مقالات

6 روش بسیار جالب برای استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل

امروز صبح طبق معمول روز خود را با بررسی ایمیل هایم شروع کردم. در حالی که این روند معمولاً مرا هیجان زده نمی کند و فقط روشی برای بیدار شدن من است، به یک خط موضوعی برخوردم که من را به هیجان آورد:"آلبوم جدید منتشر شد". دانستن اینکه روز خود را با یک موزیک ویدیوی جدید از یکی از گروههای مورد علاقه خود شروع خواهم کرد، باعث شد که لبخند بزنم و از داشتن اشتراک ایمیل در آن مجموعه احساس ارزشمندی کنم. به همین دلیل است که بازاریابی ایمیل ویدئویی همچون یک استراتژی تاثیر گذار می باشد. در ادامه با پاوینو همراه باشید.

همانطور که گفتیم استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل بسیار مؤثر می باشد. با یک خط تعبیه شده و سوژه ساده ، می توانید روابط محکم تری با مشتریان برقرار کنید و محتوا را در پشت نام تجاری خود تقویت کنید. بگذارید کمی بیشتر در مورد آن صحبت کنیم.

بازاریابی ایمیل ویدئویی چیست؟

بازاریابی ایمیل ویدئویی به سادگی شامل فیلم در بازاریابی ایمیل است. اگر در مورد چگونگی انجام این کار مطمئن نیستید ، ما باید چگونه سریع در اینجا پست کنیم. بازاریابی از طریق ایمیل تصویری چیست؟
بازاریابی ایمیل ویدئویی در حقیقت شامل فیلم در بازاریابی ایمیل است. اگر در مورد چگونگی انجام این کار مطمئن نیستید، ادامه این مطلب را بخوانید. همچنین برای دریافت مشاوره بیشتر می توانید با مشاورین ما در پاوینو در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره

از آنجا که ویدیو یک رسانه بسیار محبوب در بازاریابی است که 83٪ از بازاریابان معتقد هستند که اهمیت آن روز به روز در حال افزایش است، استفاده از آن در بازاریابی ایمیل می تواند مشترکین شما را درگیر خود کرده و فروشتان را افزایش دهد.
علاوه بر این شاید برایتان جالب باشد که بدانید 80 درصد از کسب و کار ها از بازاریابی ایمیل ویدئویی برای افزایش تاثیر بازاریابی خود استفاده می کنند. که این آمار بالا احتمالا به دلیل وجود نتایج مثبتی است که از بازاریابی ایمیل ویدئویی حاصل شده است.
با استفاده از فیلم ، می توانید اطلاعات را به مخاطبینی که بصری هستند بهتر منتقل کنید. بعضی اوقات متن به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد. با استفاده از فیلم ، این شانس را دارید که موضوعات را برای مخاطبان خود قانع کننده تر کنید. در ادامه به راه هایی که می توانید از آن در کمپین بعدی ایمیل خود استفاده کنید می پردازیم.

نحوه استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل

فیلم ها می توانند نرخ کلیک یا به اختصار (CTR) را به طور چشمگیری افزایش دهند. به عنوان مثال، شرکت نرم افزاری B2B Igloo Software تصمیم گرفت تا با ایجاد 200 فیلم در مدت سه ماه برای محتوای ایمیل آینده خود، فرهنگ محیط کار خود را به مخاطبان نشان دهد. این رویکرد CTR آنها را دو برابر کرد.
این یکی از راه های استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل این است که نام تجاری خود را از طریق ایمیل به نمایش بگذارید و از آن برای افزایش CTR استفاده کنید. شش مورد دیگر برای استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل وجود دارد که اکنون به آنها خواهیم پرداخت.

راه های استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل ویدئویی

1.    از ویدئو برای ایجاد محتوای جذاب برای خوشحال کردن مخاطب خود استفاده کنید.
2.    ایمیل ها را یک تجربه شخصی تر کنید. 
3.    نمایش ارزش های شرکت با یک فیلم.
4.    یک رویداد را با یک ویدیو اعلام کنید.
5.    خط تولید یا شعبه ها را با یک فیلم نشان دهید.
6.    خبرنامه ها را با فیلم ارسال کنید.

1. از بازاریابی ایمیل ویدئویی برای ایجاد محتوایی جذاب استفاده کنید

استفاده از ایمیل را برای ایجاد محتوایی جذاب برای مشترکان در نظر بگیرید. مشترکین ایمیل احتمالاً از مطالب متنوع شما بهره مند می شوند، بنابراین یک محتوای جذاب جدید و تعجب آور می تواند مخاطبان شما را خوشحال کند.
به عنوان مثال ، اگر اخبارهفتگی را در مورد محتوای اینستاگرام به اشتراک می گذارید، می توانید در پایان ماه یک لینک برای دسترسی سریع تر به یک وبینار زنده که شما آن را ترتیب داده اید و درمورد استوری های اینستاگرام است، اضافه کنید. به این ترتیب، می توانید برای این رویداد در مخاطب علاقه و اشتیاق ایجاد نمایید، آنها را از رویداد هایی که در شرکتتان اتفاق می افتد آگاه کنید و به آنها انگیزه ای برای چک کردن ایمیل هایشان بدهید.
همچنین می توانید از ایمیل برای اطلاع دادن مطالب مفید و رایگانی که دیگر کانال ها ارائه می کنند استفاده کنید.

2.ایمیل را به یک تجربه شخصی تر تبدیل کنید

آیا تعداد زیادی ویدئو در وبسایت خود دارید؟ از آنها به نفع خود و جهت شخصی سازی کردن ایمیل های خود استفاده نمایید.
به عنوان مثال، ممکن است در هنگان تحلیل داده های وبسایت خود متوجه شوید که افراد زیادی بخشی از یک ویدیو را در وب سایت شما مشاهده می کنند اما آن را تا پایان نمی بینند. می توانید به بطور خودکار آن ویدئو را از طریق ایمیل برای آن افراد ارسال کنید تا به کاربر یادآوری شوید که ویدئو را تمام کند. گزارش عملکرد یکی از تجارت هایی که به این روش عمل کرده بود خبر از افزایش 144 درصدی CTR آن ها در اثر شخصی سازی ایمیل ها می دهد. از منظر کسب و کار، این به معنی کلیک بیشتر برای شما، ارتباط بهتر با مشتری و بازدید بیشتر ویدئو هایتان است.

بیشتر بخوانید: ایمیل مارکتینگ چیست؟
 

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید