مقالات
Write a Blog Post

نحوه نوشتن پست وبلاگ+ آموزش مرحله به مرحله

حتما می دانید که روند وبلاگ نویسی با بازاریابی شما ارتباط مستقیم دارد و در موفقیت کسب و کار بسیار تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید چگونه به طور مؤثر وبلاگ نویسی کنید تا از کسب و کارتان پشتیبانی نماید. بدون داشتن وبلاگ شما با مشکلاتی از جمله سئو ضعیف، نداشتن محتوای تبلیغاتی برای اجتماع، نداشتن توجه کافی به مشتریان یا مخاطبان و نداشتن صفحه و فضایی برای به اشتراک گذاری مطالب در راستای دستیابی به اهدافتان، رو به رو خواهید شد. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بیشتر با نحوه ی نوشتن پست وبلاگ آشنا شوید.
ادامه مطلب

سئو

راهنمای سئو در سال 2020

وقتی به یک ایده جدید بازاریابی نیاز دارید اولین کاری که انجام می دهید، چیست؟ یا زمانی که می خواهید درباره یک موضوع اطلاعاتی کسب کنید؟ و یا زمانی که می خواهید محصولی را خریداری کنید؟ احتمالا برای تمام این موارد به گوگل مراجعه می کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید 89درصد از خریداران B2B و 81 درصد از خریداران آنلاین نیز همین کار را انجام می دهند. مردم در مواجهه با یک مشکل، چالش و یا زمان انتخاب هایشان به سادگی به گوگل مراجعه می کنند. اگرچه این حقیقت ممکن است کمی تلخ باشد اما می توان گفت بدون حضور در گوگل کسب و کار شما مدت زیادی دوام نخواهد داشت. در اینجاست که به اهمیت سئو سایت پی میبریم. با پاوینو در این مقاله همراه باشید.
ادامه مطلب

راه اندازی کسب و کار

برای راه اندازی کسب و کار چه باید کرد؟

بدون شک راه اندازی کسب و کار جدید ریسک زیادی دارد و روزانه تعدادی از کسب و کارها ورشکست می شوند. در این مسیر، مرز بسیار باریکی بین موفقیت و شکست وجود دارد که به دلیل عدم آمادگی و دانش ناکافی فرد و همچنین برنامه ریزی نادرست به وجود می آید. به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقی لازم است تا کارآفرینان قبل از شروع کار، اطلاعات کافی را کسب نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی راه اندازی کسب و کار با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مدیر عامل موفق

چگونه یک مدیر عامل موفق باشیم و مهارت های آن را کسب کنیم؟

مدیر عامل موفق بودن اگر چه کار آسانی نیست اما دست نیافتنی نیز نمی باشد. امروزه دغدغه اصلی بسیاری از مدیران عامل و مدیان اجرایی این است که چگونه در کار خود رشد داشته باشند و موفق باشند؟ موفقیت یک مدیر عامل به چه عواملی بستگی دارد؟ برترین مدیران جهان چگونه به این موفقیت دست یافتند و چه ویژگی هایی داشته اند؟ مدیر عامل به چه معناست و فردی که در این پست قرار دارد چه وظایفی دارد و از چه ویژگی هایی باید برخوردارد باشد؟ برای دست یافتن به پاسخ این قبیل سوالات تا انتهای مقاله با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

عامل بودن در مدیریتَ

عامل بودن در مدیریت به چه معناست؟

عامل بودن در مدیریت به معنای مسئولیت پذیری در کار می باشد. مدیر موفق کسی است که مشئولیت تصمیمات و کارهای خود را بپذیرد و اگر مشکلی به وجود آمد دیگران یا شرایط بازار و جامعه را مقصر نداند. در حقیقت خود فرد به وجود آورنده موفقیت و رشد یا شکست و زیان می باشد و شانس در این میان معنایی ندارد. تصمیمات افراد و عملکردشان در زمان حال می تواند سبب نتایجی مثبت یا منفی در آینده دور یا نزدیک شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در حوضه عامل بودن در مدیریت با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

رهبر موفق

چگونه رهبر موفق برای سازمان خود باشیم؟

امروزه مدیریت کسب و کارها با زمان های گذشته بسیار تفاوت کرده است. در گذشته سیستم مدیریت اغلب به شکل آمرانه بود و مدیران سخت گیری های بسیاری نسبت به کارکنان داشتند و با افزایش بار و فشار کاری و سختگیری های بیش از اندازه سعی داشتند تا عملکرد افراد را افزایش دهند. اما در سال های اخیر مدیری موفق تر به حساب می آید که بتواند رهبر موفق برای سازمان خود باشد. این رهبر باید دارای خصوصیات و ویژگی هایی باشد تا افراد او را بپذیرند و دنباله روی او شوند. اگر فرد فاقد این خصوصیات باشد افراد از او روی بر می گردانند. با پاوینو همراه شوید تا بیشتر در باره رهبر موفق برای سازمان ها بخوانید.
ادامه مطلب

کوچینگ مدیران اجرایی

کوچینگ مدیران اجرایی چیست؟

کوچینگ به رویکردی آگاهانه گفته می شود که فرد را برای رسیدن به اهداف و رشد چه در زندگی شخصی و چه در کسب و کار توانمند می سازد.در حقیقت هدف آن افزایش کارایی و افزایش مهارت می باشد. کوچینگ به کوچ و فرد مراجعه کننده کمک می کند تا به جایی که در آینده تمایل دارند در آن باشند برسند. از مزایای کوچینگ می توان به تسهیل در پیشرفت و افزایش آگاهی اشاره کرد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره کوچینگ مدیران اجرایی بخوانید.
ادامه مطلب

مدیران زن مدیریت

مدیریت زنان:6 استراتژی مهم برای موفقیت

آیا مدیریت زنان با مدیریت مردان متفاوت است؟تحقیقات نشان داده است که شیوه مدیریت زنان بقدری متمایز از مدیریت مردان است که به آن عنوان راهبری متحول کننده اطلاق میشود. بدین معنا که مدیران زن ، در روند مدیریتی خود با کمک یک تیم به شناسایی نقاط ضعف و یا نیازمند تغییر در اجزای سازمانی و کسب و کار خود میپردازند.و بهمین منظور یک مدل راهنما را بعنوان چشم انداز کاری و مدیریتی خود طراحی و تدوین میکنند.در این مقاله از پاوینو 6 استراتژی مهم جهت موفقیت مدیریت زنان را آموزش میدهیم!
ادامه مطلب

 مدیر موفق

چطور یک مدیر موفق باشیم؟

اگر میخواهید به یک مدیر موفق تبدیل شوید نیاز به داشتن 3 مهارت ابتدایی و مهم مدیریتی دارید:

ادامه مطلب

مهم-کسب-و-کار

12 توصیه مهم در راه اندازی کسب و کار + ایده هایی برای کسب و کار با بودجه کم

اگر به فکر راه اندازی کسب و کار شخصی خود هستید اما هنوز زمنیه مشخصی را برای شروع کار و سرمایه گذاری پیدا نکرده اید، این مقاله از پاوینو ، شما را با انواع کسب و کارهایی که سرمایه اندکی نیاز دارند آشنا میکند!همچنین نکات مهم را برای راه اندازی کسب و کار جدید به شما میگوید.
ادامه مطلب