مقالات نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش
نرم افزار آموزشگاه، بازوی توانمند بستر رشد علمی در کشور محسوب می شود که با شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها و برجسته سازی نقاط قوت، زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر را فراهم می آورند. آموزشگاه ها می توانند در بحث اشتغال نیز تاثیرگذار باشند، نخستین تاثیرگذاری این آموزشگاه ها، کم کردن تصدی گری دولت و اعتماد به بخش خصوصی است.

کلاستو با ادوب کانکت، آنلاین برگزار کن!

با تست رایگان

تغییر رویکردها و ارائه راهکارهای عملیاتی و اثرگذار، خروج از روزمرگی و تکرار و حرکت به سمت آموزش های بازار محور و درآمدزایی و کیفی سازی آموزش های ارائه شده در آموزشگاه های آزاد براساس استانداردهای آموزش و حرکت به سمت آموزش های اشتغال محور، کمک به نهادینه سازی و فرهنگ کسب و کار و شکوفا کردن استعدادها در جهت کارآفرینی و سازندگی می نماید.

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش
نرم افزار آموزشگاه

تعریف نرم افزار آموزشگاه‌ها

نرم افزار آموزشی نرم افزار کامپیوتری است که هدف اصلی آن تدریس یا خود- آموزشی است.

آموزشگاه‌ها می توانند سطح کیفی آموزش را با بکارگیری (School Software)  ارتقا داده و با نرم افزار آموزشگاه میتوان استعدادهای نهفته علمی را شکوفا کنند.

با توجه به اینکه آموزشگاه ها قابلیتی بالقوه جهت حرکت در مسیر توسعه، سازندگی و اشتغال زایی قلمداد می شوند، تامین بخش اعظم نیروهای ماهر و متخصص در حرفه های مختلف مورد نیاز بازار کار، وظیفه خطیری است که بخش خصوصی باید در آن سهیم باشد.

آموزش و پرورش رکن اساسی در توسعه

بدون تردید در عصر حاضر که از آن به عصر جهانی شدن یاد می شود، بیسوادی و فقر آگاهی، انزوای جهانی در پی می آورد و انزوا یعنی پیمودن مسیر نابودی و نیستی که اگر در مقابله با آن کوتاهی کنیم اثرات جبران ناپذیری بر پیکره جامعه و توسعه آموزش وارد خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به آگاهی و سواد، تنها کسب معلومات و محفوظات کافی نیست و ضرورت توجه به بینش و ساختار آموزش و پرورش مدرن در بسیاری از کشورها کاملاً شناخته شده و تلاش در جهت بهبود و توسعه این رکن اساسی و انسان ساز به صورت جدی در دستور کار است. چرا که این نهاد تعیین کننده سرنوشت علمی و غیر علمی جوامع است و یگانه راه رسیدن به این هدف غایی، باور این ذهنیت است که دانایی توانایی است.

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش
نرم افزار آموزشگاه

نقش نرم افزار آموزشگاه های علمی در توسعه آموزشی

با وجود اثرات انکار ناپذیر آموزش و پرورش در توسعه آموزش، به دلایل گوناگون این مهم در کشور ما به صورت مطلوب حاصل نشده است و مشکلات عدیده نظام آموزشی کماکان لاینحل باقی مانده است. از اینرو نیاز به ایجاد موسساتی با رویکرد آموزش تکمیلی احساس شد. به همین منظور برخی موسسات و نهاد ها در قالب مدارس غیر انتفاعی یا آموزشگاه های آزاد علمی با حمایت بخش خصوصی در صدد پر کردن خلاء موجود بر آمدند و سعی نمودند با ایجاد فضاهای استاندارد و به کار گیری از اساتید مجرب و برجسته، نرم افزار آموزشگاه (School Software) ایده آل،  زمینه رقابت در عرصه های مختلف علمی را فراهم کنند و شرایط را به گونه ای تغییر دهند که دانش آموزان از نظر یادگیری کمی و کیفی دروس، کمبودی احساس نکنند.

