نرم افزار آموزش مجازی LMS

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش مجازی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

امروزه نرم افزارهای متعددی برای آموزش از راه دور و آموزش مجازی به کار گرفته می‌شوند. صرف نظر از آنلاین بودن این دوره ها یا آفلاین بودن آن‌ها، شرکت پافکو با ارائه راهکارهای حرفه ای برای آموزش مجازی، توانسته است به عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه‌دهنده نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی در ایران، این رویکرد را توسعه دهد.

این نرم افزار برای برگزاری وبینار، جلسات مشاوره‌ای آنلاین یا کلاس‌های آموزشی آنلاین کاربرد دارد و به مدیران و اساتید کمک می‌کند بدون در نظر گرفتن بعد مسافت بتوانند به صورت آنلاین و در لحظه، جلسات مدیریتی یا آموزشی خود را برگزار نمایند. صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت وآمد از مزیت‌های ویژه این نرم افزار است که باعث حذف محدودیت جغرافیایی برای برگزاری جلسات می‌گردد.

نرم افزار LMS پافکو، یکی از حرفه‌ای‌ترین پلتفرم‌ها برای پیاده‌سازی آموزش مجازی در سازمان ها، آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها می‌باشد. این نرم افزار به صورت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند دوره های بلندمدت و کوتاه‌مدت را به‌صورت آفلاین و از راه دور نیز، دراختیار دانشپذیران خود قرار داده و علاوه بر آن تمام سوابق، کتاب ها و سایر موارد کمک آموزشی را در آن بارگزاری نمایید.

نرم افزار آموزش مجازی پافکو، با قابلیت برگزاری آزمون مجازی مزیت حذف بعد مکان و محدودیت جغرافیایی را برای دانشجویان داشته و به آن‌ها کمک می‌کند بدون داشتن دغدغه رفت‌وآمد، آزمون های ارزیابی خود را نیز از راه دور انجام داده و مدرک معتبر خود را دریافت نمایند. این قابلیت صرفه‌جوی زیادی در زمان و هزینه دانشپذیر در پی داشته و سهم بازار آموزشگاه را نیز افزایش می‌دهد.

افزایش درآمد با آموزش مجازی

رویکرد آموزش از راه دور و نرم افزارهای آن، امروزه بسیار مورد استقبال موسسات آموزش عالی، آموزشگاه ها، مدارس و پردیس‌های دانشگاهی قرار گرفته است. عمده‌ترین دلیل استقبال از این رویکرد، افزایش سهم بازار به واسطه حذف محدودیت جغرافیایی و امکان ثبت نام در دوره های آموزشی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور می باشد که افزایش درآمد را برای مدیران موسسات آموزشی در پی خواهد داشت. این نرم افزارها از تنوع بالایی برخوردار بوده و هر یک عملکرد مخصوص به خود را دارند.

با ما تماس بگیرید

مزایای نرم افزارهای آموزش مجازی

سهولت استفاده

افزایش سود

این نرم افزارها با افزایش سهم بازار و تعداد دانشپذیران ثبت نامی از سراسر کشور و حتی خارج از آن، سود آموزشگاه یا موسسه آموزشی را به صورت قابل توجهی بیشتر می‌کند.

تعریف دوره در چند دقیقه

کاهش هزینه

نرم افزارهای آموزش مجازی با کاهش هزینه رفت‌و‌آمد برای اساتید، مدیران و دانشپذیران و همچنین صرفه‌جویی در زمان آن‌ها، مزایای قابل توجهی را برای تمام گروه های درگیر در آموزش دارد.

پشتیبانی ویژه

عدم محدودیت زمانی

این نرم افزارها امکان برگزاری جلسات مدیریتی، جلسات آموزشی آنلاین و دوره های آموزشی آفلاین را در هر زمان از شبانه‌روز و با انعطاف پذیری بالایی فراهم می کند.

آموزش گام به گام

عدم محدودیت جغرافیایی

به دلیل عدم نیاز به حضور فیزیکی در جلسه آنلاین یا دوره آموزشی، بعد مسافت و سختی‌های آن برای حضور در جلسات و شرکت در دوره ها از بین رفته و فرآیند برگزاری دوره ها آسان می‌شود.

انعطاف پذیری

پلتفرم حرفه‌ای

نرم افزارهای آموزش مجازی پافکو، با ارائه حرفه‌ای‌ترین بسترها برای جلسات و دوره های مجازی، به شما در پیاده سازی راحت این دوره ها کمک شایانی خواهند کرد.

دریافت گزارشات بروز

آموزش از راه دور

رویکرد آموزش از راه دور، امروزه یکی از پرکاربردترین رویکردها، برای صنعت آموزش می‌باشد. دلیل استقبال بی‌نظیر از این روش نیز راحتی، افزایش سود و کاهش قابل توجه هزینه‌ها است.

درخواست مشاهده نرم افزار

چرا LMS پافکو؟

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام به گام و حضوری در مورد نحوه کار با نرم افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم افزار LMS، همراهی کرده ایم.

پافکو با فراهم نمودن ویژگی های پیشرفته برای راحتی مدرس و فراگیرنده، پکیج نرم افزار آموزش مجازی را برای اولین بار در ایران به صورت یکپارچه ارائه داد. ما با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت فن آوری اطلاعات، به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی، مفتخریم که گواهی حسن انجام کار را از اکثریت مشتریان عزیزمان، دریافت کنیم.

نرم افزارهای LMS و وب کنفرانس پافکو، از پرکاربردترین و حرفه‌ای‌ترین نرم افزارهای مورد استفاده در رویکرد آموزش مجازی می‌باشند که پلتفرم‌های حرفه‌ای و در عین حال ساده و کاربردی در اختیاران فعالان صنعت آموزش قرار می دهد. به این ترتیب آن‌ها به راحتی و با هزینه به‌صرفه، قادر به پیاده سازی آموزش مجازی در سازمان، آموزشگاه یا مدارس خود می‌باشند.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید

مقالات نرم افزار آموزش مجازی LMS


فیلم های آموزشی سیستم آموزش مجازی

فیلم های بیشتر سیستم آموزش مجازی را ببینید