مدیرعامل هلدینگ پافکو، دکتر علی اکبر رسولی

سخن مدیر‌عامل

آقای دکتر علی اکبر رسولی

عصر فناوری اطلاعات و شهروندی الکترونیک، دو واژه هم‌ سو هستند که در قرن 21 بیش از گذشته در جوامع مختلف به کار برده می‌شوند. رشد فناوری اطلاعات، فرصتی برای سازمان‌ها پدید آورده است تا در جهت استفاده از تکنولوژی برای حذف فرآیند‌های غیرضروری اداری، تلاشی دو چندان داشته باشند. به بیانی دیگر، امروزه استفاده از فناوری اطلاعات و آشنایی با روند شهروندی دیجیتال، یکی از الزامات زندگی در این فضا به شمار می‌رود. شرکت پژوهش‌افزار فردا (پافکو)، با قریب به دو دهه سابقه فعالیت موفق در صنعت فناوری اطلاعات، پس از معرفی اولین سامانه ثبت‌نام دانشگاهی تحت وب ایران در سال 1382، بار دیگر توانسته است با افزودن ویژگی یکپارچگی به نرم‌افزارهای آموزش مجازی و معرفی خود به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی در ایران، گامی مهم در جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفی نرم‌افزارهای سازمانی و آموزشی بردارد.

دریافت گواهینامه‌های مختلف از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران، شورای عالی انفورماتیک ایران و سایر مراجع تخصصی تنها بخشی از افتخارات ما در این صنعت است. خدا را شاکریم که تاکنون توفیق اخذ تقدیرنامه و گواهی حسن انجام کار از اکثر مشتریان عزیزمان را داشته‌ایم.

بی‌شک همچون گذشته، مشارکت و همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه‌های سازمان، بیش از گذشته ما را به ادامه این راه دلگرم خواهد کرد.

موفقیت بازاریابی و فروش، در خدمات پس از فروش نهفته است.

دکتر علی اکبر رسولی

درباره مدیرعامل

آقای دکتر علی اکبر رسولی دانش آموخته رشته مدیریت کسب و کار در مقطع دکتری، از سال 69 فعالیت خود را در زمینه آموزش آغاز نمود. ایشان با توجه به علاقه ای که از ابتدا به کارآفرینی و توسعه کسب و کار داشتند فعالیتهای اقتصادی خود را در حوزه کارآفرینی با تاسیس کارگاه پرچ سازی و در ادامه کارگاه ملامین سازی در سال 1370 آغاز نمودند و حدود 10 سال به کارآفرینی در این زمینه ادامه دادند. علاوه بر آن با توجه به علاقه زیادی که دکتر علی اکبر رسولی به حوزه آکادمیک دارند، فعالیت خود را به صورت موازی در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران ادامه دادند و ایده اولیه آنلاین سازی و تولید اولین نرم افزار ثبت نام دانشگاهی تحت وب در ایران نیز، حاصل فعالیت ایشان در این مدت است. دکتر علی اکبر رسولی بالاخره در آذر ماه 1382 با تاسیس شرکت نرم افزاری پژوهش افزار فردا (پافکو)، توانستند اولین سامانه تحت وب دانشگاهی ایران را، ارائه دهند. ایشان از همان سال به عنوان "رئیس هیئت مدیره شرکت پافکو" به فعالیت خود ادامه داده و با تاسیس هلدینگ پافکو از سال 1398 تاکنون، در سمت مدیرعامل هلدینگ در حال فعالیت هستند. دکتر علی اکبر رسولی در سال 1398 به عضویت رسمی کمیسیون توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی تهران درآمدند.

  • مدیر عامل هلدینگ پافکو 
  • عضو کمیسیون آموزش، پژوهش و توسعه کسب و کار شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران (اتاق بازرگانی ایران)
  • رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی پافکو (پژوهش افزار فردا)
  • دکترای مدیریت کسب و کار بین المللی از دانشگاه علوم و تحقیقات اوراسیا

حضور مدیر عامل محترم هلدینگ پافکو و مشاور محترم در پخش زنده برنامه طلوع

بررسی راهکارهای موفقیت مدیران عامل و تحلیل موانع توسعه کسب و کارها، توسط جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی ریاست محترم هیئت مدیره پافکو و مدیرعامل هلدینگ پافکو و همچنین جناب آقای دکتر علیرضا علیمردانی مشاور محترم ایشان به میزبانی برنامه تخصصی کسب و کار طلوع