مدیران با سابقه در امر آموزش و فعالیت در آموزشگاه های علمی، راهنمایی و هدایت دانش آموزان به مسیر درست و تلاش در جهت ایجاد انگیزه در رقابت های علمی مثل کنکور را از معیار ها و ویژگی های یک آموزشگاه علمی موفق می دانند.

ویژگی های یک آموزشگاه استاندارد و پویا و رسالت آموزشگاه های علمی :

 • تعریف جامع موسسه آزاد علمی

موسسات آزاد علمی را می توان حلقه مفقوده کیفیت و کمیت در مقوله توسعه آموزش نامید که به نوعی وظیفه و رسالت پر کردن خلاء های آموزشی موجود در سیستم فعلی آموزش و پرورش را بر عهده دارند.

 • اهداف مدیران از تاسیس موسسه آموزشی

هر چند مدرسان و استادان دروس مختلف در مدارس و دانشگاه ها، در آموزش مطالب درسی نهایت تلاش و توان خود را به کار می گیرند ولی باید بپذیریم قبولی در کنکور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، نیاز به مهارت و توانایی خاصی دارد و آموزش نکات کنکوری دارای ظرایف و ویژگی های منحصر به فردی است که این مدل تدریس به دلایل مختلف در مدارس عادی و مراکز علمی دانشگاهی امکان پذیر نیست. حجم بالای مطالب درسی، تعداد زیاد دانشپذیران، هم سطح نبودن فراگیران از نظر علمی، کمبود وقت، تعطیلی های مکرر، وقوع حوادث ناخواسته، تغییرات مداوم سیستم های آموزشی و... باعث می شود مدرسین و اساتید محترم نتوانند در مدارس و دانشگاه ها به تدریس اصول و قواعد مختص کنکور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و جزئیات محتوی علمی دروس بپردازند. از اینرو مدیران موسسات و آموزشگاه ها با تاسیس آموزشگاه علمی خلاء حاصل از موارد ذکر شده را جبران می کنند و به کمک اساتید مجرب، زمینه توسعه آموزش تکمیلی و افزایش توان رقابت دانشپذیران را با سایر رقبا در آزمون های مختلف فراهم می کنند.

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش
نرم افزار آموزشگاه

 • ویژگی های یک موسسه آزاد علمی موفق با استفاده از نرم افزار آموزشگاه
 • نظم و اجرای دقیق مقررات آموزشی
 • استفاده از اساتید مجرب و با سابقه و دارای اطلاعات به روز
 • استفاده از مشاوران با سابقه در زمینه های مختلف
 • توجه به شیوه های صحیح مطالعه و تست زنی و استفاده بهینه از زمان
 • تنظیم بودجه بندی دروس و استفاده از سامانه های مالی یکپارچه شده با سامانه نرم افزار آموزشگاه
 • توجه به استعداد ها و ظرفیت علمی فراگیران
 • زیر نظر داشتن روحیات دانشپذیران و کاستن اضطراب و استرس در رابطه با آزمون هایی نظیر کنکور
 • ارتباط مستمر با والدین از طرق مختلف از جمله استفاده از یک سیستم یکپارچه در نرم افزار آموزشگاه
 • استفاده از امکانات مختلف یک نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی مناسب
 • بهره مندی از سیستمهای یکپارچه نرم افزاری مثل نرم افزار آموزشگاه پافکو که همزمان اطلاعات منسجم در حوزه های مختلف را مدیریت نماید از جمله: نرم افزار ثبت نام آموزشگاه، نرم افزار آموزش آنلاین، نرم افزار مدیریت جلسات، سیستم اتوماسیون اداری و نرم افزار گردش کار. حسن چنین نرم افزارهای یکپارچه آن است که تمامی امور مرتبط با یک آموزشگاه را هدایت می کند و گزارشات متنوعی می دهد.

