مقالات

5 نکته برای کسب درآمد آنلاین بیشتر | پاوینو

فروش آنلاین
از نظر کسب و کارها، تجارت و فروش آنلاین هم نعمت است و هم نفرین. اینترنت، تلفن های هوشمند و سایر نوآوری های دیجیتالی فرصت های بی سابقه ای را در اختیار کارآفرینان قرار داده اند تا بتوانند به مشتریان خود دست یابند، فروش خود را گسترش دهند و از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. اگر از طریق تجارت آنلاین به دنبال کسب درآمد و افزایش فروش آنلاین هستید، مهم است که از اصول اولیه شروع کنید و بعد از شناخت، به آنها عمل نمایید. بزرگترین چالش های شما برای ایجاد تجارت آنلاین خود چیست؟ وقتی مردم نام شما  یا نام تجاریتان را می شنوند، می خواهید به چه كلماتی فكر كنند؟ آیا در مورد اشتباهاتی که مردم انجام می دهند که مانع از فروش آنلاینشان می شود کنجکاو هستید؟ در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره ی افزایش فروش آنلاین بیاموزید.

اصول کسب و کار زیر، زمینه موفقیت شما در اقتصاد دیجیتال را فراهم می کند و سبب افزایش فروش آنلاین می گردد:

1. یک مسئله را حل کنید

مشتریان نمی خواهند کالاها و خدمات خریداری کنند. آنها می خواهند راه حل بخرند. بنابراین اولین قدم در ایجاد یک تجارت آنلاین شناسایی یک مشکل یا مجموعه ای از مشکلات است که بسیاری از مردم با آن درگیر اند و سپس می توانید آنها را برطرف کنید. هر محصول یا خدمتی که می فروشید باید در جهت آن راه حل باشد. اگر می خواهید ارتباطی برقرار کنید تا مشتریان بالقوه از شما خرید کنند، حل مشکلات آنها در مرحله اول ضروری است.

اگر آنها نتوانند به وضوح ببینند که چگونه از این لوازم در زندگی خود و جهت سهولت کاهایشان می توانند استفاده کنند، آنگاه گفتن نکات مثبت در مورد محصول یا خدمات شما به تنهایی کافی نخواهد بود و هرگز سبب افزایش فروش آنلاین نمی گردد. اما اگر مشکل واقعی آنها را شناسایی کرده و راه حل جامعی برای حل آن ارائه دهید، مشتریان در اتصال پیشنهادات شما با نیازهای خود مشکلی نخواهند داشت و این امر احتمال خرید آنها را بیشتر می کند.

2. متمرکز بمانید

پس از دانستن اینکه با چه مشکلی روبرو هستند، باید لیست کاملی از مراحلی که برای حل آن باید انجام دهید، تهیه کنید. برای مشاغل آنلاین، این مراحل معمولاً شامل:

  • راه اندازی وب سایت
  • ایجاد صفحات شبکه های اجتماعی
  • استخدام کارکنان با مهارت های لازم

ترتیب را برای انجام این کارها مشخص کنید و سپس آن ترتیب را دنبال کنید. مهم این است که شما بجای اینکه همه کارها را یک باره انجام دهید، هر بار روی یک مرحله تمرکز کنید. اهدافی را برای ادامه مسیر تعیین کنید.

اگر در تعیین اهداف تازه کار هستید، می توانید جهت کسب مشاوره بیشتر و دریافت راهنمایی های لازم با مشاورین با تجربه پاوینو در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره

با این کار می توانید مطمئن شوید که هر مرحله را به درستی انجام می دهید و می توانید بر اساس آن کار کنید.همچنین تضمین می کند که شما تحت فشار زیاد اطلاعات و مسئولیت های خود قرار نگرفته و می توانید به پیشرفت مداوم خود ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: چگونه فروش کسب و کار خود را افزایش دهیم؟

3. از اشتباهات خود بیاموزید

اسکار وایلد یک بار گفت که تجربه فقط نامی است که ما به اشتباهات خود می گوییم.

این موضوع به ویژه در تجارت صدق می کند. در حالی که سعی در ایجاد یک شرکت بصورت آنلاین دارید، احتمالاً بسیاری از کارها را اشتباه انجام خواهید داد. شاید شما عکسی را در صفحه رسانه های اجتماعی شرکت خود قرار دهید که مخاطبان از آن به معنای نامناسب برداشت کرده و نادرست تعبیر شده باشد، یا ممکن است مدت زیادی مشتری را تعقیب کنید، موجب آزار او شده و به اعتبار خود آسیب برسانید. وقتی این اتفاقات می افتد، دلسرد نشوید. فقط از خود بپرسید چه کار بهتری را می توانستید انجام دهید و سپس آن درس را در کارهای بعدی به کار بگیرید. تنها اینگونه است که می توانید سبب افزایش فروش آنلاین خود شوید.

4. به یادگیری و نوآوری ادامه دهید

هیچ تجارت موفقی نمی تواند ثابت بماند، خصوصاً در عصر دیجیتال که باید با کارآفرینان جدید و با بصیرت از سراسر جهان رقابت کنید. برای ادامه رقابت، ضروری است محصولات و خدمات خود را به طور منظم به روز کنید. به نرم افزارها، تجهیزات و سایر فناوری های جدید توجه کنید. بسیاری از آنها می توانند مشکل اصلی شما را موثرتر از روش های فعلی حل کند. سپس این فناوری جدید را هرچه سریعتر اتخاذ کنید. به روز بودن فقط به معنای به روزرسانی محصولات و خدمات شما نیست. همچنین لازم است دانش خود را گسترش دهید؛ خواندن کتاب و مقاله، رفتن به کنفرانس یا حضور در کلاس های آموزش مداوم، باید از هر فرصتی برای گسترش مهارت های خود و کسب بینش جدید استفاده کنید. فقط در این صورت است که برای هر شرایط احتمالی که ممکن است در یک اقتصاد در حال تکامل بوجود آید آماده خواهید شد و می توانید فروش آنلاین خود را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید، خواندن نقل قول های الهام بخش راهی عالی برای ایجاد انگیزه در هنگام یادگیری است.

5. درباره رقبا خود تحقیق کنید

رقبا را بشناسید و پیشرفت کنید.

در اسرع وقت پس از کسب و کار، تا آنجا که می توانید از رقبا یاد بگیرید. به وب سایت ها و صفحات رسانه های اجتماعی آنها سر بزنید و بفهمید چه محصولات و خدمات خاصی را ارائه می دهند و همچنین مشتریانشان درباره آنها چه می گویند. این تحقیق را به طور منظم یا هر زمان که شرکت جدیدی وارد بازار می شود تکرار کنید تا همیشه به روز باشید. تحقیق در مورد رقبا به شما این امکان را می دهد که بدانید آنها چه کاری را بهتر از شما انجام می دهند و بر این اساس تجارت خود را بهبود بخشید.

اما از همه مهمتر، به شما اجازه می دهد بزرگترین نقاط ضعف آنها را نیز دریابید و از این اطلاعات برای بدست آوردن سهم بازار استفاده کنید. فرض کنید یک رقیب به دلیل خدمات ضعیف به مشتری شناخته شده است. اگر شما بهترین خدمات ممکن به مشتری را ارائه دهید و شرکت خود را بر این اساس ارتقا دهید، می توانید بسیاری از مشتریان آنها را که به همین دلیل از آنها راضی نبوده اند، جذب کنید. به این ترتیب می توانید سهم خود را در بازار گسترش دهید،خود را به عنوان با ارزش ترین بازیگر صنعت معرفی کنید و سبب افزایش فروش آنلاین کسب و کارتان شوید.

بیشتر بخوانید: 10 تکنیک موثر فروش که باید استفاده کنید

نظرات کاربران
آنا خلیل زاده

به قدری این روز ها فروش آنلاین مورد توجه قرار گرفته که لازم است هر کسب و کاری، در کنار فروش حضوری، برای افزایش درآمد، فروش آنلاین هم داشته باشد.

0 0

مقدمی

فروش آنلاین در شرایط کنونی کرونا خیلی خیلی کاربردی و موثر هست.ممنون از پاوینو

0 0

سورنا سعیدی

به موارد بسیار مهمی برای کسب درآمد آنلاین اشاره کردید که بسیار کاربردی هستند.تشکر.

0 0

امید امیری

نکته هایی که برای کسب درآمد آنلاین بیشتر گفته بودید تو مقاله را استفاده کردم و اتفاقا درآمدم بیشتر شد، ممنون از مقاله خوبتون.

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید