مقالات

چگونه کار در منزل را با بازده بیشتری انجام دهیم؟ | پاوینو

کار در منزل

کار در منزل عالی است،درست تا زمانی که گربه روی کامپیوتر شما ننشیند و همسایه شما، شروع به استفاده از انواع ابزارهای برقی و ماشین آلات پر سر و صدا نکند. بسیاری از متخصصان مدرن، هر چند وقت یک بار کار در خانه را بسیار خوب می دانند. امروزه به دلیل شیوع کرونا و مشکلات پیش آمده بسیاری از افراد ناچار به کار در منزل هستند. اما کدام محیط در واقع به ما امکان می دهد که بهره وری بیشتری داشته باشیم: کار در منزل یا دفتر کار؟ اگر ناچار به کار در منزل هستیم، برای افزایش بهره‌وری چه کاری باید کرد؟ اگر پاسخ این سوال برای شما نیز مهم است، تا انتهای این مطلب با پاوینو همراه شوید.

در دفتر کار، همکاران شما اغلب بزرگترین تهدید برای جلوگیری از انجام کار هستند. آنها کنار میزتان می نشینند، شما را درگیر مکالمه و گاه به ناهار دعوت می کنند. مزایای اجتماعی یک محل کار قطعاً خوب است، اما اگر به راحتی حواس شما را پرت کند می تواند به یک چالش تبدیل شود.اما از طرفی، کار در منزل می تواند به تهدید بزرگتری برای شما تبدیل شوید. زیرا هنگامی که شما توسط همکاران محاصره نشده اید، هیچ کس شما را تماشا نمی کند. شما لزوماً برای انجام کارها همان فشار مشابه یا تعهد عمومی را احساس نمی کنید.

در ادامه، تعدادی از نکات و راهکارهای عالی برای بهبود کار در منزل را بررسی خواهیم کرد. شما می توانید برای دریافت مشاوره کسب و کار با تکمیل کردن فرم زیر با پاوینو در ارتباط باشید.

مشاوره بگیرید

نحوه کار در منزل: چند نکته برای ارتباط از راه دور

1. زود شروع کنید.

هنگام کار در یک دفتر، رفت و آمد صبحگاهی می تواند به شما کمک کند تا زمان رسیدن به میز کار از خواب بیدار شوید و احساس آمادگی برای کار کنید. اما در شرایط کار در منزل، انتقال از بالش به کامپیوترتان بسیار آزار دهنده است. باور کنید یا نه، یکی از راه های کار در منزل این است که به محض بیدار شدن در لیست کارهای خود غرق شوید. شروع یک پروژه از اول صبح می تواند کلید پیشرفت تدریجی در طول روز باشد. در غیر این صورت، صبحانه را طولانی می کنید و اجازه می دهید سستی صبح انگیزه شما را از بین ببرد.

بیشتر بخوانید: 5دلیل که باعث میشود به موفقیت نرسیم+ چگونگی غلبه بر آنها

کار در منزل

2. وانمود کنید که به دفتر می روید.

ارتباط ذهنی ای که بین کار و دفتر ایجاد می کنید می تواند باعث بهره وری بیشتر شما شود. هنگام کار در منزل، تمام کارهایی را که جهت آماده شدن برای کار در دفتر انجام می دهید، دنبال کنید: زنگ هشدار خود را تنظیم کنید، قهوه درست کنید (یا بخورید) و لباس های زیبا بپوشید. مرورگرهای اینترنت مانند Google Chrome حتی به شما امکان می دهند چندین حساب با نوار ابزارهای مختلف در بالا تنظیم کنید. به عنوان مثال، یک نوار ابزار برای خانه و یک نوار ابزار جداگانه برای کار.

"به طور کامل برای روز آماده شوید و تظاهر کنید که واقعاً سر کار خواهید رفت. در غیر این صورت، ممکن است خود را در رختخواب ببینید." - آنا فابر-هاموند

3. روز خود را مانند روزی که در دفتر کار قرار دارید، ساختار دهید.

هنگام کار در منزل، شما مدیر شخصی خود هستید. بدون مواردی مانند برنامه ملاقات های حضوری، می توانید سریع تمرکز خود را از دست داده. برای اینکه طبق برنامه باقی بمانید، کارهایی که در طول روز انجام می دهید را تقسیم بندی کنید. اگر تقویم آنلاین دارید، رویدادها و یادآوری های شخصی ایجاد کنید که به شما بگوید چه موقع باید هرکاری را انجام دهید و کارهای جدید را شروع کنید. تقویم Google این کار را آسان می کند.

" از همان برنامه کاری در دفترتان برای کار در منزل استفاده کنید. گرچه احتمالاً کارهایتان در خانه سریعتر از محل کار انجام می شود، اما این ساختار به شما کمک می کند تا تمرکز و بهره وری داشته باشید."

بیشتر بخوانید: 5 کاری که باید برای موفقیت در کسب و کار انجام دهید

4- یک فضای کاری اختصاصی انتخاب کنید.

فقط به این دلیل که شما در یک دفتر کار نمی کنید، به این معنی نیست که نمی توانید یک دفتر داشته باشید. به جای کار در اتاق خواب یا کاناپه - فضاهایی که با اوقات فراغت مرتبط هستند - یک اتاق یا فضای خاص از خانه خود را به کار اختصاص دهید.

"مکانی داشته باشید که به طور خاص برای کار به آنجا بروید. این مکان می تواند یک میز، صندلی و یا کافی شاپ محلی باشد، مکانی که به طور مداوم بتواند " فضای کار "شما باشد. اینکار به شما کمک می کند تا در چارچوب ذهنی مناسب قرار بگیرید. " - سام مالیکارجونان

کار در منزل

5. در خانه نمانید.

نیازی نیست فقط از خانه خود کار کنید. کمی دورتر بروید و از خانه خارج شوید. کافی شاپ ها، کتابخانه ها، سالن های عمومی و فضاهای مشابه می توانند به شما در شبیه سازی انرژی یک دفتر کمک کنند تا بتوانید حتی وقتی در محل کار رسمی ننشینید، بازده خود را حفظ کنید.

"من برای کار از خانه خارج می شوم و به یک مرکز استارباکس، Dunkin 'Donuts یا سایر مراکز با WiFi ، میز و صندلی و افراد واقعی می روم. این به شبیه سازی محیط کار کمک می کند. صدای محیط و پچ پچ، معمولاً به من کمک می کند تا بهتر از سکوت کامل کار کنم. همچنین باعث از بین رفتن حواس پرتی هایی می شود که معمولاً در خانه احساس می کنم. من همچنین حاضر نیستم که به یک جور احمق بودن که در استارباکس نشسته ام و هیچ کار واقعی انجام نمی دهم بپردازم، بنابراین احساس انگیزه می کنم که تمام روز در فیس بوک نچرخم تا نشان دهم هنوز افرادی هستند که در کافی شاپ کارها را انجام می دهند! " - کوری وین رایت

بیشتر بخوانید:معرفی 7 کسب و کار آنلاین موفق در سال 2020

6. ورود به شبکه های اجتماعی را برای خود دشوارتر کنید.

رسانه های اجتماعی به گونه ای طراحی شده اند که باز کردن و مرور سریع را برای شما آسان می کند. اگرچه در محل کار، اینکار به راحتی می تواند به ضرر بهره وری شما باشد.

برای مقابله با سهولت استفاده از شبکه های اجتماعی در ساعات کار در منزل، آنها را از میانبرهای مرورگر حذف کنید و طبق گفته Fast Company ، از حساب های خود خارج شوید. اگر در هنگام کار در منزل نیازی به تلفن همراه خود ندارید، آن را در مکانی دور از خود، مثلا در اتاقی دیگر، گاوصندوق یا هر جایی که به راحتی نتوانید به آن دسترسی داشته باشید، قرار دهید. وقتی دسترسی به شبکه های اجتماعی را برای خود دشوار کنید، کمتر احتمال می رود که به سراغ آن بروید و یک تضمین است که در طول روز وسوسه نشوید.

7- زمانی کار کنید که در بالاترین بازدهی خود باشید.

هیچ کس از صبح تا عصر کار خود را با سرعت انجام نمی دهد، انگیزه شما به طور طبیعی در طول روز فرو خواهد ریخت. با این حال، هنگامی که از خانه کار می کنید، مهمتر است که بدانید چه زمانی بالاترین بازده و کمترین بازده را دارید و روند کار در منزل خود را متناسب با آن برنامه ریزی کنید.

برای استفاده از پربارترین زمان خود، کارهای سخت خود را برای زمانی که می دانید در فضای مناسب آنها قرار دارید، تنظیم کنید. از زمان کم بازده تر روز استفاده کنید تا وظایف ساده تر را انجام دهید. مجله Verily این وظایف را "موفقیت های کوچک" می نامد، و آنها می توانند به شما در ساخت پروژه های سنگین تری که بعداً منتظر شما هستند، کمک کنند.

"برای من، پربارترین اوقات روز معمولاً صبح زود یا اواخر شب است. من این را تشخیص می دهم و سعی می کنم روزم را مطابق با آن برنامه ریزی کنم." - بریتنی

کار در منزل

8. تماس ها را برای بعد از ظهر ذخیره کنید.

گاهی اوقات، صبح خیلی خسته ام، حتی نمی خواهم صدای خودم را بشنوم، چه برسد به اینکه با آن با دیگران صحبت کنم. اگر در تلاش هستید تا به عنوان فردی که کار در منزل را انتخاب کرده برای خود یک برنامه کاری منطقی ارائه دهید، صبح را با کارهای انفرادی شروع کنید. تماس های تلفنی، جلسات و سایر کارهای مشترک را برای زمانی که بطور رسمی "از خواب بیدار شده اید" بگذارید.

9. تمرکز خود را بر روی یک مورد حواس پرتی بگذارید ... مانند کودک!

عبارتی وجود دارد که می گوید: "اگر می خواهید کاری انجام شود، از یک فرد پر مشغول بخواهید."

قانون عجیب اما واقعی بهره وری این است که هر چقدر شلوغ باشید، در واقع بیشتر کار خواهید کرد. مانند قانون اینرسی نیوتن است: اگر در حرکت باشید، در حرکت خواهید ماند. اگر در استراحت باشید، در استراحت خواهید ماند. و افراد پرمشغله به اندازه کافی در حرکت هستند در نتیجه برای تکمیل هر چیزی که در لیست کارشان باشد، حرکت می کنند. متأسفانه، یافتن مواردی برای کمک به شما در رسیدن به آن سطح از مشغله هنگامی که در خانه هستید دشوار است، انگیزه شما به همین راحتی ممکن است تغییر کند. مدیر اصلی بازاریابی HubSpot، پم وان، پیشنهاد می کند روی چیزی تمرکز کنید که ریتم شما را حفظ کند (در مورد او، دخترش است).

"وقتی من از خانه کار می کنم، دختر 20 ماهه من نیز با من در خانه است. به نظر می رسد خلاف این است، اما به دلیل اینکه مجبورم مراقبت از او را بر عهده بگیرم و او را راضی و سرگرم کنم، کارم را سریعتر انجام می دهم، وقتی او چرت می زند یا خودش بازی می کند، زمان کمی دار در نتیجه پربار تر کار می کنم. این همان دلیلی است که چرا بعضی از افراد وقتی برنامه های بسیار شلوغی دارند بهتر کار می کنند، شما یاد می گیرید که چگونه وقت خود را بسیار کارآمد مدیریت کنید. "حواس پرتی من یعنی دخترم" ، به این معنی است که من احتمالاً نمی توانم تسلیم برخی دیگر از حواس پرتی های خانه شوم ، جمع کردن لباس های شسته، روشن کردن تلویزیون، کارهای دیگر کارهای خانه، وگرنه هرگز موفق نمی شدم کار در منزل را به خوبی انجام دهم. "

برای دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کار ، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره بگیرید

تزجمه شده ازwww.blog.hubspot.com توسط پاوینو

نظرات کاربران
کتایون

متاسفانه برای کار در منزل برای یک سری مشاغل امکان خروج از منزل و کار در یک فضایی غیر از منزل رو نمیده.

0 0

گلناز دمیرچی

خیلی خوب است که برای افزایش بازدهی کار در منزل ، قسمتی از محیط خانه را در حد امکان شبیه به محل کار تبدیل کنیم.

0 0

فرشته رسول زاده

اگر بتوانیم حتی در بیرون از خانه هم به صورت کار در منزل به وظایفمان رسیدگی کنیم در روحیه بسیار تاثیر خوبی می گذارد.

0 0

گلناز بهاری

اگر بتوانیم محل کارمان را در خانه مانند یک اداره کوچک با یک حس خوب و آرامش طراحی کنیم بازده کاری را بالا می برد.

0 0

مهرانه خدادادی

کار در منزل و دور کاری با ساعت کاری شناور باعث می شود با برنامه ریزی بیشتری به وظایف خود عمل کنیم.

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید