کاهش هزینه

مشاوره کاهش هزینه

مشاوره های کاهش و مدیریت هزینه ها ،راهکارها و استراتژی هاییست که به شرکتها کمک میکند تا علاوه بر کاهش هزینه های غیرضروری ، صرفه جویی های منطقی و کسب سود نمایند.بسته به اینکه شرکتها و کسب و کار ها چه نوع محصولات یا خدماتی را ارئه مینمایند، این استراتژی ها و راهکارها ، متفاوت خواهند بود. اهمیت کاهش و مدیریت هزینه ها ، علاوه بر جنبه مالی داخلی، امکان کاهش قیمت گذاری بر محصولات /خدمات به مشتریان است که در میان رقبا ، سبب ایجاد تمایز و برتری صاحبان کسب و کار ها خواهد شد.

توسعه و بهبود عملکرد ها و فرایند های کاری بصورت موثر،حذف چرخه های معیوب کاری که سبب اتلاف هزینه و منابع میگردد، ارائه سریعترین راهکارهای حل مسئله و نحوه بکارگیری آنها ، ارائه اطلاعات و ابزارهای قابل اندازه گیری در کیفیت عملکرد ها به مدیران تنها بخش کوچکی از مشاوره های مدیریتی در کسب و کار هاست که منجر به بهبود و افزایش سرعت عملکرد ها ، و دستیابی هرچه سریعتر به اهداف مطلوب در سازمانها خواهد شد.

کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری

اگر شما صاحب کسب و کار خودتان باشید قطعا در طول روز کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت و چه بسا با کمبود وقت مواجه شده اید و شاید مجبور شده اید پس از پایان ساعت کاری نیز کار کنید. الزاما افزایش ساعت کاری سبب افزایش بهره وری در کار نمی شود. افزایش بهره وری بدان معناست که شما به گونه ای هوشمندانه و هدف مند کار کنید که در پایان روز احساس خستگی نکنید و زمان کافی برای زندگی شخصیتان نیز داشته باشد و در کنار این موارد بتوانید هزینه های شرکت را کاهش دهید و سودتان را افزایش.

با ما تماس بگیرید
ؤ

راه های افزایش بهره وری

سهولت استفاده

تمرکز بر روی یک کار

 تحقیقات نشانگر آن است که زمانی که افراد بر روی یک کار تمرکز می کنند مغزشان 40 درصد عملکرد بهتر و هوشمندانه تری نسبت به زمانی که بر روی دو یا چند کار تمرکز می کند دارد.

تعریف دوره در چند دقیقه

تهیه ی گزارش

از کارهایی که لازم است در طول روز انجام دهید و یا کارهایی که در طول روز انجام داده اید گزارش تهیه کنید. این کار به برنامه ریزی بهتر و هدفمند تر شما کمک بسیاری می کند.

انعطاف پذیری

تبلیغات و بازاریابی

 از دیگر راه ها می توان به بازاریابی و تبلیغات اشاره کرد. نوع بازاریابی و چگونگی تبلیغات بسته به نوع کسب و کارتان و بودجه شما می تواند بسیار متفاوت از دیگر کسب وکار ها باشد.

دریافت گزارشات بروز

تقسیم کار

تقسیم کار در شرکت ها سبب افزایش بهره وری و عملکرد بهتر کارکنان می شود. چرا که در این حالت بار و فشار کاری بر روی یک یا دو نفر نمی باشد و همه افراد در رسیدن به اهداف مشارکت دارند.

پشتیبانی ویژه

جلب رضایت مشتری

مهم ترین و موثر ترین راه در راستای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری جلب رضایت مشتری می باشد چرا که مشتری راضی همچون آهن ربا مشتریان بیشتری را به سوی شما جذب می کند.

آموزش گام به گام

کاهش هزینه ها

 برای کاهش هزینه ها راه های زیادی وجود دارد.از جمله این راهکار ها می توان به سیستم سازی، مدیریت کسب و کار، به اشتراک گذاشتن کارکنان با سایر شرکت ها و غیره اشاره کرد.

درخواست مشاهده نرم‌افزار
امنیت بالا در جلسات آنلاین

توجه به نیاز بازار

یکی از راه های افزایش فروش و بهره وری توجه به نیاز ها و خواست بازار هدف می باشد. برای تولید یک محصول لازم است تا بررسی شود که بازار هدف خواستار چه ویژگی ها و بسته بندی برای محصول می باشد.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

حذف هزینه های اضافه

در راستای کاهش هزینه ها می توان موارد غیر ضروری را جذف نمود. از جمله این موارد می توان به لغو سفر های غیر ضرورری و کاهش هزینه های مربوط به برگذاری جلسات و همایش ها اشاره کرد.

عدم محدودیت جغرافیایی

بازاریابی

 تبلیغات و بازاریابی اگرچه به رشد کسب و کار ها کمک زیادی می کند اما اگر برای آن روش نا درستی انتخاب شود و اگر بیش از بودجه شرکت هزینه شود می توانند نتیجه معکوسی به دنبال داشته باشد.

حضور در جلسه با موبایل

سیستم سازی

از موثر ترین روش ها برای کاهش هزینه ها میتوان به سیستم سازی اشاره کرد. سیستم سازی در کسب و کار سبب می شود فعالیت های شرکت به شکلی هدفمند و کارآمد به پیش روند.

 چرا مشاوره بازاریابی پاوینو

پاوینو به کسب و کار ها کمک می کند تا بهره وری خود را افزایش دهند. بسیاری از شرکت ها سیستم سازی دارند اما به علت سیستم سازی نادرست، به نتیجه مطلوب دست نمی یابند. پاوینو به این نوع کسب و کار ها کمک می کند تا با افزودن اتوماسیون به سیستم خود آن را از حالت سنتی و ناکارآمد خارج کنند. همچنین پاوینو با ارئه راهکار های چند بعدی سبب افزایش فروش می شود.

برای هر فردی که کسب و کاری را اداره و مدیریت می کند، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در لیست اولویت هایش قرار دارد. رسیدن به این اولویت ها ممکن نمی شود مگر با آموزش دیدن و پیاده سازی تکنیک ها.