نرم افزار آموزش مجازی LMS

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش مجازی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

LMS در یک نگاه

امروزه نرم افزارهای متعددی برای آموزش از راه دور و آموزش مجازی به کار گرفته می‌شوند. صرف نظر از آنلاین بودن این دوره ها یا آفلاین بودن آن‌ها، شرکت پافکو با ارائه راهکارهای حرفه ای برای آموزش مجازی، توانسته است به عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه‌دهنده نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی در ایران، این رویکرد را توسعه دهد.

این نرم افزار برای برگزاری وبینار، جلسات مشاوره‌ای آنلاین یا کلاس‌های آموزشی آنلاین کاربرد دارد و به مدیران و اساتید کمک می‌کند بدون در نظر گرفتن بعد مسافت بتوانند به صورت آنلاین و در لحظه، جلسات مدیریتی یا آموزشی خود را برگزار نمایند. صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت وآمد از مزیت‌های ویژه این نرم افزار است که باعث حذف محدودیت جغرافیایی برای برگزاری جلسات می‌گردد.

نرم افزار LMS پافکو، یکی از حرفه‌ای‌ترین پلتفرم‌ها برای پیاده‌سازی آموزش مجازی در سازمان ها، آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها می‌باشد. این نرم افزار به صورت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند دوره های بلندمدت و کوتاه‌مدت را به‌صورت آفلاین و از راه دور نیز، دراختیار دانشپذیران خود قرار داده و علاوه بر آن تمام سوابق، کتاب ها و سایر موارد کمک آموزشی را در آن بارگزاری نمایید.

نرم افزار آموزش مجازی پافکو، با قابلیت برگزاری آزمون مجازی مزیت حذف بعد مکان و محدودیت جغرافیایی را برای دانشجویان داشته و به آن‌ها کمک می‌کند بدون داشتن دغدغه رفت‌وآمد، آزمون های ارزیابی خود را نیز از راه دور انجام داده و مدرک معتبر خود را دریافت نمایند. این قابلیت صرفه‌جوی زیادی در زمان و هزینه دانشپذیر در پی داشته و سهم بازار آموزشگاه را نیز افزایش می‌دهد.

افزایش درآمد با آموزش مجازی

رویکرد آموزش از راه دور و نرم افزارهای آن، امروزه بسیار مورد استقبال موسسات آموزش عالی، آموزشگاه ها، مدارس و پردیس‌های دانشگاهی قرار گرفته است. عمده‌ترین دلیل استقبال از این رویکرد، افزایش سهم بازار به واسطه حذف محدودیت جغرافیایی و امکان ثبت نام در دوره های آموزشی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور می باشد که افزایش درآمد را برای مدیران موسسات آموزشی در پی خواهد داشت. این نرم افزارها از تنوع بالایی برخوردار بوده و هر یک عملکرد مخصوص به خود را دارند.

با ما تماس بگیرید

مزایای نرم افزارهای آموزش مجازی

سهولت استفاده

افزایش سود

این نرم افزارها با افزایش سهم بازار و تعداد دانشپذیران ثبت نامی از سراسر کشور و حتی خارج از آن، سود آموزشگاه یا موسسه آموزشی را به صورت قابل توجهی بیشتر می‌کند و بهترین گزینه برای تغییر در جهت توسعه می باشد.

تعریف دوره در چند دقیقه

کاهش هزینه

نرم افزارهای آموزش مجازی با کاهش هزینه رفت‌و‌آمد برای اساتید، مدیران و دانشپذیران و همچنین صرفه‌جویی در زمان آن‌ها، مزایای قابل توجهی را برای تمام گروه های درگیر در آموزش دارد.

پشتیبانی ویژه

عدم محدودیت زمانی

این نرم افزارها امکان برگزاری جلسات مدیریتی، جلسات آموزشی آنلاین و دوره های آموزشی آفلاین را در هر زمان از شبانه‌روز و با انعطاف پذیری بالایی فراهم می کند.

آموزش گام به گام

عدم محدودیت جغرافیایی

به دلیل عدم نیاز به حضور فیزیکی در جلسه آنلاین یا دوره آموزشی، بعد مسافت و سختی‌های آن برای حضور در جلسات و شرکت در دوره ها از بین رفته و فرآیند برگزاری دوره ها آسان می‌شود.

انعطاف پذیری

پلتفرم حرفه‌ای

نرم افزارهای آموزش مجازی پافکو، با ارائه حرفه‌ای‌ترین بسترها برای جلسات و دوره های مجازی، به شما در پیاده سازی راحت این دوره ها کمک شایانی خواهند کرد.

دریافت گزارشات بروز

آموزش از راه دور

رویکرد آموزش از راه دور، امروزه یکی از پرکاربردترین رویکردها، برای صنعت آموزش می‌باشد. دلیل استقبال بی‌نظیر از این روش نیز راحتی، افزایش سود و کاهش قابل توجه هزینه‌ها است.

درخواست مشاهده نرم افزار

چرا LMS پافکو؟

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام به گام و حضوری در مورد نحوه کار با نرم افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم افزار LMS، همراهی کرده ایم.

پافکو با فراهم نمودن ویژگی های پیشرفته برای راحتی مدرس و فراگیرنده، پکیج نرم افزار آموزش مجازی را برای اولین بار در ایران به صورت یکپارچه ارائه داد. ما با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت فن آوری اطلاعات، به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی، مفتخریم که گواهی حسن انجام کار را از اکثریت مشتریان عزیزمان، دریافت کنیم.

نرم افزارهای LMS و وب کنفرانس پافکو، از پرکاربردترین و حرفه‌ای‌ترین نرم افزارهای مورد استفاده در رویکرد آموزش مجازی می‌باشند که پلتفرم‌های حرفه‌ای و در عین حال ساده و کاربردی در اختیاران فعالان صنعت آموزش قرار می دهد. به این ترتیب آن‌ها به راحتی و با هزینه به‌صرفه، قادر به پیاده سازی آموزش مجازی در سازمان، آموزشگاه یا مدارس خود می‌باشند.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید

مقالات نرم افزار آموزش مجازی LMS


سوالات متداول نرم افزار آموزش مجازی

ما در پافکو معتقدیم شما باید پیش از خرید باید اطلاعات کاملی نسبت به محصول بدست بیاورید پس ما هم به عنوان بزرگترین مرجع آموزش مجازی اطلاعات را برای شما جمع آوری ارائه می نماییم.

نرم افزار lms یا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی چیست؟

نرم افزار LMS، اختصار عبارت Learning Management System می باشد و به سیستمی اطلاق می شود که کلیه نیازهای آموزشی آموزشگاه ها و سازمان ها را به صورت آموزش الکترونیکی و در بستر اینترنت برآورده می کند.

ویژگی های lms (ال ام اس) خوب کدام است؟

یک ال ام اس خوب ویژگی های بسیاری می تواند داشته باشد. از جمله مهم ترین آن ها می توان به امکان مدیریت محتوا، پشتیبانی از یادگیری موبایلی و همچنین آموزش ترکیبی، کاربری آسان، قابلیت ادغام، امکان برگزاری آزمون آنلاین، گزارش دهی و دادن بازخورد، امنیت، سفارشی سازی، پیاده سازی میکرولرنینگ، گیمیفیکیشن و برندینگ برای نام آموزشگاه و پرداخت الکترونیک اشاره کرد.

انواع نرم افزارهای آموزش مجازی lms کدامند؟

در سرتاسر جهان، شرکت های بسیاری اقدام به توسعه نرم افزار تدریس آنلاین lms کرده اند. به طور کلی ال ام اس ها را می توان به دو دسته تقسیم کرد: • سامانه ال ام اس در قالب یک نرم افزار خود-میزبان در این حالت، راه اندازی نرم افزار ال ام اس و مدیریت آن روی سرورهای خود مجموعه انجام می گیرد. به کار گیری این دسته از ال ام اس ها، توان فنی بالایی می طلبد. در واقع، کار فنی بسیار و نداشتن پشتیبانی از معایب آن ها به شمار می رود. • سامانه ال ام اس در قالب سرویس یا SAAS در این حالت، سیستم ال ام اس در قالب یک سرویس (SAAS یا Software-as-a-Service یعنی اجاره نرم افزار) و روی یک سرویس ابری ارائه داده می شود. نیاز به سرور اختصاصی ندارد. استفاده از این حالت برای مجموعه هایی که قصد هزینه سنگین برای سیستم ال ام اس را ندارند مناسب می باشد.

قیمت نرم افزار lms چقدر است؟

قیمت سیستم LMS، به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله به تعداد کاربران شما، مدت زمانی که قصد دارید از سیستم استفاده کنید، سرور اختصاصی یا اجاره ای و همچنین آموزش و پشتیبانی.

بهترین سیستم lms کدام است؟

شاید نتوان یک سیستم ال ام اس خاص را به عنوان بهترین سیستم برای کل مجموعه های آموزشی و سازمان ها معرفی کرد. چرا که هر مجموعه ای نیازهای منحصر به فرد خود را دارد. برای یک انتخاب سیستم lms مناسب، ابتدا نیازها و انتظارات خود از آن را مشخص کرده و به بررسی موارد موجود بپردازید. همچنین نرم افزار lms سازمانی با نرم افزار lms آموزشگاهی تفاوت های ظریفی دارد که تعیین آن در همان ابتدای کار، انتخاب شما را محدودتر و راحت تر می سازد.

نحوه کار با نرم افزار اموزش مجازی lms، چگونه است؟

در توسعه نرم افزار های ال ام اس، به کاربری آسان توجه زیادی شده است که معلم ها و دانش پذیران با کمترین مشکل بتوانند ار آن استفاده کنند. علاوه بر این، نگران نحوه کار با نرم افزار lms، نباشید. شرکت پافکو مرجع فارسی آموزش های نرم افزار مودل به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ال ام اس در دنیا می باشد.

آیا یک نرم افزار lms، ضروری است؟

هر آموزشگاه مجازی به طور قطع به یک نرم افزار یادگیری مجازی lms، نیاز دارد. آموزشگاه های دیگر هم به تدریج به سمت مدرنیزه شدن و ارائه آموزش های مجازی و آموزش ترکیبی می روند. اگر می خواهید از قافله تکنولوژی آموزشی جا نمانید، باید هر چه سریع تر به خرید سامانه lms، اقدام کنید. علاوه بر آموزشگاه ها، برای هر سازمانی، بدون توجه به اندازه آن، آموزش و توسعه یک ضرورت است، چرا که کارکنان آموزش دیده عملکرد بسیار بهتری دارند. داشتن یک نرم افزار تدریس انلاین می تواند فرآیند آموزش را خودکار کند و در منابع زمانی و پولی سازمان به مقدار زیادی صرفه جویی کند.

آیا نرم افزار lms فارسی داریم؟

بله، در حال حاضر نرم افزار مودل فارسی در دسترس فارس زبان های عزیز می باشد. شرکت پافکو نیز پیشرو این مسئله می باشد.

راه اندازی سیستم lms، چه مراحلی دارد؟

گام 1: نوشتن طرح یک پروژه پیاده سازی LMS گام 2: انتخاب و خرید سیستم LMS گام 3: انتخاب اعضای تیم پروژه LMS گام 4: آموزش ادمین های LMS گام 5: اجرای یک دوره آموزش مجازی تستی گام 6: دریافت بازخورد، ارزیابی و اصلاح فرآیند و در نهایت راه اندازی LMS شما کامل شده است و می توانید با خیال راحت دوره های آموزش آنلاین خود را برگزار کنید.

امکان دانلود نرم افزار lms رایگان وجود دارد؟

بله، نرم افزار های lms منبع بازی وجود دارد که امکان دانلود رایگان دارند. این نرم افزارها نیازهای اولیه مدیریت یادگیری را برطرف می کنند اما اگر قصد توسعه کار خود را داشته باشید یا به امنیت بالایی احتیاج دارید، بهتر است که از نسخه های پولی که پشتیبانی فنی نیز ارائه می دهند استفاده کنید.