مقالات

7 ایده بازاریابی آفلاین برای مشاغل خانگی| پاوینو

بازاریابی آفلاین

اینترنت باعث شده است بازاریابی در بین بسیاری از مخاطبان سریعتر، راحت تر و مقرون به صرفه تر شود. اما این بدان معنا نیست که بازاریابی آفلاین منسوخ شده است. در حالی که بسیاری از مشاغل از گزینه های بازاریابی آنلاین اجتناب کرده اند، که اغلب آنها را به خطر می اندازد، سایر مشاغل استفاده از بازاریابی آفلاین برای رسیدن به بازار هدف خود را فراموش کرده اند که به تبع آن تجارت قابل توجهی را از دست می دهند. در ادامه 7استراتژی بازاریابی آفلاین آورده شده است که می توانید به راحتی و با کمترین هزینه برای رونق مشاغل خانگی خود استفاده کنید. تا انتهای این مطلی درباره ی بازاریابی آفلاین، با پاوینو همراه باشید.

1. کارتهای ویزیت

کارت ویزیت بسیار مقرون به صرفه است و حتی می توان در خانه طراحی و چاپ کرد.

یکی از موارد بازاریابی آفلاین استفاده از کارتهای ویزیت می باشد. کارت های ویزیت ارزان و کارآمد هستند، اما بسیاری از صاحبان مشاغل در استفاده از آنها بخل می ورزند. کارت های ویزیت باعث می شود شما حرفه ای به نظر برسید و در هر زمان به راحتی قابل اشتراک است. اگرچه بسیاری از کارتهای ویزیت در سطل زباله قرار می گیرند، اما روشهایی برای اطمینان از نگهداری کارت شما توسط مخاطب وجود دارد. یک راه این است که چیزی جذاب را روی خود کارت قرار دهید. به جای اینکه فقط نام تجاری، ایمیل و تلفن کسب و کارتان را روی کارتها بنویسید، اطلاعات یا منبعی روی آن بنویسید که گیرندگان می خواهند آن را حفظ کنند. یک فردی که در دفتر املاک کار می کند ممکن است روی کارت ویزیت خود نموداری داشته باشد که به خریداران بالقوه کمک کند تا بفهمند چه مقدار خانه می توانند خریداری کنند. یک فروشگاه تجارت الکترونیکی می تواند در پشت کارت خود کوپن داشته باشد. یک وبلاگ نویس می تواند مزایا یا موارد رایگان موجود در سایت خود را لیست کند. یک مربی می تواند لیستی از نکات را ارائه دهد.

برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان از بهترین مشاور کسب و کار پاوینو، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره بگیرید

بازاریابی آفلاین

راه دوم در بازاریابی آفلاین جهت تشویق گیرنده برای نگه داشتن کارت، نحوه اشتراک گذاری آن است. به جای استفاده از عبارت خسته کننده قدیمی، "این کارت من است، اگر به هر چیزی احتیاج داشتی با من تماس بگیر" ، روش خاصی را برای کمک به آنها پیشنهاد دهید. دریابید که گیرنده به چه چیزهایی نیاز دارد و چرا، و سپس زمینه و نحوه استفاده از کارت خود را متناسب با این نیاز تنظیم کنید. به عنوان مثال، یک مشاور کار ممکن است کارت ویزیت خود را تحویل دهد و بگوید، "من می دانم که نوشتن رزومه ای که برجسته باشد دشوار است. من به بسیاری از افراد با همین مسئله کمک کرده ام. خوشحال می شوم که استراتژی های خود را در زمینه ایجاد رزومه ای که توجه کارفرمایان را جلب می نماید با شما در میان بگذارم. "

2. شبکه سازی

بسیاری از افراد از شبکه های حرفه ای دور می شوند زیرا می تواند ترسناک باشد. اما اگر درست انجام شود، شبکه سازی در کسب و کار یکی از بهترین راه های بازاریابی آفلاین برای ایجاد و گسترش مشاغل خانگی است. شبکه سازی نه تنها ارتباط مستقیمی با مشتری بالقوه دارد، بلکه فرصت هایی را در اختیارتان قرار می دهد. هر دو مورد نرخ تبدیل بالایی دارند زیرا افراد ترجیح می دهند با حرفه ای هایی که ملاقات کرده اند یا به آنها ارجاع شده اند تجارت کنند. در حالی که می توانید در جلسات حرفه ای شبکه شرکت کنید، می توانید در هر مکانی که بازار هدف شما واقع شده است مانند نمایشگاه های تجاری یا رویدادها شبکه سازی کنید.