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش
نرم افزار آموزشگاه

 • ارتباط آموزشگاه ها با آموزش و پرورش

بدون تردید آموزشگاه های علمی را می توان بال های توانای آموزش و پرورش نامید و این آموزشگاه ها نقش مکمل و یاریگر را در توسعه فضای آموزشی کشور ایفا می کنند. آموزش و پرورش نیز در حد توان با این نهاد ها همکاری دارد ولی انتظار از مسئولین حمایت جدی تر و پر دامنه تر است. چرا که فعالیت موسسات و آموزشگاه های علمی در راستای اهداف آموزش و پرورش است و هر قدر نگاه به موسسات جدی تر و عمیق تر باشد و حمایت گسترده تر، خروجی و ماحصل این تعامل برای موسسات که همانا تربیت فراگیرانی مستعد و کوشا است، بیشتر خواهد بود.

 • دستیابی به موفقیت

آنچه که باعث شده آموزشگاه هایی همواره حرف های جدید برای گفتن داشته باشند، استفاده از مدرسان مجرب و توجه به کیفیت آموزشی بوده است. در واقع رمز موفقیت موسسات آموزشی توجه به دو عامل تجربه و کیفیت است و در طول این سال ها هیچگاه منافع مادی را بعنوان اولویت اول مد نظر قرار نداده اند. حمایت از فراگیران بی بضاعت با رعایت حفظ شان و جایگاه آنها نیز از دیگر رسالت های آموزشگاه های خوب بوده است.

در راستای آماده سازی بستر مناسب ارائه خدمات در حوزه فعالیت آموزشگاه ها، شرکت پافکو مفتخر است که با ارائه سامانه مدیریت آموزشگاه و نرم افزار آموزشگاهی یکپارچه و مشاوره در حوزه سیستم مدیریت آموزشگاه، امکان پیاده سازی و راه اندازی کامل آن را به موسسات علمی و آموزشگاهها می دهد.


انواع نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه: Courseware یا درس افزار

Courseware اصطلاحی است که کلمات "دوره" را با "نرم افزار" ترکیب می کند. این اصطلاح در اصل برای توصیف مواد آموزشی اضافی به کار گرفته می شود که به عنوان کیت هایی برای معلمان یا مربیان و یا به عنوان راهنمایی برای دانش آموزان، معمولا برای استفاده با کامپیوتر بسته بندی می شوند. الان معنی و کاربرد این اصطلاح گسترش یافته و می تواند برای کل دوره و هر گونه ماده ی اضافی مورد استفاده در کلاس مجازی یا کلاس با "فرمت کامپیوتر" استفاده شود. برنامه خود می تواند در فرمت های مختلف باشد: بعضی از آنها فقط به صورت آنلاین در دسترس هستند، مانند صفحات وب، در حالی که برخی می توانند به صورت فایل های PDF یا سایر سند ها قابل دانلود باشند. بسیاری از اشکال تکنولوژی آموزشی و نرم افزار آموزشگاه در حال حاضر تحت پوشش اصطلاح "درس افزار" هستند. بیشتر شرکت های آموزشی برجسته، یا درس افزار را با بسته های آموزشی خود دارند یا طالب آن هستند.


نرم افزار آموزشگاه: کمک در کلاس درس

برخی از نرم افزار های آموزشی برای استفاده در کلاس های مدرسه طراحی شده اند. به طور معمول چنین نرم افزار آموزشگاه ی ممکن است بر روی یک تخته سفید بزرگ در جلوی کلاس قرار بگیرد و یا به طور هم زمان در شبکه کامپیوتری دسکتاپ در یک کلاس درس اجرا شود. این نوع نرم افزار اغلب به نام نرم افزار مدیریت کلاس درس شناخته می شود. در حالی که اغلب معلمان از استفاده از نرم افزارهای آموزشی از دسته های دیگر در مجموعه های فناوری اطلاعات خود (مثلا کارهای مرجع، نرم افزار کودکان) استفاده می کنند، یک دسته از نرم افزار های آموزش الکترونیکی به طور خاص برای کمک به آموزش در کلاس درس توسعه پیدا کرده است. عناوین این نرم افزارهای e-learning اغلب بسیار تخصصی و تولید شده توسط تولید کنندگان مختلف، از جمله ناشران کتاب های آموزشی مختلف می باشد.

نرم افزار آموزشگاه: نرم افزار ارزیابی و آزمون الکترونیکی

با توجه به آسیب های زیست محیطی و نیاز به "بدون کاغذ" شدن موسسات، بیشتر موسسات آموزشی به دنبال راه های جایگزین برای ارزیابی و آزمایش های کاغذی هستند که همیشه با تلف کردن مقدار بسیار زیادی کاغذ همراه بوده اند. ارزیابی الکترونیکی به نرم افزاری اشاره دارد که هذف اصلی آن ارزیابی و سنجش دانش آموزان در یک محیط مجازی است. نرم افزار آزمون مجازی اجازه می دهد که دانش آموزان آزمون ها و امتحان هایشان را با استفاده از یک کامپیوتر که به شبکه متصل است، انجام دهند.

نرم افزار آزمون آنلاین، هر سوال و امتحان را نمره دهی می کند و به عنوان خروجی، نتایج هر دانش آموز را نمایش می دهد. نرم افزار ارزیابی در انواع و روش های متنوعی ارائه می شوند، محبوب ترین آن ها نرم افزاهای خود-میزبان و نرم افزارهای آنلاین هستند. نرم افزارهای اختصاصی و سیستم های منبع باز هم در دسترس هستند. نرم افزار moodle نمونه ای از نرم افزارهای منبع باز است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مودل یک بخش برای ارزیابی نیز دارد.

نرم افزار moodle نمونه ای از نرم افزارهای منبع باز است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مودل یک بخش برای ارزیابی نیز دارد.

نرم افزار آموزشگاه: نرم افزار مرجع

بسیاری از ناشران فرهنگ لغت و چاپ دایره المعارف، از اواسط دهه 1990، در تولید نرم افزار مرجع آموزشی حضور داشته اند. آن ها در بازار نرم افزار های مرجع به هر دوی شرکت های استارت آپی و ناشران نرم افزاری برقرار، به ویژه مایکروسافت، پیوستند.

اولین محصولات نرم افزاری مرجع که تجاری شدند، نسخه های اصلاح شده ای از محتوای موجود در نسخه های CD-ROM بود، که اغلب با محتوای چند رسانه ای جدید، از جمله ویدئو و صدا فشرده، تکمیل شد. پس از آن، اغلب محصولات از فناوری های اینترنتی استفاده کرده اند تا محصولات CD-ROM   را تکمیل کنند و اخیرا آن ها به طور کامل جایگزین شده اند.

ویکی پدیا  و پسوندهای آن (مانند ویکشنری)، حرکت جدیدی در زمینه نرم افزار های مرجع آموزشی بود. پیش از این، دانشنامه ها و لغت نامه ها محتویات خود را بر اساس تیم های دعوت شده و بسته متخصصان تدوین کرده بودند. مفهوم ویکی، اجازه توسعه همکاری های مرجع را از طریق همکاری باز با متخصصان و غیر متخصصان را فراهم کرد.

نرم افزار آموزشگاه: سیستم عامل های سفارشی

از نظر برخی از تولیدکننده ها، رایانه های شخصی پلتفرم نامناسبی برای نرم افزار های elearning برای کودکان کم سن تر هستند و به جای آن ها قطعه های سخت افزاری کودک پسند تر و کودک دوستانه تری تولید می کنند. سخت افزار و نرم افزار هر دو در یک محصول واحد مثلا لپ تاپ کودک باهم ادغام و به آن ها ارائه می شود. صفحه کلید لپ تاپ برای کودکان کم سن تر به ترتیب حروف الفبا می باشد، در حالی که برای افراد بزرگ تر به ترتیب کوارتی (qwerty) می باشد. شناخته شده ترین مثال محصولات در این زمینه Leapfrog است که شامل کنسول های دست ساز طراحی شده خلاقانه با کارتریج های بازی آموزشی قابل برنامه ریزی و دستگاه های الکترونیکی مانند کتاب الکترونیکی که می توان انواع کتاب های الکترونیکی را روی آن بارگزاری کرد، می شود. قابلیت حمل این محصولات بیشتر از لپ تاپ های عمومی می باشد، اما محدوده ی اهداف آن محدودتر است که در آن ها فقط به سوادآموی تمرکز می شود.

نرم افزار آموزشگاه: آموزش شرکتی و آموزش عالی

نرم افزارهای آموزشی اولیه برای بازارهای آموزش عالی و شرکت های بزرگ و مهم، برای اجرا روی یک کامپیوتر دسکتاپ (یا یک دستگاه کاربری معادل) طراحی شده اند. بلافاصله پس از سال های 2000، برنامه ریزها تصمیم گرفتند آن ها به برنامه های مبتنی بر سرور با درجه بالایی از استاندارد سازی تغییر کنند. این بدان معنی است که نرم افزار آموزشی عمدتاً روی سرورهایی اجرا شود که ممکن است صدها یا هزاران مایل از کاربر واقعی باشند. کاربر تنها بخش کوچکی از یک ماژول یادگیری یا تست را دریافت می کند، که از طریق اینترنت تغذیه می شود. نرم افزار سرور تصمیم می گیرد که چه مواد یادگیری برای توزیع، جمع آوری نتایج و نمایش پیشرفت را در اختیار دست اندرکاران آموزش قرار  دهد. راه دیگر ابراز این تغییر این است که نرم افزار آموزشی تبدیل به خدمات آموزش آنلاین شود.

نرم افزار آموزشگاه: اهداف آموزشی خاص

بازارهای خاصی برای نرم افزارهای آموزشی وجود دارد، از جمله:

 • ابزار معلم و نرم افزار مدیریت کلاس درس
 • نرم افزار آزمون رانندگی
 • نرم افزار هندسی تعاملی
 • نرم افزار یادگیری زبان
 • نرم افزار نقشه برداری ذهن که به برگزاری کلاس های تعاملی کمک می کند و به دانشجویان در مطالعه، مقالات و پروژه ها کمک می کند.
 • نرم افزار یادداشت برداری
 • نرم افزارهایی که تشریح شبیه سازی بدن انسان و حیوان را ممکن می کنند (که در دوره های کالج پزشکی و دامپزشکی استفاده می شود)
 • نرم افزار املاء
 • تایپ
 • دستورالعمل خواندن
 • نرم افزار آموزشی پزشکی و بهداشتی

برخی از سیستم عامل ها و تلفن های همراه دارای بازی های ویدئویی هستند تا با آن ها به کاربران نحوه استفاده از سیستم را آموزش دهند. یک مثال خوب بازی یک نفره مایکروسافت است که برای آشنا کردن کاربران با استفاده از رابط کاربری گرافیکی، به ویژه ماوس و تکنیک کشیدن و رها کردن طراحی شده است.

نرم افزار آموزشگاه: سیستم های عامل

در حالی که سیستم های عامل اصلی برای کاربردهای عمومی طراحی شده اند، تولید کنندگان نرم افزاری هستند، به ویژه انواع لینوکس، که به دنبال ارائه سیستم عامل های یکپارچه برای آموزش های خاص هستند.

رویکردهای نوین جذب فراگیران بیشتر در سیستم آموزشگاه

امروزه جهت نیل به هدف درآمدزایی بیشتر، تبلیغات هدفمند مورد توجه بسیاری از مشاغل از جمله آموزشگاه ها اعم از آموزشگاه مجازی و آموزشگاه حضوری، قرار گرفته است. هزینه تاسیس آموزشگاه و استخدام مدرسین مجرب در راستای فیلد آموزشی در آموزشگاه و هزینه های جانبی مرتبط با اجرای این امر زمانی معقول و مقرون بصرفه خواهد بود که بواسطه تبلیغات هدفمند امکان جذب فراگیران در زمان کم و با هزینه معقول میسر گردد.

تبلیغات به روشهای سنتی، دیگر در معرفی مشاغل بطور موثر اثرگذار نیستند.  بطور مثال پخش تراکت رو به روی مدارس و یا درج آگهی در بیل بورد های تبلیغاتی در سطح شهر. دلیل عدم تاثیرگذاری آنها تفاوت در عمق تاثیر تبلیغات می باشد. مخاطب با مشاهده این مدل تبلیغات به این نتیجه نمی رسد که خدمات شما را انتخاب نماید، لذا دیگر آن کارایی لازم را ندارند. لیکن در صورتیکه نام آموزشگاه و خدمات شما از طریق فردی که آنرا تجربه کرده است به سمع و نظر افراد برسد و یا اینکه از طریق پورتال آموزشگاه و یا سایت آموزشگاه شما به آنها معرفی گردد ذهنش معطوف شما گردیده و امکان جذب آن بعنوان یک مشتری، خیلی بیشتر خواهد بود چرا که اغلب افراد مایلند چیزی که توسط دیگران تجربه شده است و در مورد آن نظر مثبتی داشته اند را تجربه کنند و از این رو اعتمادشان جلب می شود. این تعامل ممکن است از طریق پورتال آموزشگاهی شما اتفاق بیفتد. تبلیغاتی که از طریق یک سایت آموزشی مرتبط با نرم افزار آموزشگاه انجام می شود می تواند مثل یک بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) عمل کند.

تبلیغات به روشهای سنتی، دیگر در معرفی مشاغل بطور موثر اثرگذار نیستند. در صورتیکه نام آموزشگاه و خدمات شما از طریق فردی که آنرا تجربه کرده است به دیگران برسد و یا اینکه از طریق پورتال آموزشگاه و یا سایت آموزشگاه شما معرفی گردد، امکان جذب آن بعنوان یک مشتری، خیلی بیشتر خواهد بود.

امروزه شیوه تبلیغ ناکارآمد در اکثر کسب و کارهای رقابتی مشهود است. برای انجام یک تبلیغ موثر خودتان را به جای مخاطبان بگذارید و خود را در معرض آن تبلیغ قرار دهید اگر خود شما را جذب کرد توانایی جذب دیگران را هم دارد. بطور مثال در یک آموزشگاه نرم افزار صدها تماس یا مراجعه ممکن است دیگر انگیزه ای برای مشتریان بالقوه ایجاد نکند و البته این معزل در اکثر کسب و کارهای رقابتی وجود دارد. لیکن راه هایی را در ذیل پیشنهاد می کنیم:

بعنوان اولین پیشنهاد، اشاره می کنیم به نقش مهمی که یک مدیر دپارتمان در آموزشگاه می تواند ایفا کند. انتظار اولیه از این سمت در آموزشگاه کلاسبندی، انتخاب اساتید و یا مشخص کردن سرفصل های آموزشی است لیکن انجام این امور به تنهایی هیچ مزیتی برای درآمد زایی در آموزشگاه ندارد، چرا که با مشتریان بصورت رو در رو تماس ندارد. در برخی از آموزشگاه های معروف از نقش مدیر دپارتمان بعنوان فرد مسئول برای جذب استفاده می شود که بسیار کارآمد است. این موضوع در آموزشگاه های کنکور رایج است. بواسطه اشراف علمی و تجربی مدیر دپارتمان، مراجعه کننده براحتی قانع و تسلیم راهنمایی ها و صحبتهای راه گشای مشاور (مدیر دپارتمان) می گردد. لذا به این ترتیب یک فرد خبره تاثیرگذاری بیشتری در افزایش جذب مشتری دار قطعاً بعنوان یک راه کار جذاب می توان به این مورد اشاره کرد که ارائه یکسری خدمات چشمگیر سبب تمایز آموزشگاه شما از دیگر رقبا می گردد و البته از یک آموزشگاه تا یک آموزشگاه دیگر می تواند متفاوت باشد. بعنون مثال به ذکر چند نمونه می پردازیم:

