نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه

جهت ایفای نقش مدیریت یک موسسه آموزشی، وقت و زمان زیادی باید اختصاص داده شود، یکی از مهمترین آیتمهای این کار، اطلاعات دانش آموزان، اساتید، نمرات و اطلاعات مالی است. در گذشته این امور بر روی فرمهای کاغذی و چک لیست ها تهیه می گردید و نیاز به ثبت اطلاعات در چندین دفتر مجزا بوده است. لیکن امروزه به برکت ایجاد سیستم نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی، فرآیند مدیریت آموزشگاه به کاری ساده و کم هزینه تبدیل گردیده است. شرکت پافکو با اجرای مسئولانه این امر مهم سعی بر آن داشته است تا با ایجاد سیستم های یکپارچه نرم افزاری کارآمد برای موسسات آموزشی و آموزشگاه ها، در مدیریت هرچه بهتر، راحت تر و کم هزینه تر آنها را یاری نماید.

نرم افزار آموزشگاه
نرم افزار آموزشگاه


این محصول برای بسیاری از آموزشگاه ها از جمله زبان ، موسیقی ،هنری، علمی، فنی و فرهنگی مناسب می باشد و فعالیتهای متنوعی را در این مراکز  تحت پوشش قرار می دهد. یکی از مزایای مهم نرم افزار آموزشگاهی پافکو، پورتال بودن آن است و از هر مکانی قابلیت کنترل است و مدیریت آموزشگاه را به مدیران خواهد داد و همچنین برای مراکزی که دارای چندین شعبه (Multi Branch) می باشند، سیستم مدیریت آموزشگاه پافکو مناسب ترین انتخاب است و امکان مدیریت هر شعبه را بصورت مستقل به مدیران آموزشگاه ها و موسسات آموزشی می دهد. امروزه برای سازمان ها و ارگان های مختلف، وب سایت ها نقش ویترین یک فروشگاه را دارند. مدیریت وب سایت آموزشگاه ها یا استفاده از یک پورتال آموزشگاهی مناسب نیز در نگاه اول باعث جذب بیشتر مخاطبین می شود و نقطه ی اتصال اساتید، شاگردان و مدیران با یکدیگر می باشد. پورتال آموزشگاهی باید برای مخاطبین جذاب باشد ..


نرم افزار آموزشگاه (School Management)، نقش بسزایی در مدیریت امور داخلی آموزشگاه ها به عنوان یکی از اصلی ترین زیر ساختها ایفا می نماید. لذا وجود یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه با کیفیت که امکان نظارت و کنترل تمامی امور آموزشگاه را فراهم نماید از اهمیت بالایی برخوردار است. 

در نگاه اول، ویژگی های مهم یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه به شرح زیر می باشند:
اولین ویژگی مهم یک سامانه مدیریت آموزشگاهی، وجود یکپارچگی در تمامی زیر سیستم های آن می باشد و این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انطباق با نیاز های آموزشگاه، قابلیت کاربری تحت وب، سرعت نرم افزار و همچنین گرافیک مناسب و کاربر پسند بودن از دیگر مزیت های یک سیستم نرم افزاری ایده آل به حساب می آید. کار با پورتال آموزشگاهی باید ساده باشد تا تمامی مخاطبین عملیاتی از قبیل پرداخت آنلاین شهریه، مشاهده کارنامه، اطلاعیه ها، تقویم آموزشی،ارتباط با اساتید، اطلاع رسانی، نام نویسی و غیره را به راحتی انجام دهند .در واقع یک پورتال آموزشی باید برند شما را در ذهن مخاطب به خوبی ثبت کند و نشان دهنده ی رسالت آموزشی  و اهداف شما باشد . از این رو در جوامع امروزی تمامی آموزشگاه ها در تلاش برای داشتن یک وب سایت مناسب و برجسته هستند تا سابقه و فعالیتهای آنها را به خوبی نشان دهد.


مدیریت آموزشگاه با نرم افزار آموزشگاه پافکو

از برجسته ترین پارامترهای موجود در یک نرم افزار آموزشگاه (School Management) ایده آل می توان به سیستم های مدیریت آموزش، مدیریت آزمون و امتحانات، مدیریت فراگیران، ماژول نظرسنجی، انواع گزارشات و خروجی های داینامیک و نمودارهای آماری و سیستم امور مالی و شهریه اشاره نمود.


برای هر آموزشگاهی داشتن امکانات جانبی یک مزیت رقابتی محسوب می شود از جمله آزمون آنلاین، ارزشیابی اساتید، پورتال آموزشگاه، پنل پیام کوتاه، اپلیکیشن موبایل، تکلیف الکترونیکی، حضور و غیاب، فروشگاه آنلاین، نرم افزار حسابداری آموزشگاه و مدیریت پیام ها. بعبارت بهتر نرم افزار آموزشگاه (School Management) یک راهکار مناسب برای نظارت و مدیریت تمام امور آموزشی آموزشگاه و موسسات است و امکانات بسیار جامعی را در قالب یک سامانه نرم افزاری یکپارچه در اختیار مدیران و موسسین قرار می دهد.

نرم افزار آموزشگاه پافکو را می توان یکی از کامل ترین نرم افزار های اتوماسیون آموزشگاه ها تلقی نمود که امکانات بسیار زیادی را در اختیار مدیران آموزشگاه ها قرار می دهد و تمام نیاز های آنها را در قالب یک نرم افزار یکپارچه برآورده می کند. در واقع سامانه مدیریت آموزشگاه پافکو یک راهکار مدیریتی و اطلاع رسانی پیشرفته می باشد که بدون تردید نقش اساسی در کنترل و نظارت بر امور داخلی و ارتباطی آموزشگاه خواهد داشت.

نرم افزار آموزشگاهی خدمات مطلوبی را برای آموزشگاه ها و اکادمی ها فراهم می کند نرم افزار مدیریت آموزشگاه با کلیه زیر سیستم های شرکت پافکو بصورت یکپارچه می باشد این زیر سیستم ها شامل:

 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی (lms) یکپارچه می باشد
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم وب کنفرانس یکپارچه می باشد
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم پرداخت اینترنتی یکپارچه می باشد
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم اتوماسیون اداری یکپارچه می باشد
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم ایمیل و SMS یکپارچه می باشد
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم طراحی سایت یکپارچه می باشد
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه با سیستم فروشگاه اینترنتی یکپارچه می باشد

سامانه مدیریت آموزشگاه پافکو تحت وب می باشد که امکان مدیریت و نظارت با بهره گیری از اصول مهندسی نرم افزار بر تمام امور آموزشگاه را بصورت غیر حضوری به مدیران موسسات می دهد. این نرم ازفزار آموزشگاهی توانسته امکانات مورد نیاز آموزشگاه ها را به صورت جزء به جزء و تفکیک شده در یک مجموعه در کنار هم گردآوری کند، بگونه ای که در عین استقلال بخش های مختلف سیستم (هم استقلال عملکردی و هم استقلال داده ای)، تمامی این بخش ها قابلیت کار به صورت یکپارچه را خواهند داشت.

موانع موفقیت در کسب و کار آموزشگاه ها

نرم افزار آموزشگاه


مزایای پورتال آموزشگاهی :

 1. اطلاعاتی که قبلا وارد شده اند نیازی به ثبت مجدد ندارند
 2. امکاناتی شامل نام نویسی، پرداخت آنلاین شهریه، تصاویر و تقویم آموزشی
 3. سطوح متفاوت دسترسی به محتوای سایت
 4. سفارشی سازی و طراحی های متفاوت برای استفاده ی مناسب در آموزشگاه ها
 5. وجود امکانات وسیع و کاربردی در قالب ماژول های مجزا
 6. مدیریت وب سایت و محتوای آن با انعطاف پذیری بسیار بالا
 7. ایجاد پروفایل مجزا و پنل مدیریتی برای هر استاد
 8. نظارت و اداره ی موثر صفحات، تیتر ها ، محتوا و ...
 9. ایجاد بخش نظرسنجی برای مطالب ارسال شده در مدیریت وب سایت آموزشگاه ها
 10. سیستمی منسجم با توانایی دریافت و نمایش اطلاعات از تمامی بخش های دیگر سیستم


امکانات منحصر به فرد پورتال آموزشگاهی:

 • بخش دریافت انتقادات و پیشنهادات
 • ابزار تقویم آموزشی مربوط به آموزشگاه
 • بخش اطلاعات مربوط به مربیان و انجمن اولیاء
 • کتابخانه ی الکترونیکی
 • دریافت مشاوره ی آنلاین از طریق سامانه
 • نام نویسی شاگردان از طریق سامانه
 • سیستم اداره ی لینک
 • معرفی فعالیتها ، امکانات و هدف ها و سوابق موفقیتهای آموزشگاه
 • مخزن مقالات و پژوهش های شاگردان
 • بخش دریافت نظرات
 • سامانه مجله ی الکترونیکی
 • بخش معرفی اساتید و کارمندان آموزشگاه
 • بخش اخبار و اطلاع رسانی آموزشگاه
 • نمایش مطالب با گروه بندی به صورت داخواه
 • امکان مسابقه ی آنلاین


موانع موفقیت در کسب و کار آموزشگاه ها

1) عدم وجود زیرساخت آموزشی مناسب آموزشگاه

وجود زیرساخت مناسب آموزشی ، اساتید مجرب و امکانات برای شروع کسب و کار آموزشگاه بسیار حیاتی است، لذا بر اساس آمار منابع مختلف، ۶۰ درصد از موسسات نوپا شکست را تجربه می کنند. مهیا کردن زیرساخت خوب‌، اولین اصل برای موفقیت محسوب می شود. صاحبان و مدیران موسسات آموزشی باید تمامی کارها را بدون ‌اشتباه اجرا کنند و آمادگی داشته باشند که با گذر زمان و معرفی برند و خدمات خود، تفکرات آموزشی خود را مطابق با نیاز بازار اصلاح کنند. به همین دلایل است که اکثر موسسات نوپا نمی‌توانند به حیات خود ادامه دهند. حتی اگر یک مدیر به توانایی‌های خود به عنوان یک کارآفرین اعتماد کامل داشته باشد، این احتمال هنوز وجود خواهد داشت که بخشی از این آمار غم انگیز باشد. 

2) عدم پایبندی به کار مستمر و مقابله با مشکلات پیش رو

دستیابی به موفقیت در این حوزه مستلزم تلاش شبانه روزی است و می طلبد که مدیران موسسات، فریب بازی های رسانه ای از اخبار کسب موفقیت و برند شدن موسساتی که یک شبه پله های ترقی را سپری کرده اند، نخورند. در اکثر موارد، داستان‌ها‌ی مربوط به کسب و کار آموزشگاه ها اغراق آمیز است یا اینکه موارد این چنینی بسیار نادر هستند. حقیقت این است که برای رسیدن به موفقیت باید سال‌ها کار کرد و بر مشکلات متنوع غلبه نمود تا از شکست‌ها عبور کرد. اگر برای پذیرش این حقیقت آمادگی حاصل نکنند، هیچ موقع به نقطه مطلوب نخواهند رسید. 

3) عدم مدیریت هزینه های آموزشگاه

صاحبان موسسات و آموزشگاه ها نباید این نکته را هم فراموش کنند که راه‌اندازی کسب و کار آموزشگاه، فقط کسب سود و جمع کردن ثروت نیست، ایشان باید هزینه‌ی هر اتفاقی که پشت صحنه می‌افتد را بپردازند. هر چه پیش بروند، با هزینه‌های پیش‌بینی نشده‌ی زیادی روبرو خواهند شد. هزینه های زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، به کارگیری اساتید مجرب، تجهیزات کمک آموزشی و  تبلیغات های موثر همگی جزئی از هزینه های راه اندازی موسسات محسوب می شود.

۴) عدم آمادگی برای مواجهه با عوامل و متغیر‌های پیش‌بینی نشده‌

مدیران موسسات آموزشی و آموزشگاه ها هر اندازه که تصمیمات خود را با نهایت دقت بگیرید و مسیر خود را برنامه‌ریزی کنند، باز هم در نهایت همیشه عوامل دیده نشده و متغیر‌های پیش‌بینی نشده‌ای وجود دارند که بر موفقیت کسب و کارشان تاثیر می‌گذارند. مثلا رقیبی که از وجود او بی‌اطلاع بوده اند و ناگهان در مسیرشان ظاهر می‌شود. لذا همواره باید آمادگی لازم برای مواجهه با عوامل پیش بینی نشده را داشته باشند. 

۵) عدم رفتار هوشمندانه

صاحبان کسب و کار آموزشگاه ها نباید فراموش کنند که برای ثروتمند شدن یا ثروتمند ماندن به مهارت‌های مالی شخصی نیاز دارند. کسب و کار ممکن است سود ده باشد و درآمد زیادی را عایدشان کند، اما ممکن است با تصمیمات نادرست همه‌ی برنامه های خود را خراب کنند و در نهایت به خانه‌ی اول برگردند. صرف نظر از این که کسب و کارشان تا چه اندازه سود‌آور باشد، به دست آوردن ثروت و نگهداری آن به توجه، مسئولیت‌پذیری، صرفه‌جویی و سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه‌ نیاز دارد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه پافکو در بسیاری از مراکز آموزشی کشور در حال استفاده می باشد و امکانات و ابزارهای طراحی شده در سامانه مدیریت آموزشگاه پافکو، امور آموزشی را تسهیل می نماید.


> زیر سیستم های نرم افزار آموزشگاه (School Management) :

نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه

 1. سیستم آموزشی (سیستم ثبت نام)

نرم افزار ثبت نام آموزشگاه پافکو با پشتیبانی از انواع روش های ثبت نام از جمله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی سعی در تسهیل نمودن هرچه بیشتر عملیات ثبت نام آموزشگاه های مختلف کرده است .


برخی از ویژگی های زیر سیستم ثبت نام آموزشگاه شرکت پافکو به شرح زیر می باشد:

 •     مدیریت آموزشگاه به کمک نرم افزار مدیریت آموزشگاه
 •     اجرای آموزش الکترونیکی در مدارس
 •     برگزاری موفق کنفرانس مجازی از طریق نرم افزار جلسات آنلاین
 •     برگزاری ازمون انلاین به کمک نرم افزار آزمون آنلاین
 •     ارتقاء کیفیت در یادگیری الکترونیکی به کمک فناوری آموزش الکترونیکی
 •     برگزاری وبینار موفق به کمک نرم افزار وبینار
 •     راه اندازی سامانه آموزش مجازی آنلاین مقرون بصرفه با ارائه قیمت ال ام اس و قیمت کلاس انلاین منصفانه
 •     تعریف شعبه و دسترسی هر کاربر به شعبه تعیین شده در سامانه آموزشگاهی وجود دارد
 •     نرم افزار آموزشگاه (School Management) با نرم افزار LMS بصورت یکپارچه می باشد یعنی دوره ها یا کلاس هایی که تعریف می شود میتواند بصورت آموزش الکترونیکی نیز ارایه شود
 •     نرم افزار آموزشگاه (School Management) با نرم افزار وب کنفرانس بصورت یکپارچه می باشد یعنی دوره ها یا کلاس هایی که تعریف می شود می تواند بصورت جلسات آنلاین یا کلاس مجازی نیز ارایه شود
 •     تعریف سطح دوره در سیستم آموزشگاهی پافکو در نظر گرفته شده است
 •     تعریف مدرس دوره در نرم افزار آموزشگاه (School Management) لحاظ شده است
 •     تعریف محل برگزاری دوره
 •     تعریف مجوز دهنده دوره و معرفی کننده دوره
 •     تعریف دوره بصورت حضوری یا مجازی یا ترکیبی
 •     فرم تعریف دوره با انواع پارامترها
 •     رعایت مجموعه قوانین تعریف شده در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     تقویم ثبت نام دوره در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     تقویم برگزاری دوره در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     نوع برگزاری دوره
 •     تعریف مسئول دوره
 •     تعریف دوره بصورت قرارداد با سازمانها یا عمومی
 •     مقررات آموزشی (حضور و غیاب و سایر مقررات آموزشی دردر نرم افزار ثبت نام آموزشگاه لحاظ شده است)
 •     ظرفیت دوره (تعداد شركت كنندگان) و بررسی آن در زمان اخذ دوره
 •     تعیین شهریه به ازای هر شعبه و هر ترم بصورت جداگانه در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     امکان اخذ گروهی دوره
 •     ورود نمره توسط اساتید و مدیران سیستم
 •     امکان تعریف دوره از طریق import
 •     کنترل تردد دانشجویان درب نگهبانی با بارکد خوان تحت وب
 •     تعریف انواع درخواستهای در سطح دانشجویان، اساتید،کاربران
 •     ثبت انواع فیش ، چک ، حواله و... در نرم افزار آموزشگاه (School Management) وجود دارد
 •     امکان ثبت انواع تخفیف در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     در نرم افزار آموزشگاه (School Management) امکان پرداخت اینترنتی با کلیه بانکهای عضو شتاب مانند ملی ، ملت ، تجارت ، سامان و ...
 •      در سامانه مدیریت اموزشگاه امکان صدور انواع گواهینامه پایان دوره
 •     انواع گزارشات استاتیک مانند لیست مدرسین ، لیست افراد شرکت کننده در یک دوره خاص و...
 •     در سیستم آموزشگاهی دفتر حساب هر دانشپذیر ، بطوریکه ریز کلیه تراکنشهای مالی قابل رویت باشد
 •     گزارش بدهکاران و امکان ارسال SMS به آنها در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     در نرم افزار آموزشگاه (School Management) گزارش ساز پویا بصورت لیستی و آماری و بر چسب پستی
 •     گزارش بدهکاران و امکان ارسال نامه به آنها در نرم افزار ثبت نام آموزشگاه
 •     نرم افزار آموزشگاه (School Management) با سیستم طراحی سایت پافکو بصورت یکپارچه می باشد ودر صورت تهیه زیر سیستم طراحی سایت امکان ثبت نام انلاین دوره و پرداخت اینترنتی وجود خواهد داشت.

نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه

 1. حسابداری آموزشی (Educational accounting)

ماژول مالی نرم افزار آموزشگاه (School Management) پافکو به صورت نرم افزار حسابداری آموزشگاه قابل استفاده می باشد.
تمام امور ار نحوه پرداخت تا میزان بدهی و غیره توسط این سیستم قابل مدیریت می باشد که بیشتر این فعالیت ها بصورت اتوماتیک توسط سیستم انجام می گیرد و مدیر این بخش می تواند بیشتر وقت خود را به کارهای نظارتی بپردازد. همچنین این سیستم دارای انواع گزارش های مالی با فیلترهای گوناگون می باشد. از امکانات مهم این بخش می توان به انواع پرداخت های مالی، انواع تخفیف، صورت حساب مالی و گزارش های مالی و مدیریتی گوناگون اشاره کرد.

 1. سیستم پرتال

پرتال به وب سایت هایی تلقی می شوند که بصورت داینامیک محتویاتش قابل تغییر می باشد و مدیر سایت نیاز به دانش فنی برای استفاده از آن را ندارد. شرکت پافکو آمادگی طراحی وب سایت های سفارشی را دارد که قابلیت اتصال به نرم افزار مدیریت آموزشگاه را نیز خواهند داشت. زیر سیستم پورتال نرم افزار مدیریت آموزشگاهی پافکو هم بصورت مجزا و هم بصورت یکی از زیر سیستم های نرم افزاری مدیریت آموزشگاه پافکو عرضه می گردد که تمامی نیازهای مربوط به اطلاع رسانی از طریق سایت را ارائه می نماید و برخی از ویژگی های آن شامل گزینه های زیر می باشد :

 • امکان ایجاد و مدیریت زیرپورتال ها
 • نصب سایت به صورت Wizard
 • قابلیت کپی ماژول در صفحات دیگر
 • قابلیت انتقال ماژول به صفحه دیگر
 • قرار دادن واترمارک برای عکس
 • تنظیمات حجم آپلود فایل ها
 • ایجاد و مدیریت صفحات به تعداد نامحدود
 • ایجاد و مدیریت منو ها و زیر منو ها به تعداد نامحدود
 • تعریف نقش کاربران
 • مدیریت گروه ها و کاربران سایت
 • تعریف پیام گروهی / خصوصی
 • ماژول گزارش ساز پویا (گزارشات آماری ، نموداری ، لیستی و...)
 • امکان طراحی گزارشات در محیط وب
 • دریافت انواع خروجی (Export Data) با فرمتهای  Word , Excell , Pdf , html
 • ماژول متن استاتیک (امکان ساخت انواع ماژولها)
 • مدیریت نمایندگی ها و شعبه ها
 • بهینه سازی Seo  برای موتور جستجوی گوگل
 • مدیریت فایل ها و زیر شاخه ها
 • طراحی همزمان قالب موبایل ، تبلت و کامپیوتر (Responsive)
 • قابلیت Ajax & Drag and Drop
 • مدیریت پوسته ها و قاب ها با سهولت
 • پوسته از طریق کنترل پنل
 • ارائه میز کار هوشمند به ازای هر کاربر
 • ورود به پورتال
 • نقشه سایت
 • تنظیمات قالب
 • اوقات شرعی
 • تاریخچه عملیات کاربران Logfile
 • کنترل پنل مدیریت CMS
 • امکان نسخه چاپی صفحات سایت
 • مدیریت چیدمان صفحات
 • تنظیمات سایت
 • ماژول اسلایدر واکنشگرا
 • مدیریت CSS
 • امکان کپی ماژولها و جابجایی آن از طریق پوسته
 • ویرایشگر جهت درج یا اصلاح اطلاعات Editor
 • تماس با ما
 • مدیریت پیشرفته فایلها و پوشه ها
 • مدیریت اعضاء و ثبت نام
 • ماژول پادکست
 • ماژول ویدئو گالری
 • ماژول جملات روز
 • ماژول نظر سنجی
 • ماژول تب ساز واکنشگرا
 • مدیریت مقالات
 • ماژول گالری تصاویر واکنشگر
 • ماژول دانلود
 • مدیریت پرسش و پاسخ
 • جستجوگر داخلی پورتال
 • آمار بازدیدکنندگان از پورتال
 • نمایش اخبار ثابت و مدیریت اخبار و آرشیو خبرها
 • خبر خوان RSS Reader
 • ماژول لینکستان
 • پنل حرفه ای ارسال پیامک SMS Marketing
 • شماره 14رقمی برای SMS
 • فرم ساز پیشرفته، استفاه از Captcha و جستجوگر فرم ها
 • فروشگاه اینترنتی
 • امکان پرداخت آنلاین با نهایت امنیت و استفاده از استاندارد های ارائه شده از خدمات بانکداری الکترونیک
 • امکانات ویرایش اطلاعات گروه بندی شده
 • امکان سفارش آنلاین در یک فرآیند ساده
 • امکان تعریف فرآیند های مختلف در سیستم حمل و نقل و ارسال محصول خریداری شده
 • امکان جستجو در بین محصولات بر اساس آیتم های مختلف
 • تعریف وزن برای هر محصول بابت محاسبه هزینه متفاوت پستی
 • امکان تعریف روش های متفاوت پرداخت. ( نقدی، پرداخت در محل و ... )
 • تعریف برند و دسته بندی ( پرفروش ترین ها، پیشنهاد ما، جدیدترین ها، پر بیننده ترین ها و ...) محصولات در فروشگاه
 • مدیریت سفارشات
 • کد رهگیری و شماره سفارش
 • امکان خرید به صورت میهمان
 • کالاهای پیشنهادی
 • امکان مقایسه محصولات با یکدیگر
 • امکان انتقال اطلاعات محصولات به صورت گروهی (Import Data)
 • صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش
 • امکان ارسال اس ام اس بعد از تسویه سفارش

نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه

 1. سیستم پیام کوتاه

همراه با این سیستم یک پنل ارسال پیامک رایگان به همراه یک شماره اختصاصی رایگان نیز ارائه می شود.
این سیستم تمام امکانات لازم برای اطلاع رسانی را از طریق پیام کوتاه ارائه می نماید که با ترکیب شدن با سایر بخش ها بصورت یکپارچه انجام بسیاری از امور را تسهیل می نماید.

برخی از قابلیت هایی که نرم افزار آموزشگاه (School Management) پافکو در این بخش بصورت خودکار می تواند موجب تسهیل کار شود شامل:

 • ارسال پیامکهای مناسبتها
 • اعلام لغو کلاس
 • پیام خوش آمد گویی
 • پیام تایید ثبت نام
 • تعیین قالب پیامک
 • اعلام کلاس فوق العاده
 • ارسال کارنامه
 • اعلام سررسید چک و قسط
 • غیره ...

در واقع نرم افزار مدیریت آموزشگاه پافکو موجب می گردد تمامی امور و فرآیندهای آموزشگاه بصورت منظم و دقیق اجرا و کنترل شود که این یکپارچگی تاثیر شایانی در کیفیت خدمت رسانی می گذارد. سیستم اتوماسیون آموزشگاه پافکو مورد تایید 100 ها آموزشگاه برتر در سراسر کشور می باشد.

نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه

محصولات مرتبط : 

فیلم های آموزشی بیشتر نرم افزار مدیریت آموزشگاه را ببینید