مقالات
رهبران موفق

2 ویژگی شخصیتی رهبران موفق

مطالعات زیادی برای شناسایی برخی از ویژگی های مشترک رهبران موفق انجام شده است. یافتن پاسخ مشترک بسیار دشوار بود. برخی از رهبران موفق بسیار کاریزماتیک بودند و می توانستند به افراد اطراف خود انگیزه دهند، در حالی که برخی دیگر درون گرا بوده و در مسائل عملیاتی به طور خاصی عمل می کردند. آیا شما "قهرمان کسب و کار خود" هستید؟ آیا انگیزه دارید که در مرحله ای یک تاجر موفق نامیده شوید؟ برای کسب "عنوان" چه کاری لازم است؟ اساساً، اینکارها اگر آسان بودند، همه می توانستند آن را انجام دهند! با این وجود همانطور که آدری هپبورن گفت "هیچ چیز غیر ممکن نیست همانطور که خود کلمه می گوید من ممکن هستمnothing is impossible as the word itself says) (I’m possible ". با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

حفظ مشتری

حفظ مشتری یا جذب مشتری جدید! | پاوینو

بازاریاب های تجارت الکترونیکی به دلیل هدف افزایش بازدید و نرخ تبدیل آن، رقابت شدیدی با یکدیگر دارند. در حالی که استراتژی های جدید به مشاغل کمک می کند مشتری جدید جذب کنند، اما گاهی اوقات بازاریابان بیش از حد گرفتار این موضوع می شوند و فراموش می کنند که رمز موفقیت بلندمدت، حفظ مشتری است. سرمایه گذاری در ابزارها و تکنیک هایی که مشتریان جدیدی را به ارمغان می آورند، می تواند 25 برابر بیشتر از راههای حفظ مشتریان فعلی باشد. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب


 استراتژی سئو

نحوه ایجاد استراتژی سئو برای سال 2021 | پاوینو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) همان چیزی نیست که در گذشته وجود داشته است. این یک جمله درست است که شما اغلب نمی شنوید: استراتژی سئو شما برای سال 2021 نباید متمرکز بر کلمات کلیدی باشد. این روزها، بیشتر مشاغل مفاهیم اساسی SEO و دلیل مهم آن را درک می کنند. با این حال، وقتی نوبت به توسعه و اجرای یک استراتژی SEO مناسب برای تجارت شما می رسد، ایجاد محتوا فقط برای کلمات کلیدی که مشتریان شما به دنبال آن هستند، هم دشوار است و هم غلط. در این مقاله، ما توضیح خواهیم داد که یک استراتژی سئو چیست، و اینکه چگونه آن را برای کمک به دستیابی به اهداف بازاریابی محتوای خود ایجاد کنید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

استخدام فروشنده

6 سوال که در هنگام استخدام فروشنده باید بپرسید | پاوینو

برای ایجاد یک سازمان فروش قوی، ضروری است افرادی را پیدا کنید که بتوانند پیگیر مشتری باشند بدون اینکه پرخاشگر به نظر آیند. استخدام فروشنده کار ساده ای نیست و فردی نامناسب، می تواند شرکت شما را از رسیدن به اهداف مهم تجاری باز دارد. این سوالات در مصاحبه استخدام فروشنده به شما کمک می کند نامزدهایی را پیدا کنید که برای سازمان و حرفه فروش مناسب باشند. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

فروشنده حرفه ای

3 نکته برای فروشنده حرفه ای شدن| پاوینو

همه فروشنده حرفه ای نیستند. حرفه ای بودن به معنای سطح خاصی از توانایی همراه با نگرش و رفتار خاصی است که هرکسی نمی تواند آن را ادعا کند. از طرف دیگر، حرفه ای بودن ارتباط زیادی با آنچه در واقع می فروشید یا به شخصی که می فروشید ندارد. در ادامه برخی از ویژگی های مشترک فروشنده حرفه ای آورده شده است. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب


فروشنده حرفه ای

چگونه به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شویم؟ | پاوینو

فروشنده حرفه ای شدن به طور تصادفی اتفاق نمی افتد و این در واقع برای مدیران و نمایندگان فروش یک امتیاز مثبت است. چرا؟ زیرا در حالی که برخی مهارت ها ذاتی هستند، اما بهترین فروشندگان در واقع بر روی ایجاد مهارت هایی تمرکز می کنند که منجر به بهره وری بیشتر و بسته شدن معاملات شود.  در این مقاله، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توان با ایجاد چند ویژگی در خود، تبدیل به یک فروشنده موفق با عملکرد بالا شد. پس تا انتهای این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

تعیین هدف

هدف گذاری برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار | پاوینو

تعیین هدف یک مسئله مهم برای همه مدیران، از جمله صاحبان کسب و کارهای کوچک است. بدون اهداف، ما فقط کار می کنیم اما تعیین هدف و داشتن استراتژی بازاریابی مناسب به ما این امکان را می دهد که فعالانه عمل کنیم، نه اینکه فقط یک روند ثابت و تکراری داشته باشیم. همه ما روزهایی داشته ایم که به نظر می رسد از یک بحران به بحران دیگر می پریم. همه می دانیم که این حالت مطلوبی برای یک کسب و کار نیست. بدین منظور لازم است تا با هدف گذاری و تعیین استراتژی بازاریابی به سیستم کسب و کار خود نظم دهیم. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

تجربه مشتری

تجربه مشتری چیست؟ (و چرا اینقدر مهم است) | پاوینو

به آخرین باری که به عنوان مشتری تجربه بسیار خوبی داشته اید فکر کنید ، اتفاقی را که باعث شد شما چنین احساسی را داشته باشید به یاد بیاورید.اکنون همین کار را برای آخرین باری که تجربه ضعیفی به عنوان مشتری داشته اید، انجام دهید. یک تجربه مشتری مثبت برای موفقیت در کسب و کار بسیار مهم است زیرا مشتری خوشحال، مشتری است که احتمالاً به مشتری وفاداری تبدیل می شود و می تواند به شما در افزایش درآمد کمک کند. بهترین چیزی که بازاریابی می تواند برایتان به ارمغان آورد، مشتری‌ای است که تجارت شما را ارتقا دهد، شخصی که به شرکت شما وفادار باشد، تجارت شما را از طریق بازاریابی دهان به دهان تبلیغ کند و از نام تجاری و محصول یا خدمات شما حمایت کند. با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره‌ی ایجاد تجربه مشتری مثبت بیاموزید.

ادامه مطلب

لینکدین و فیسبوک

لینکدین یا فیس بوک: کدام یک برای کسب و کار بهتر است؟ | پاوینو

تعداد زیادی از کانال های رسانه های اجتماعی موجود امروز می توانند حتی باهوش ترین صاحبان مشاغل را نیز فلج کنند. از کجا شروع کنید؟ کدام یک بهتر است؟ چگونه می توانید از اتلاف وقت در کانال هایی که منجر به بازگشت سرمایه قوی نمی شوند، جلوگیری نمایید؟ اینها همه مبارزه واقعی هستند وقتی صحبت از فیس بوک و لینکدین می شود، اختلافات بین این دو بسیار زیاد به نظر می رسد. فیس بوک برای به اشتراک گذاشتن تصاویر تعطیلات خانوادگی شما، ارتباط با دوستان قدیمی از زمان مدرسه و به اشتراک گذاری فیلم های مختلف می باشد، درست است؟ در همین حال، آیا LinkedIn برای پیگیری همکاران و ایجاد ارتباطات حرفه ای که بیشتر مرتبط با حرفه شما است، نمی باشد؟ البته که جواب مثبت است. در ادامه به بررسی جامع این دو می پردازیم، با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

خدمات مشتری

مشتریان هرگز نباید این موارد را از تیم خدمات مشتری بشنوند! | پاوینو

همه ما می دانیم که هنگام صحبت از خدمات مشتری خوب، لحن و زبان مثبت بسیار مهم است، اما بسیاری از فروشندگان هنوز از عباراتی استفاده می کنند که ممکن است تصویر اشتباهی ارائه دهد و بر تجربه خرید مشتریان ما تأثیر منفی بگذارد. عباراتی که در ادامه درباره خدمات مشتری بیان خواهیم کرد، می توانند فروش را از بین ببرند و سبب از دست رفتن مشتری شوند. پاوینو در ادامه به بررسی برخی از مواردی که مشتریان هرگز نباید از تیم خدمات مشتری بشنوند، می پردازد.

ادامه مطلب

خدمات مشتری

5 راه برای ایجاد یک تجربه خدمات مشتری استثنایی | پاوینو

تیم خدمات مشتری شرکت شما دیگر یک مزیت اضافی نیست که مشتریان پس از خرید به آن فکر می کنند. در حقیقت، تحقیقات نشان می دهد که بیش از دو سوم کسب و کارها  در حال حاضر تجربه خدمات مشتری را به عنوان یک عامل تمایز در هنگام رقابت در صنعت خود می دانند. در این مقاله، ما توضیح خواهیم داد که خدمات مشتری استثنایی به چه صورت است و چگونه می توانید آن را در کسب و کار خود ارائه دهید. با کمی تلاش و راهنمایی، شما قادر به برجسته سازی و تمایز خواهید بود و حتی ممکن است برخی از مشتریان ناراضی رقبا را به سمت خود بکشید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

رفتار مصرف کننده

6 مدل رفتار مصرف کننده که هر کسب وکاری باید بداند | پاوینو

حتی اگر اینطور به نظر نرسد، مارک اسفنجی که همیشه می خرید، چراغ روی میز تختخواب شما و حتی بسته شکلاتی که چند ثانیه قبل از پرداخت در سبد خرید خود انداختید، همه حکایت از یک داستان دارند، داستان رفتار مصرف کننده شما. به طور کلی، رفتار مصرف کننده به عادات خرید یک فرد بر اساس تأثیرات ناشی از جایگاه خود در جامعه، اعتقادات شخصی یا حتی نحوه خرید آنها اشاره دارد، اما نمی داند چرا خرید کرده است. هدف مشاغل از تجزیه و تحلیل رفتار مشتری، که شامل تجزیه و تحلیل کمی و کیفی بازار هدف است، درک رفتار مصرف کننده است. حتی اگر این داده ها بتواند مارک جوراب مورد علاقه آنها را بگوید، اما اگر به آنها دلیل خرید این مارک جوراب را نگوید، معنی چندانی نخواهد داشت. در ادامه با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مشتری مداری

