مقالات نرم افزار آموزشگاه

مقالات نرم افزار آموزشگاه
نرم افزار مدیریت آموزشگاه

6 نکته برای انتخاب درست قالب آموزشگاهی

تعداد زیاد و تنوع بالای قالب های آموزشگاهی باعث شده است که انتخاب بهترین آن ها بر اساس نیازهای آموزشگاه شما چالش بر انگیز باشد. در این مقاله، 6 راهنمایی برای انتخاب قالب آموزشگاهی مناسب برای دوره آموزش الکترونیک شما ارائه می دهیم.
ادامه مطلب


نرم افزار آموزشگاه آنلاین

آموزشگاه آنلاین (TMS) چیست؟

یک آموزشگاه آنلاین کارآمد به صورت یک متحد کننده برای ادارات / توابع مختلف عمل می کند و باید از همه جا در دسترس باشد. آموزشگاه آنلاین ابزاری است که به طور خاص برای ساده سازی مدیریت بدون کاغذ مدارس و موسسات آموزشی طراحی شده است.

ادامه مطلب

نرم افزار آموزشگاه

ویژگی های یک نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه و نرم افزار مدیریت مدرسه (SMS) دو اصطلاح بسیار نزدیک به هم هستند و اغلب مردم، آنها را با هم اشتباه می گیرند و به جای هم به کار می برند. آشنایی با تفاوت بین این دو اصطلاح بسیار مهم است. در این مقاله ابتدا به تفاوت بین این دو اصطلاح می پردازیم و سپس در رابطه با ویژگی های یک نرم افزار آموزشگاه کامل بحث میکنیم.
ادامه مطلب

مدرسه انلاین

مدرسه آنلاین و آموزش از راه دور

مدرسه آنلاین چیست؟ یکی از فناوری های بسیار تاثیر گذار در عصر حاضر، مدرسه آنلاین و آموزش از راه دور می باشد. در ادامه با مدرسه آنلاین و مزایای آن آشنا خواهیم شد.
ادامه مطلب

بهترین-نرم-افزارهای-مدرسه-در-جهان

بهترین نرم افزارهای مدرسه در جهان

نرم افزار مدیریت مدرسه که شامل جنبه های مختلف مدیریتی است، و اجازه می دهد تا بسیاری از وظایف اداری یک موسسه آموزشی را به صورت خودکار انجام دهند.
ادامه مطلب

نرم افزار مدیریت آموزشگاه چیست؟

نرم افزار مدیریت آموزشگاه چیست؟

نرم افزار مدیریت آموزشگاه یا TMS که مخفف عبارت Training Management System می باشد به منظور مدیریت آموزشگاه ها ساخته شده است. در این مقاله به هدف ایجاد نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه و ویژگی های آن ها خواهیم پرداخت. 
ادامه مطلب

15-ویژگی-بسیار-موثر-و-مهم-نرم-افزار-مدیریت-مدرسه

15 ویژگی نرم افزار مدیریت مدرسه

مدیریت امور مدرسه در این دنیایی که به سرعت پیش می رود و رشد می کند، اصلا آسان نیست. برای مدیریت بهتر مدرسه و ایجاد حس اطمینان در والدین از امنیت و پیشرفت فرزندان خود، امروزه مدارس از نرم افزار مدیریت مدرسه استفاده می کنند.
ادامه مطلب

پورتال آموزشگاهی

انواع پورتال آموزشگاهی

بخش آموزش٬ بخشی است که تقریبا ۷۴% جمعیت جهان به آن میپردازند و برایشان مهم است. بنابراین این بخش٬ یکی از قدیمی ترین و پر جمعیت ترین بخش ها در  تاریخ بشریت است. سیستم مدیریت مدرسه به نظر می آید که در اواخر سال ۳۸۵ قبل از میلاد به وجود آمده است. این سیستم ٬به ویژه در هند باستان٬ چین باستان٬ روم باستان و یونان باستان وجود داشته است. البته پیشرفت هایی در روش های تدریس به مرور زمان صورت گرفت.
ادامه مطلب

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه

با مقایسه آموزش مجازی و حضوری به این نتیجه میرسیم که آموزش به روش سنتی وقت گیرتر و دشوار تر است. فرایند چک کردن لیست حضور وغیاب، وارد کردن اطلاعات مربوط به دانش آموزان، ثبت نام و گرفتن شهریه به صورت حضوری وقتگیر است و احتمال اشتباه در این روش زیاد است. همچنین دانش آموزان راهی را پیدا می کنند که معلمان برای دوستانشان به جای غیبت، حضوری بزنند و معلمان هم میتوانند کمتر از استانداردی که باید تدریس نمایند، تدریس کنند. از طرفی مدیریت آموزشگاه یک کار بسیار دشوار برای مدیر موسسه است زیرا تعداد زیادی از داده ها و اطلاعات مربوط به دانش آموزان و کارمندان موجود است که باید روزانه مرتب شوند. نرم افزار مدیریت آموزشگاه (SMS) به عنوان یک راه حل برای چنین مشکلات مدیریتی ایجاد شده است.


1 2