا بازاریابی شما را دیده اند را بسنجید و اعداد را با ماه های بعد مقایسه کنید.

انعطاف پذیری

بهینه سازی

در این نوع بازاریابی در انتهای هر ماه یا سال می توانید به گزارشات مراجعه کرده و اشکالات خود را بیابید و آنها را برای آینده برطرف نمایید.

دریافت گزارشات بروز

شخصی سازی

  بسیاری از افراد به دنبال محصولات و یا خدماتی خاص و اختصاصی می باشند که در این نوع بازاریابی می توانند به آن دست یابند.

چرا مشاوره کسب و کار پاوینو
امنیت بالا در جلسات آنلاین

جذب مخاطب

در مارکتینگ به شیوه قدیمی و حضوری افراد محدودی حضور دارند که اغلب در آن منطقه ساکن می باشند اما در دیجیتال مارکتینگ محدودیتی برای مکان جغرافیایی وجود ندارد .

عدم نیاز به نصب نرم افزار

کاهش زمان

کاهش زمان مصرفی برای 90 درصد جامعه بسیار مهم است و مارکتینگ آنلاین این امکان را به مخاطب می دهد که بدون صرف هزینه و هدر دادن وقت خود رد ترافیک از محصول و خدمات بهره ببرد.

عدم محدودیت جغرافیایی

افزایش فروش 

 مارکتینگ آنلاین به دلیل گستردگی و عدم محدودیت جغرافیایی فروش را تا حد زیادی افزایش می دهد. این روزها بسیاری از کسب و کار های حضوری نیز ترجیح داده اند لاینی برای فروش آنلاین داشته باشند.

حضور در جلسه با موبایل

تبلیغات

در دیجیتال مارکتینگ تبلیغات گسترده تر و اثر بخش تر می باشد درحالی برای انواع دیگر تبلیغات ناچار به پرداخت هزینه های گزاف هستید. همچنین اینگونه تبلیغات ها هزینه های کمتری را در بردارند.

چرا پاوينو

مشاورین حرفه ای پاوینو با ارئه آموزش های فردی و سازمانی و همچنین ارائه راهکارهایی جهت سیستم سازی و بازاریابی به شما کمک می کنند تا تجارت خود را بر پایه اصول و قواعد صحیح برپا کنید.همچنین آنها در طول این مسیر در کنار شما خواهند بود تا به هرگونه سوال شما پاسخ دهند و اشکالات را برطرف نمایند تا آنجا که به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

رقابت زیاد در عرصه دیجیتال مارکتینگ نیازمند داشتن دانش و مهارت های بازاریابی و فروش می باشد تا بتوانید در این رقابت پیروز باشید.