چرا مشتری مداری؟ + روش پیاده سازی آن | پاوینو

با رویکرد مشتری مداری، کسب و کار شما مستقیماً روی حل مشکلات مشتری متمرکز می شود. همه اینها به کمک به مردم خلاصه می شود. این تاکتیک برای یک تجارت مفید است زیرا به دست آوردن مشتری جدید هزینه بیشتری نسبت به حفظ مشتری فعلی دارد. در حقیقت، جذب مشتری جدید می تواند پنج برابر بیشتر از حفظ مشتری موجود هزینه داشته باشد. بعلاوه، مشتریان موجود 50٪ بیشتر احتمال دارد محصول جدید را امتحان کنند و 31٪ بیشتر از مشتریان جدید خرید می کنند. اگر تیم پشتیبانی مشتری شما متمرکز بر کمک به مشتریان شما است، می توانید فروش بیشتری داشته باشید و شرکت خود را رشد دهید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

وفاداری مشتری

18 نکته برای کسب وفاداری مشتری | پاوینو

همانطور که بیشتر بازاریابان در برخی موارد تجربه کرده اند، حفظ مشتری به مراتب از جذب آن سخت تر است. بهبود وفاداری مشتری باید در اولویت باشد، در غیر این صورت، مشتریانی که برای تبدیل آنها از لید به مشتری سخت تلاش کرده اید می توانند قبل از اینکه حتی بفهمید چه اتفاقی افتاده است، ناپدید شوند. برای جلوگیری از این اتفاق، در ادامه 18روشی که برای بهبود وفاداری مشتری کسب و کار شما وجود دارد را بررسی خواهیم کرد. با پاوینو تا انتها همراه باشید.

ادامه مطلب

از دست دادن مشتری

چرا مشتریان را از دست می دهیم؟+ راهکارها

از دست دادن مشتری یکی از نگرانی های هر کسب و کاری است. چه بخواهید چه نخواهید، کسب و کار شما مشتری های خود را از دست می دهد. تحقیقات اخیر McKinsey & Company نشان داد که تنها 13 درصد از مشتریان در این نظرسنجی گفته اند که به یک مارک تجاری وفادار هستند. این تحقیق نشان داد که 87 درصد از مشتریانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند گفته اند که آنها در اطراف خرید می کردند و 58 درصدشان نیز به مارک جدیدی روی آورده اند. اگر قصد دارید درباره علل از دست دادن مشتری بدانید، با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

کار در منزل

چگونه کار در منزل را با بازده بیشتری انجام دهیم؟ | پاوینو

کار در منزل عالی است،درست تا زمانی که گربه روی کامپیوتر شما ننشیند و همسایه شما، شروع به استفاده از انواع ابزارهای برقی و ماشین آلات پر سر و صدا نکند. بسیاری از متخصصان مدرن، هر چند وقت یک بار کار در خانه را بسیار خوب می دانند. امروزه به دلیل شیوع کرونا و مشکلات پیش آمده بسیاری از افراد ناچار به کار در منزل هستند. اما کدام محیط در واقع به ما امکان می دهد که بهره وری بیشتری داشته باشیم: کار در منزل یا دفتر کار؟ اگر ناچار به کار در منزل هستیم، برای افزایش بهره‌وری چه کاری باید کرد؟ اگر پاسخ این سوال برای شما نیز مهم است، تا انتهای این مطلب با پاوینو همراه شوید.

ادامه مطلب

فروشندگان برتر

14 ویژگی منحصر به فرد فروشندگان برتر

آیا تا به حال به این اندیشیده اید که فروشندگان برتر چه ویژگی هایی دارند؟ اگرچه هر نماینده فروش، استراتژی و روند فروش منحصر به فرد خود را دارد، اما ذهنیت آنها به طرز شگفت انگیزی مشابه است. همانطور که مدیر فروش HubSpot، دن تایر اغلب می گوید، این ممکن است به این دلیل باشد که، "موفقیت در فروش 90٪ ذهنی است." با یک نگرش صحیح، می توانید در موقعیت هایی به ظاهر ناممکن برنده تجارت شوید. بنابراین اگر می خواهید یکی از بهترین ها باشید، این 14 ویژگی را الگو قرار دهید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

راه اندازی کسب و کار

4 مرحله مهم برای راه اندازی کسب و کار | پاوینو

کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار ایده ای است که مورد توجه بسیاری قرار می گیرد، اما چگونگی راه اندازی کسب و کار ممکن است گاهی اوقات طاقت فرسا باشد و مردم را از شروع کردن تجارت بترساند. وقت آن است که با نگاهی دیگر به این موضوع بنگریم و برایش تلاش کنیم. منتظر شخص دیگری نباشید تا این کار را انجام دهد، خودتان دست به کار شوید. در این مقاله، ما مراحل راه اندازی مشاغل را برای دستیابی به موفقیت بررسی خواهیم کرد. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت چگونه بر کسب و کارها اثر می گذارد؟ | پاوینو

ممکن است نام مشاوره مدیریت را شنیده باشید و یا شاید دوستانی با این عنوان کاری داشته باشید. آنها ممکن است در مورد مسافرت، مشتری، سخنرانی و غیره گسترده صحبت کنند، اما، آنها واقعاً در طول روز چه کاری انجام می دهند؟ چگونه آنها برای شروع این نقش را به دست آوردند؟ و از همه مهمتر، آیا شغلی از این دست می تواند برای شما مناسب باشد؟ مشاوره مدیریت مقصد محبوب دانشجویان درخشان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه است. دلیل این امر مشخص است، داشتن حقوق خوب، آموزش تخصصی و فرصت های پیشرفت سریع. اگر مطمئن نیستید که مشاوره مدیریت چیست یا چگونه می توانید وارد این بخش شوید، راهنمای سریع ما همه آنچه را باید بدانید به شما ارائه می دهد. تا انتها با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

تحقیقات بازار

نحوه انجام تحقیقات بازار | پاوینو

امروزه، مصرف کنندگان قدرت زیادی دارند، آنها می توانند در مورد محصول یا خدمات شما تحقیق کنند و تصمیمات خرید را کاملاً به تنهایی بگیرند. و پیش از آنکه با یکی از مسئولین فروش شما صحبت کنند، از اعضای شبکه خود درخواست ارجاع می کنند یا بررسی های آنلاین را می خوانند. با این حساب، آیا شما استراتژی و مراحل بازاریابی خود را برای تکمیل روش تحقیق و خرید با مصرف کنندگان امروزی تطبیق داده اید؟ برای انجام چنین کاری باید درک عمیقی از خریداران، بازار هدف خودف تأثیرات موارد مختلف در تصمیمات خرید و رفتار مخاطب هدفتان داشته باشید. در ادامه این مطلب، پاوینو به نحوه انجام تحقیقات بازار می پردازد.

ادامه مطلب

توسعه رهبریَ

توسعه رهبری چیست؟ | پاوینو

توسعه رهبری فرآیند بهبود مهارت ها و شایستگی های رهبری از طریق فعالیت های مختلف است. در توسعه رهبری، به کارکنان در تمام سطوح مهارت های بسیار ارزشمند رهبری آموزش داده می شود که به آنها امکان می دهد تیم های خود را به درستی هدایت و راهنمایی کنند. این نوع توسعه برای پرورش صحیح فرهنگ رهبری در سازمان مهم است. آموزش توسعه رهبری می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، هم در سایت، مانند برنامه های آموزشی داخلی و برنامه های مربیگری و هم خارج از سایت، مانند سمینارهای آموزشی، کنفرانس ها، آموزش آنلاین یا برنامه های تحصیلات تکمیلی. با پاوینو همراه باشید تا نکات عملی برای ایجاد یک برنامه توسعه رهبری و چگونگی بهبود مهارت های رهبری را در سازمان را بیاموزید.

ادامه مطلب

توسعه کارکنان

روش های توسعه کارکنان | پاوینو

در این مقاله، 10 روش موثر برای توسعه کارکنان در سال 2020 را بررسی خواهیم کرد. شما یاد خواهید گرفت که چه زمان از آنها استفاده کنید، مزایای آن چیست و ارزیابی خواهیم کرد که کدام روش توسعه برای کدام یک از مهارت ها بهتر است. کارفرمایان روش های مختلفی را برای عملی ساختن مهارت های کارکنان در اختیار دارند. روشی موثر است که طیف گسترده ای از مهارت های کارمندان را تقویت کنید، خواه انعطاف پذیری، خلاقیت، ارتباطات یا رهبری باشد. تا پایان این مطلب درباره توسعه کارکنان با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مدیریت دانش

مدیریت دانش چیست؟+ معایب و مزایا | پاوینو

مدیریت دانش فرآیند آگاهانه تعریف، ساختار، حفظ و اشتراک دانش و تجربه کارکنان در یک سازمان است. هدف اصلی مدیریت دانش، بهبود کارایی سازمان و صرفه جویی دانش در شرکت است. غالباً منظور آن، آموزش و یادگیری در یک سازمان یا مشتریان آن است. این شامل چرخه ای از ایجاد، به اشتراک گذاری، ساختار و حسابرسی دانش به منظور به حداکثر رساندن دانش جمعی سازمان است. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری مدیریت دانش و معایب و مزایای آن هستید، با پاوینو تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

آموزش فروش

آموزش فروش چیست؟ | پاوینو

آموزش فروش تعریف شده: آموزش فروش فرآیند بهبود مهارت، دانش و ویژگی های فروشنده برای ایجاد تغییر در رفتار فروشندگی و به حداکثر رساندن موفقیت در فروش است. برای تأثیرگذاری بیشت، آموزش فروش باید به عنوان یک ابتکار مدیریت تغییر، طراحی و اجرا شود. بازار جهانی آموزش فروش تقریباً 4.6 میلیارد دلار است. با این وجود بیشتر آموزش های فروش نمی توانند نتایج ماندگاری داشته باشند.دلیل این امر آن است که اکثر شرکت ها آموزش فروش را به درستی تعریف نمی کنند و به آن نزدیک نمی شوند. برای ارائه آموزش فروش موثر، باید تعریف جدیدی از آن داشته باشید. شما باید برای تغییر رفتار فروشندگان خود به ایجاد نتایج فروش و حمایت از این تغییر به عنوان یک ابتکار مدیریت تغییر بپردازید. در ادامه پاوینو قصد دارد تا مفصل به این مبحث بپردازد.

ادامه مطلب

سئو

موتور جستجو چیست؟| پاوینو

موتور جستجو یک برنامه اینترنتی است که با توجه به درخواست کاربر، محتوا را جمع آوری و سازماندهی می کند. به عنوان مثال، شخصی که موتور جستجوی "رستوران های نزدیک من" را جستجو می کند (در حالت ایده آل) لیستی از وب سایت های متعلق به رستوران های منطقه اش را مشاهده می کند. اگرچه موتورهای جستجو برنامه های بسیار پیچیده ای هستند، اما درک مفاهیم اساسی که آنها را هدایت می کند کار سختی نیست. در ادامه نحوه کار موتورهای جستجو و چند نمونه از محبوب ترین موتورهای جستجو که مردم از آن استفاده می کنند ذکر شده است. با پاوینو در ادامه این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

website promotion

ارتقای وب سایت چیست؟| پاوینو

ارتقای وب سایت مجموعه ای از تاکتیک ها و تکنیک های بازاریابی آنلاین و آفلاین را توصیف می کند که می تواند برای افزایش بازدید وب سایت استفاده شود تا افراد بتوانند آن را پیدا کنند. چنین استراتژی هایی برای ایجاد ترافیک هدفمند (بازدیدکنندگانی که متناسب با بازار هدف شما هستند) به وب سایت شما طراحی شده اند، که برای یک کسب و کار ضروری است زیرا به تولید بیشتر خریداران احتمالی و فروش بیشتر یک محصول یا خدمات کمک می کند. در ادامه این مطلب پاوینو قصد دارد به طور مفصل این موضوع را بررسی نماید و راهکارهایی سودمند ارائه کند. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

achieving success

5 دلیلی که باعث می شوند به موفقیت نرسیم+چگونگی غلبه بر آنها| پاوینو

همه ما زمان هایی را سپری کرده ایم که احساس می کردیم دستیابی به موفقیت برایمان سخت و غیر ممکن شده است. متداول ترین دلیل عدم موفقیت بسیاری از افراد این است که ما برای خودمان تعریف نکرده ایم که موفقیت در نظر ما چگونه می باشد.برای  رسیدن به مکانی که می خواهید باشید، باید نقطه پایانی خود را تعیین کنید و برای ترسیم مسیر، از آن نقطه به جایی که اکنون هستید قدم به قدم به عقب بازگردید و اهداف و مراحل کوچکتری را مشخص نمایید. به همین دلیل تعیین هدف برای دستیابی به موفقیت بسیار مهم است. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر به این مطلب بپردازیم.
ادامه مطلب

leadership mistakes

3 اشتباه بزرگ رهبران کسب و کار| پاوینو

یکی از بهترین ویژگی های رهبری که یک مدیر می تواند داشته باشد، توانایی ایجاد عزت نفس، اعتماد به نفس و احترام به خود در دیگران است. به عنوان یکی از رهبران کسب و کار، انتخاب های شما روی کل تیم شما تأثیر می گذارد، خصوصاً اشتباهات رهبری شما. با این حال، همه ما رئیس بدی داشته ایم که درست برعکس عمل می کنند. امروز، قصد داریم تا در ادامه این مطلب سه تا از بزرگترین اشتباهاتی که رهبران کسب و کارها مرتکب می شوند را شناسایی کرده و راه حل هایی برای رفع آن ارائه دهیم. در ادامه با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

پرسش از مخاطب

سوالاتی که به عنوان فروشنده باید از مخاطب هدف بپرسید| پاوینو

فروشندگان باید کنجکاو باشند. اگر واقعاً علاقه ای به یادگیری بیشتر در مورد تجارت مخاطب هدف خود ندارید، باید هر روز را صرف مبارزه با غرایز خود کنید تا کار خود را انجام دهید و وقتی تمام روز خود را صرف مبارزه با غرایز طبیعی خود می کنید، به احتمال زیاد موفق نخواهید شد.کنجکاوی یک ویژگی بسیار مهم است. به عنوان یک فروشنده باید سوالاتی را از مخاطب هدف خود بپرسید و همچنین از پرسیدن برخی سوالات اجتناب نمایید. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره نحوه پرسیدن سوالات از مخاطب هدف بیاموزید.
ادامه مطلب

 رتبه بندی موتور جستجو

8 عامل برتر رتبه بندی موتورهای جستجو| پاوینو

فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو از اسرار محرمانه در تجارت آنلاین به حساب می آیند. گوگل و سایر موتورهای جستجو نحوه ی دقیق رتبه بندی صفحات وب را در نتایج جستجو منتشر نمی کنند، زیرا این امر منجر به بازی گسترده سیستم می شود و نتایج غیر مفیدی را ایجاد می کند. لازم است بدانید که Google چگونه رتبه بندی موتورهای جستجو را توسط خود شما تعیین می کند. یک صنعت حرفه ای وجود دارد که بر اساس تجربیات تجمعی خود مهارت خوبی در نحوه کارکرد موتورهای جستجو دارند. همچنین خرد جمعی آنها توسط SEOmoz، یک مشاوره وب سایت و وب سایت جمع آوری و منتشر شده است. از 37 متخصص برتر بهینه سازی موتورها جستجو (SEO) خواسته شد 50 فاکتور را که بر جایگذاری موتورهای جستجو در وب سایت تأثیر می گذارد، مرتب کنند. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا به 8 مورد آن بپردازیم.
ادامه مطلب

افزایش بازدیدکنندگان وبسایت

راهکارهای افزایش بازدیدکنندگان وبسایت| پاوینو

چه تازه کار باشید و چه یک بازاریاب باسابقه، می دانید که اولین قدم در هر استراتژی مشتری ورودی موفق، جذب افراد غریبه برای بازدید از سایت شما و در حقیقت افزایش بازدید سایت و ترافیک سایت است. اما دستیابی به  آن می تواند سخت باشد. همچنین، احتمالا شما نگرانی ها و دغدغه های بسیاری از جمله به دست آوردن نتایج نهایی مطلوب یا مطابقت با آخرین روند بازاریابی نیزدارید، بنابراین فراموش کردن مرحله اولیه آسان است. اما نباید این قدم مهم در بازاریابی یعنی جذب افراد غریبه را فراموش کنید. نکته اصلی برای در اولویت قرار دادن آن در استراتژی بازاریابی شما این است که باور کنید ایجاد ترافیک غیرممکن نیست. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا راهکارهایی جهت افزایش بازدید سایت و افزایش ترافیک سایت بیاموزید.
ادامه مطلب

طرح تبلیغاتی

نحوه ایجاد یک طرح تبلیغاتی | پاوینو

تبلیغات نوعی بازاریابی است که از پیام غیر شخصی و اسپانسر برای جلب مشتری استفاده می کند. هزینه آن توسط شرکت پرداخته می شود و یک ایده، محصول یا خدمات را به فروش می رساند. یک طرح تبلیغاتی، طرحی برای چگونگی استفاده شما از تبلیغات برای رونق کسب و کار و دستیابی به مشتریان جدید است. داشتن یک برنامه مناسب به شما اطمینان می دهد که پول تبلیغات شرکتتان به خوبی مصرف می شود و تبلیغات شما به مخاطبان صحیح می رسد. همچنین معیارهایی را تعیین می کند که می توانید به کمک آنها ارزیابی کنید که آیا استراتژی شما در محدودیت بودجه بازاریابیتان برای دستیابی به مشتری موثر است یا خیر. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

سیستم خدمات مشتری

راه های ارتقای مدیریت در سیستم خدمات مشتری | پاوینو

بیشتر صاحبان کسب و کار به مشتریان خود اهمیت می دهند یا اگر این کار را نکنند، آن را به وضوح نشان نمی دهند. با این وجود مشتری های زیادی وجود دارند که معتقدند کسب و کارها اصلاً به آنها اهمیت نمی دهند. در حقیقت رشد کسب و کارها به پول مشتری هایشان وابسته است و بسیاری از مشتریان معتقدند که سازمان ها درآمدشان را نسبت به خدمات مشتری در اولویت قرار می دهند. مسئله این است که، این تصور شرکت ها را در بند بسیار کوتاهی قرار می دهد. یک اشتباه، خواه عمدی باشد یا نباشد، می تواند مشتری را درگیر کند. در این راستا لازم است تا کسب و کارها خدمات مشتری و مدیریت خود را ارتقا دهند. در ادامه با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

نحوه برخورد با مشتری

چگونه با مشتریان عصبانی برخورد کنیم؟| پاوینو

داشتن مشتری ناراضی و عصبانی برای هر کسب و کاری ممکن است اتفاق بیوفتند. فرقی نمی کند برند شما چقدر خدمات خوب و با کیفیتی ارائه کند، در هر حال مشتری ناراضی بخش طبیعی هر تجارت است چرا که هیچ سازمانی نمی تواند به گونه ای عمل نماید که تمام مشتریان و مخاطبان از آن رضایت داشته باشند. حال سوالی که وجود دارد این است که نحوه برخورد با مشتری عصبانی به چه شکلی می بایست باشد؟ در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره نحوه برخورد با مشتری عصبانی بیاموزید. 
ادامه مطلب

نحوه برخورد با مشتری

6 نکته درباره نحوه برخورد با مشتری| پاوینو

اگر شما هم صاحب یک کسب و کار باشید، حتما با مشتریانی مواجه شده اید که کار کردن را برایتان سخت کرده اند. گاهی جلب رضایت و اعتماد مخاطبان بسیار سخت می باشد و تفاوتی نمی کند که تجارتتان کوچک باشد یا بزرگ، برند معروفی باشید یا نه و یا اینکه دارای یک کسب و کارآنلاین باشید یا غیر آنلاین. برقراری ارتباط مؤثر با افراد نیازمند آشنایی با فن بیان، زبان بدن و دانستن نکاتی درباره نحوه برخورد با مشتری می باشد. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر در این باره بخوانید.
ادامه مطلب

جلب اعتماد مشتریان

11 نکته روانشناسی برای جلب اعتماد مشتریان | پاوینو

بعید به نظر می رسد که یک فروشنده در فکر موفقیت نباشد. افراد و مشتریان بالقوه می خواهند از افرادی که به آنها اعتماد دارند، خرید کنند. کافی است فقط چند معامله بد داشته باشید یا محصول نامناسب بفروشید تا اعتبار خود را از دست دهید. در ابتدای معاملات فروش، بیشتر افراد در حد واسط بین صداقت یا عدم صداقت شما گیر می افتند و اعتماد کردن برایشان دشوار است. گاهی فرد خریدار دقیق نمی داند که دلیل عدم اعتمادش به آن کسب و کار چیست اما در اعماق وجودش نمی تواند نسبت به معامله و خرید احساس خوبی داشته باشد. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا با دانستن چند نکته بتوانید سریع تر سبب جلب اعتماد شوید.

ادامه مطلب

listening to customers

چرا گوش دادن به مشتری مهم است؟| پاوینو

مشتریان از شرکت هایی که برای خرید محصول یا استفاده از خدمات انتخاب می کنند، انتظارات بالایی دارند. برآورده نشدن تنها یک گروه از این انتظارات کافی است تا مشتری شما به تغییر دادن ارائه دهندگان فکر کند. بر اساس مطالعات جدید، 82 درصد افراد بعد از داشتن تجربه ای بد با بخش خدمات مشتری، تصمیم گرفته اند تا شرکت ارائه دهنده محصول را تغییر دهند. برای جلوگیری از رخ دادن این موضوع در شرکت شما، لازم است تا به درستی به مشتریان خود گوش دهید و بازخورد آنها را تجزیه و تحلیل نمایید تا بتوانید مواردی را که باعث نارضایتی مشتری می شود اصلاح نمایید. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بررسی نماییم که چگونه می توانید با گوش دادن به مشتری،سبب حفظ آنها و افزایش فروش شوید.
ادامه مطلب

Write a Blog Post

نحوه نوشتن پست وبلاگ+ آموزش مرحله به مرحله| پاوینو

حتما می دانید که روند وبلاگ نویسی با بازاریابی شما ارتباط مستقیم دارد و در موفقیت کسب و کار بسیار تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید چگونه به طور مؤثر وبلاگ نویسی کنید تا از کسب و کارتان پشتیبانی نماید. بدون داشتن وبلاگ شما با مشکلاتی از جمله سئو ضعیف، نداشتن محتوای تبلیغاتی برای اجتماع، نداشتن توجه کافی به مشتریان یا مخاطبان و نداشتن صفحه و فضایی برای به اشتراک گذاری مطالب در راستای دستیابی به اهدافتان، رو به رو خواهید شد. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بیشتر با نحوه ی نوشتن پست وبلاگ آشنا شوید.
ادامه مطلب

سئو

راهنمای سئو در سال 2020 | پاوینو

وقتی به یک ایده جدید بازاریابی نیاز دارید اولین کاری که انجام می دهید، چیست؟ یا زمانی که می خواهید درباره یک موضوع اطلاعاتی کسب کنید؟ و یا زمانی که می خواهید محصولی را خریداری کنید؟ احتمالا برای تمام این موارد به گوگل مراجعه می کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید 89درصد از خریداران B2B و 81 درصد از خریداران آنلاین نیز همین کار را انجام می دهند. مردم در مواجهه با یک مشکل، چالش و یا زمان انتخاب هایشان به سادگی به گوگل مراجعه می کنند. اگرچه این حقیقت ممکن است کمی تلخ باشد اما می توان گفت بدون حضور در گوگل کسب و کار شما مدت زیادی دوام نخواهد داشت. در اینجاست که به اهمیت سئو سایت پی میبریم. با پاوینو در این مقاله همراه باشید.
ادامه مطلب

راه اندازی کسب و کار

برای راه اندازی کسب و کار چه باید کرد؟| پاوینو

بدون شک راه اندازی کسب و کار جدید ریسک زیادی دارد و روزانه تعدادی از کسب و کارها ورشکست می شوند. در این مسیر، مرز بسیار باریکی بین موفقیت و شکست وجود دارد که به دلیل عدم آمادگی و دانش ناکافی فرد و همچنین برنامه ریزی نادرست به وجود می آید. به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقی لازم است تا کارآفرینان قبل از شروع کار، اطلاعات کافی را کسب نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی راه اندازی کسب و کار با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مدیر عامل موفق

چگونه یک مدیر عامل موفق باشیم و مهارت های آن را کسب کنیم؟ | پاوینو

مدیر عامل موفق بودن اگر چه کار آسانی نیست اما دست نیافتنی نیز نمی باشد. امروزه دغدغه اصلی بسیاری از مدیران عامل و مدیان اجرایی این است که چگونه در کار خود رشد داشته باشند و موفق باشند؟ موفقیت یک مدیر عامل به چه عواملی بستگی دارد؟ برترین مدیران جهان چگونه به این موفقیت دست یافتند و چه ویژگی هایی داشته اند؟ مدیر عامل به چه معناست و فردی که در این پست قرار دارد چه وظایفی دارد و از چه ویژگی هایی باید برخوردارد باشد؟ برای دست یافتن به پاسخ این قبیل سوالات تا انتهای مقاله با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

عامل بودن در مدیریتَ

عامل بودن در مدیریت به چه معناست؟ | پاوینو

عامل بودن در مدیریت به معنای مسئولیت پذیری در کار می باشد. مدیر موفق کسی است که مشئولیت تصمیمات و کارهای خود را بپذیرد و اگر مشکلی به وجود آمد دیگران یا شرایط بازار و جامعه را مقصر نداند. در حقیقت خود فرد به وجود آورنده موفقیت و رشد یا شکست و زیان می باشد و شانس در این میان معنایی ندارد. تصمیمات افراد و عملکردشان در زمان حال می تواند سبب نتایجی مثبت یا منفی در آینده دور یا نزدیک شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در حوضه عامل بودن در مدیریت با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

رهبر موفق

چگونه رهبر موفق برای سازمان خود باشیم؟| پاوینو

امروزه مدیریت کسب و کارها با زمان های گذشته بسیار تفاوت کرده است. در گذشته سیستم مدیریت اغلب به شکل آمرانه بود و مدیران سخت گیری های بسیاری نسبت به کارکنان داشتند و با افزایش بار و فشار کاری و سختگیری های بیش از اندازه سعی داشتند تا عملکرد افراد را افزایش دهند. اما در سال های اخیر مدیری موفق تر به حساب می آید که بتواند رهبر موفق برای سازمان خود باشد. این رهبر باید دارای خصوصیات و ویژگی هایی باشد تا افراد او را بپذیرند و دنباله روی او شوند. اگر فرد فاقد این خصوصیات باشد افراد از او روی بر می گردانند. با پاوینو همراه شوید تا بیشتر در باره رهبر موفق برای سازمان ها بخوانید.
ادامه مطلب

کوچینگ مدیران اجرایی

کوچینگ مدیران اجرایی چیست؟| پاوینو

کوچینگ به رویکردی آگاهانه گفته می شود که فرد را برای رسیدن به اهداف و رشد، چه در زندگی شخصی و چه در کسب و کار توانمند می سازد. در حقیقت هدف آن افزایش کارایی و افزایش مهارت می باشد. کوچینگ به کوچ و فرد مراجعه کننده کمک می کند تا به جایی که در آینده تمایل دارند در آن باشند، برسند. از مزایای کوچینگ می توان به تسهیل در پیشرفت و افزایش آگاهی اشاره کرد. به بیان ساده، کوچینگ فرایندی است که هدف آن بهبود عملکرد است و به جای "گذشته و آینده" بر "اینجا و اکنون" تمرکز دارد. در حالی که مدل های مختلف کوچینگ وجود دارد، در اینجا ما "کوچ را به عنوان متخصص" در نظر نمی گیریم، بلکه در عوض، کوچ را به عنوان تسهیل کننده یادگیری می دانیم.در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره کوچینگ مدیران اجرایی بخوانید.
ادامه مطلب

مدیران زن مدیریت

مدیریت زنان:6 استراتژی مهم برای موفقیت | پاوینو

آیا مدیریت زنان با مدیریت مردان متفاوت است؟تحقیقات نشان داده است که شیوه مدیریت زنان بقدری متمایز از مدیریت مردان است که به آن عنوان راهبری متحول کننده اطلاق میشود. بدین معنا که مدیران زن ، در روند مدیریتی خود با کمک یک تیم به شناسایی نقاط ضعف و یا نیازمند تغییر در اجزای سازمانی و کسب و کار خود میپردازند.و بهمین منظور یک مدل راهنما را بعنوان چشم انداز کاری و مدیریتی خود طراحی و تدوین میکنند.در این مقاله از پاوینو 6 استراتژی مهم جهت موفقیت مدیریت زنان را آموزش میدهیم!
ادامه مطلب

 مدیر موفق

چطور یک مدیر موفق باشیم؟| پاوینو

مدیر موفق بودن یک شبه اتفاق نمی افتد. اگر می خواهید یک مدیر موفق باشید، باید روی آن کار کنید. ارتقا یافتن به یک نقش مدیریتی، موفقیت را تضمین نمی کند. مدیران موفق موثر و مثمر ثمر هستند. آنها می توانند دیگران را راهنمایی کنند و به آنها  انگیزه و الهام دهند تا به بهترین نتیجه برسند. برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق، باید عادت های کلیدی را بپذیرید که به شما امکان می دهد اهداف خود را انجام دهید و بهترین ها را در دیگران به نمایش بگذارید. اگر میخواهید به یک مدیر موفق تبدیل شوید نیاز به داشتن 3 مهارت ابتدایی و مهم مدیریتی دارید که پاوینو در ادامه به آن می پردازد.

ادامه مطلب

راه اندازی کسب و کار

12 توصیه مهم در راه اندازی کسب و کار + ایده هایی برای کسب و کار با بودجه کم| پاوینو

برای راه اندازی کسب و کار جدید، باید خود را با تغییر شرایط وفق دهید. انجام تحقیقات عمیق در بازار در زمینه نوع تجارت و مشتریان بالقوه شما، بخش مهمی در تهیه یک طرح تجاری است. این طرح شامل اجرای نظرسنجی ها، برگزاری گروه های متمرکز و تحقیق درباره سئو و داده های عمومی است. قبل از شروع فروش محصول یا خدمات خود، باید نام تجاری خود را بسازید.این مقاله برای کارآفرینانی است که می خواهند مراحل اولیه راه اندازی کسب و کار جدید را بیاموزند. اگر به فکر راه اندازی کسب و کار شخصی خود هستید اما هنوز زمنیه مشخصی را برای شروع کار و سرمایه گذاری پیدا نکرده اید، این مقاله از پاوینو ، شما را با انواع کسب و کارهایی که سرمایه اندکی نیاز دارند آشنا میکند!همچنین نکات مهم را برای راه اندازی کسب و کار جدید به شما میگوید.

ادامه مطلب

نظرات کاربران