کاهش هزینه و افزایش بهره وری

پاوینو، ارائه دهنده مشاوره کسب و کار

فروش خود را افزایش دهید

کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری

اگر شما صاحب کسب و کار خودتان باشید قطعا در طول روز کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت و چه بسا با کمبود وقت مواجه شده اید. حتی شاید مجبور شده اید پس از پایان ساعت کاری نیز کار کنید. الزاما افزایش ساعت کاری سبب افزایش بهره وری در کار نمی شود. افزایش بهره وری بدان معناست که شما به گونه ای هوشمندانه و هدفمند کار کنید که در پایان روز احساس خستگی نکنید و زمان کافی برای زندگی شخصیتان نیز داشته باشد و در کنار این موارد بتوانید هزینه های شرکت را کاهش و سودتان را افزایش دهید.

با ما تماس بگیرید
ؤ

راه های افزایش بهره وری

سهولت استفاده

تمرکز بر روی یک کار

 تحقیقات نشانگر آن است که زمانی که افراد بر روی یک کار تمرکز می کنند مغزشان 40 درصد عملکرد بهتر و هوشمندانه تری نسبت به زمانی که بر روی دو یا چند کار تمرکز می کند دارد.

تعریف دوره در چند دقیقه

تهیه ی گزارش

از کارهایی که لازم است در طول روز انجام دهید و یا کارهایی که در طول روز انجام داده اید گزارش تهیه کنید. این کار به برنامه ریزی بهتر و هدفمند تر شما کمک بسیاری می کند.

انعطاف پذیری

تبلیغات و بازاریابی

 از دیگر راه ها می توان به بازاریابی و تبلیغات اشاره کرد. نوع بازاریابی و چگونگی تبلیغات بسته به نوع کسب و کارتان و بودجه شما می تواند بسیار متفاوت از دیگر کسب و کارها باشد.

دریافت گزارشات بروز

تقسیم کار

تقسیم کار در شرکت ها سبب افزایش بهره وری و عملکرد بهتر کارکنان می شود. چرا که در این حالت بار و فشار کاری بر روی یک یا دو نفر نمی باشد و همه افراد در رسیدن به اهداف مشارکت دارند.

پشتیبانی ویژه

جلب رضایت مشتری

مهم ترین و موثر ترین راه در راستای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری جلب رضایت مشتری می باشد چرا که مشتری راضی همچون آهن ربا مشتریان بیشتری را به سوی شما جذب می کند.

آموزش گام به گام

کاهش هزینه ها

 برای کاهش هزینه ها راه های زیادی وجود دارد.از جمله این راهکار ها می توان به سیستم سازی، مدیریت کسب و کار، به اشتراک گذاشتن کارکنان با سایر شرکت ها و غیره اشاره کرد.

مشاوره بگیرید
امنیت بالا در جلسات آنلاین

توجه به نیاز بازار

یکی از راه های افزایش فروش و بهره وری توجه به نیاز ها و خواست بازار هدف می باشد. برای تولید یک محصول لازم است تا بررسی شود که بازار هدف خواستار چه ویژگی ها و بسته بندی برای محصول می باشد.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

حذف هزینه های اضافه

در راستای کاهش هزینه ها می توان موارد غیر ضروری را حذف نمود. از جمله این موارد می توان به لغو سفر های غیر ضروری و کاهش هزینه های مربوط به برگذاری جلسات و همایش ها اشاره کرد.

عدم محدودیت جغرافیایی

بازاریابی

 تبلیغات و بازاریابی اگرچه به رشد کسب و کارها کمک زیادی می کند اما اگر برای آن روش نادرستی انتخاب شود و یا اگر بیش از بودجه شرکت هزینه شود، می توانند نتیجه معکوسی به دنبال داشته باشد.

حضور در جلسه با موبایل

سیستم سازی

از موثر ترین روش ها برای کاهش هزینه ها می توان به سیستم سازی اشاره کرد. سیستم سازی در کسب و کار سبب می شود فعالیت های شرکت به شکلی هدفمند، کارآمد و با افزایش بهره وری به پیش روند.

 چرا مشاوره ی افزایش بهره وری پاوینو

پاوینو به کسب و کار ها کمک می کند تا بهره وری خود را افزایش دهند. بسیاری از شرکت ها سیستم سازی دارند اما به علت سیستم سازی نادرست، به نتیجه مطلوب دست نمی یابند. پاوینو به این نوع کسب و کار ها کمک می کند تا با افزودن اتوماسیون به سیستم خود آن را از حالت سنتی و ناکارآمد خارج کنند. همچنین پاوینو با ارئه راهکار های چند بعدی سبب افزایش فروش می شود.

برای هر فردی که کسب و کاری را اداره و مدیریت می کند، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در لیست اولویت هایش قرار دارد. رسیدن به این اولویت ها ممکن نمی شود مگر با آموزش دیدن و پیاده سازی تکنیک ها.