مشاوره دیجیتال مارکتینگ

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

66٪ افراد 160 بار در روز تلفن خود را چک می کنند. این تعداد خیلی زیاد است. نکته این است که ما به دنیای دیجیتال ملزم خواهیم بود. این روزها هر کسب و کاری به نوعی از حضور آنلاین نیاز دارد. اگرچه حدود دو دهه می باشد که کلمه دیجیتال مارکتینگ یا فروش آنلاین به عنوان زیر مجموعه ای از علم بازاریابی مطرح می شود اما در سال های اخیر به علت پیشرفت علم و فناوری، سخت شدن زندگی ها و افزایش دغدغه های زندگی این نوع از مارکتینگ بیش از پیش مورد توجه مردم و صاحبان کسب و کار قرار گرفته است. برای برنده شدن در این رقابت، صاحبان کسب و کار های آنلاین ناچارند که علم خود را در این زمینه به روز نمایند، تکنیک ها و فنون آن را بیاموزند و به درستی اجرا کنند. از این رو مشاوره دیجیتال مارکتینگ اهمیت می یابد.مشکل این است که روند بازاریابی دیجیتال همیشه تغییر می کند. در اینصورت چگونه قرار است ادامه دهید؟

یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما کمک کند تا استراتژی آنلاین خود را ارتقا دهید.

با ما تماس بگیرید

مزایای مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سهولت استفاده

کاهش هزینه

کسب و کار های حضوری هزینه های زیادی را در زمینه های مختلف پرداخت می کنند که در بازاریابی آنلاین نیازی به پرداخت آنها نمی باشد.

تعریف دوره در چند دقیقه

صرفه زمان کمتر

در عصری که زندگی کردن سخت تر شده مردم در تلاش اند تا کارهای خود و خرید هایشان را به نحوی انجام دهند که زمان کمتری را از آنها بگیرد.

پشتیبانی ویژه

مخاطب گسترده

به واسطه آن که این نوع مارکتینگ توسط اینترنت صورت می گیرد می توانید مخاطب بیشتری را به خود جذب نمایید و شانس دیده شدنتان افزایش می یابد.

آموزش گام به گام

قابلیت سنجش

به واسطه دیجیتال مارکتینگ می توانید تعداد افرادی که تبلیغات و یا بازاریابی شما را دیده اند، بسنجید و اعداد حاصل را با ماه های بعد مقایسه کنید.

انعطاف پذیری

بهینه سازی

در این نوع بازاریابی در انتهای هر ماه یا سال می توانید به گزارشات مراجعه کرده و اشکالات خود را بیابید و آنها را برای آینده برطرف نمایید.

دریافت گزارشات بروز

شخصی سازی

  بسیاری از افراد به دنبال محصولات و یا خدماتی خاص و اختصاصی می باشند که در این نوع بازاریابی می توانند به آن دست یابند.

مشاوره بگیرید
امنیت بالا در جلسات آنلاین

جذب مخاطب

در مارکتینگ به شیوه قدیمی و حضوری افراد محدودی حضور دارند که اغلب در آن منطقه ساکن می باشند اما در دیجیتال مارکتینگ محدودیتی برای مکان جغرافیایی و حتی زمانی وجود ندارد .

عدم نیاز به نصب نرم افزار

کاهش زمان

کاهش زمان مصرفی برای 90 درصد جامعه بسیار مهم است و مارکتینگ آنلاین این امکان را به مخاطب می دهد که بدون صرف هزینه و هدر دادن وقت خود در ترافیک از محصول و خدمات بهره ببرد.

عدم محدودیت جغرافیایی

افزایش فروش 

 مارکتینگ آنلاین به دلیل گستردگی و عدم محدودیت جغرافیایی فروش را تا حد زیادی افزایش می دهد. این روزها بسیاری از کسب و کارهای حضوری نیز ترجیح داده اند لاینی برای فروش آنلاین داشته باشند.

حضور در جلسه با موبایل

تبلیغات

در دیجیتال مارکتینگ تبلیغات گسترده تر و اثر بخش تر می باشد درحالی برای انواع دیگر تبلیغات ناچار به پرداخت هزینه های گزاف هستید. در این نوع مارکتینگ تبلیغات، هزینه ی کمتری را در بردارد.

چرا پاوينو

مشاورین حرفه ای و با تجربه پاوینو با ارائه آموزش های فردی و سازمانی و همچنین ارائه راهکارهایی جهت سیستم سازی و بازاریابی به شما کمک می کنند تا تجارت خود را بر پایه اصول و قواعد صحیح برپا کنید.همچنین آنها در طول این مسیر در کنار شما خواهند بود تا به هرگونه سوال شما پاسخ دهند و اشکالات را برطرف نمایند تا آنجا که به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

با افزایش رقابت در عرصه دیجیتال مارکتینگ صاحبان کسب و کار نیازمند بهره گیری فنون بازاریابی و افزایش فروش می باشند تا بتوانند در این رقابت پیروز شوند.