راز موفقیت در شبکه سازی این است که مکالمات خود را بر روی نیازهای شخصی که با او صحبت می کنید، متمرکز نمایید. مانند سایر اشکال بازاریابی، مشتریان بالقوه اهمیتی به اینکه کسب و کار شما چقدر بزرگ و عالی است، ندارند. آنها به اینکه شما چگونه می توانید کمکشان کنید، اهمیت می دهند. برای دستیابی به آن، سوالاتی بپرسید که به شما اجازه می دهد خواسته ها، نیازها و چالش های آنها را بشناسید و سپس، وقتی زمان آن فرا رسید، کارت ویزیت خود را تحویل دهید و پیشنهاد دهید تا نیازهای خاص آنها را تأمین کنید. برای دریافت مشاوره بیشتر دراینباره با مشاورین ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره

3. اطلاعیه های مطبوعاتی و موضوعات رسانه ای

اطلاعیه های مطبوعاتی انعطاف پذیری خوبی برای تبلیغات شما دارد و در جهت بازاریابی آفلاین می توانید از آنها بهره ببرید. آنها نه تنها رایگان هستند، بلکه اقتدار شما را نیز تقویت می کنند. نوشتن یک بیانیه ی مطبوعاتی با داشتن چیزی برای اشتراک گذاری خبر جدید شروع می شود. این می تواند در مورد شروع کار شما، رسیدن به نقطه عطف یا دریافت جایزه باشد. گزینه دیگر این است که تجارت خود را به رویدادهای فعلی یا زمانی از سال گره بزنید. به عنوان مثال، اگر شما یک حسابدار هستید، می توانید ایده ای در مورد استراتژی های مالیاتی ناشناخته در زمان مالیات ارائه دهید. هنگامی که می خواهید داستانی را مطرح کنید، باید بیانیه ی مطبوعاتی ای بنویسید که در آن مشخص شده چه کسی، چه چیزی، کجا، چرا و چگونه با داستان شما مرتبط است. قسمت مهم این است که مطلب انتشاری خود را براساس اخبار و دلایلی که مردم ممکن است به آن علاقه داشته باشند، قرار دهید. این اطلاعیه ها آگهی نیستند که در آن فقط در مورد تجارت خود صحبت کنید.

در حالی که برخی از اطلاعیه های مطبوعاتی منجر به مصاحبه یا به اشتراک گذاشتن در مورد نقطه عطف شما می شود، برخی دیگر منجر به استناد شما در مقاله می گردد. هر دو خوب هستند زیرا شما را به عنوان یک متخصص معرفی می کنند. به جای یک بیانیه ی مطبوعاتی، می توانید یک رسانه را انتخاب کنید. یک اعلامیه مطبوعاتی، اخبار مربوط به تجارت شما را به اشتراک می گذارد، جایی که یک گام رسانه ای شامل طرح کردن یک داستان یا ایده خاص است. به عنوان مثال، رسانه ها ممکن است علاقه زیادی به پوشش خبری درباره سالگرد تاسیس کسب و کار شما نداشته باشند، اما ممکن است به داستانی علاقه داشته باشند که در آن شما این موضوع را به اشتراک می گذارید که چگونه مشاغل خانگی خود را از یک دفتر در خانه تان شروع کرده و اکنون سه کارمند دارید.

بیشتر بخوانید: ویدئو مارکتینگ چیست؟

4. کوپن

آیا کسی هست که دوست نداشته باشد پس انداز کند؟ کوپن یک روش عالی برای بازاریابی آفلاین جهت جلب مخاطب بالقوه و مشتری به سمت تجارت شما است. این امر خصوصاً در مورد افرادی که شما یا شغل شما را نمی شناسند صادق است. ممکن است افراد تمایل بیشتری داشته باشند تا محصول یا خدمات شما را با قیمت تخفیف خورده امتحان کنند. شما می توانید کوپن های خود را همچون کارت تجاریتان با افرادی که ممکن است به کسب و کار خانگی شما علاقه من یا نیازمند باشند، به اشتراک بگذارید. یا می توانید آنها را در مکان های عمومی که مجاز است رها کنید. اگر از پست مستقیم استفاده می کنید، می توانید کوپن ها را در پست مستقیم خود قرار دهید. گزینه دیگر این است که آنها را در اختیار مخاطبان و مشتریان فعلی خود قرار دهید و از آنها بخواهید با دیگران که ممکن است به خدمات یا محصول شما نیاز داشته باشند به اشتراک بگذارند. و سرانجام، می توانید آنها را به عنوان تبلیغ در رسانه های چاپی محلی خود به چاپ برسانید.

بازاریابی آفلاین

5. اعلامیه

آگهی ها ممکن است قدیمی به نظر برسند، اما هنوز هم کارآمد اند و یکی از روش های فروش کالا به حساب می آیند. زیرا می توانند نام و برند شما را در هنگامی که مردم در حال گشتن در شهر و دیدن آگهی شما هستند در ذهن آنها نگه دارند. شما به راحتی می توانید یک آگهی تبلیغاتی را در خانه ایجاد و چاپ کنید و در راستای بازاریابی آفلاین از آن استفاده کنید. برای تشویق مردم به پاسخگویی از ارائه مواردی مانند مشاوره رایگان، کوپن یا امتیازات دیگر بهره ببرید. برای کمک به مشتریان در برقراری ارتباط با شما، ممکن است مایل باشید برگه هایی را به آگهی خود بیافزایید که بتوانند آن را جدا کرده و با خود به خانه ببرند. پس از تهیه ی بروشور، آنها را در مکان های مجاز به اشتراک بگذارید، مانند فروشگاه های مواد غذایی، کتابخانه و هرجای دیگری که بروشور می پذیرد.

بیشتر بخوانید: 5 نکته برای کسب درآمد آنلاین بیشتر

6. پست مستقیم

اگرچه ارسال مستقیم می تواند گران باشد، اما اگر پیشنهادی قانع کننده داشته باشید و آن را به یک لیست هدفمند ارسال کنید، می تواند ارزشمند باشد. ارسال نامه مستقیم می تواند راهی ویژه برای جذب مجدد مخاطبان بالقوه قبلی، لیدها، مشتری ها و مخاطبانی باشد که ارتباط شما با آنها قطع شده است. مانند کارت ویزیت، احتمال دور انداختن نامه پستی شما وجود دارد، بنابراین می بایست پیشنهاد یا سودی را که به آنها می رسد را روی پاکت نامه نشان دهید. به عنوان مثال، اگر پیشنهاد رایگان یا کوپن دارید، مطمئن شوید که چیزی مانند “Open for 20% Off,” را چاپ کرده اید، بدین طریق آنها نامه پستی را باز خواهند کرد.

بازاریابی آفلاین

7. چاپ مقالات

مشابه تبلیغات، نمایش مقالات شما در رسانه های چاپی اعتبار شما را افزایش می دهد و یکی از موارد تاثیر گذار در بازاریابی آفلاین به حساب می آید. بعلاوه، ممکن است حقوق نیز دریافت کنید. اگرچه ممکن است مجله ها و روزنامه های بزرگ ملی ایده آل به نظر برسد، شما می توانید در مورد منابعی که بازار هدف شما می خوانند، فکر کنید. به عنوان مثال، اگر یک دستیار مجازی هستید که با Realtors کار می کند، بهتر است مجله ها و خبرنامه هایی را که Realtors می خوانند، تهیه کنید. هنگام نوشتن مقاله، بر حل یک مشکل برای بازار خود تمرکز کنید. این نه تنها به افرادی که آن را می خوانند کمک می کند، بلکه آنها را تشویق می کند تا بخواهند درباره ی شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

قبل از ارسال مقاله خود، لیستی از رسانه هایی تهیه کنید که ممکن است قطعه شما را چاپ کنند. چند شماره اخیر نشریه را بخوانید تا آنچه منتشر می کند و لحن رسانه را درک کنید. همچنین، در مورد چگونگی طرح ایده مقاله، اطلاعاتی را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های ارائه شده را دنبال کنید.

شما می توانید برای بهره مندی از فرصت محدود یک جلسه مشاوره کسب و کار رایگان پاوینو، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره بگیرید
نظرات کاربران
علی افتخاری

من برای توسعه کسب و کارم از فضای مجازی و در واقع دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنم اما همچنان در کنارش از کارت ویزیت و پخش بروشور به عنوان بازاریابی آفلاین هم استفاده می کنم.فکر می کنم این ها مکمل هم هستند.ممنون از مقاله خوبی که ارائه دادید.

0 0

میترا رسولی

ارسال پست در بازاریابی آفلاین نوعی تبلیغات موثر و هدفمند برای مشتریان بالقوه است.

0 0

مهرداد فریدی

من شخصاً روش های تبلیغاتی نادرست در سایت های مختف رو نمی پسندم.به نظر من پخش تراکت هم در این دوره زیاد کمکی به دیده شدن نمی کند و فقط استفاده نادرست از کاغذ است.بهتر است بازار هدفمان را به خوبی شناسایی کنیم و به صورت هدفمند تبلیغات کنیم.

0 0

صابر ایزدی

چاپ مقالاتی با نام برندمان چه تولید خودمان باشد و چه ترجمه شده توسط ما، میتواند معرف نام و برند ما از طریق رسانه های پر مخاطب باشد.مقاله مفیدی بود.سپاس

0 0

کمند مرادی

مشاغل خانگی می توانند با کمک یک راهنما و مشاور به صورت اصولی به یک کسب و کار بزرگ تبدیل شوند.

0 0

رویا صادقی

فضای اینستاگرام برای راه اندازی کسب و کار خانگی من بسیار فضای موثری هست.ممنون از مقاله خوبتون

0 0

رسول قریب

کاربرد پست و ارسال نامه امروزه با وجود راه های ارتباطی آنلاین زیادی که وجود داره بسیار موثر و کارساز است.

0 0

رویا امجد

بازاریابی آفلاین به تنهایی بسیار موثر است اما در کنار بازاریابی حضوری ، تلفنی و آنلاین دو چندان عمل می کند.با تشکر

0 0

مطهره عظیمی

به نظر من در بازاریابی آفلاین کارت ویزیت های تبلیغاتی مگنتی با طراحی خلاقانه برای مشاغل فروشگاهی ، پزشکی ، دراگ استور و... ماندگار تر ، جذاب تر و در دسترس تر در بازاریابی کسب و کار هستند و حتی کاهش هزینه را در طولانی مدت به دنبال دارد .

0 0

علی مولایی

به نظر من 7 ایده بازاریابی آفلاین برای مشاغل خانگی، ایده هایی برای تمامی مشاغل هستند که میشه استفاده کرد. ممنون.

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید