اتوماسیون اداری

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

اتوماسیون اداری تحت وب پافکو به صورت یکپارچه می‌باشد و با انواع مرورگرهای اینترنتی فعالیت های سازمان را مکانیزه می‌کند. این نرم‌افزار با داشتن طراحی ساده و روان وهمچنین برخورداری از امنیت بالا توانسته است نیاز به ارتباطات بین واحدی را به خوبی پاسخ دهد.

شرکت پافکو برای انعطاف پذیری و چابکی ایجاد ارتباطات سازمانی در هر زمان و هر مکان، اتوماسیون اداری را به صورت اپلیکیشن ارائه نموده است. اتوماسیون اداری موبایل پافکو، روی Android نسخه 4.2 به بالا قابل استفاده می‌باشد. به این صورت همواره کارتابل شما در دسترس است.

جهت خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان گرامی، نسخه IOS اتوماسیون اداری نیز همزمان با نسخه اندروید ارائه شده است. اتوماسیون اداری موبایل روی IOS نسخه 4 به بالا قابل استفاده بوده و کارتابل نامه‌ها با ارسال نوتیفیکیشن در دسترس شماست.

اتوماسیون اداری قابل نصب بر روی اندروید و IOS

اتوماسیون اداری عبارت است از متصل کردن اطلاعات در ابعاد جهانی، به کمک شبکه اینترنت یا محلی و با استفاده از یک برنامه نرم افزاری مشترک. به این ترتیب انتقال اطلاعات، آمارها، نامه‌ها، مکاتبات و نیز دستورالعمل‌ها به صورت کاملا یکپارچه و آسان انجام می‌پذیرد.

با اتوماسیون اداری، افراد در هر کجا که باشند همانند زمانی که داخل سازمان هستند توانایی ارتباط با سایر افراد یا واحدهای سازمانی را دارند. به همین علت است که استفاده از این سیستم به تسریع کارها و کاهش هزینه های ناشی ازدوباره‌کاری، کمک ویژه‌ای کرده است.

شاید هیچ کس تصور نمی‌کرد در مدت زمان کوتاهی این نرم‌افزار بتواند آنچنان رشدی پیدا کند که در اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد استقبال قرار گیرد. قدرت نفوذ نرم‌افزار دبیرخانه و اتوماسیون اداری، در جلوگیری از اتلاف منابع سازمان است. اتوماسیون اداری می تواند به سرعت هزینه‌های مازاد در سازمان را کاهش داده و از بی نظمی‌ها جلوگیری کند.

با ما تماس بگیرید

مزایای اتوماسیون اداری

تعریف دوره در چند دقیقه

خودکارسازی فرآیندها

اتوماسیون اداری، به خودکارسازی و مکانیزه کردن فرآیندهای اداری کمک شایانی کرده است. بدون در نظر گرفتن اندازه سازمان، اتوماسیون اداری پافکو می تواند به خوبی فرآیندها و ارتباطات بین‌فردی و بین‌واحدی را پوشش دهد.

انعطاف پذیری

حذف کاغذ

اتوماسیون اداری علاوه بر تسهیل ارتباطات بین‌فردی و بین‌واحدی، به شما کمک خواهد کرد در جهت مسئولیت اجتماعی حذف کاغذ از فرآیندهای اداری، گامی بزرگ بردارید. این مورد علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها به شما در اجرای این مسئولیت کمک خواهد کرد.

دریافت گزارشات بروز

سهولت ارتباطات

سیستم اتوماسیون اداری، به شما کمک می‌کند تا پیام خود را بدون نیاز به حضور فیزیکی، در هر زمان و مکان منتقل نمایید. شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن بعد مسافت و زمان، پیام خود را به هر کدام از اشخاص یا واحدهای ذیربط سازمان منتقل نموده و گردش کار آن پیام را مشاهده نمایید.

پشتیبانی ویژه

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی پافکو، همیشه در دسترس شما هستند. افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید تا پیاده سازی و استفاده از نرم‌افزار، در کنار شما باشیم.

آموزش گام به گام

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه آموزش کار با نرم‌افزار را نخواهید داشت. تیم آموزش ما از ابتدای استقرار نرم‌افزار تا زمان تسلط تیم شما، در خدمت مشتریان عزیزمان خواهند بود.

سهولت استفاده

سهولت استفاده

کار با اتوماسیون اداری پافکو، واقعا ساده است و نیاز به تخصص خاصی برای تیم شما ندارد. تلاش ما این بوده است که در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز، سادگی استفاده را فراهم کنیم.

دریافت اطلاعات بیشتر

چرا اتوماسیون اداری پافکو؟

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش‌ترین سرمایه‌های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش‌بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام‌به‌گام و حضوری در مورد نحوه کار با نرم‌افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم‌افزارهای ارائه شده، همراهی کرده‌ایم.

مزیت قیمت و صرفه‌جویی در هزینه ها، همیشه از دغدغه‌های اصلی مدیران بوده است. اتوماسیون اداری پافکو، با وجود ارائه خدمات مناسب و پشتیبانی ویژه دارای قیمتی مناسب و اقتصادی برای شرکت‌هایی است که جهت استفاده از این سیستم با محدودیت منابع مواجه هستند.

دارای اپلیکیشن قابل نصب بر روی اندروید و IOS

با توجه به رشد روزافزون استقبال از گوشی‌های موبایل هوشمند و همچنین اقبال عمومی به استفاده از اینترنت بر روی این دستگاه‌ها، شرکت پافکو در راستای رضایت مشتریان، پس از تولید موفق نسخه اتوماسیون اداری تحت وب، اقدام به تولید اتوماسیون اداری برای دستگاههای اندروید و IOS نموده است.

اندروید   IOS

اتوماسیون اداری و برنامه ریزی منابع سازمانی

با اتوماسیون اداری، آمار گردش مکاتبات و نیازهای موجود در فرآیندهای سازمان به راحتی شناسایی خواهد شد و منابع سازمانی هدر نخواهد رفت. برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP)، علم و فنی برای مدیریت منابع و راه‌حلی نرم ‌افزاری برای تعریف و ایجاد فعالیت‌های واحدهای مختلف سازمان به صورت یکپارچه است.

اتوماسیون اداری از طریق حذف کاغذ و جلوگیری از اتلاف منابع سازمان، تاثیر بسزایی در اثربخشی سازمان‌ها دارد. آمار جهانی استفاده از این نرم افزار بشدت رو به افزایش است. نرم افزار دبیرخانه یا اتوماسیون اداری با ثبت تک تک رویدادهای سازمان، ثبت جلسات، ثبت یادآوری‌ها، گردش مکاتبات و مراحل نامه به سازمان نظم بخشیده و هماهنگی بالایی در سطح سازمان ایجاد می کند. این هماهنگی باعث رضایتمندی کارکنان و در نهایت مشتریان می گردد.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

آقای مجتبی اسماعیل زاده

کارشناس بازرگانی شرکت سیمان کویر کاشان

محصول اتوماسیون اداری پافکو با قیمت بسیار مناسب نسبت به اتوماسیون‌های موجود در بازار، تاکنون توانسته است تمام نیازهای ما را تامین نماید. پشتیبانی و پاسخگویی فوق العاده پرسنل پافکو از دلائل اصلی رضایتمندی ما از خدمات و محصولات این شرکت است.
ضمن رضایت از این محصول، از تمام پرسنل و مدیریت شرکت پژوهش افزار فردا پافکو، بسیار سپاسگذاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید

فیلم های آموزشی سیستم اتوماسیون اداری

فیلم های بیشتر سیستم اتوماسیون اداری را ببینید

مقالات نرم افزار اتوماسیون اداری