 • تهیه سامانه مدیریت آموزشگاه برای برگزاری آزمون های آنلاین
 • یادآوری روزهای تشکیل کلاس از طریق سیستم مدیریت آموزشگاه
 • اطلاع از زمان تحویل مدارک بصورت خودکار در نرم افرار مدیریت آموزشگاه
 • برگزاری تعدادی جلسه رایگان حتی بصورت مجازی در سیستم آموزشگاه آنلاین
 • در اختیار گذاشتن بانک سوال با برنامه ریزی های مدیریت آموزشگاه
 • ایجاد یک محیط تعاملی (interactive) از طریق آموزشگاه تحت وب

یا هر خدمت دیگری که سبب مشعوف شدن متقاضیان شود و  امتیاز برای شما محسوب گردد و نهایتاً مشتریان به آن دلیل شما را انتخاب کنند، بعبارت دیگر با ارائه خدمات متنوع سلایق مختلف را پوشش می دهید. راه کار دیگر پیشنهادی به شما ارائه آموزش مناسب از چیزی که ارائه می دهید و کنترل روند رو به رشد فراگیران از مطالبی که باید آموزش می دیده اند می باشد. امروزه ابزار مناسب این کار در اختیار صاحبان کسب و کار قرار گرفته است بطور مثال نرم افزار ثبت نام آموزشگاه، نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان، نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی، نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی و نرم افزار آموزشگاه فنی و حرفه ای. جهت حصول اطمینان از اینکه آیا دانشپذیران به طور کامل آموزش دیده اند یا نه باید با استفاده از نرم افزارهای مدیریت آموزشی این موضوع را کنترل کنید به گونه ای که در پایان هر جلسه یک آزمون آنلاین برای دانشجویان آماده گردد و گزارش نتیجه آزمون را باید کنترل کنید.

عملکرد و خروجی های آموزشگاه های موفق همواره همان دانشجویان دوره دیده موفقشان می باشد. لذا عدم پیگیری از صحت روند آموزشی و نتایج ضعیف آن می تواند نقش مخربی در جذب فراگیران جدید داشته باشد.

                  

کارشناسان شرکت پافکو با تجربه ای نزدیک به 2 دهه کار در حوزه آموزش و فرآیندهای مربوط به موسسات علمی و دانشگاهی و آموزشگاه ها، مفتخر است تا به افرادی که تمایل به گرفتن اطلاعات در این حوزه دارند، مشاوره رایگان (Free Consultation) ارائه دهد. در صورتیکه در هر یک از موارد ذیل نیاز به مشاوره دارید با ما در ارتباط باشید:

 • مشاوره رایگان خرید "نرم افزار آموزشگاه" و امکانات "اتوماسیون آموزشگاه"
 • مشاوره رایگان شیوه "مدیریت آموزشگاه" و مزایای "نرم افزار مدیریت مدرسه"
 • مشاوره رایگان آموزش "نرم افزار مدیریت آموزشگاه" و قیمت "سامانه مدیریت آموزشگاه"
 • مشاوره رایگان تعرفه "سیستم مدیریت آموزشگاه" و ویژگیهای "نرم افزار ثبت نام آموزشگاه"
 • مشاوره رایگان خرید "نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی" و قیمت "نرم افزار ثبت نام آموزشگاه"
 • مشاوره رایگان فروش "نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه" و پیاده سازی "نرم افزار آموزشگاه زبان"
 • مشاوره رایگان راه اندازی "نرم افزار موسسات زبان" و دموی "نرم افزار موسسه زبان"
 • مشاوره رایگان هزینه راه اندازی "نرم افزار آموزشگاه موسیقی" و دموی رایگان "نرم افزار اتوماسیون آموزشگاه"

مشاوره رایگان بگیرید

نظرات کاربران
حسین فرد

نرم افزار آموزشگاه همون Tms ابزاری رابطی بین سایت و آموزشگاه


عااااالی

0 0

اسماعیل نادری

من کلا با نرم افزار اموزشگاه و آموزش از راه دور مخالفم بچه ها باید برن مدرسه تا اموزش ببینه

0 0

مسعود

با سلام و خسته نباشین
قسمت کد امنیتی در فرم دریافت مشاوره خطا میده
بنده موسس مدرسه و آموزشگاه هستم می خواستم در مورد نرم افزاراتون اطلاعاتی کسب کنم
با تشکر

0 0

درویشوند

بهترین نرم افزار آموزشگاه

0 0

فرد

در نرم افزار مدیریت آموزشگاه پافکو برگزاری دوره خارج سازمانی برای سازمان ها امکان دارد؟

0 0

محبتی

سلام
من نسخه جدیدنرم افزار مدیریت آموزشگاه شما که چند زبانه هم شده را بررسی کردم در نسخه قدیم شما گزارشات بیشتری وجود داشت ایا در این نسخه هم گزارشات تکمیل می شود ما برای دوره های کوتاه مدت یک موسسه اموزش عالی میخواهیم استفاده کنیم من فرم مشاوره را تکمیل کردم در صورت امکان با من تماس بگیرید متشکرم

2 0

نیما جعفری

سلام و عرض ادب نام نرم افزار آموزشگاه چیست و از برنامه خاصی استفاده میکنید ؟

4 0

متین

سلام
آموزشگاه ما در اقصا نقاط دنیا کاربر داره میخواستم بدونم نرم افزار مدیریت آموزشگاه شما چند زبانه است یا خیر؟

1 0

علی

سلام
قیمت نرم افزار آموزشگاه برای 200 دانشجو چند در می یاد؟
ممنون

4 0

شرکت پافکو

درود
علی اقای عزیز
لطفا فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان فروش در مورد قیمت و تعرفه نرم افزار مدیریت آموزشگاه با شما تماس بگین
ممنون

1 0

معین

با سلام
قیمت نرم افزار آموزشگاه برای 100 دانشجو چقدر میشه من نیاز به آموزش مجازی lms هم دارم
ممنون

3 0

پازوکی

سلام
نرم افزار مدیریت آموزشگاه شما چه قیمتی دارد برای 200 دانشپذیر؟
آیا سامانه مدیریت آموزشگاه پافکو پرداخت انلاین هم دارد؟

5 0

شرکت پافکو

درود
جناب پازوکی عزیز
بله ، نرم افزار مدیریت آموزشگاه امکان پرداخت آنلاین را هم دارد

1 0

جوادی

سلام
ما یک آموزشگاه زبان در تهران هستیم نیاز به یک سیستم مدیریت آموزشگاه داریم که بتواند سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی LMS را هم پشتیبانی کند من فرم مشاوره را روی سایتتان پر کردم لطفا با من تماس بگیرید ممنونم

4 0

شرکت پافکو

درود
سیستم مدیریت آموزشگاه با سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی LMS بصورت یکپارچه است و از یک پایگاه داده استفاده می کند

2 0

سیاوش

در نرم افزار مدیریت آموزشگاه پافکو امکان برگزاری دوره برون سازمانی برای سازمانهای دولتی وجود دارد؟ منظورم قابلیت ورود لیست فراگیران از طریق اکسل و استخراج اطلاعات و ثبت نمرات و اطلاع رسانی از طریق اس ام اس به مرکز متولی و قابلیتهای دیگر است.

3 0

همایونفر

سلام، برای آموزشگاه زبان نیاز به نرم افزار آموزشگاه دارم. قیمت نرم افزار شما چقدر است و هزینه پشتیبانی سالانه آن چقدر خواهد بود؟

4 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید