مقالات نرم افزار آموزش مجازی

نرم افزار مودل moodle چیست | امکانات نرم افزار مودل moodle

نرم افزار مودل moodle چیست | امکانات نرم افزار مودل moodle

نرم افزار مودل چیست؟ مودل در سال ۲۰۰۲ توسط مارتین دوگیزهام طراحی و به عنوان یک پلتفرم برای آموزش آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از مودل باعث تعامل٬ بحث و همکاری میشود. در پاسخ به این سوال که مودل چیست، باید به شما بگوییم که Moodle محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم مدیریت یادگیری (LMS) در جهان است. چرا؟ زیرا Moodle LMS یک راه حل مدیریت آموزشی قابل انعطاف، منبع باز و رایگان برای دانلود است. Moodle با 68 میلیون کاربر و 55000 سایت Moodle در سراسر جهان مستقر شده و یک پلت فرم آموزش الکترونیکی کاربر پسند است که به نیازهای یادگیری و آموزش افراد در همه نوع سازمانی پاسخ می دهد. و این دلیلی برای این است که این نرم افزار منبع باز، بهترین LMS جهان است. پافکو به عنوان متخصص در ارائه نرم افزارهای آموزش مجازی به تحلیل 9نکته برای استفاده از مودل پرداخته است.

کلاستو با ادوب کانکت، آنلاین برگزار کن!

همراه با تست رایگان

 مودل (moodle)چیست؟

امروزه، از برنامه  ال ام اس مودل moodle توسط سازمانهای مختلف و به شکلهای متفاوت در بخش های فراتر از آموزش استفاده میشود. مودل به طور معمول، توسط کسب و کارها، شرکتها و بیمارستانها برای آموزش آنلاین، یادگیری و در برخی موارد برای فرایندهای توسعه یافته کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که مودل فارسی نیز موجود می باشد. 

برای استفاده از نرم افزارهای آموزش مجازی، موارد مختلفی مورد توجه تصمیم گیرندگان این موضوع قرار گرفته است. از جمله قیمت نرم افزار مودل و سایر نرم افزارهای یادگیری مجازی مثل سامانه آموزش مجازی lms  که بیش از موارد دیگر مورد توجه علاقمندان به آموزش از راه دور قرار گرفته است.

آمار بیان گر این است که مودل محبوب ترین و پر کاربردترین نرم افزار آموزش مجازی LMS می باشد. این یک نرم افزار ال ام اس انعطاف پذیر، (منبع باز) open source و رایگان است که با ۶۸ میلیون کاربر و ۵۵۰۰۰ سایت مودل در سراسر جهان، یک پلتفرم آموزشی کاربر پسند برای کاربردهای آموزش الکترونیکی است که به نیازهای یادگیری افراد در همه سازمان ها و موسسات کمک می کند.

با توجه به گسترش استفاده از نرم افزار moodle، این نرم افزار بیش از پیش مورد بحث و بررسی توسط کارشناسان این عرصه قرار گرفته است. خرید moodle نسبت به گذشته رشد چند برابری داشته است و  نرم افزار moodle فارسی نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است

شاید بارها و بارها با سوال هایی از قبیل مودل چیست، lms چیست و یا ال ام اس دانشگاهی چه نقشی در سیستم مدیریت آموزشی دارد را شنیده و برای پاسخ به آن ها مقالات زیادی مطالعه و بررسی کرده باشید. سامانه lms یکی از ابزارها و نرم افزار سیستم یادگیری الکترونیکی است که برای برگزاری دوره های آموزش مجازی استفاده می شود. سیستم lms  در واقع مخفف سیستم مدیریت یادگیری است و دو کاربرد زیر را دارد:

 • یادگیری: زیرا شما از نرم افزار lms  برای ارائه دوره های آموزش آنلاین یا برنامه های آموزشی استفاده می کنید.
 • مدیریت: زیرا به شما کمک می کند این دوره ها را طراحی و مدیریت کنید. (ایجاد کنید، آنها را تغییر دهید ، هر کدام را به دانشپذیران خاص خود اختصاص دهید و در نهایت آن ها را ارزشیابی کرده و به آن ها نمره دهید).

درست مانند Word که به شما در نوشتن اسناد کمک می کند و Gmail که  به شما در مدیریت نامه های الکترونیکی کمک می کند ، LMS یک نرم افزار است که به شما در ایجاد، مدیریت و ارائه دوره های آموزش الکترونیکی کمک می کند.

امروزه، نرم افزار آموزش الکترونیکی LMS مودل moodle توسط سازمان هایی مختلف و در بخش هایی غیر از آموزش استفاده میشود. به طور معمول٬ مودل توسط کسب و کارها٬ شرکتها و بیمارستانها برای یادگیری الکترونیکی، آموزش از راه دور و در برخی موارد برای فرایندهای توسعه یافته کسب و کارها مورد استفاده قرار میگیرد. حال میخواهیم به برخی از مواردی که مودل در آنها استفاده شده است بپردازیم:

 • آموزش ایمنی در محل کار
 • روند استخدام و مصاحبه
 • توسعهدوره آنلاین
 • راه اندازی محصول و خدمات
 • آموزش و مدیریت بر اساس شایستگی
مودل Moodle
مودل (Moodle) چیست؟
 
سایت lms

ما دانش و بستر لازم را برای افزایش کیفیت آموزش های شما داریم.برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

021-41986 داخلی 116

دریافت مشاوره رایگان

چرا ال ام اس moodle بهترین lms جهان است؟

مودل که در سال 2002 توسط مارتین دوگیاماس توسعه یافت، به عنوان بستری برای ارائه فناوری به مربیان جهت ارائه آموزش آنلاین در محیط های شخصی ایجاد شده است که تعامل، تحقیق و همکاری را تقویت می کند. در سایت های خصوصی یا عمومی  lms مودل، مربیان و کارفرمایان می توانند دوره های آنلاین ایجاد و ارائه دهند تا مخاطبان مربوطه بتوانند اهداف یادگیری خود را برآورده کرده و از آنها فراتر روند. با ۶۸ میلیون کاربر در سراسر جهان٬ مودل توسط سازمانهایی در هر حوزه ای استفاده میشود. به دلیل کاربر پسند بودن٬ قابل تنظیم بودن و انعطاف پذیر بودن٬ مودل بهترین سیستم مدیریت یادگیری LMS جهان است نه به دلیل به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفتند.

 امروزه مودل توسط سازمان های غیر از آموزش و پرورش نیز مورد استفاده قرار می گیرد و سازمان هایی با هر شکل و اندازه را شامل شود. به طور معمول، مودل توسط مشاغل، شرکت ها، بیمارستان ها و سازمان های غیرانتفاعی برای یادگیری آنلاین، آموزش و در برخی موارد، فرایندهای تجاری گسترده استفاده می شود.

مزایای استفاده از مودل

۱- مودل open source  و رایگان است

lms moodle رایگان است زیرا یک نرم افزار open source است که تحت مجوز GNU General Public License توزیع شده است. کاربران و سازمانها دارای آزادی برای اجرا٬مطالعه٬ به اشتراک گذاری و تغییر نرم افزار برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد سازمانشان هستند. در حالیکه برخی از صاحبان سایت مودل تصمیم به پشتیبانی از مودل به طور کامل دارند٬ برخی دیگر وظیفه خاص خود را به ارائه دهندگان سرویس مودل میسپارند زیرا مقرون به صرفه تر است. نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه برای ارائه دهندگان خدمات مودل میشود بلکه همچنین به این معناست که شما مودل تخصصی را برای کسری از هزینه انجام آن در خانه خواهید داشت. در اینجا لیستی از امکانات مودل را داریم:

 • مدیریت سرویس cloud hosting
 • پیاده سازی و راه اندازی مودل
 • یکپارچه سازی مودل و توسعه سفارشی
 • نصب پلاگین مودل
 • تم های مودل
 • مشاوره مودل
 • گزارش دهی سفارشی مودل

۲- مودل توسط یک جامعه جهانی پشتیبانی میشود

یکی از دلایلی که moodle بهترین lms در جهان است. این است که توسط یک جامعه جهانی توسعه دهندگان پشتیبانی میشود. مزیت بزرگی از نرم افزار منبع باز این است که کد برای بازرسی باز است به این معنی که توسعه دهندگان از سراسر جهان میتوانند به کد دسترسی پیدا کنند و آن را تغییر دهند تا امنیت بیشتری داشته باشد.همچنین به این معنی است که کد توسط کاربران واقعی مودل مورد بررسی قرار میگیرد. مزیت آن این است که مودل به طور مداوم توسط افرادی که از آنچه کاربران برای تجربه بهتر نیاز دارند٬ درک دارند و به این شکل به روز رسانی  میشود.

مزیت نهایی استفاده از یک lms که توسط یکی از بزرگترین تیم های منبع باز در جهان مدیریت میشود این است که تعداد پایان ناپذیری از منابع یادگیری وجود دارد .

۳- مودل قابل تنظیم و انعطاف پذیر است

دلیل اصلی که سازمان ها lms moodle را ترجیح میدهند در این است که خرید lms مودل راحت بوده و امکانات مودل قابل تنظیم بودن و انعطاف پذیر است. باتوجه به open source بودن مودل ٬صدها پلاگین مودل وجود دارد که به شما امکان پیکربندی مودل را می دهد به نحوی که آن دقیقا به نحوی عمل میکند که شما می خواهید. لازم به ذکر است که moodle فارسی نیز این امکان را دارد.

با بیش از ۵۰۰ پلاگین توسعه یافته توسط جامعه جهانی ٬فراگیران و مدیران این فرصت را دارند تا در محیط آموزشی جذاب و سرگرم کننده رشد کنند.

معرفی سیستم مودل
معرفی مودل
 

8 نکته در استفاده مودل برای کسب و کار

هنگامی که سیستم مدیریت یادگیری مودل در سال ۲۰۰۲ برای موسسات آموزش عالی راه اندازی شد٬ بسیاری پیش بینی نکردند که مودل در دنیای شرکت ها محبوبیت پیدا میکنند.

مودل در سازمانها برای بدست آوردن نتایج قابل ملاحظه ای در کسب و کارشان استفاده میشود. مثال های بی شماری وجود دارد٬ اما هفت نمونه از استفاده از مودل (همینطور moodle فارسی) در کسب و کار را ادامه ببینید:

1- استخدام توسط مودل

مودل توسط بسیاری از سازمانها برای استخدام کارمندان جدید استفاده می شود. اگر شما برای یک سازمان متوسط یا بزرگ کار کرده اید، روند استخدام شما احتمالا شامل حجم عظیمی از برگه ها و فرم هاست که باید پر شوند. با استفاده از مودل، فرآیند استخدام می تواند برای مدیران، کارآمد و برای استخدامی های جدید جذاب باشد. مدیران منابع انسانی به ویژه توانایی استخدام از طریق ماژول های مودل را کارآمدو موثر میدانند زیرا نتایج آزمون الکترونیکی را به طور جداگانه و فرد به فرد جدول بندی و تجزیه و تحلیل میشود.علاوه بر آن میتوان بر اساس نوع شغل درخواستی آنها را طبقه بندی و در دپارتمان های مختلف قرار داد.

2- آموزش سازگار در نرم افزار مودل moodle 

مشابه دلیلی که مدیران منابع انسانی٬ مودل را کارآمد میدانند، مدرسینی که به فراگیران آموزش میدهند هم از توانایی های آموزش آنلاین مودل سپاسگزارند زیرا آنها به راحتی میتوانند ثابت کنند که چه کسی آموزش را تکمیل کرده است و چه کسی آن را تکمیل نکرده است همچنین ماژول های مودل به افرادی که دوره های آموزشی  موفقیت آمیز خود را به پایان رسانده اند٬ پاداشی را میدهد.

3- آموزش مبتنی بر صلاحیت در مودل فارسی

با استفاده از ماژول های مودل٬ مدیران آموزشی فرایندی را برای تعیین سطح یادگیرنده و تعیین میزان صلاحیت تعریف کرده اند. به این ترتیب٬ وقتی یک یادگیرنده ٬دوره آنلاین آموزشی را در مودل به پایان برساند٬ هم یادگیرنده و هم مدیر آموزش میتوانند مهارت های بدست آمده را پس از پایان آموزش ببینند و میزان صلاحیت کسب شده به وضوح مشخص میشود.

4- آموزش ایمنی در محل کار توسط مودل

همانند آموزش برای یکپارچگی در سازمان٬آموزش ایمنی در محل کار در مودل به شما اجازه می دهد تا بدانید که چه کسی دوره آمادگی اجباری را کامل کرده است و چه کسی آن را کامل نکرده است. با قابلیت اضافه کردن ویدئو٬ بحث کردن٬ آزمون آنلاین و منابع خارجی به دوره های آنلاین مودل خود٬ آموزش ایمنی را یادگیرنده میتواند در زمان و مکان مناسب تکمیل کند.

5- توسعه دوره آنلاین، ازمون انلاین و تدریس آنلاین در مودل

مودل ابزارهای زیادی برای ایجاد دوره های آنلاین و تدریس مجازی، تعاملی و جذاب دارد. با استفاده از چندین ماژول برای آموزش های آنلاین و غیر آنلاین٬ فراگیران ابزارهای فراوانی برای یادگیری به صورت آنلاین و غیر آن دارند. با استفاده از ابزارهای ایجاد دوره در مودل٬ می توانید برنامه های eLearning  را با سرعت دلخواه خودتان یا با سرعت تعیین شده بیاموزید ویا استراتژی یادگیری ترکیبی داشته باشید.

6- محصولات و خدمات در مودل ارائه میشوند

در دنیای تجارت امروز٬ محصولات و خدمات به سرعت در حال به اصلاح و تغییر است٬ بنابراین مهم است که درک کنیم آموزش مربوط به محصول و خدمات٬ فرایند یکباره نیست. بلکه٬ دوره آموزش محصول٬ یک طرح آموزشی مداوم است که با تغییر مشتریان٬ ایجاد ویژگی های جدید یا دانش جدید تغییر می کند. مودل فارسی٬ آموزش کارمندان در تمام دپارتمان ها را آسان می سازد.

7- انجمن های تخصصی (COE) و انجمن های عملکردی (COP) در مودل

انجمن های COE و COP گروه هایی هستند که افراد در آن ها با هدف یاد دادن و یاد گرفتن فعالیت و همکاری می کنند. نرم افزار مودل برای برقراری ارتباط بین کارکنان و متخصصان در موضوعات تخصصی مورد استفاده قرار می گیرند. کاربران مشکلاتی که در زمنیه خاصی برایشان پیش می آید را مطرح می کنند و متخصصان آن زمینه پاسخ آن ها را می دهند. یا می توانند در میان صحبت هایی که قبلا در انجمن ها انجام شده جست و جو کنند و پاسخ مشکل خودشان را بیابند.

8-استفاده از Moodle برای بررسی شایستگی و مدیریت نیروها

سازمان‌های زیادی در حال اجرای آموزش مبتنی بر شایستگی هستند زیرا به اولویت‌بندی هزینه‌های آموزشی کمک می‌کند و در نهایت به نتایج موثری می انجامد. تحقیقات به ما می گوید که برخی از افراد تا 20 برابر بیشتر از دیگران بهره وری دارند. اگر می‌توانستید حتما می گویید چقدر خوب بود اگر می توانستید این کارمندان فوق‌العاده را انتخاب کنید، اینطور نیست؟ با آموزش مبتنی بر شایستگی می توانید.

وقتی شایستگی فردی را با مدل‌های شایستگی هر سمت شغلی مطابقت دهید، استعدادها را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهید که در آن شکوفا شوند. همراه با اینکار، با تمرکز همزمان بر توسعه شایستگی‌های کارمند، به کم کردن شکاف با مدل شایستگی نزدیک‌تر می‌شوید تا کارمند به پتانسیل نهایی خود برسد. هنگامی که این اتفاق می افتد، فرد به سطحی از خودشکوفایی رسیده است که در آن سود برای شرکت چند برابر می شود. ماژول نتایج Moodle یک سیستم عالی برای تعریف، ردیابی و ارزیابی درست شایستگی‌های کارکنان در LMS شما ارائه می‌کند.

9_Moodle قابل تنظیم، بسیار انعطاف پذیر با ماژول های فراوان است

دلیل اصلی اینکه سازمان‌ها Moodle را دوست دارند تا حد زیادی به این خاطر است که قابل تنظیم، بسیار انعطاف‌پذیر و دارای ماژول های فراوان است. علاوه بر اینکه می‌توانید کد منبع باز Moodle را تغییر دهید، صدها افزونه Moodle وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد Moodle را پیکربندی کنید تا به همان صورتی که دوست دارید عمل کند.

با بیش از 500 افزونه Moodle که توسط جامعه جهانی توسعه یافته است، یادگیرندگان، مدیران و مدرسان شما این فرصت را دارند که در محیطی شکوفا شوند که یادگیری را مشارکتی، جذاب و سرگرم کننده می کند.

پافکو مفتخر است که در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مودل و خرید ادوب کانکت به شما مشاوره رایگان ارائه دهید.

مشاوره رایگان بگیرید
نظرات کاربران
محمودی

راهنمایی خوبی درباره نرم افزار مودل کردید ممنون

0 0

امیربیگی

سامانه مودل برای شرکت پافکو هست؟

0 0

رحمان

اطلاعاتم درباره اینکه مودل چیست خیلی محدود بود مقالات شما بسادگی و قابل فهم توضیحات کاملی برایم داشت ممنونم

1 0

ناظر

من نتونستم فیلم های آموزش moodle فارسی رو توی سایت شما پیدا کنم میشه راهنمایی کنید

1 0

مدیر سیستم

درود بر شما
لطفا از این لینک تمامی فیلم های آموزشی مودل را مشاهده بفرمایید
https://pafcoerp.com/-فیلم-های-آموزشی-نرم-افزار-سیستم-آموزش-مجازی

0 0

سالاری

سامانه مودل برای مدیریت و استخدام راحت تر کارمندان بسیار مفیده

0 0

احسانیان

فیلمی در خصوص آموزش مودل دارید؟ که بهتر بشه نحوه کار کردن با مودل فارسی رو یاد گرفت؟

0 0

هلیا

نرم افزار مودل امکان ادغام با سایر نرم افزارها رو داره؟

0 0

شبنم

Lms مودل پافکو بسیار کاربردیه

1 0

انتظامی

سلام، امان اجاره مودل فارسی وجود دارد؟

1 0

آریانپور

نرم افزار مودل یکی از بهتریناس برای آموزش های آنلاین

1 0

اکرمی

مودل سال ۲۰۰۲ طراحی شده است و ما تازه داریم به لطف کرونا میشناسیمش😅
توضیحاتتون در مورد آموزش مودل خیلی جامع و کاربردی بود و ویدئوهای آموزشیتون در این زمینه خیلی عالیه، مرسی از سایت خوبتون🙏

1 0

معموری

سلام
چطور میتونم از مشاوره شما در زمینه نرم افزار مودل استفاده کنم ما برای ۲۰۰ نفر از پرسنل قصد راه اندازی مودل و کلاس مجازی را داریم فرم مشاوره رایگان را هم پر کردم

2 0

رعنا فعال

با سلام
اگر فرم مشاوره رایگان رو پر کردید، کارشناس‌های پافکو حتما باهاتون تماس می‌گیرند

0 0

زهرا

سلام
سایت پافکو واقعا منبع خوبی برای نرم افزار مودل moodle شده است فقط آموزشهای کاربردی به زبان فارسی در آن را افزایش بدید عالی می شود

1 0

خاتمی فر

سلام
مودل را چطور میتونم خریداری کنم من زنگ زدم تمامی خطوط شما مشغول هستند فرم از روی سایت پر کردم لطفا تماس بگیرید ما نرم افزار مودل + کلاس مجازی لازم داریم

0 0

محمد

سلام
میخوام یک سایت طراحی کنم که فیلم های آموزشی به ترتیب گرفتن امتیاز برای مخاطب باز بشه.
امکانش هست؟

0 0

سمانه کمالی

با سلام
در رابطه با مدال ها و شایستگی ها در راهبری مودل، می خواستم اطلاعاتی کسب کنم...
اینکه دقیقا چی هستند و چه کاربردی دارند... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1 0

خسروی

سلام . این ماژول ناظر به اهدافی است که شما از پیش تعیین کردید. بنابراین اگر از قبل اماده شده باشه معلم و دانش آموز فعالیت هایی که در مودل هست را می تونند به آن ربط بدهند.

0 0

علی کیانی

سلام

آیا شما نسخه ۳.۸ مودل را با ۱۰.۶ آدوب کانکت integrate کرده اید؟ به طوری که کاربران فقط با لاگین در مودل بتوانند وارد آدوب کانکت بشوند و همچنین لینک فایل های ضبط شده آدوب کانکت درون course مودل قرار بگیرد؟

با تشکر

3 1

محمد

با سلام. میزان سرور و منابع لازم برای راه اندازی مودل چقدره. مثلا برای راه اندازی 50 کلاس همزمان با 1000 دانشجو به چه سروری با چه منابعی نیاز است ؟

6 0

رعنا فعال

سلام و درود بر شما
برای دریافت اطلاعات لطفا با شماره 02141986 داخلی 114، 116، 117 تماس حاصل نمایید. یا فرم مشاوره رایگان بگیرید را پر کنید تا کارشناس های ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

1 0

کامیار

درود
مودل پافکو با ادوبی کانکت بصورت یکپارچه است؟

3 0

رعنا فعال

سلام بر شما
بله سیستم ادوبی کانکت با نرم افزار مودل و سیستم مدیریت یادگیری LMS یک پارچه هستند.

1 0

علی

سلام
نرم افزار مودل moodle بهترین نرم افزار جهت آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکیLMS است من خودم از نر افزار بلک برد هم استفاده کردم ولی بازم ال ام اس مودل رو بیشتر پسندیدم

2 0

رعنا فعال

سلام
بله ما نیز در شرکت پافکو با شما موافق هستیم. نرم افزار مودل، به خصوص مودل فارسی برای کاربران ایرانی بسیار مناسب می باشد.

1 0

جنتی

سلام
آیا مودل فارسی (moodel LMS) هم میتونه باشه ?
چون ما دانشجویان و اساتیدی داریم که از کشورهای مختلف با زبانهای مختلف از جمله فارسی ، انگیلسی و.. با مودل (LMS moode) میخواهند کار کنند آیا سیستم ال ام اس مودل این همه تنوع زبان در یادگیری الکترونیکی را پشتیبانی می کند؟

2 3

شرکت پافکو

سلام
بله همان طور که در متن مقاله هم اشاره شده است، مودل فارسی موجود است. فرمایش ما کاملا صحیح است. یکی از مزیت های نرم افزار ال ام اس مودل، پشتیبانی از زبان های مختلف می باشد.

2 0

نایبی

سلام
با عرض خسته نباشید و خدا قوت
مطالب سایت بسیار عالی است
لطفا آموزش کار با مودل را هم در مطالب سایت بگنجانید. ممنون

4 2

قاسمی

نسخه موبایل مودل را ارائه می دهید؟

3 0

رعنا فعال

بله نسخه موبایل مودل نیز موجود می باشد.

1 0

خیری

لطفا برای کار با مودل آموزش های بیشتری منتشر کنید. ممنون

4 1

سیاوش

چرا نرم افزار مودل اینقدر محبوبتر از سایر نرم افزارهای یادگیری مجازی است؟

4 0

ljkj

نرم افزار مودل یه نرم افزار آموزش مجازی متن بازه، تعداد زیادی پلاگین توسط هزاران توسعه دهنده در سرتاسر دنیا برای آن نوشته شده و همچنان هم پلاگین های جدید بنابر نیازهای روز برای ان ساخته میشه. با نرم افزار برگزاری وب کنفرانس و وبینار ادوبی کانکت به راحتی کوپل میشه و این امکان برگزاری جلسات آنلاین در داخل نرم افزار ال ام اس مودل را به شما می دهد. این ال ام اس رایگانه و فقط برای پشتیبانی و خدمات دیگر آن هزینه می کنید و مزیت های فراوان دیگر

2 0

نادر

سلام
نرم افزار مودل MOODLE یک بستر نرم‌افزاری آموزشی الکترونیکی آزاد است. که با عناوین سیستم مدیریت درس، سیستم مدیریت یادگیری، یا محیط یادگیری مجازی نیز شناخته می‌شود نرم افزار ال ام اس مودل در نوع خود منحصر به فرد است
نویسنده اصلی: مارتین دوجیاماس است من سالها با مودل کار کرده ام و واقعا کاربردی و آسان است

2 0

ناجی

شما در خصوص آموزش مودل چه خدماتی ارائه می کنید و محصول شما مودل فارسی شده است یا نه؟

3 0

نرگس

سلام
من تا کنون با ال ام اس های متعددی کار کرده ام ولی lms moodel مودل از همشون کاربردی تر بود و پیشنهاد می کنم از این نرم افزار اپن سورس برای یادگیری الکترونیکی استفاده کنید

4 0

نادر

سلام
نرم افزار مودل Moodel یک شاهکار بزرگ است از فیلم های آموزشی سایت شما در زمینه مودل بهره بردم ممنون

4 1

ژیلا

سلام
من خیلی دنبال فیلم های آموزشی نرم افزار مودل گشتم خوشبختانه در سایت شما یافتم واقعا از سایت خوبتان بابت اطلاعات کافی در حوزه نرم افزار یادگیری الکترونیکی lms مودل سپاسگزارم

9 1

نصیری

فیلم های آموزش moodle فارسی شما عالین
تشکر میکنم

2 0

محمد ناصری

سلام روز همگی بخیر باشه ویدیو های آموزش مودل کجاس لینکشو میشه بفرستین ؟ من فیلم های مودل فارسی رو میخوام.

میخوام بدونم نرم افزار مودل چیست و چه کاربردی داره ؟
با تشکر

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید