جشنواره تابستان پافکو

نرم افزار وب کنفرانس

نرم‌افزار وب‌کنفرانس، پلتفرمی زیبا و کاربرپسند برای برگزاری کلاس‌ها یا جلسات آنلاین است. بیشترین دلیل استقبال از این نرم‌افزار، راحتی کاربری و استفاده از آن است. این سیستم بدون نیاز به فرآیند زمان‌بر و پیچیده نصب نرم‌افزاهای مختلف، به کاربر امکان می‌دهد که تنها با داشتن یک آدرس اینترنتی و اجازه ورود به جلسه، وارد کلاس شده و در هر کلاسی با هر مسافتی از راه دور و در لحظه حضور داشته باشد. این موضوع با دادن سطح دسترسی‌های مختلف به انواع کاربران که همان اجازه ورود محسوب می‌شود، از سمت مدیر یا ناظر جلسه قابل مدیریت است.

با ما تماس بگیرید

مزایای نرم افزار وب کنفرانس

سهولت استفاده

سهولت استفاده

سادگی کار برای گروه های درگیر در جلسه آنلاین یکی از مزیت‌های مهم سیستم وب کنفرانس است. با وارد کردن آدرس اینترنتی مورد نظر و داشتن اجازه ورود به برنامه، شما قادر به شرکت در جلسه یا کلاس می باشید. در جلسه افراد گوناگونی با محدودیت‌های مشخص تعیین شده‌اند.

تعریف دوره در چند دقیقه

به‌اشتراک‌گذاری محتوا

قابلیت به‌اشتراک‌گذاری محتوای جلسه در جلسات آنلاین یا وب کنفرانس نیز، یکی دیگر از قابلیت‌های ویژه این نرم‌افزار است. در این بخش مدیر جلسه می تواند ویندوز، دسکتاپ و یا برنامه خاصی را با کاربران به اشتراک بگذارد و از امکانات تخته وایت‌برد استفاده نماید.

انعطاف پذیری

فراتر از مرز جغرافیایی

با استفاده از این نرم‌افزار، جلسات و یا کلاس‌های آموزشی خود را بدون محدودیت جغرافیایی برگزار خواهید کرد. با این ویژگی علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌و‌آمد، سهم بازار خود را نیز افزایش خواهید داد.

دریافت گزارشات بروز

انعطاف‌ پذیری

قابلیت اعطای سطح دسترسی‌های مختلف برای انواع کاربران توسط مدیر جلسه یا کلاس، انعطاف‌پذیری این سیستم را به گونه‌ای افزایش داده است که مدیریت جلسات آنلاین بسیار راحت خواهد بود. این موضوع علاوه بر تسهیل برگزاری جلسه یا کلاس آنلاین، امنیت را نیز برقرار خواهد کرد.

پشتیبانی ویژه

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی پافکو، همیشه در دسترس شما هستند. افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید تا پیاده سازی و استفاده، در کنار شما باشیم.

آموزش گام به گام

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه آموزش کار با نرم‌افزار را نخواهید داشت. تیم آموزش ما از ابتدای استقرار نرم‌افزار تا زمان تسلط تیم شما، در خدمت مشتریان عزیزمان خواهند بود.

درخواست مشاهده نرم‌افزار
امنیت بالا در جلسات آنلاین

امنیت بالا در جلسات آنلاین

امنیت بالا در برگزاری جلسات مجازی، از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران جهت حفظ اطلاعات رد و بدل شده در جلسه است. سیستم وب‌کنفرانس پافکو با فراهم نمودن امنیت در این جلسات به‌خوبی به این چالش پاسخ داده است. با استفاده از سیستم وب‌کنفرانس، علاوه بر جلسات مدیریتی، قادر به برگزاری کلاس مجازی آنلاین خواهید بود. این کلاس‌ها امروزه با استقبال خوبی از سمت دانشپذیران و مدرسان روبرو شده است.

عدم نیاز به نصب نرم افزار

عدم نیاز به نصب نرم افزار

یکی از مزیت‌های مهم سیستم وب‌کنفرانس، عدم نیاز به وجود و نصب نرم‌افزارهای پیچیده است. شما می‌توانید با داشتن اجازه ورود به جلسه، به راحتی وارد جلسه مجازی شده و در جلسات از راه دور حضور داشته باشید. این موضوع با ایجاد فیلترهای مختلف می‌تواند به شما در تسهیل برگزاری کلاس‌های مجازی کمک کند.

عدم محدودیت جغرافیایی

عدم محدودیت جغرافیایی

با برگزاری وب‌کنفرانس، می‌توانید به راحتی جلساتی فراتر از مرزهای جغرافیایی داشته باشید. این موضوع شما را از مسافرت‌های پی‌در‌پی برای داشتن جلسات مدیریتی یا کلاس‌های مختلف بی‌نیاز خواهد کرد. فقط کافی است یک دستگاه هوشمند مانند کامپیوتر، تبلت و یا تلفن همراه داشته باشید تا در لحظه و در دفتر خود، جلسات بین‌شهری و یا بین‌المللی خود را برگزار نمایید.

حضور در جلسه با موبایل

حضور در جلسه با موبایل

با داشتن یک تلفن همراه هوشمند، به راحتی جلسات خود را مدیریت کرده و در منزل و یا محل کار خود، تنها با دسترسی به اینترنت جلسات حضوری را به صورت مجازی و آنلاین برگزار نمایید. برای این کار نیاز به طی کردن فرآیند پیچیده جلسات حضوری نخواهید داشت و هر نوع جلسه یا کلاسی را، از راه دور برگزار و مدیریت می‌کنید.

چرا وب کنفرانس پافکو؟

بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، از افتخارات ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان باارزش ترین سرمایه‌های پافکو محقق شده است.

یکپارچگی نرم‌افزار وب‌کنفرانس پافکو با سایر نرم‌افزارهای آموزش مجازی ما، به شما و کاربران کمک خواهد کرد به راحتی از مزایای جلسات آنلاین و آموزش از راه دور استفاده کنید.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که تاکنون تمام مشتریان را، با ارائه آموزش گام‌به‌گام حضوری در مورد نحوه کار با نرم‌افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم‌افزار ارائه شده، همراهی کرده‌ایم.

پافکو با فراهم نمودن ویژگی‌های پیشرفته برای راحتی مدرس و فراگیرنده، پکیج نرم‌افزار آموزش مجازی را برای اولین بار در ایران به صورت یکپارچه ارائه داد. ما با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت فن‌آوری اطلاعات، به عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان در ارائه نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی، مفتخریم که گواهی حسن انجام کار از اکثریت مشتریان را دریافت کنیم.

وجود قابلیت‌های تخته وایت‌برد در جلسات آنلاین، اشتراک‌گذاری محتوا و حتی دسکتاپ، پذیرش کاربران مهمان در سیستم، نظرسنجی در جلسات وب‌کنفرانس، وجود سطح دسترسی برای انواع کاربران و اتصال صدا در نرم‌افزار وب‌کنفرانس پافکو، به شما در برگزاری جلسات حرفه‌ای آنلاین کمک خواهد کرد.

در وب‌کنفرانس، ناظران نرم‌افزار نیز قادر به شرکت در جلسه یا کلاس و بررسی مشکلات مربوطه می‌باشند. اجازه صحبت و نوشتن در جلسه یا کلاس، به‌وسیله استاد تنظیم شده و دانشجویان با توجه به این امر، قادر به شرکت در تعامل کلاسی خواهند بود. نظم کلاس کاملا حفظ شده و مدیر یا استاد، در هر زمان قادر به مدیریت بخش‌های مختلف با توجه به نوع نیاز کلاس می باشد. مثلاً در لحظه قادر خواهد بود تخته وایت‌بورد را نمایش داده و در لحظه دیگر بر حسب نیاز، می‌تواند تصویری جهت تدریس نمایش دهد. همه این موارد، با استفاده از ابزارهای برنامه قابل مدیریت می‌باشند. با ابزارهای مختلف برنامه وب‌کنفرانس، قادر به بزرگ و کوچک کردن بخش‌های مختلف برنامه خواهید بود.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید

مقالات نرم افزار وب کنفرانس