مقالات
کار تیمی

5 دلیل اهمیت کار تیمی | پاوینو

اگر قادر به کار به عنوان بخشی از یک تیم نباشید، در دنیای امروز قادر به کسب موفقیت نخواهید شد. نمی توان به اهمیت کار تیمی به اندازه کافی تأکید کرد. با این حال، کار تیمی با گروهی از افراد با ویژگی های شخصیتی متفاوت، دشوار است.  یک رهبر اگر نتواند با یک تیم کار کند، شکست خواهد خورد. رهبران موفقی که تیم های بزرگی را در اطراف خود توسعه می دهند، دو ویژگی دارند؛ آنها دارای هوش هیجانی زیاد و قادر به ارائه چشم انداز روشنی برای تیم هستند. در ادامه با پاوینو همراه باشید.


روشهای فروش

روشهای فروش چیست؟ | پاوینو

یکی از مراحل موفقیت در فروش، ایجاد و پیروی از رهنمودها و روشهای فروش جامع است. فارغ از نوع صنعت، کارمندان باید مجموعه ای از اصول را که نحوه عملکرد را در نقششان تعریف می کنند، درک نموده و از آنها پیروی نمایند. این دستورالعمل ها شامل راه هایی برای بدست آوردن مشتری، بستن معاملات و چگونگی عملکرد در شرایط متفاوت و موقعیتهایی که ممکن است با آن روبرو شوند، می باشد. خوشبختانه روشهای فروشی وجود دارد که می تواند پایه و اساس این دستورالعمل ها را فراهم کند. در ادامه پاوینو به برخی از این روشهای فروش می پردازد.

ادامه مطلب

رسانه های اجتماعی

نحوه ایجاد برنامه بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مشاغل خانگی | پاوینو

آسان و اغلب سرگرم کننده است. مشکل رسانه های اجتماعی این است که بسیار طاقت فرسا هستند و ردیابی نتایج آن دشوار است. بسیاری از منابع عالی بازاریابی در شبکه های اجتماعی وجود دارند که به اندازه کافی شبکه های مختلف و نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهند. متأسفانه اکثر آنها در مورد چگونگی ایجاد یک برنامه روزانه رسانه های اجتماعی با چندین سیستم عامل توضیحی ارائه نمی دهند.

اگر با رسانه های اجتماعی دست و پنجه نرم می کنید، در ادامه نکاتی برای تهیه برنامه ای موثر که بدون صرف وقت زیاد لازم است را بیان خواهیم کرد. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مهارت های فروش

3 مورد از مهم ترین مهارت های فروش | پاوینو

اهمیت مهارت های فروش را می دانید؟ مهم نیست که محصول شما چقدر خوب باشد. مهم نیست که بازاریابی شما چقدر هوشمندانه است. مهم نیست که چقدر با شخصیت و دانش هستید. اگر نمی توانید معامله را ببندید، مدیریت تجارت شما اتلاف وقت و انرژی است. به گفته لیندا ریچاردسون، بنیانگذار شرکت بزرگ فروش ریچاردسون، بهترین راه برای یادگیری این مهارت های فروش ضزوری، درک چگونگی بستن معاملات توسط بهترین فروشندگان است. در ادامه یک فرایند سه مرحله ای را بیان خواهیم کرد که هر کسی می تواند آن را دنبال کند. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

اشتباهات فروش

اشتباهات فروش و 3 راه اجتناب از آنها

فروش یک هنر است. برای فروشنده خوب بودن، هم استعداد و هم مهارت لازم است. درست مثل ورزش، برای رسیدن به تسلط در فروش باید تمرین کنید، ریسک کنید، اشتباه کنید و از آنها بیاموزید. یکسری اشتباهات فروش متداول وجود دارد که تقریباً همه در طول دوره فروش خود انجام می دهند. اغلب، تلاش فروشندگان برای برنده شدن در فروش با اغراق، افزایش قیمت، تفسیر غلط و روش هایی که به تخریب برند منجر می شود همراه می شود. برای اینکه راه شما برای یک فروش عالی کمی راحت تر باشد، در ادامه مواردی آورده شده است که به شما کمک می کند از 3 مورد از اشتباهات فروش که بیشتر فروشندگان مرتکب می شوند، جلوگیری کنید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

افزایش فروش در دوران کرونا

راه های خلاقانه برای افزایش فروش در دوران کرونا | پاوینو

دکتر علیرضا علیمردانی مدیر عامل پاوینو می گویند: فروشندگان هزینه زیادی را صرف بهبود فروشگاه های خود می کنند تا با ایجاد یک محیط خرید عالی، بتوانند مشتری را مدت زمان بیشتری در فروشگاه نگهدارند. متأسفانه، COVID-19 حداقل در کوتاه مدت تمام این سرمایه گذاری ها را نفی کرده و اکنون بهبود حضور مشتری در فروشگاه ها از همیشه دشوارتر است و شما هم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی، واقعاً نمی خواهید زمان حضور را افزایش دهید. بنابراین باید به دنبال راه های دیگری برای بهبود تعامل مشتری و افزایش فروش در دوران کرونا بود تا از سقوط تجارت جلوگیری کرد. در ادامه پاوینو به بررسی این موارد می پردازد.

ادامه مطلب

استراتژی های بازاریابی

استراتژی های بازاریابی در زمان کرونا با مزایای طولانی مدت | پاوینو

بحران کرونا باعث شده است که استراتژی های بازاریابی از منظری متفاوت نمایان شوند. استراتژی های بازاریابی با عملکرد مناسب در این زمان حساس چگونه می بایست باشد؟ همانطور که جهان با COVID-19 دست و پنجه نرم می کند، توجه به دنیای پس از COVID برای افرادی که در حوزه بازاریابی دیجیتال فعالیت می کنند، ضروری است. همه گیر بیماری COVID سرعت "دیجیتالی شدن" را تسریع کرده و به بسیاری از صنایع آنلاین قدرت جدیدی بخشیده است. پیش از این هرگز به آنلاین شاپ ها وابسته نبودیم تا بتوانیم مایحتاج روزانه را به راحتی تهیه کنیم، این بدان معناست که ما به عنوان بازاریاب دیجیتال می بایست تصمیماتی اتخاذ کنیم که از این اعتماد جدید به فناوری به نفع خود استفاده نماییم. ازین رو فراگیری استراتژی های بازاریابی در دوران کرونا اهمیت می یابد. با پاوینو همراه باشید.


بهره وری تیم فروش

با 3 ابزار بهره وری تیم فروش خود را افزایش دهید | پاوینو

به عنوان یک مدیر فروش، وظیفه شماست که کاری کنید تا بهره وری تیم فروش افزایش یابد. در واقع، وضع موجود کافی نیست و بیشتر مدیران فروش برای خوشحال نگه داشتن روسای خود نیاز دارند که به تیم های فروششان حتی بهتر از آنچه اکنون انجام می دهند، کار کنند. اگر می خواهید بهره وری تیم فروش خود را بهبود ببخشید، باید ابزارهایی را برای انجام کار در اختیار آنها قرار دهید. که شامل هر دو ابزار فیزیکی (یک برنامه CRM خوب، لیست لید، بروشور و سایر مطالب بازاریابی) و ابزار ذهنی (آموزش فروش، کوچینگ و راهنمایی های عمومی) است. در ادامه پاوینو به بررسی این موارد می پردازد.

ادامه مطلب

4 رکن فروش

4 رکن اصلی فروش | پاوینو

هر تیم فروش با چهار عملکرد مشابه پشتیبانی می شود، خواه این کار متشکل از یک کارآفرین باشد که محصول خودش را می فروشد یا هزاران فروشنده حرفه ای که برای یک شرکت بزرگ کار می کنند. اگر هر یک از این عملکردهای پشتیبانی کننده نباشد، تیم قادر نخواهد بود تا ظرفیت بالقوه خود را انجام دهد. پاونو در ادامه به این 4 رکن اصلی فروش می پردازد.

ادامه مطلب

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش چیست ؟ | پاوینو

مشاوره بازاریابی و فروش به طور کلی خدمات مشاوره مدیریت را برای کمک به کسب و کارها در بهبود عملکرد و کارآیی ارائه می دهد. برخی از مشاوران مانند مشاورین پاوینو در زمینه های مختلف مانند فروش و بازاریابی تخصص دارند، اما ممکن است مشاوران دیگری در امور مالی یا ساخت و ساز تخصص داشته باشند. حوزه تخصصی مشاوره بازاریابی و فروش هرچه که باشد، او به طور کلی آنچه در مشاغل رخ می دهد را تجزیه و تحلیل می کند و سپس راه حل هایی ایجاد می کند که برای حل و فصل مشکلات موثر بوده و به نتیجه مثبت منتهی گردد. صاحبان کسب و کار باید در مواردی که به کمک یا راهنمایی یک فرد متخصص در مورد یک مسئله یا مشکل خاص نیاز دارند، استخدام مشاوران کسب و کار را در نظر بگیرند، زیرا دریافت نظر از شخصی دیگرهمیشه خوب است، به ویژه از طرف شخصی که به مشکل نزدیک نیست و احساسی عمل نمی کند.

ادامه مطلب

مدیر فروش

چگونه می توان یک مدیر فروش موفق بود؟ | پاوینو

مدیر فروش شخصی است که مسئولیت هدایت و مربیگری تیمی از فروشندگان را بر عهده دارد. وظایف یک مدیر فروش اغلب شامل تعیین بخش های فروش، تعیین سهمیه، راهنمایی اعضای تیم فروش، آموزش فروش، ساختن یک طرح فروش و استخدام و اخراج فروشندگان است. در شرکت های بزرگ، سهمیه ها و برنامه های فروش معمولاً در سطح اجرایی تعیین می شوند و مسئولیت اصلی یک مدیر این است که مراقب باشد فروشندگانش آن سهمیه ها را برآورده کنند و از سیاست های منتقل شده از مقامات بالاتر در ادارات، پشتیبانی کنند. در ادامه همراه پاوینو باشید تا بیشتر بیاموزید.

ادامه مطلب

فروشنده ماهر

چگونه یک فروشنده ماهر شویم؟ + 3 راهکار | پاوینو

آیا شما خود را یک فروشنده ماهر می نامید؟ برخی تصور می کنند که توانایی فروش یک ویژگی ذاتی است که بعضی افراد از ابتدا با این ویژگی متولد می شوند، اما به گفته برخی از محققان، همه از نظر فنی "میتوانند فروشنده" باشند. برای فروشنده ماهر شدن آمادگی ندارید؟ پاوینو در ادامه 3 مهارت عملی را که هر کسی می تواند بیاموزد گردآوری کرده است. آنها را تمرین کنید، بهبود ببخشید و بر همه آنان تسلط پیدا کنید تا مشتریان جدیدی برای خرید یک محصول بیابید.

ادامه مطلب

روش های فروش

2 نمونه از روش های فروش برتر که باید در کسب و کارتان در نظر بگیرید| پاوینو

فروش یک چیز است، و یافتن سیستمی که بتواند رشد مقیاس پذیر، قابل اندازه گیری و تکرارپذیری را ارائه دهد چیز دیگری است. اینجاست که روش های فروش وارد عمل می شوند. شرکت ها روش های فروش را در سازمان های خود پیاده سازی می کنند تا قابلیت پیش بینی را ایجاد کنند و هرج و مرج و عدم اطمینان را به موفقیت تضمینی تبدیل نمایند. وقتی روندی را یافتید که برای تجارتتان به طور موثر عمل می کند، نیازی نیست هر بار روش جدیدی را امتحان کنید. روش های فروش متفاوتی وجود دارد و آنچه برای یک شرکت به خوبی عمل می کند ممکن است برای شرکتی دیگر اشتباه باشد. در ادامه به 2 نمونه از این روش ها می پردازیم. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

فروش محصول

7 روش بازاریابی و فروش محصول جدید | پاوینو

حتی اگر محصول جدید یک شرکت دارای مزایای رقابتی قابل توجهی باشد، معرفی آن به بازار بسیار چالش برانگیز است. مشتریان باید در مورد کاربردها و مزایای محصول آموزش ببینند که این امر مستلزم صرف وقت و هزینه است. بسیاری از شرکت های کوچکتر با منابع مالی محدود باید به فکر روش های خلاقانه و کم هزینه بازاریابی محصول خود باشند. در ادامه پاوینو به 7 روش بازاریابی و فروش محصول جدید می پردازد.

ادامه مطلب

 5 روش افزایش فروش محصول | پاوینو

5 روش افزایش فروش محصول | پاوینو

فروش محصول زمانی است که مشتری کالا یا خدماتی را خریداری می کند که نیاز آنها را برآورده می کند. تعداد محصولات فروخته شده در یک بازه زمانی مشخص به تعیین فروش محصول کمک می کند. این یک پارامتر مهم در درک کار یک کمپانی است. در ادامه پاوینو به بررسی روش های افزایش فروش محصول و انواع آن می پردازد.

ادامه مطلب

 افزایش فروش

3 روش افزایش فروش به واسطه مشتریان احتمالی | پاوینو

مخاطب ها منبع بالقوه فروش جدید هستند. هر مشتری روزگاری یک مشتری احتمالی بوده و شما مجبور بودید منابعی را برای تبدیل این سرنخ به مشتری پرداخت کنید. مخاطب ها از تجارت و پیشنهادات شما آگاه هستند، اما هنوز مشتریتان نشده اند. در ادامه چند راهکار افزایش فروش به واسطه مخاطبان را بررسی خواهیم کرد. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

افزایش فروش

3 روش افزایش فروش با مشتریان فعلی | پاوینو

مشاغل کوچک برای رشد درآمد و حمایت از گردش مالی تجارتشان، به رشد فروش خود تکیه می کنند. این 3 روش اثبات شده برای افزایش فروش می تواند به رشد کسب و کار کوچک شما کمک کند. تیم فروش شما بهترین منبع برای رشد مشتری کسب و کار و افزایش فروش است. با این حال، سایر بخش های تجارتتان نیز می تواند به افزایش فروش کمک کند. از این 3 استراتژی اثبات شده برای افزایش فروش با مشتریان فعلی و مخاطبان لیدها استفاده کنید تا تجارتتان را توسعه دهید. با پاوینو تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

ترفندهای موفق در بازاریابی و فروش

ترفندهای موفق در بازاریابی و فروش برای استارتاپ ها | پاوینو

انجام درست ترفندهای موفق در بازاریابی و فروش می تواند یک مزیت باورنکردنی برای کسب درآمد خالص کسب و کار شما باشد. در عین حال انجام اشتباه آن مانند این است که پول خود را به یکباره در داخل آتش بریزید. از آنجا که صاحبان مشاغل کوچک باید در هر لحظه توجه‌شان بر روی هر آنچه که مورد نیاز تجارت کوچکشان است، باشد، تسلط بر تفاوت های ظریف موجود در انواع ترفند های فروش یا بازاریابی برایشان دشوار است. اگر فروشنده طبیعی نباشید، این کار دشوارتر  نیز خواهد بود. اما نگران نباشید، 4 نکته زیر در زمینه ترفندهای موفق در بازاریابی و فروش برای استارتاپ ها می تواند به شما در فروش بیشتر، بازاریابی بهتر و اتلاف هزینه کمتر کمک نماید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

سیستم فروش

چه سیستم فروشی، فروش را افزایش می دهد؟ | پاوینو

یک سیستم فروش، فروشندگان را منظم می کند، به آنها کمک می کند تا تماس ها را بهتر مدیریت نمایند، ردیابی معاملات فروش را کارآمدتر می کند و در وقت آنها صرفه جویی می نماید. به طور خلاصه، سیستم فروش ابزاری است که مدیریت فرصت های فروش شما را بدون دردسر و راحتتر می کند.  چه فروشنده باشید، چه مدیر فروش و چه صاحب کسب و کار، نرم افزار مدیریت فروش با تمرکز بر معاملات صحیح و اطمینان از ادامه پیگیری یک مخاطب، می تواند به شما در فروش بیشتر و مدیریت بهتر سیستم فروش، کمک نماید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

راهکارهای عملی افزایش فروش

5 مورد از راهکارهای عملی افزایش فروش | پاوینو

بسیاری از مشاغل به دنبال راهی برای افزایش فروش محصولات یا خدمات خود هستند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند. اگر شما یکی از بسیاری از صاحبان کسب و کاری هستید که به دنبال راهی بهتر برای توسعه و اجرای استراتژی ها و راهکارهای عملی افزایش فروش خود هستید، با پاوینو تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

تکنیک های فروش مستقیم

5 نمونه از مهم ترین تکنیک های فروش مستقیم | پاوینو

اگر کسی بتواند حتی غیر قابل توجه ترین موارد را نیز بفروشد، ما او را فروشنده‌ای عالی می دانیم. اما هدف استفاده از تکنیک های فروش مستقیم این نیست که مردم چیزی را که نیاز ندارند، خریداری کنند. یلکه هدف این است که احساس کنند تصمیم درستی گرفته اند. در ادامه چند نمونه از تکنیک های فروش مستقیم را که برای فروش اکثر موارد قابل استفاده است، بیان خواهیم کرد. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

عوامل موفقیت در فروش

7 عامل موفقیت در فروش B2B | پاوینو

من یک پیام از یک دوست جدید در شبکه های اجتماعی دریافت کردم که سوالی ساده را مطرح کرده بود: "من مطمئن نیستم که 7 قانون فروش B2B را به درستی درک می کنم یا نه؟" صادقانه بگویم، من مطمئن نبودم كه منظور او از هفت قانون چیست. اما این باعث شد شروع به فکر کنم. من عاشق فرایندها و مفاهیم هستم، اما از آنجا که در فروش B2B تازه وارد بودم از کجا باید شروع کنم؟ چه چیزی باید یاد بگیرم؟ چه چیزی حرف اول را می زند؟ من معتقدم بسیاری از مردم ایده کاملاً اشتباهی در مورد فروش دارند. و شنیدن اینکه کسی می گوید شما به عنوان یک فروشنده متولد شده اید، من را آزار می دهد. مطمئناً یک فروشنده عالی بودن درست مثل هر چیز دیگری کار سختی است و این مربوط به خوش شانسی و جذابیت نیست. مهارت ها و عوامل موفقیت در فروش آموختنی است. ازین رو در ادامه به بررسی عوامل موفقیت در فروش می پردازیم. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

روش های فروش کالا

آیا روش های فروش کالا را می شناسید؟ | پاوینو

هر شرکتی درآمد خود را اداره می کند و واحد فروش تنها بخشی است که برای سازمان درآمدزایی می کند. تفاوتی نمی کند که کسب و کارتان فروش یک محصول یا خدمات باشد و تفاوتی نداردن که از کدام روش برای فروش بهره می برید، اما درآمدزای نهایی فقط به واسطه‌ی فروش است. به همین دلیل است که فروش برای هر تجارتی مهم است. فروش فقط معامله ای شامل عرضه کالا و خدمات نیست بلکه فرآیندی است که از زمان راه اندازی کسب و کار و محصول آغاز می شود و با فروش متوقف نمی شود بلکه فراتر می رود و خدمات فروش را نیز شامل می شود. در ادامه پاوینو به بررسی برخی از روش های فروش کالا می پردازد پس با ما همراه باشید.


انواع فروش

5 نوع از انواع فروش را بشناسید| پاوینو

سبک فروش خود را چگونه توصیف می کنید؟ چگونه راهکار ارائه می کنید؟ تجربه خوبی برای مخاطب ایجاد می کنید؟ آیا به درستی به مشتریان مشاوره می دهید؟ نحوه پاسخ دادن به این سوالات بستگی دارد که کدوم نوع از انواع فروش به عنوان پایه و اساس استراتژی ها، روش ها و پیام رسانی ها مورد استفاده قرار گیرد تا خریداران را ترغیب به معامله کند. در این مقاله، پاوینو پنج نوع از انواع فروش و ویژگی های مشخص آنها را بررسی می کند و توضیح می دهیم که امروز نمایندگان موفق چگونه از آنها استفاده می کنند.

ادامه مطلب

 برنامه فروش

7مرحله برای ایجاد برنامه فروش | پاوینو

یک برنامه فروش اولین گام برای تعیین استراتژی فروش شما، اهداف فروشتان و چگونگی دستیابی به آنها است. شما باید مشخص کنید که مخاطبانتان چه کسانی هستند، ساختار تیمتان به چه شکل است، چه نوع فروشندگانی را استخدام می کنید، از چه ابزارهای ارتباطی و اندازه گیری استفاده می کنید و چگونه اهداف درآمد و نحوه عملکرد خود را اندازه گیری می کنید. یک برنامه فروش دقیق منبع مناسبی برای فروشندگان شما است. به آنها کمک می کند نقش ها، مسئولیت ها، اهداف، تاکتیک ها و روش های خود را بهتر درک کنند. همچنین به نمایندگان شما این امکان را می دهد تا عملکرد بالایی داشته باشند. از آنجا که این برنامه با استراتژیهای دقیق و بهترین روش ها همراه است، فروشندگان شما می توانند برای پشتیبانی مداوم مرتباً به آنها مراجعه کنند.در این مقاله، پاوینو توضیح خواهد داد که برنامه فروش چیست، چرا ایجاد یک برنامه مهم است و چه چیزی را باید در برنامه خود بگنجانید.

ادامه مطلب

مدیریت فروش

چرا مدیریت فروش اهمیت دارد؟ | پاوینو

کسب و کارهای موفق یک چیز را به خوبی اجرا می کنند: مدیریت فروش. از آنجا که بخش های بسیار زیادی در یک سازمان وجود دارد، فرایند مدیریت فروش باید کاملاً درک شود تا اطمینان حاصل شود که هر "جنبه" از تلاش های جمعی فروش به طور موثر عمل می کند. تمرکز اصلی مدیران فروش باید به حداکثر رساندن سود برای تیم در عین ارائه بهترین ارزش ممکن به مشتریان باشد. کیست که یک سناریوی برد-برد را دوست نداشته باشد؟ بنابراین، سوال اینجاست که مدیریت فروش چیست؟ در ادامه پاوینو قصد دارد به طور مفصل به بحث تعریف مدیریت فروش، فرایند ها، استراتژی ها و منابع مدیریت فروش بپردازد.

ادامه مطلب

فروش B2B،  فروش B2C

مشاغل فروش B2C و B2B: تفاوت های اصلی چیست؟

آیا اولین تیم فروش خود را به عنوان یک مالک کسب و کار کوچک استخدام می کنید؟ در بخش فروش خود از یک جریان جدید درآمد استفاده می کنید؟ به عنوان یک متخصص اختصاصی وارد فروش می شوید؟ در این صورت، شما به یک پاسخ واضح در مورد این سوال نیاز دارید که فروش B2B چیست و تفاوت آن با فروش B2C چیست. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره فروش B2B، B2C، نمونه هایی از فعالیت های فروش B2B، نمونه هایی از فعالیت های فروش B2C، نمونه هایی از فعالیت های فروش B2B، نمونه هایی از فعالیت های فروش B2C، تکنیک های برتر فروش  B2B و B2C و تفاوت بین مشاغل فروش B2C و B2B آشنا شوید.

ادامه مطلب

 ترویج فروش

5 نمونه ترویج فروش برای برنده شدن در معاملات | پاوینو

حتی وقتی یک تجارت به طور پیوسته فروش و معاملات تضمین شده دارد، مواقعی وجود دارند که بازاریابان می خواهند تقاضا را بیشتر و فروش محصولات یا پیشنهادات خود را در کوتاه مدت افزایش دهند. این جا است که دانستن روش های  ترویج فروش می تواند مفید باشد. ترویج فروش می تواند بر آگاهی از برند، رضایت مشتری و درآمد شما تأثیر مثبت بگذارد. در این مقاله، ما پنج ایده جهت افزایش فروش را به همراه نکاتی در مورد  ترویج فروش و نحوه افزایش تاثیرگذاری آنها با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همچنین به شما کمک می کنیم، تصمیم بگیرید که کدام یک از موارد زیر جزو روش های ترویج فروش است که به بهترین وجه با نیازهای تجاری شما مطابقت دارد. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

بازاریابی در دوران رکود اقتصادی

بازاریابی در زمان رکود اقتصادی | پاوینو

COVID-19 اقتصاد جهانی را در پرتگاه رکود اقتصادی قرار داده است.  کاهش چشمگیر تجارت اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. غالباً در مواقع بحران اقتصادی، کسب و کارها بودجه بازاریابی خود را کاهش می دهند. با این حال، بارها و بارها در تحقیقات نشان داده شده است که رکود اقتصادی می تواند فرصتی عالی برای ارتقا و مطالبه سهم اضافی بازار فراهم کند. پس از آخرین رکود اقتصادی در سال 2008، صرف هزینه برای تبلیغات در ایالات متحده 13٪ کاهش یافت. با این وجود مطالعات بی شماری طی 100 سال گذشته به مزایای حفظ یا حتی افزایش بودجه های بازاریابی در دوران رکود اقتصادی اشاره دارد. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

مهارت های فروش

چگونه مهارت های فروش خود را بهبود ببخشید؟

امروزه در در دوره ای زندگی می کنید که حتی اگر فروشنده نباشید، مجبور خواهید شد چیزی را بفروشید. بنابراین، شما به مهارت های فروش نیاز خواهید داشت و چه بسا اگر در حوزه فروش و کسب و کار فعالیت می کنید، می بایست بدانید که چگونه می توانید مهارت های فروش خود را بهبود ببخشید؟ ابتدا باید روی چه چیزی تمرکز کنید؟ و در صورت از دست دادن فروش، چه باید بکنید؟ در ادامه پاوینو قصد دارد شما را با مهارت های فروش و راه هایی جهت افزایش فروش آشنا کند.

ادامه مطلب

پیام بازاریابی

چگونه پیام اصلی بازاریابی خود را شناسایی کنیم؟ | پاوینو

شما به عنوان یک بازاریاب می دانید که داشتن استراتژی بازاریابی چقدر مهم است. همچنین می دانید که همسو شدن استراتژی بازاریابی شما با نیازها و علایق مخاطبانتان و روش مورد نیاز برای هر کانالی که استفاده می کنید، چه از طریق شبکه های اجتماعی و چه از طریق ایمیل، اهمیت دارد. همچنین داشتن یک استراتژی بازاریابی به شما کمک می کند محتوایی را که مخاطبان شما می خواهند ببینند، ایجاد کنید و آن را در جایی که به احتمال زیاد مشاهده می کنند به اشتراک بگذارید. اما، وقتی این استراتژی را دارید، چگونه می فهمید که در محتوایی که با آنها به اشتراک می گذارید چه مفهعومی را می بایست برساند؟ آنچه شما نیاز دارید یک پیام بازاریابی است و این پیام به اندازه استراتژی کلی شما مهم است. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

آموزش فروش

3 سوال برای ایجاد برنامه آموزش فروش | پاوینو

آموزش فروش بر روی کسب و کارها بسیار تاثیر گذار است. اگر این کار را به خوبی انجام دهید، تیم فروش شما از اهداف خود فراتر رفته و درآمد شما سر به فلک می کشد. اگر این کار را ضعیف انجام دهید (یا اصلاً انجام ندهید)، برای ماه ها یا حتی سال های آینده درآمد زیادی را از دست خواهید داد. در ادامه پاوینو قصد دارد به مواردی بپردازد که سبب می شود آموزش فروش به خوبی صورت گرفته و یک کسب و کار رشد کند.

ادامه مطلب

رسانه های اجتماعی

نقش رسانه های اجتماعی در بازاریابی | پاوینو

این روزها همه، از صاحبان مشاغل کوچک گرفته تا بزرگترین شرکت های جهان از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خبر در مورد مارک ها، محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. توییتر، اینستاگرام یا فیس بوک فرقی نمی کند، شرکت ها از این ابزارهای کم هزینه برای ترکیب فناوری و تعامل اجتماعی با استفاده از کلمات، تصاویر و ویدئو استفاده می کنند. بازاریابی رسانه های اجتماعی به بازاریابان صدا و راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان بالقوه می دهند. این نوع از بازاریابی برند شما را شخصی سازی می کند و به شما کمک می کند پیام خود را به روشی آرام واز طریق مکالمه پخش کنید. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره بازاریابی رسانه های اجتماعی بیاموزید.

ادامه مطلب

اشتباهات بازاریابی

4 اشتباه متداول در بازاریابی یکپارچه و چگونگی اجتناب از آنها | پاوینو

در دهه 1930، چیزی به نام قانون 7 در صنعت فیلم سازی توسعه یافت. بر اساس این قانون طلایی، یک مخاطب باید حداقل هفت بار پیام تبلیغاتی را "بشنود" قبل از آنکه برای خرید اقدام کند. در آن زمان، تبلیغ کنندگان Gone with the Wind کمپین های خود را در چند کانال اصلی توزیع کردند: چاپ، بیلبورد و رادیو. اما حالا چگونه است؟ گزینه های کانال برای بازاریابان سر به فلک کشیده است. بازاریاب ها می توانند مخاطبان خود را درگیر کنند و با طیف گسترده ای از کانالها که به صورت همزمان  چه بصورت آنلاین و چه آفلاین  مورد استفاده قرار می گیرند، بر آنها تاثیر گذارند. اما گاهی اشتباهات بازاریابی ساده سبب می شود نتیجه مارکتینگ به طور کلی تغییر کند. در ادامه پاوینو به بررسی این اشتباهات بازاریابی یکپارچه و راه های اجتناب از آنان می پردازد.


دیجیتال مارکتینگ

همه چیز درباره بازاریابی دیجیتال | پاوینو

با توجه به دسترسی امروزه مردم به اینترنت، آیا اگر به شما بگویم تعداد افرادی که هر روز آنلاین می شوند همچنان اضافه می شود، باور می کنید؟ در واقع، طبق تحقیقات پیو، استفاده "ثابت" از اینترنت در میان بزرگسالان فقط در سه سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است. و این افزایش ارقام نشان می دهد که روش خرید و فروش مردم نیز در کنار آن تغییر کرده است، یعنی بازاریابی آفلاین مانند گذشته موثر نیست. بازاریابی در گذشته شامل برقراری ارتباط با مخاطبان در یک مکان و زمان مناسب بوده است. امروزه، بازاریابی بدان معناست که شما باید در جایی که مخاطبان  وقت خود را می گذرانند با آنها ملاقات کنید: یعنی در اینترنت. با پاوینو همراه باشید و بازاریابی دیجیتال را وارد برنامه کاری خود کنید.

ادامه مطلب

اشتباهات بازاریابی

رایج ترین اشتباهات بازاریابی که کسب و کارها را نابود می کند | پاوینو

یک کمپین قدرتمند بازاریابی شما را با مشتریان مناسب مرتبط می کند، باعث می شود افرادی در مورد شرکت شما صحبت کنند، محصول یا خدمات شما را به رسانه معرفی می کنند و دستیابی تجارت شما را برای موفقیت مالی آسان می کنند. بازاریابی بدون فکر می تواند عکس این عمل را انجام دهد. اشتباهات بازاریابی می تواند باعث از دست رفتن درآمد و سایر هزینه های تجاری شما شود. در برخی موارد، خطاهای بازاریابی حتی ممکن است یک مشکل در روابط عمومی ایجاد کند. با برنامه ریزی دقیق می توان از اکثر خطاهای بازاریابی جلوگیری کرد. برای آشنایی با اشتباهات رایج در بازاریابی و راههای جلوگیری از آن با پاوینو تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

افزایش فروش

6 راه مطمئن برای افزایش فروش+ راههای کسب درآمد بیشتر | پاوینو

این اولین چیزی است که برای افزایش فروش به شما می گوییم: تمرکز خود را بر روی مشتریان فعلی خود قرار دهید. آیا می خواهید فروش خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید؟ پس تمرکز فروش خود را از جذب مشتری جدید به سمت جذب مشتری ثابت شده خود برای خرید مجدد معطوف کنید. بهترین لیدها برای فروش، آنهایی هستند که قبلاً تبدیل به مشتری شده اند، به عبارت دیگر، یکی از مشتریان فعلی شما می باشند. در ادامه برای آشنایی با روش های افزایش فروش با پاوینو همراه باشید. این روش های مطمئن برای افزایش فروش به وفاداری مشتری نیز کمک می کند. شما می توانید برخی یا همه این ایده ها را برای افزایش فروش کسب و کارتان، امتحان نمایید.

ادامه مطلب

استراتژی فروش و بازاریابی

ایجاد یک استراتژی فروش و بازاریابی موثر سخت نیست! | پاوینو

استراتژی فروش و بازاریابی خود را بررسی کنید تا سود خود را افزایش داده و از رقبا بهتر شوید. یک روش خوب برای شروع، تجزیه فرآیند به عناصر گسسته و قابل کنترل است. در پایان با یک چک لیست مواجه می شوید که می تواند برای اولویت بندی مناطقی که نیاز به پیشرفت دارند مورد بازبینی قرار گیرد و به عنوان پایه و اساس یک استراتژی بازاریابی موثر عمل نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره استراتژی فروش و بازاریابی، با پاوینو همراه باشید.


افزایش فروش در اینستاگرام

چگونه فروش در اینستاگرام را در سال 2021 افزایش دهیم؟ | پاوینو

اینستاگرام امروزه یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه های اجتماعی در جهان است و افزایش فروش در اینستاگرام از مهم ترین دغدغه های صاحبان کسب و کار می باشد. اکنون ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر فعال از افراد عادی، نویسندگان محتوا و وبلاگ نویسان، بازاریابان و صاحبان مشاغل دارد. بنابراین می تواند در مقایسه با سایر سیستم عامل های اجتماعی، مخاطبان منحصر به فردی را برای شما فراهم کند. شما می توانید از آن به منظور رشد کسب و کار و تقویت نتیجه کار خود استفاده کنید. اگر می خواهید دنبال کنندگان خود را حفظ کنید و تأثیرات خود را افزایش دهید، باید محتوای آموزنده ایجاد کرده و تعامل کافی را کسب نمایید. بازاریابی در اینستاگرام می تواند آسان باشد، اگر این کار را بر اساس یک استراتژی کارآمد انجام دهید. اگر قصد افزایش فروش در اینستاگرام را در سال2020 دارید با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

استراتژی فروش

نداشتن استراتژی فروش و شکست کسب و کار ! | پاوینو

یک برنامه استراتژی فروش قوی، بنیادی را برای یک سازمان فروش منسجم و موفق ایجاد می کند. همچنین استراتژی ها و ابتکارات فروش، فروشندگان را با اهداف مشترک همسو می کند و آنها را قادر می سازد تا بهترین عملکرد خود را انجام دهند و در عین حال آنها را خوشحال و موفق نیز نگه می دارد. در این مطلب، ما برخی از استراتژی ها و ابتکارات فروش را جستجو خواهیم کرد که به شما کمک می کند تا لید بیشتری جذب کرده و سبب بسته شدن معاملات بیشتری شوید. پس تا انتهای این مطلب با پاوبنو همراه باشید.

ادامه مطلب

الگوریتم اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام در سال 2021 چگونه کار می کند؟ | پاوینو

الگوریتم اینستاگرام در واقع چگونه کار می کند؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده و باعث سردرگمی بسیاری شده است. در ادامه ما به بررسی نحوه کار الگوریتم اینستاگرام برای پست های فید، استوری ها، صفحه اکسپلور، فیلم های IGTV و غیره می پردازیم. به علاوه، نکات مهم ما را درباره الگوریتم اینستاگرام کشف خواهید کرد، بنابراین می توانید برای تجارت یا نام تجاری خود تعامل بیشتری داشته باشید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

 فرآیند فروش

8 سوال اساسی که برای بهبود فرآیند فروش باید بپرسید | پاوینو

اگر عنوان اصلی این مقاله را بخوانید، احتمالاً مشتاق افزایش فروش خود با بهبود فرایند فروش هستید. این یک نگرش خوب است. حتی پس از صدها میلیون دلار فروش، تیم های فروش به طور مداوم در تلاشند تا از طریق بهبود فرآیند فروش و استفاده از فناوری جدید، کارایی کسب کنند. همانطور که مارک روبرژ در کتاب خود با عنوان فرمول شتاب فروش نشان می دهد، بهره وری به دست آمده در روند، فناوری و داده های فعال شده، کلید اصلی موفقیت تاکنون بوده است. با وجود همه اینها آیا تنظیم دقیق روند فروش خود یا استفاده از فناوری جدید فروش برای تجارت شما حیاتی نیست؟ پس با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

فرایند فروش

8 دلیل برای اینکه مخاطبان از شما خرید نمی کنند | پاوینو

نمایندگان فروش ناامید می شوند وقتی که مخاطب ها خرید نمی کنند. مهم نیست که چقدر در فرایند فروش مهارت دارید، نرخ فروش شما هرگز 100٪ نخواهد بود. اما اگر مرتباً معاملات خود را از دست می دهید درحالی که باید برنده می شدید، احتمالاً یکی از چند دلیل زیر وجود دارد. خوشبختانه، به محض تشخیص علت، می توانید فرایند فروش و در نهایت نتایج خود را بهبود ببخشید. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی چیست؟ | پاوینو

بازاریابی اینترنتی اصطلاحی همه جانبه برای بازاریابی آنلاین محصولات و خدمات است. این شامل روش ها و بسترهای مختلفی برای برقراری ارتباط با مشتریان است، مانند وب سایت، ایمیل، رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین. بازاریابی اینترنتی از شبکه های دیجیتال و دستگاه های الکترونیکی برای تبلیغ یک محصول یا خدمات بهره می برد. تا انتهای این مطلب با پاوینو همراه باشید تا درباره بازاریابی اینترنتی، نقش و اهمیت آن در تجارت و نحوه استفاده از آن به نفع خود بیشتر بدانید.

ادامه مطلب

جذب مشتری

4 تکنیک اثبات شده برای جذب مشتری

به گفته مارکتو، 61٪ از بازاریابان اظهار داشتند که تولید لیدهای با کیفیت بالا و جذب مشتری بزرگترین چالش آنها است. این بدان معناست که همه مشاغل باید تلاش زیادی در جذب لیدها انجام دهند. برای آسان تر کردن این موضوع، مهم است که به برخی از روشهای اساسی اما اثبات شده بازاریابی توجه کنید، اگر می خواهید بدانید چگونه به طور موثرتری مشتری را جذب کنید، این 4 روش ضروری است. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره این 4 تکنیک اثبات شده برای جذب مشتری بیاموزید.

ادامه مطلب

ایمیل مارکتینگ

چرا باید روی ایمیل مارکتینگ سرمایه گذاری کنید؟ | پاوینو

شاید برای شما هم سوال باشد که بازاریابی ایمیل را برای کسب و کارتان انجام دهید یا نه؟ ایمیل مارکتینگ یکی از انواع بازاریابی می باشد که بسیاری از کسب و کاهای کوچک و بزرگ از آن به عنوان بخش مهمی از مارکتینگشان یاد می کنند. این در حالی است که گروهی درگی آن را روش مناسبی برای بازاریابی نمی دانند. در این مطلب، ما همه‌ی آنچه که درباره ایمیل مارکتینگ مهم است را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت و پنج دلیل برجسته بودن استراتژی بازاریابی در هر کسب و کار کوچک را برجسته خواهیم کرد. اگرچه در مقالات پیشین پاوینو می توانید مطالب بیشتری درباره ایمسل مارکتینگ بخوانید.

ادامه مطلب

Guide اینستاگرام

نحوه ایجاد Guide اینستاگرام: راهنمای گام به گام | پاوینو

همانطور که می انید اینساگرام یک سرویس شبکه اجتماعی اشتراک عکس و فیلم آمریکایی متعلق به فیس بوک است که توسط کوین سیستروم و مایک کریگر ایجاد شده و در اکتبر 2010 در iOS راه اندازی شده است. این شبکه اجتماعی مخاطبین زیادی دارد و فعالیت بسیاری از کسب و کارها به واسطه آن صورت می گیرد. ازین رو می بایست با آن به طور کامل آشنایی داشته باشید. اینستاگرام در آپدیت اخیر خود بخشی به نام گاید را افزوده است.در این مقاله، شما می آموزید که چگونه Guide اینستاگرام را ایجاد کنید و نمونه هایی را که می توانید برای رونق کسب و کار خود با Guide اینستاگرام استفاده کنید، کشف نمایید. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

فروش حضوری

تکنیک های فروش حضوری | پاوینو

در راس هر تجارت اشتیاق برای کسب سود بیشتر قرار دارد، به این ترتیب است که شاهد شکوفایی و رشد کسب و کار خواهیم بود. اما این دقیقاً چگونه محقق می شود؟ جواب این است: فروش. هدف نهایی هر تجارتی، بزرگ یا کوچک، بین المللی یا مستقل، فروش و کسب سود است. در این مقاله، پاوینو برخی از قدرتمندترین نکات و تکنیک های فروش حضوری را بیان کرده است. مطمئناً، هر تجارت و کالایی به رویکردی متفاوت نیاز دارد، به همین دلیل تکنیک ها و نکات مختلفی در این زمینه پوشش داده می شود، بنابراین می توانید آنچه برای شما، کسب و کار و افزایش فروش شما مناسب است را پیدا کنید.

ادامه مطلب

فروش سازمانی

چگونه فروش سازمانی به افزایش فروش کمک می کند؟ | پاوینو

در دنیای کسب و کارها روزانه انواع مختلفی از فروش صورت می گیرد. از B2B تا B2C، طیف گسترده ای از ساختارها برای متنوع سازی بازار و ارائه بهترین کالاها به مصرف کنندگان وجود دارد. یکی از پیچیده ترین انواع فروش به عنوان فروش سازمانی شناخته می شود. با فروش سازمانی، مجموعه ای از استانداردها و دستورالعمل ها ارائه می شود که فروشندگان باید از آنها پیروی کنند تا اعتماد و اعتبار را نزد مشتریان خود ایجاد کنند. با پاوینو تا انتهای این مطلب درباره فروش سازمانی همراه باشید.

ادامه مطلب

نحوه فروش محصول

تاثیر نحوه فروش محصول بر کاهش فروش | پاوینو

نحوه فروش محصول لزوماً پیچیده نیست. در ابتدایی ترین سطح خود، یک برنامه فروش اساساً با آنچه شما می فروشید، افرادی که به آنها می فروشید و اینکه چگونه آن را می فروشید، تعریف می شود. فراتر از این، فروش شامل تمرکز بر روی جزئیات محصول و مشتریان شما است. با ادامه یک برنامه فروش، شما به تغییر روندها و نیازها یا خواسته های مشتریان خود توجه می کنید. با مشاهده این تغییرات می توانید برنامه خود را تنظیم کرده و فروش خود را افزایش دهید. در ادامه با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی

آیا خرید اینترنتی همیشه خوب است؟+مزایا و معایب خرید اینترنتی | پاوینو

به دلیل رشد سریع فناوری، سازمان های تجاری از روش سنتی فروش کالا به روش الکترونیکی فروش کالا روی آورده اند. سازمان های تجاری از اینترنت به عنوان وسیله اصلی برای انجام معاملات تجاری استفاده می کنند. فروشگاه های آنلاین محدودیت مکانی ندارند و محصولات متنوعی را می توان در وب سایت ها نمایش داد. این به خریداران تحلیلی کمک می کند تا محصول را پس از جستجو و بررسی، خریداری کنند. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره  خرید اینترنتی و مزایا و معایب آن بخوانید.
ادامه مطلب

بازاریابی مدرن

5 اصل بازاریابی مدرن| پاوینو

چند سال پیش فیلیپ کوتلر کنفرانسی را در بارسلونا برگزار کرد و در آن به 5 اصل بازاریابی مدرن پرداخت. یکی از مواردی که مرا تحت تأثیر قرار داد، تقسیم بندی مخاطبان هدف بود که کوتلر نمونه ای از آن را نشان داد. اگرچه چندین سال از این کنفرانس می گذرد، اما امروز خواندن خلاصه‌ای از آنچه که کوتلر پیشنهاد می کند همچنان جالب است. ازین رو تصمیم گرفتیم که امروز این 5 اصل بازاریابی مدرن را بازگو کنیم. در ادامه با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ

12 تا از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ | پاوینو

دیجیتال مارکتینگ یک زمینه پررونق است و فرصت هایی را برای شرکت هایی که می خواهند با استفاده از اینترنت مشتری بیشتری بدست آورند، فراهم می کند. اما تفاوت آن با سایر روش های سنتی بازاریابی تنها در نحوه دسترسی به مشتری نیست. ابزارهای  بازاریابی دیجیتالی که برای ارتقا یک تجارت آنلاین استفاده می شود، بخش عمده ای از آنهایی است که این استراتژی را حتی برای شرکت های کوچک بسیار گسترده می کند. حال سوال اینجاست که ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در چه مواردی می توانند به شما کمک کنند و بهترین مواردی را که می توانید در بخش بازاریابی خود امتحان کنید، کدام است؟ ما لیستی از منابعی که کسب و کار شما برای شروع استراتژی بازاریابی خود به آن نیاز دارد، تهیه کرده ایم. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا مفصل درباره آن ها بخوانید.

ادامه مطلب

فروش

12 سوال که برای بهبود فرصت های فروش باید پرسید

اگر زمان زیادی را صرف فرایند پیچیده فروش کرده باشید، می دانید که در نحوه برنده شدن در فرصت های فروش و افزایش فروش تغییر چشمگیری ایجاد شده است. خریداران مثل قبل صبور نیستند. اگر فروشندگان با رویکرد و شایستگی حرفه ای خود بلافاصله خریداران را تحت تأثیر قرار ندهند و در تمام تعاملات با این روند ادامه دهند، از کار اخراج می شوند. در سال های اخیر فروش بیشتری از طریق تلفن و اینترنت در حال انجام است. در عین حال، سازمان های خرید در حال توسعه و پیشرفت هستند و ایجاد روابط با خریداران کار را دشوارتر می کند. به عنوان رهبر فروش، چه کاری از شما بر می آید؟ با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟| پاوینو

بازاریابی شبکه های اجتماعی به هر شکلی از بازاریابی گفته می شود که در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی صورت می گیرد. رسانه اجتماعی هر وسیله دیجیتالی است که به کاربران امکان می دهد به سرعت محتوا را ایجاد و با مردم به اشتراک بگذارند. رسانه های اجتماعی طیف گسترده ای از وب سایت ها و برنامه ها را در بر می گیرد. برخی از آنها، مانند توییتر، در به اشتراک گذاری پیوندها و پیام های کوتاه نوشتاری تخصص دارند. موارد دیگر، مانند اینستاگرام و TikTok، برای بهینه سازی به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها ساخته شده اند. استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند به طرق مختلف، از مبارزات تبلیغاتی رسمی گرفته تا تعامل غیر رسمی مشتری، انجام شود.در ادامه قصد داریم شما را با اصول بازاریابی شبکه های اجتماعی، نمونه هایی از سیستم عامل های معروف و برخی اشکالات احتمالی را که باید از آنها آگاهی داشته باشید، آگاه کنیم.با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

بازاریابی آفلاین

7 ایده بازاریابی آفلاین برای مشاغل خانگی| پاوینو

اینترنت باعث شده است بازاریابی در بین بسیاری از مخاطبان سریعتر، راحت تر و مقرون به صرفه تر شود. اما این بدان معنا نیست که بازاریابی آفلاین منسوخ شده است. در حالی که بسیاری از مشاغل از گزینه های بازاریابی آنلاین اجتناب کرده اند، که اغلب آنها را به خطر می اندازد، سایر مشاغل استفاده از بازاریابی آفلاین برای رسیدن به بازار هدف خود را فراموش کرده اند که به تبع آن تجارت قابل توجهی را از دست می دهند. در ادامه 7استراتژی بازاریابی آفلاین آورده شده است که می توانید به راحتی و با کمترین هزینه برای رونق مشاغل خانگی خود استفاده کنید. تا انتهای این مطلی درباره ی بازاریابی آفلاین، با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

فروش بیشتر

چگونه برند خود را بسازیم و فروش بیشتری کسب کنیم | پاوینو

اگر درون گرا باشید، ممکن است احساس کنید اگر می توانستید شخصیتتان را همچون یک فرد برون گرا نمایید، فروش بیشتر و بازاریابی بهتری را کسب می کردید. جای نگرانی نیست، درون گرایی بیشتر به این معنی نیست که محکوم به داشتن نرخ تبدیل مشتری کم هستید. شما نیازی به تغییر شخصیت خودندارید، اما می توانید از تغییر طرز فکر خود بهره مند شوید. بازاریابی به معنای حضور یافتن در مقابل تعداد زیادی از مردم نیست، بلکه قرار دادن ایده ها و مطالب ارزشمند در مقابل مشتریان ایده آل شماست. فروش به معنای بستن معاملات نیست، بلکه به معنای داشتن مکالمات معنی دار است که ارزش افزوده دارند. در ادامه برای داشتن فروش بیشتر با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

موتور جستجو

استفاده از بازاریابی موتور جستجو برای سایت| پاوینو

بدون شک، موتورهای جستجو پر کاربردترین ابزارهای آنلاین برای یافتن اطلاعات و منابع هستند. بنابراین ناگفته نماند که حضور وب سایت شما در لیست نتایج جستجو می تواند کمک بسیاری در بازاریابی کسب و کار خانگی تان کند. وقتی از نظر بازاریابی به موتورهای جستجو فکر می کنید، ممکن است روی SEO یا بهینه سازی موتور جستجو تمرکز کنید. با این حال، این تنها راهی نیست که موتورهای جستجو می توانند به تجارت شما کمک کنند.در ادامه مواردی که باید در مورد روشهای استفاده از موتورهای جستجو برای ارتقا بیزینس تجارت خود بدانید، ذکر شده است. با پاوینو تا انتهای این مقاله دربازه ی بازاریابی موتور جستجو همراه باشید.

ادامه مطلب

فرآیند فروش

7 فرآیند فروش که به آن نیاز دارید| پاوینو

اگر از بیشتر مدیران بپرسید که آیا فرآیند فروش دارند یا خیر، بلافاصله پاسخ مثبت می دهند. اما وقتی از آنها می خواهید فرآیند فروش خود را توصیف کنند، توصیف آنها بسیار متفاوت است. برای برخی، فرآیند فروش به معناینقاط عطف در خط فروش آنها است. از نظر برخی دیگر، این به معنای الگوهای تماس هفتگی است. برای گروهی دیگر هنوز هم  فرآیند فروش به معنای یک برنامه حساب اصلی است. برای آشنایی با 7 فرآیند فروشی که بدان نیاز دارید، با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

افزایش فروش آنلاین

7 نکته جهت افزایش فروش آنلاین| پاوینو

افزایش فروش آنلاین هدف اصلی تعداد زیادی از کسب و کار های کوچک و بزرگ است. چه یک تجارت کوچک داشته باشید و چه برای یک غول تجارت الکترونیکی گسترده مانند آمازون کار کنید، افزایش فروش آنلاین از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه نمایید. شاید برایتان عجیب باشد اما باید به شما بگوییم که این فرایند در واقع بسیار آسان تر از آنچه به نظر می رسد، می باشد و تنها کافی است تا به نکاتی ساده توجه نمایید. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا درباره 7 راهکار موثر افزایش فروش آنلاین بیشتر بیاموزید.
ادامه مطلب

فروش آنلاین

5 نکته برای کسب درآمد آنلاین بیشتر | پاوینو

از نظر کسب و کارها، تجارت و فروش آنلاین هم نعمت است و هم نفرین. اینترنت، تلفن های هوشمند و سایر نوآوری های دیجیتالی فرصت های بی سابقه ای را در اختیار کارآفرینان قرار داده اند تا بتوانند به مشتریان خود دست یابند، فروش خود را گسترش دهند و از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. اگر از طریق تجارت آنلاین به دنبال کسب درآمد و افزایش فروش آنلاین هستید، مهم است که از اصول اولیه شروع کنید و بعد از شناخت، به آنها عمل نمایید. بزرگترین چالش های شما برای ایجاد تجارت آنلاین خود چیست؟ وقتی مردم نام شما  یا نام تجاریتان را می شنوند، می خواهید به چه كلماتی فكر كنند؟ آیا در مورد اشتباهاتی که مردم انجام می دهند که مانع از فروش آنلاینشان می شود کنجکاو هستید؟ در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره ی افزایش فروش آنلاین بیاموزید.
ادامه مطلب

استراتژی فروش

14 استراتژی فروش ثابت شده برای افزایش فروش محصول شما| پاوینو

یافتن افراد جدید برای خرید محصول یا خدمات شما بخش مهمی از کل روند فروش است. ممکن است برای برخی از افراد دشوار باشد، اما اگر هدف شما افزایش فروش است، باید بفهمید کدام استراتژی فروش برای مشتری هدف شما موثرتر است. اگر شما محصول خوبی دارید اما مشتریان مناسبی برای خرید آن پیدا نمی کنید، اشکالی ندارد، این استراتژی ها به شما کمک می کنند تا پیشرفت کنید. آیا مطمئن نیستید که چگونه به مشتریان خود نزدیک شوید یا پیام فروش گیج کننده ای دارید؟ در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا چند ترفند و استراتژی فروش مفید برای افزایش فروش را به شما نشان دهیم.
ادامه مطلب

بازاریابی در اینستاگرام

6 اشتباه رایج بازاریابی در اینستاگرام در سال 2020| پاوینو

اینستاگرام از زمان بوجود آمدنش در سال 2010، به برند های تجاری این فرصت را داده است تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند و داستان خود را از طریق قدرت بصری تعریف نمایند. بازاریابی در اینستاگرام بسیار رایج است و بالغ بر2 میلیون اکانت متعلق به بازاریابان اینترنتی و حدود 25 میلیون اکانت متعلق به کسب و کار ها می باشد. بنابراین اهمیت این برنامه بر کسی پوشیده نیست. اکنون سوالی که مطرح می شود این است که اشتباهات راج در بازاریابی در اینستاگرام کدام اند؟ در ادامه مقاله با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

تکنیک فروش

10 تکنیک موثر فروش که باید استفاده کنید| پاوینو

اگرچه بسیاری از فروشندگان از تکنیک های موثر فروش چشم پوشی می کنند اما باید بدانید که این بخش مهمی از فروش است. متأسفانه، اکثر کسب و کارها به جای روش های موثری که می توانند منجر به جذب حجم بالاتری از لیدهای با صلاحیت و مناسب شوند، از تکنیک های بی نتیجه و منسوخ فروش استفاده می کنند. درست مثل هر جنبه دیگر از روند فروش، شما باید در این راستا تلاش و تمرکز لازم را داشته باشید. این تنها راه کارآمد است که موجب می شود وقت و انرژی خود را بیهوده تلف نکنید. از این تکنیک های مدرن موثر فروش جهت یافتن مخاطبان مناسبی استفاده کنید که بتوانید به آنها خدمات دهید، آنها را درگیر کنید و درنهایت به مشتریانی وفادار تبدیل نمایید. در ادامه با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

خدمات مشتری

خدمات مشتری ورودی چیست؟| پاوینو

شاید از قبل با  inbound methodology یا روش ورودی آشنا باشید، رویکردی تجاری که فرد غریبه را به بازدید کننده، لید و در نهایت مشتری تبدیل می کند. خدمات مشتری ورودی درمورد ملاقات با افرادی که در حال حاضر هستند به واسطه ی بازاریابی با محتوای آموزشی به جای تبلیغات مزاحم و همچنین ارائه راه حل های مفید به جای استفاده از تاکتیک های فشار آور فروش برای بستن یک معامله می باشد. اما خدمات مشتری ورودی با تبدیل لید ها به مشتریانی که هزینه را پرداخت می کنند، پایان نمی یابد. آیا می دانید یک چارچوب خدمات مشتری ورودی نیز وجود دارد؟ در ادامه با پاوینو همراه شوید تا بیشتر در این باره بخوانید.
ادامه مطلب

بهبود روند فروش

6 سوالی که باید برای بهبود روند فروش از خود بپرسید| پاوینو

 اگر عنوان اصلی این مقاله را خوانده اید، احتمالاً مشتاق افزایش کارایی فروش یا بهبود روند فروش خود هستید. این یک نگرش خوب و مثبت است. حتی پس از صدها میلیون دلار فروش، تیم های فروش کسب و کارها همچنان در تلاش اند تا از طریق بهبود فرآیند فروش و استفاده از فناوری های جدی، کارایی و بهره وری تجارتشان  را افزایش دهند. همان طور که مارک روبرژ در کتاب "فرمول افزایش فروش" فاش می کند، افزایش بهره وری سبب بهبود فرایندها، فناوری ها و داده ها می شود که کلید اصلی موفقیت از گذشته های دور تا به امروز بوده است. در ادامه با پاوینو همراه باشید.
 
ادامه مطلب

نحوه فروش

نحوه فروش هر چیزی به هرکسی در سال 2020| پاوینو

یکی از ارزشمندترین مهارت هایی که یک فروشنده می تواند داشته باشد، دانستن نحوه فروش هر چیزی است. فروشنده ی عالی بودن فرصت های زیادی را به خصوص برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل ایجاد می کند. به همین دلیل میخواهیم به شما این خبر خوب را بدهیم: شما می توانید تنها با آموختن چند تکنیک ساده در هر شرایط فروشی، چه به صورت آنلاین ، چه از طریق تلفن، حضوری یا حتی در مصاحبه محصولات خود را به هرکسی که بخواهید، بفروشید. در ادامه این مطلب، چند نکته عالی برای نحوه فروش هر چیزی به هر کسی در سال 2020 و بعد از آن را ارائه خواهیم کرد. پس با پاوینو در راستای نحوه فروش محصول همراه باشید.
ادامه مطلب

بازاریابی ویدیوییَ

ویدیو مارکتینگ چیست؟| پاوینو

امروزه بسیاری از کسب و کارها برای رشد تجارت و افزایش فروششان از ویدیو مارکتینگ یا همان بازاریابی ویدیویی استفاده می کنند. اگر چه این روش هزینه بر می باشد اما به دلیل تاثیر زیادی که در جذب مخاطب دارد، همچنان از آن استفاده می شود. بیش از 80 درصد بازاریابان معتقدند که این نوع مارکتینگ رو به رشد می باشد. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره ویدیو مارکتینگ، اهمیت، مزایا، معایب و راهکارهای آن بدانید.
ادامه مطلب

video email marketing

6 روش بسیار جالب برای استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل| پاوینو

امروز صبح طبق معمول روز خود را با بررسی ایمیل هایم شروع کردم. در حالی که این روند معمولاً مرا هیجان زده نمی کند و فقط روشی برای بیدار شدن من است، به یک خط موضوعی برخوردم که من را به هیجان آورد:"آلبوم جدید منتشر شد". دانستن اینکه روز خود را با یک موزیک ویدیوی جدید از یکی از گروههای مورد علاقه خود شروع خواهم کرد، باعث شد که لبخند بزنم و از داشتن اشتراک ایمیل در آن مجموعه احساس ارزشمندی کنم. به همین دلیل است که بازاریابی ایمیل ویدئویی همچون یک استراتژی تاثیر گذار می باشد. در ادامه با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

بازاریابی محتوا

استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2020| پاوینو

هنگامی که کسب و کار شما در بازاریابی محتوا سرمایه گذاری می کند، توانایی شما برای درگیر کردن مشتری، هدایت بیشتر، تقویت آگاهی از برند و ارتباط با مخاطبان خود افزایش می یابد. بازاریابی محتوا می تواند به شکل های مختلفی صورت بگیرد. نکته اصلی آن است که شناسایی کنید کدام استراتژی بازاریابی محتوا مؤثرتر است تا سازمان شما بتواند از آن برای دستیابی به اهداف بازاریابی استفاده کند. ما در پاوینو چند استراتژی را شناسایی کرده ایم که توصیه می کنیم در سال 2020 بر روی آنها تمرکز بیشتری داشته باشید. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید.

 
ادامه مطلب

استراتژی فروش ثابت شده برای افزایش فروش

بازاریابی محتوا چیست؟+ مزایا استراتژی محتوا| پاوینو

احتمالا به عنوان یکی از کاربران فضای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی، کلمه بازاریابی محتوا را زیاد شنیده اید. برای این کلمه تعاریف زیادی وجود دارد. تولید محتوای مناسب باید در اولویت های بازاریابی برای کسب و کارتان قرار بگیرد. تاثیر بازاریابی سنتی روز به روز کمتر می شود در نتیجه بهتر است تا بر روی انواع دیگر بازاریابی تمرکز کنید. این نوع بازاریابی بر خلاف سایرین، بر روی محصول و خدمات تاکیدی ندارد و هدفش جذب مخاطب از طریق تولید محتوای مفید و جذاب می باشد. در ادامه این مطلب با پاوینو همراه باشید تا درباره بازاریابی محتوا و استراتژی بازاریابی محتوا بیشتر بخوانید
ادامه مطلب

اینستاگرام

چگونه می توان برای گذاشتن پست در اینستاگرام برنامه ریزی کرد؟| پاوینو

وقتی برنامه ریزی برای فعالیت در رسانه های اجتماعی نداشته باشید، طبیعی است که پست گذاشتن به صورت منظم را فراموش کنید. علاوه بر آن ایجاد محتوایی مبتنی بر تصاویر و فیلم که کمک به افزایش فروش در اینستاگرام می کند، برایتان دور از دسترس می شود. 71 درصد از مشاغل در اینستاگرام نیز فعالیت می کنند بنابراین برای رقابت با سایر کسب و کارها لازم است تا استراتژی و برنامه ای برای گذاشتن پست در اینستاگرام داشته باشید، به خصوص اگر اکثر مخاطبان شما از این برنامه استفاده می کنند. در ادامه برای برنامه ریزی مؤثر تر در راستای گذاشتن پست در اینستاگرام با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

برنامه فروش

نحوه ایجاد یک برنامه فروش موفق | پاوینو

آیا برنامه فروشی برای کسب و کارتان دارید؟ کارآفرینان، بازاریابان و مدیران فروش همگی از نوشتن برنامه فروش سود می برند، فرقی ندارد که این برنامه برای کسب و کار، بخش یا تیم باشد. قبل از آنکه هدف گذاری کنید باید بدانید که به چه جایی می خواهید برسید و سپس استراتژی ها و تاکتیک هایی را انتخاب نمایید. همه این اطلاعات را می توان در برنامه فروش درج کرد. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا بیاموزید که چگونه می توانید برنامه فروشی را که مناسب کسب و کارتان می باشد بر روی کاغذ پیاده کنید.
ادامه مطلب

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ چیست؟| پاوینو

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیل یکی از انواع بازاریابی می باشد که به بهبود روابط با مشتری از طریق ایمیل کمک می کند. هدف از انجام این نوع بازاریابی حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید می باشد. هدف از ارسال ایمیل می تواند مواردی از جمله اطلاع رسانی درباره محصولی جدید، جشنواره ها و تخفیف ها باشد. همچنین می توانید از طریق ارسال ایمیل درباره محصولی یا خریدی که شتری داشته نظر سنجی کنید، تولد و یا مناسبتی را به مخاطب تبریک بگویید و یا محتوایی آموزشی ارسال نمایید. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره ی بازاریابی ایمیل و نحوه کارکرد آن بخوانید.
ادامه مطلب

برنامه بازاریابی

5 مرحله برای ایجاد یک برنامه بازاریابی برجسته| پاوینو

آیا هر سال استراتژی بازاریابی تیم خود را به دقت بررسی می کنید؟ ای کاری است که یک مدیر باید انجام دهد. یک برنامه بازاریابی سالانه به شما کمک می کند تا در مسیر درستی از بازاریابی قرار بگیرید و بتوانید اهداف تجاری شرکت خود را به واقعیت تبدیل نمایید. به این برنامه سالانه به عنوان یک برنامه سطح بالا فکر کنید که تیمتان را در مسیر دستیابی به اهداف و رشد هدایت می کند. بدون داشتن برنامه امکان دستیابی به بودجه لازم برای پروژه ها، استخدام نیروها و برون سپاری برخی از کارها وجود ندارد. در ادامه این مطلب برای ایجاد برنامه بازاریابی با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

مراحل بازاریابی

مراحل بازاریابی چیست؟| پاوینو

بازاریابی یکی از مراحل اصلی فروش یک محصول یا ارائه خدمات می باشد که اگر به صورت اصولی انجام شود و مراحل آن به درستی رعایت شود، می تواند سبب افزایش فروش در کسب و کار شود. بازاریابی به برقراری ارتباط بهتر و موثر تر با مخاطب کمک می کند. مراحل بازاریابی و روش های آن نسبت به سال های گذشته تغییر کرده است و کسب و کارها امروزه از استراتژی های جدید و به روز برای افزایش بهره وری استفاده می کنند. در ادامه با پاوینو همراه باشید تا درباره مراحل بازاریابی بیشتر بخوانید. 
ادامه مطلب

6 استراتژی بازاریابی جهت رشد کسب و کار| پاوینو

6 استراتژی بازاریابی جهت رشد کسب و کار| پاوینو

رشد کسب و کار آسان نمی باشد. در ابتدا شما به یک ایده قابل اجرا نیاز دارید. سپس شما باید یک سکوی سودآور را کشف نمایید، برای محصول یا خدماتتان یک جمعیت هدف تعریف نمایید و در آخر خدمات یا محصولی با ویژگی خاص برای ارائه یا فروش به آن جمعیت داشته باشید. تفاوتی نمی کند که شما محصول، خدمات یا اطلاعات ارائه می کنید، در هر صورت بازاریابی برای آن ضروری و لازم می باشد و بدون دانستن استراتژی بازاریابی و راهکار های آن دست یابی به رشد و افزایش فروش غیر ممکن می باشد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

افزایش فروش

5 ترفند افزایش فروش| پاوینو

برای افزایش فروش و رشد کسب و کار نیاز است تا ترفند ها و راهکار های آن را بدانید و با دقت آن را اجرا نمایید. باید توجه داشته باشید که رشد فروش چشمگیر یک شبه به وجود نمی آید و موفقیت شرکت های بزرگ حاصل تلاش زیاد و مستمر آنها در طی چندین سال می باشد. پس صبور باشید و تلاش کنید تمامی تکنیک ها و همچنین ترفند افزایش فروش را بیاموزید و با به کارگیری آنها به سود دلخواهتان دست یابید. در این مقاله برای آشنایی با ترفند های افزایش فروش با پاوینو همراه باشید.

بازاریابی دهان به دهان

بازاریابی دهان به دهان چیست؟| پاوینو

بازاریابی انواع مختلفی دارد که در مقالات پیش برخی از آنها را بررسی کردیم. بازاریابی دهان به دهان یا word of mouth marketing یکی از انواع بازاریابی می باشد. تاثیر این نوع بازاریابی در افزایش فروش بسیار زیاد می باشد و لازم است تا کسب و کارها به آن توجه کافی داشته باشند. بر اساس تحقیقات بیش از 90 درصد افراد حرف دوستان خود را در رابطه با کیفیت یک محصول بیش تر از تبلیغات باور دارند و راحت تر می توانند به آن اعتماد کنند. پس می توان نتیجه گرفت برای افزایش فروش، تمرکز بر روی مشتریان فعلی بسیارحائز اهمیت می باشد. در این مقاله با پاوینو همراه شوید تا به بررسی این نوع از بازاریابی و تاثیرات آن بپردازیم.
ادامه مطلب

بازاریابی عصبی

بازاریابی عصبی چیست؟| پاوینو

بازاریابی عصبی و یا neuromarketing در حقیقت ترکیب غلم بازاریابی و عصب شناسی می باشد که با تکیه بر عملکرد کلی مغز سعی دارد تا بازاریابی را بهبود بخشد. اگر چه این نوع از انواع بازاریابی در ابتدا مورد توجه چندانی قرار نگرفت اما اموزه از آن بسیار استفاده می شود تا به واسطه آن بازاریابی بهتر و موثر تر واقع شود و در نهایت سبب افزایش فروش کسب و کارها گردد. این نوع بازاریابی احتمال اینک مخاطبان جذب شوند و خرید نمایند و یا از خدماتی استفاده کنند را افزایش می دهد و همچنین سبب کاهش هزینه های تبلیغات و بازاریابی می شود. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر در این باره بخوانید.
ادامه مطلب

فروش سازمانی

فروش سازمانی چیست و مشاوره بازاریابی چه تاثیری بر آن دارد؟| پاوینو

در مشاوره بازاریابی و فروش سازمانی به شما تکنیک هایی درباره فروش و بازاریابی می آموزیم. همچنین در ادامه به تعریف و بررسی فروش سازمانی، تفاوت های آن با بازاریابی و اصول و روش های آن می پردازیم. فروش سازمانی یا بنگاه به بنگاه و یا به اختصار B2B بسیار متفاوت از فروش به مشتری و یا فروش مویرگی می باشد و روش های بازاریابی متفاوتی را شامل می شود. تا انتهای این مقاله با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

قیف فروش

قیف فروش چیست؟| پاوینو

امروزه در هر کسب و کاری که باشید برای موفقیت و رشد و پیشرفت باید رقیبان زیادی را کنار بزنید. ممکن است این رقیبان موقعیت برتری نسبت به شما داشته باشند، پس تنها با افزایش کیفیت نمی توانید آنها را کنار زده و موفق شوید. شما نیاز دارید تا از تکنیک های بازاریابی استفاده نمایید. یکی از روش های بازاریابی قیف فروش است. قیف فروش در حقیقت ظیفه دارد افرادی که جذب تجارت شما می شوند را به خریداران حقیقی که محصولاتتان را می خرند، تبدیل نماید.اگر شما هم مایلید تا فروش خود را افزایش دهید در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر در این باره بخوانید. 
ادامه مطلب

افزایش فروش در اینستاگرام

چگونه فروش پیج اینستاگرام را افزایش دهیم؟+10روش برای افزایش فروش در اینستاگرام| پاوینو

افزایش فروش در اینستاگرام دغدغه اصلی صاحبان کسب و کار های اینترنتی که در فضای اینستاگرام فعالیت می کنند می باشد.طبق تحقیقات صورت گرفته حدود 60 درصد پیج های اینستاگرام صفحه خود را برای نمایش به عموم باز گذاشته اند که بخش زیادی از این تعداد پیج ها کاری می باشند. اینکه چگونه در میان تعداد زیادی از رقبا و پیج های مشابه، که گاها قبل از شما در اینستاگرام فعالیت داشته اند و در بین مردم شناخته شده تر می باشند بتوانید فعالیت نمایید و فروش خوبی داشته باشید، نیازمند دانستن راه های افزایش فروش در اینستاگرام می باشد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر در این باره بیاموزید.
ادامه مطلب

راندمان فروش

چگونه راندمان فروش سازمان را افزایش دهیم؟| پاوینو

افزایش راندمان فروش سازمان ها از جمله دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار می باشد که همواره در راستای تحقق بخشیدن به آن تلاش وهزینه ی زیادی صرف می شود. برای رشد یک کسب و کار به سرمایه نیاز است و بهترین راه تامین این سرمایه از طریق خود سازمان می باشد. زمانی گفته می شود که راندمان و بازده سازمان افزایش داشته که بدون زیاد شدن ساعت کار و تنها با هدفمند تر کردن فعالیت ها فروش شرکت رشد قابل ملاحظه ای  داشته باشد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره راه های افزایش راندمان فروش بخوانید.

ادامه مطلب

روش های فروش

انواع روش های فروش یک محصول | پاوینو

اگر مدیری تصمیم به بستن بخشی از سازمان خود را داشته باشد، بخش فروش آخرین بخش آن مجموعه است. چراکه فروش یکی از پرسودترین بخشها در هر حرفه به شمار می آید. فروش در نگاه کلی تر یک هنر به شمار می‌آید که در آن فرد به ازای دریافت پول یا محصولی خدمات یا محصول مورد نظر خود را به مشتری ارائه می کند. در این تعریف معلم نیز یک فروشنده به حساب می آید و در واقع معلم علم، یک مهندس طرح و ایده و یک مغازه دار محصول خود را به فروش می رساند. با توجه به پهنه گسترده فروش هر حرفه و کسب و کار شیوه فروش محصول مختص به خود را می طلبد. آشنایی با روش های فروش محصول برای کسب و کاری امری ضروری هست. با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

نکات مهم در مشاوره کسب و کارهای آنلاین

نکات مهم در مشاوره کسب و کارهای آنلاین

امروزه کمتر کسی می تواند فرصت های به وجود آمده در کسب و کارهای آنلاین را نادیده بگیرد. گزارشات بدست آمده در سال ۲۰۱۷  در آمریکا نشان می‌ دهد که از هر ۱۰۰ هزار نفر ۳۱۰ نفر به دنبال یک کسب و کار جدید اینترنتی هستند. ایجاد یک کسب و کار اینترنتی شاید در ابتدا امری ساده به نظر برسد ولی برای این که بتوانم موفقیت در این زمینه کسب نمود باید اصول و قواعد آن را رعایت نمود. مانند هر حرفه دیگری اگر اصول و قواعدکسب و کارهای آنلاینرعایت نشود این تجربه نیز منجر به شکست خواهد شد. امروزه افراد زیادی به دنبال ایجاد کسب و کار های اینترنتی هستند ولی فقط تعداد اندکی از آنها به موفقیت چشمگیری در این زمینه دست پیدا می‌کند که خود این نیز گواه اهمیت رعایت این اصول و قوانین است.

پر واضح است برای رعایت اصول و قواعد این زمینه اولین قدم برای کسانی که در این حرفه وارد نشده ‌اند گرفتن مشاوره کسب و کار اینترنتی از افراد با تجربه و حرفه ای در این زمینه هست.  در این مقاله سعی شده است از اصلی ترین نکات برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بیان شود تا به کار گیریم گیری آنها بتوان زمینه دست پیدا کرد.

 تای لوپز، از مدیران موفق استارت آپی و عضو انجمن اوراکل، بیان می کند به لطف تکنولوژی و دانش امروزی می توان جاده های طولانی موفقیت در کسب و کار را در مدت زمان بسیار کوتاهی پیمود هر چند اساسا بسیاری از کسب و کارها هیچوقت شروع نمی شود.

ادامه مطلب

علت رشد فروشگاه های اینترنتی چیست؟

علت رشد فروشگاه های اینترنتی چیست؟

امروزه با گسترش فضای آنلاین کمتر کسی می ‌تواند قدرت و امکاناتی که توسط فضای اینترنت ایجاد شده است را نادیده بگیرد بازتاب این تحول نه تنها در فضای تحقیق و پژوهش، بلکه در تقریبا در تمامی عرصه ‌های زندگی از ساده ترین چیزها مانند خرید روزمره تا پرتاب موشک و مقالات علمی دیده می شود. از استارت آپ های کوچک و کسب و کارهای نوپا تا شرکت های بزرگ همگی از فضای قدرتمند اینترنت بهره می گیرند. در فضای بسیار رقابتی امروز مشتریان ترجیح می دهند که کالاهای خود را به راحت ترین شکل و بدون آنکه به خیابان ها سر بزند از طریق این فضا تهیه کنند. همه اینها نشانه های رشد روز افزون فروشگاه های اینترنتی است. صاحبان کسب و کار نیز با راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقیم با مشتریان خود در ارتباط هستند و محصولات خود را به صورت آنلاین نشان می دهند

با رشد فروشگاه اینترنتی و پیشرفت دیگر جلوه ‌های دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از کسب و کارهای سنتی جای خود را به فضای گسترده‌ تر و جهانی اینترنت داده‌ اند. در دهه گذشته رشد فروشگاه اینترنتی حدود ۱۹ درصد بوده است. در برخی از شرایط و بازه های زمانی بحرانی میزان فروش خرده فروشی ها با کاهش دو درصدی همراه بوده است و این در حالی است که میزان رشد فروشگاه‌ های اینترنتی در بدترین شرایط نیز ۱.۴ درصد بوده است. و همه اینها نشانگر رشد روز افزون فروشگاه های اینترنتی است و در زیر به برخی از اصلی‌ترین دلایل رشد فروشگاه اینترنتی در فضای کنونی دنیا اشاره شده است.
ادامه مطلب

روش های افزایش فروش

روش های افزایش فروش مغازه برای مغازه داران

اولین آرزو و خواسته هر مالک مغازه یا فروشگاه افزایش فروش مغازه است و اولین دغدغه آنها قبل از هر چیز دیگری انتخاب بهترین روش های افزایش فروش مغازه است. افزایش فروش مغازه کار پیچیده ای نیست فقط کافیست به سوالاتی از قبیل اینکه "چه میفروشید؟"، "به چه کسی می فروشید؟" و "چگونه می‌فروشید؟" پاسخ دهید. برای اینکار کافیست تمرکز خود را بر روی مشتریان، محصولات و جزئیات آن ها  گذاشته و در ادامه فرایند تغییر و تحولات جامعه و نیازهای مشتریان را به دقت دنبال کنید. وظیفه هر فروشنده بازاریابی و افزایش فروش مغازه است و هر چقدر فروش آن حرفه ای تر و مبتنی بر اصول و تکنیک های فروش موفق انجام شود، جذب مشتری نیز راحت تر خواهد بود. پس تا انتهای این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

تکنیک های فروش

آموزش تکنیک های فروش موفق| پاوینو

داشتن فروش موفق بدون دانستن تکنیک های فروش میسر نمی باشد. همانند آن است که شما مواد اولیه برای پخت غذایی را در اختیار داشته باشید اما دستور و روش پختش را ندانید. در این صورت شما هرگز موفق به پخت آن غذا نمی شوید و فقط وقت، انرژی و مواد اولیه خود را تلف می کنید. آموزش تکنیک های فروش به شما راه را نشان می دهد و به شما در راه رسیدن به فروش موفق و رشد کسب و کار کمک می کند. همچنین انرژی و هزینه شما در راه درستش صرف می شود. وقتی راه و روش را بدانید با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید شاهد نتایج فوق العاده ای باشید. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر در این باره بخوانید.
ادامه مطلب

آموزش فروشندگی

چگونه به یک فروشنده موفق تبدیل شویم

از مهمترین عواملی که تقریباً در هیچ حوزه ای نمی توان نادیده گرفت آموزش فروشندگی و فروش است. در نگاه کلی تر هرحرفه ای به نوعی با فروشنگی درگیر است به عنوان مثال یک مغازه دار محصول خود را میفروشد، یک استاد علم خود را و یک مهندس سازه ای را که طراحی کرده است. بسیاری از افراد در ابتدا که به مشاورین پاوینو مراجعه می کنند، می گویند که فروش را بلد نیستیم، آیا موفق نمی شویم؟ خبر خوش برای آنها این است که خوشبختانه فروش یک مهارت اکتسابی است و میتوان آن را یاد گرفت. آموزش فروشندگی نیازبه کار عملی نیز دارد. در ادامه بهترین تکنیک های فروش موفق و آموزش فروشندگی که  برای تبدیل شدن از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه‌ای نیاز است، ذکر شده است.

ادامه مطلب

بازاریابی تلفنی

آموزش بازاریابی تلفنی و تکنیک های آن| پاوینو

یکی از انواع بازاریابی، بازاریابی تلفنی می باشد که نسبت به سایر انواع بازاریابی مشکل تر است اما با کمی صبر و تلاش می تواند تاثیر خوبی داشته باشد. آموزش بازاریابی تلفنی و تکنیک های آن به شما در روند مذاکرات و افزایش فروش بسیار کمک می کند. حدود 80 درصد کسب و کارها اگرچه هزینه های زیادی را صرف بازاریابی می کنند اما به علت رعایت نکردن نکات کلیدی و بسیار مهم با شکست مواجه می شوند به همین علت است که آموزش بازاریابی تلفنی در کسب و کار بسیار مهم است. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر درباره بازاریابی تلفنی و اهداف و روش های آن آشنا شوید.
ادامه مطلب

چگونه فروش اینترنتی را بالا ببریم

در دنیای امروز نادیده گرفتن فضای اینترنتی تقریباً غیرممکن شده است. از مهمترین دغدغه های کارفرمایان و مدیران فروش در این فضا افزایش فروش اینترنتی و یا روش های افزایش فروش اینترنتی است. این دغدغه در کارفرمایان بسته به اینکه آیا در حال حاضر فروشگاه آنلاین دارند یا خیر به این شکل مطرح می شود که آیا فروش اینترنتی موجب افزایش فروش شرکت در حالت کلی خواهد شد یا خیر؟ و یا اینکه چه اقداماتی باید صورت بگیرد تا فروش اینترنتی افزایش پیدا کند؟ امروزه حساسیت فروش اینترنتی بر کسی پوشیده نیست و این موضوع با فضای به وجود آمده بعد از ویروس کرونا در دنیا، خود را بیش از پیش نشان داده است، با این حال حجم خرید و فروش اینترنتی صورت گرفته در ایران نسبت به دنیا همچنان بسیار ناچیز است. در ادامه سعی داریم به استراتژی هایی اشاره کنیم که با بکارگیری آنها بدون استفاده از سرمایه‌گذاری های سنگین بتوان افزایش محسوس فروش آنلاین و اینترنتی را در پی داشته باشد. با پاوینو همراه باشید.
 

ادامه مطلب

روش های افزایش فروش

روش های افزایش فروش

افزایش فروش برای هر کسب و کاری در وهله اول نیازمند دانستن روش های آن و بعد تلاش و صبر می باشد تا نتیجه بخش شود. در هر کسب و کاری اولین کاری که لازم است تا صورت گیرد شناخت دقیق آن تجارت، مشتری های احتمالی، نیاز ها و خواست های مشتری، رقبای اصلی و علت پیشرفت برند های معتبر می باشد. بعد از آن که درباره همه این مسائل اطلاعات کسب کردید حالا زمان آن است که روش های افزایش فروش را بیاموزید و با به کارگیری آن فروش خود را بهبود ببخشید.

افزایش فروش آنلاین

افزایش فروش آنلاین

افزایش فروش آنلاین، بی شک دغدغه اصلی صاحبان کسب و کار های اینترنتی می باشد. فروش اینترنتی امروزه به اندازه فروش حضوری در فروشگاه ها و بازار ها اهمیت دارد. توصیه می شود که هر کسب و کاری یک لاین از کارش را به فروش آنلاین اختصاص دهد. بسیاری از کسب و کار ها بخش عظیمی از سود فروششان را مدیون فروش آنلاین هستند تا فروش حضوری. تنها با دانستن نکاتی ساده و کاربردی می توانید سبب افزایش فروش آنلاین خود شوید. در این مقاله با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

فروش آنلاین

نکات برتر فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی موفق| پاوینو

از آنجایی که امروزه اکثر شرکت های روز دنیا از داد و ستد های آنلاین استفاده می کنند، فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی موفق از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اولین مسئله  هر فروشگاه آنلاین نوپا یا با سابقه افزایش فروش آنلاین است. در دنیای امروز اگر محصولی از کانال های متعدد به فروش برسد، مشتری برای آنکه ترغیب به خرید محصول از یک فروشگاه خاص شود باید ویژگی منحصر بفردی در آن فروشگاه ببیند که آن را از بقیه متمایز کند. این موضوع به دلیل عدم وجود محدودیت های فیزیکی در فروش آنلاین بیشتر خودش را نشان میدهد. پس اگر به دنبال این هستید که فروشگاه اینترنتی شما مشتری پسند  و فروش بالایی داشته باشد و یا به دنبال افزایش فروش آنلاین خود هستید، باید از ویژگی و فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین حرفه ای را داشته باشد که در زیر به برخی از مهم ترین آنها که با تجربه در طراحی سایت های فراوان در این مجموعه بدست آمده است اشاره می شود.

ادامه مطلب

افزایش فروش

راهکارهای عملی افزایش فروش| پاوینو

در این مقاله قصد داریم به چندین راهکار عملی افزایش فروش بپردازیم.

اگر صاحب یک کسب و کار، مدیر یک مجموعه بزرگ یا کوچک، فروشنده یک مغازه لباس فروشی، قنادی و یا یک شرکت بین المللی و یا یک کارآفرین هستید این مطلب را از دست ندهید!

ادامه مطلب

بازاریابی چریکی

بازاریابی چریکی | پاوینو

بازاریابی چریکی یا پارتیزانی یکی از انواع بازاریابی می باشد که خیلی متعارف نمی باشد اما اغلب هزینه کمی در مقایسه با سایر بازاریابی ها دارد. بسیاری از افراد بازاریابی چریکی را بازاریابی نا مناسب می دانند در حالی که امروزه بسیار به آن پرداخته می شود و با خلاقیت های بسیاری آمیخته شده است. نام این بازاریابی برگرفته از چنگ های چریکی یا پارتیزانی می باشد که معمولا توسط افراد غیر نظامی مسلح و به صورت ناگهانی صورت می گرفته است. اگر چه اغلب کسب وکار های نوپا از این نوع بازاریابی برای جذب مخاطب استفاده می کنند اما بسیاری از کمپانی ها و کسب و کار های مشهور نیز از آن برای جلب توجه رسانه ها به خود بهره می برند. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر با این نوع بازاریابی آشنا شوید.
ادامه مطلب

جذب مشتری

جذب مشتری و افزایش فروش| پاوینو

در زمانی که روزانه بر تعداد کسب و کار ها افزوده می شود حفظ و جذب مشتری کاری بسیار سخت می باشد، برای اینکه کسب و کاری بتواند به موفقیت و افزایش فروش برسد لازم است تا رقیبان خود را کنار زده و بتواند محصول خود را به مردم معرفی کند. بسیاری از کسب و کار ها تنها به این دلیل که نمی تواند محصول خود را به درستی معرفی کنند و مشتری خود را پیدا کنند ورشکست شده اند. گاهی کسب و کار ها برای جذب مخاطب از روش های تبلیغاتی و بازاریابی پر هزینه ای از جمله تبلیغات تلوزیونی برای معرفی محصول استفاده می کنند. طبیعی است که تجارت های زیادی در ابتدای راه سرمایه کافی برای اینگونه تبلیغات وسیع را ندارند اما با دانستن راه های بسیار ساده بازاریابی می توانند در جذب مشتری و افزایش فروش موفق شوند.با پاوینو همراه باشید تا شما را با برخی از این راه های بازاریابی آشنا کنیم.
ادامه مطلب

افزایش فروش

افزایش فروش مغازه| پاوینو

افزایش فروش مغازه ها یکی از دغدغه های اصلی صاحبان این کسب و کار می باشد. کسب و کاری که نتواند فروشش را افزایش دهد خیلی زود توسط رقیبان کنار زده می شود و به سمت ورشکستگی می رود. حال سوالی که پیش می آید آن است که چه راه هایی برای افزایش فروش مغازه ها وجود دارد و چگونه یک مغازه دار می تواند در کمترین زمان ممکن باعث افزایش فروش شود؟ با پاوینو همراه باشید تا برخی از این راهکارها را با هم مرور کنیم.
ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟| پاوینو

اصطلاح دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیزمدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد. اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد. در این مقاله قصد دارم در مورد دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن و همچنین مزیت های آن صحبت کنم. پس اگر دوست دارید با بازاریابی دیجیتالی به طور کامل آشنا شوید تا انتهای این مقاله همراه پاوینو باشید.

ادامه مطلب

رشد فروش

رشد فروش | پاوینو

رشد فروش یکی از پارامتر های اساسی برای کسب و کار ها است که به بررسی میزان افزایش فروش و بررسی تاثیر تیم فروش در روند افزایش فروش در بازه ای مشخص می پردازد. شاخص های فروش به سه دسته شاخص های فردی، مدیریت فروش و کلان تقسیم می شوند که این شاخص رشد فروش در دسته سوم یعنی شاخص های کلان قرار دارد. از شاخص های کلان اکثرا برای برنامه های بلند مدت استفاده می شود هر چند می توان از آنها را برای دوره های کوتاه مدت هم بهره برد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا بیشتر با شاخص رشد فروش آشنا شوید.
ادامه مطلب

بازاریابی و فروش

اصول بازاریابی و فروش| پاوینو

مدیریت هر کسب‌وکاری نیاز به دانش و آگاهی در زمینه‌های مختلفی دارد. در این میان یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که هر مدیری برای به سرانجام رساندن کسب‌وکارش به آن نیاز دارد، آگاهی از اصول بازاریابی و فروش است. در مقاله‌ای که پیش رو دارید، اصول بازاریابی و فروش مطرح شده و به تفاوت های آنها اشاره شده است.
ادامه مطلب

بازاریابی اجتماعی

بازاریابی اجتماعی | پاوینو

امروزه عده ای از صاحب نظران بر این باورند که هدف بازاریابی تنها برطرف کردن نیاز ها و انتظارات مخاطب می باشد. آن ها بر این باورند که برای آن که شرکتی در مقایسه با شرکت های رقیب خود پیشرفت بیشتری داشته باشد و موفق شود، تنها لازم است تا نیاز های جامه و بازار هدف و مخاطب خود را شناسایی کند و در سبب برطرف ساختن و تامین هر چه بیشتر و بهتر این نیاز ها باشد. در مقابل عده زیادی از اندیشمندان بر این باورند که بازاریابی اجتماعی با در نظر گرفتن اینکه این نیاز جامعه نیازی کوتاه مدت است یا نیازی بلند مدت، همچنین در نظر گرفتن منافع جامعه در کنار منافع خود و نیاز مخاطب سبب بر طرف شدن بسیاری از تضاد ها شده است. به طور کامل تر می توان گفت که تعریف بازاریابی اجتماعی از سود و فروش هم بالاتر رفته و به حل مشکلات جامعه  و افراد و توانمند سازی آنها می پردازد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا شما را بیشتر با بازاریابی اجتماعی آشنا کنیم.
ادامه مطلب

بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای | پاوینو

یکی از انواع بازاریابی، بازاریابی شبکه ای می باشد که به واسطه آن یک کسب و کار محصول خود را بدون واسط و به طور مستقیم به دست مشتری می رساند و مشتری در صورت رضایت داشتن از آن محصول در قبال دریافت سود آن محصول را به دیگران معرفی می کند. اگرچه ممکن است به نظر مشابه بازاریابی هرمی بیاید اما باید بدانید که بازاریابی شبکه ای متفاوت از هرمی می باشد. در این مقاله با پاوینو همراه باشید تا شما را به نکات مثبت و منفی و ویژگی های این نوع بازاریابی آشنا کنیم. 
ادامه مطلب

مدیریت بازاریابی

اصول مدیریت بازاریابی | پاوینو

یکی از کلماتی که امروزه در دنیای کسب و کارها زیاد شنیده می شود، بازاریابی و اصول مدیریت بازاریابی است. در این مطلب می خواهیم به صورت مختصر تعریفی از اصول مدیریت بازاریابی را ارائه کنیم. اصول مدیریت بازاریابی فرآیند کاملی از برنامه ریزی، سازماندهی، تأمین پرسنل، هدایت و رهبری مجموعه فعالیتهای پژوهشی در مورد بازار و محیط بازاریابی، نیازهای مشتریان، تولید کالاهای دارای پتانسیل فروش و سعی در پیشبرد فروش آنها از طریق ایجاد تنوع و تغییرات در زمان و مکان برای رسیدن با هدف حداکثر کردن سود و تسلط بر بازار، از طریق بکار بستن استراتژی های هفتگانه آمیخته بازاریابی تعریف شده است. تا انتهای این مطلب با پاوینو همراه باشید.

ادامه مطلب

بازاریابی تلفنی

بازاریابی تلفنی چیست؟+ راهکارهای بازاریابی تلفنی | پاوینو

درباره بازاریابی و انواع آن در مقالات پیشین مفصل صحبت شد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بازاریابی تلفنی و روش های آن آشنا کنیم. بازاریابی تلفنی نوعی بازاریابی مستقیم می باشد که از زمان های بسیار قدیم رواج داشته و با پیشرفت اطلاعات و تکنولوژِی نه تنها از محبوبیت و تاثیر آن کم نشده که روزانه بسیاری از کسب و کار ها از آن بهره می برند. در حقیقت تلفن همچنان یکی از ابزار های ارتباطی برای بسیاری از کسب و کار هاست و ابزار های دیجیتالی جدید نتوانسته اند جایگزین آن شوند  و تنها مکملی برای تلفن می باشند. برای آشنایی بیشتر با بازاریابی تلفنی با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

بازاریابی

بازاریابی چیست؟ | پاوینو

بازاریابی چیست
تعریفهای متفاوتی برای بازاریابی عنوان شده است که در این مقاله به نظریه های متفاوتی که درباره تعریف بازاریابی وجود دارد، می پردازیم.

تعریف بازاریابی از دیدگاه متخصصین به زبان ساده

بازاریابی یا مارکتینگ یعنی همگراسازی تمامی تلاش ها و فعالیتهای شرکت برای فروش زیادتر!

ادامه مطلب

بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی | پاوینو

در بازاریابی ویروسی همان طور که از اسمش پیداست،کسب و کار شما همانند یک ویروس پخش می شود و موجب شناخته شدن شما و فعالیتتان می شود.همچنین مشتریان شما همانند ویروسی که با سرعت پخش می شود و همه گیر می شود،مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار شما می کشند و روز به روز تعداد دنبال کننده هایتان افزایش می یابد.بازاریابی ویروسی یکی از انوع بازاریابی های موثر میباشد.در این مقاله به انواع بازاریابی ویروسی وبرخی از مشکلات آن می پردازیم.
ادامه مطلب

 بازاریابی و فروش

انواع روش های بازاریابی و فروش| پاوینو

با دانستن انواع روش های بازاریابی و فروش شما می توانید مخاطب بیشتری را به سوی کسو کار خود جذب نمایید و محصولات خود را بهتر و بیشتر بفروشید.با دانستن دانش بازاریابی و استفاده صحیح از تکنیک های آن می توانید در کمترین زمان به بالاترین سود و بازدهی برسید.برای دانستن انواع روش های بازاریابی و فروش با پاوینو در این مقاله همراه باشید.
ادامه مطلب

فروش اینترنتی

انواع روش های فروش اینترنتی | پاوینو

امروزه بازار فروش اینترنتی بسیار رونق گرفته است و همه کسب و کارها می کوشند از این روش برای افزایش فروش خود و جذب مخاطب استفاده کنند. فروش اینترنتی مزایای بسیاری برای صاحبان کسب و کار دارد از جمله هزینه کم این نوع از بازاریابی. برای استفاده از روش های اینترنتی لازم است تا با انواع آنها آشنا شوید. یادگیری روش های فروش اینترنتی می تواند دلهره آور باشد. شما باید بفهمید که قصد فروش چه محصولی را دارید و آن را از کجا تهیه کنید. نگران نباشید، در این مطلب، شما را راهنمایی می کنیم که چگونه استراتژی فروش آنلاین را تدوین کنید، از طریق فروشگاه خود مانند آمازون و رسانه های اجتماعی آن را به فروش برسانید، محصولی برای فروش آنلاین پیدا کنید، مشتری جذب نمایید و لیدها را به خریدار تبدیل نمایید. بنابراین اگر می خواهید روش های فروش آنلاین را بدانید، با پاوینو همراه شوید.
ادامه مطلب

 افزایش فروش

راه های افزایش فروش در اینستاگرام | پاوینو

اینستاگرام با حدود پانصد میلیون کاربر تبدیل به یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار شده است که بسیاری از کسب و کارها امروزه از طریق آن انجام می گیرد.اینکه شما از محصول خود فقط عکس بگیرید و در صفحه ی خود پست کنید به تنهایی کافی نمی باشد و سبب فروش محصولتان نمی شود.شما باید ابتدا مخاطب را به صفحه خود جذب کنید که این کار نیازمند آگاهی و دانستن یک سری از نکات است.در این مقاله به بررسی برخی از راه های افزایش فروش در اینستاگرام می پردازیم. با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

افزایش فروشَ

روش های افزایش فروش اینترنتی | پاوینو

روش های افزایش فروش اینترنتی دغدغه بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی است. امروزه با افزایش دغدغه های زندگی و وجود ترافیک و کمبود وقت بسیاری از افراد ترجیح می دهند محصولات مورد نظر را به صورت آنلاین خریداری نمایند. بسیاری از کسب و کارها نیز امروزه اینترنتی شده و محصولات یا خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند. اما برای این که به عنوان یک صاحب کسب و کار بتوانید فروش خود را افزایش دهید، لازم است نکاتی را در این باره بدانید که در این مقاله پاوینو قصد دارد به بررسی آن  بپردازد.

فنون بازاریابی

فنون بازاریابی| پاوینو

در مقالات پیشین درباره بازاریابی و انواع آن صحبت کردیم اما لازم است بدانید دانستن علم بازاریابی به تنهایی کافی نیست و برای جذب مشتری لازم است تا با فنون بازاریابی نیز آشنا شوید.شاید در ابتدا که کلمه فنون بازاریابی را می بینید در نظرتان مبحثی سنگین و پیچیده جلوه کند اما باید بدانید که این فنون بسیار ساده می باشند. بسیاری از استارتاپ ها در ابتدای راه هیچ پولی ندارند اما باید بازاریابی کنند، حال راهکار چیست؟ چنین استارتاپ هایی به جای تمرکز روی روش های پرهزینه بازاریابی، باید بر روی فنون بازاریابی با بودجه کم تمرکز کنند. در ادامه پاوینو قصد دارد تا شما را با انواع فنون بازاریابی از جمله روش های کم هزینه ولی تاثیر گذار آشنا کند. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

موفقیت در فروش

عوامل موفقیت در فروش

عوامل موفقیت در فروش یکی از موارد حوزه بازارگانی می باشد. اگر شما هم صاحب یک کسب و کار چه از نوع اینترنتی و چه از نوع غیر اینترنتی می باشید، لازم است تا این عوامل موفقیت در فروش را بشناسید و آن ها را در اولویت کاریتان قرار دهید. بسیاری از افراد تصور می کنند که کیفیت محصول عامل اصلی در موفقیت یا شکست یک کسب و کار است اما جالب است بدانید از نظر بسیاری از مشتریان کیفیت تنها یکی از عوامل جهت انتخاب محصول می باشد و فاکتور های تاثیر گذار زیادی وجود دارند. برای بررسی اینکه چه فاکتور ها و عواملی دست به دست هم می دهند تا مشتری یک محصول را انتخاب کند، در این مقاله با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

انواع بازاریابی اینترنتی

انواع بازاریابی اینترنتی | پاوینو

قبل از آن که انواع بازاریابی اینترنتی را با هم بررسی کنیم بهتر است کمی درباره بازاریابی اینترنتی بدانید.به این نوع از بازاریابی دیجیتال مارکتینگ یا آنلاین مارکتینگ نیز گفته می شود.بازاریابی اینترنتی از ارزان ترین،در دسترس ترین و بهترین راه برای جذب مشتری و ارتباط با آنهاست که به واسطه آن یک کسب و کار یا شرکت می تواند محصولات یا خدمات خود را به واسطه اینترنت به مشتری ارائه دهد..این نوع از بازاریابی انواع مختلفی دارد که هر کسب و کاری بسته به نوع و بودجه و شرایط کاری می تواند از تعدادی از این روش های بازاریابی بهره ببرد.در این مقاله به بررسی انواع بازاریابی اینترنتی می پردازیم.

بازاریابی فروش

بازاریابی فروش چیست؟+ تفاوت میان بازاریابی و فروش | پاوینو

بازاریابی فروش علمی است که تمامی کسب و کار ها برای ادامه فعالیت خود و حفظ و جذب مشتری به آن نیازمندند.بازاریابی انواع مختلفی دارد که در مقالات پیش تر به برخی از آنها اشاره کردیم.برای بازاریابی بسته به نوع آن تعاریف بسیار متفاوتی وجود دارد و یک تعریف را نمی توان به همه انواع آن تعمیم داد.در برخی تعاریفی که برای بازاریابی ارائه می شود آن را برابر با تبلیغات معنی می کنند که این نوع تعریف اشتباه می باشد.
ادامه مطلب

انواع بازاریابی

انواع بازاریابی | پاوینو

بازار یابی یا مارکتینک استراتژی یک شرکت جهت جلب نظر مشتری به یک محصول یا خدمات است. روش های بسیار فراوان وخلاقانه ای برای جذب مشتری وجود دارد که صاحبان کسب و کار از آن بهره می برند. در کل هدف از بازاریابی این است که افراد از محصول شما با خبر شوند. بازاریابی بسیار فراتر از تبلیغات می باشد و انواع بسیار زیادی دارد که در این مقاله به برخی از انواع آن می پردازیم.
ادامه مطلب

افزایش فروش

عوامل موثر در افزایش فروش | پاوینو

عوامل موثر در افزایش فروش و موفقیت در فروش دغدغه اکثر صاحبان کسب و کار به خصوص کسب و کارهای اینترنتی می باشد. مشتریان شما تیپ های شخصیتی بسیار متفاوتی داشته و در نتیجه انتظارات و خواسته های گوناگونی دارند، پس لازم است که شما شخصیت مشتریتان را تشخیص دهید و مطابق آن مکالمه خود را با آنها پیش ببرید. همچنین با دانستن نکاتی بسیار ساده و کلیدی میتوانید عوامل موثر در افزایش فروش را شناسایی و بدین وسیله موفقیت در فروش را افزایش دهید.برای دانستن نکات بیشتر در این مقاله با پاوینو همراه باشید.
ادامه مطلب

روش افزایش فروش اینترنتی سایت

19روش افزایش فروش اینترنتی برای سایت ها | پاوینو

آیا بدنبال افزایش فروش در سایت یا فروشگاه اینترنتی خود هستید؟پاوینو 19 راهکار عملی افزایش فروش اینترنتی و سایت های فروشگاهی را از زبان "نیل پتل " ،مشاور کسب و کار و بازاریابی کمپانی های بزرگی همچون آمازون،ان بی سی و اچ پی که به افزایش کلیک و افزایش فروش سایت آنها منجر شده ،برای شما بازگو میکند.
ادامه مطلب

تکنیک بازاریابی رستوران فست فود

17 تکنیک بازاریابی و جذب مشتری برای رستوران و فست فودها | پاوینو

 رقابت در کسب و کارهایی مثل رستوران ها و فست فودها بسیار بالا و فشرده است.خصوصا اگر بتازگی راه اندازی و افتتاح شده باشند.بنابراین برای موفقیت در این بازار رقابتی،میبایست تکنیک ها و استراتژی های عملی و کاربردی بازاریابی را بکار ببرید. در این مقاله از پاوینو ، انواع تکنیک های بازاریابی و جذب مشتری را برای رستوران و فست فودها به شما آموزش میدهیم.
ادامه مطلب

انواع دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده!معرفی 10 ابزار اصلی بازاریابی دیجیتال | پاوینو

به همه روش ها و تکنیک های بازاریابی که با ابزارهای الکترونیکی یا اینترنتی انجام میشوند ،دیجیتال مارکتینگ گفته میشود. در ایران، دیجیتال مارکتینگ عموما و به اشتباه معادل بازاریابی اینترنتی تعریف میشود درصورتیکه بسیاری از ابزارها و راهکار های بازاریابی در دیجیتال مارکتینگ به صورت آفلاین و با استفاده از دیگر تکنولوژی ها انجام میشود. پاوینو در ادامه انواع اصلی دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب

مدریت بازاریابی

9 قانون مهم در مدیریت بازاریابی مدرن | پاوینو

از بازاریابی مدرن چه میدانید؟ چقدر با نکات مدیریت بازاریابی مدرن آشنایی دارید؟موفقیت در مدیریت بازاریابی مدرن،نیازمند رعایت قواعد و اصول مهمی است. مدیران بازاریابی برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی، علاوه بر آشنایی با بهترین تکنیک های این حوزه، میبایست بتوانند روش های بازاریابی سنتی و قدیمی را هم مورد بازبینی و اصلاح قراردهند. ازین رو پاوینو قصد دارد تا این با بررسی این مبحث به شما در انتخاب بهترین نوع بازاریابی کمک نماید.

افزایش فروش دیجیتال مارکتینگ

افزایش فروش با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ! | پاوینو

تیم های موفق بازاریابی و فروش از تکنیک ها و ابزارهای مختلفی برای موفقیت در بازار و کنار زدن رقبا استفاده میکنند.از جمله راهکارهای موثر برای افزایش فروش و درآمدزایی بیشتر،دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن میباشد.اما آنچه که تیمهای بازاریابی  و کسب و کار های آنها را از رقبایشان متمایز میکند،شناسایی و انتخاب بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و استفاده هوشمندانه از آنها برای بازاریابی و افزایش فروش است.در این مقاله از پاوینو نکته ها و توصیه های مهم در خصوص استفاده از دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن را با توجه به تجربه فروشندگان و بازاریابان موفق برای شما بازگو میکنیم.
ادامه مطلب

مهم در بازاریابی دیجیتال

10 سوال مهم برای انتخاب بهترین روش بازاریابی دیجیتال | پاوینو

انتخاب بهترین روش بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما نیازمند چند پرسش مهم از مشاوران بازاریابی دیجیتال است.چرا که همه روشها یا تکنیک های بازاریابی لزوما مناسب کسب و کار یا بازار مشتریان شما نیست.پاوینو 10 سوال مهم را که جهت شناسایی بهترین مشاوره و روش بازاریابی دیجیتال باید از مشاوران دیجیتال مارکتینگ بپرسید به شما ارائه میدهد!
ادامه مطلب

راهکار افزایش فروش

4 راهکار عملی افزایش فروش! | پاوینو

هرچند راهکارهای افزایش فروش برای همه کسب و کارها یکسان نیست و به تکنیک های بازاریابی هم نیاز هست اما بابه کارگیری چند تکنیک کلی اما عملی،میتوانید افزایش فروش به مشتریان و درآمدزایی بیشتری داشته باشید! یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد بیشتر در تجارتتان، فروش بیشتر محصول یا خدمات است. روش های زیادی برای افزایش فروش وجود دارد که به صنعت، بازار و اهداف تجاری شما بستگی دارد. اولین قدم برای دستیابی به افزایش فروش، ایجاد یک استراتژی و پایبندی به آن است. اگر بدنبال این راهکارهای عملی افزایش فروش به مشتریان خود هستید، با پاوینو همراه باشید!

ادامه مطلب

history of marketing

تاریخچه بازاریابی از گذشته تا به امروز! | پاوینو

اولین گفته تاریخی در مورد منشاء فعالیت های بازاریابی توسط هرودت ارائه شد. لیدیان ها اولین مردمی بودند که از یک سکه طلا و نقره به منظور خرده فروشی استفاده کردند. بازاریابی، در مفهوم خرید و فروش از قرن هفتم قبل از میلاد در آسیای صغیر نشات گرفت. به دلیل اینکه بازاریابی خیلی کارآمدتر از مبادله پایاپای بود و به سرعت به شهرهای یونانی همسایه در امتداد مدیترانه و سپس به سرعت در سراسر دنیای متمدن گسترش پیدا کرد.
ادامه مطلب

نظرات کاربران