مقالات

کوچینگ مدیران اجرایی چیست؟

کوچینگ به رویکردی آگاهانه گفته می شود که فرد را برای رسیدن به اهداف و رشد چه در زندگی شخصی و چه در کسب و کار توانمند می سازد.در حقیقت هدف آن افزایش کارایی و افزایش مهارت می باشد. کوچینگ به کوچ و فرد مراجعه کننده کمک می کند تا به جایی که در آینده تمایل دارند در آن باشند برسند. از مزایای کوچینگ می توان به تسهیل در پیشرفت و افزایش آگاهی اشاره کرد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره کوچینگ مدیران اجرایی بخوانید.
ادامه مطلب

مدیران زن مدیریت

مدیریت زنان:6 استراتژی مهم برای موفقیت

آیا مدیریت زنان با مدیریت مردان متفاوت است؟تحقیقات نشان داده است که شیوه مدیریت زنان بقدری متمایز از مدیریت مردان است که به آن عنوان راهبری متحول کننده اطلاق میشود. بدین معنا که مدیران زن ، در روند مدیریتی خود با کمک یک تیم به شناسایی نقاط ضعف و یا نیازمند تغییر در اجزای سازمانی و کسب و کار خود میپردازند.و بهمین منظور یک مدل راهنما را بعنوان چشم انداز کاری و مدیریتی خود طراحی و تدوین میکنند.در این مقاله از پاوینو 6 استراتژی مهم جهت موفقیت مدیریت زنان را آموزش میدهیم!
ادامه مطلب

 مدیر موفق

چطور یک مدیر موفق باشیم؟

اگر میخواهید به یک مدیر موفق تبدیل شوید نیاز به داشتن 3 مهارت ابتدایی و مهم مدیریتی دارید:

ادامه مطلب

مهم-کسب-و-کار

12 توصیه مهم در راه اندازی کسب و کار + ایده هایی برای کسب و کار با بودجه کم

اگر به فکر راه اندازی کسب و کار شخصی خود هستید اما هنوز زمنیه مشخصی را برای شروع کار و سرمایه گذاری پیدا نکرده اید، این مقاله از پاوینو ، شما را با انواع کسب و کارهایی که سرمایه اندکی نیاز دارند آشنا میکند!همچنین نکات مهم را برای راه اندازی کسب و کار جدید به شما میگوید.
ادامه مطلب