مقالات نرم افزار آموزشگاه

مقالات نرم افزار آموزشگاه
نرم افزار مدیریت آموزشگاه چیست؟

نرم افزار مدیریت آموزشگاه چیست؟

نرم افزار مدیریت آموزشگاه یا TMS که مخفف عبارت Training Management System می باشد به منظور مدیریت آموزشگاه ها ساخته شده است. در این مقاله به هدف ایجاد نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه و ویژگی های آن ها خواهیم پرداخت. 
ادامه مطلب

15-ویژگی-بسیار-موثر-و-مهم-نرم-افزار-مدیریت-مدرسه

15 ویژگی نرم افزار مدیریت مدرسه

مدیریت امور مدرسه در این دنیایی که به سرعت پیش می رود و رشد می کند، اصلا آسان نیست. برای مدیریت بهتر مدرسه و ایجاد حس اطمینان در والدین از امنیت و پیشرفت فرزندان خود، امروزه مدارس از نرم افزار مدیریت مدرسه استفاده می کنند.
ادامه مطلب

پورتال آموزشگاه

ویژگی های یک پورتال آموزشگاه کامل

پورتال آموزشگاه و نرم افزار مدیریت مدرسه (SMS) دو اصطلاح بسیار نزدیک به هم هستند و اغلب مردم٬ آنها را با هم اشتباه میگیرند و به جای هم به کار میبرند. ممکن است با یک وضعیت مواجه شوید که شما بهترین گزینه را برای آموزشگاه خود ندانید زیرا شما نمیتوانید بفهمید که هر کدام از این نرم افزارها چطور کار میکنند! بنابراین آشنایی با تفاوت بین این دو اصطلاح بسیار مهم است.در این مقاله ابتدا به تفاوت بین این دو اصطلاح میپردازیم و سپس در رابطه با ویژگی های یک پورتال آموزشگاه کامل بحث میکنیم.

ادامه مطلب

پورتال آموزشگاهی

انواع پورتال آموزشگاهی

بخش آموزش٬ بخشی است که تقریبا ۷۴% جمعیت جهان به آن میپردازند و برایشان مهم است. بنابراین این بخش٬ یکی از قدیمی ترین و پر جمعیت ترین بخش ها در  تاریخ بشریت است. سیستم مدیریت مدرسه به نظر می آید که در اواخر سال ۳۸۵ قبل از میلاد به وجود آمده است. این سیستم ٬به ویژه در هند باستان٬ چین باستان٬ روم باستان و یونان باستان وجود داشته است. البته پیشرفت هایی در روش های تدریس به مرور زمان صورت گرفت.
ادامه مطلب

نرم افزار مدرسه

نرم افزار مدرسه چیست؟

یک سیستم نرم افزار مدرسه کارآمد به صورت یک متحد کننده برای ادارات / توابع مختلف عمل می کند و باید از همه جا در دسترس باشد. نرم افزار مدرسه ابزاری است که به طور خاص برای ساده سازی مدیریت بدون کاغذ مدارس و موسسات آموزشی طراحی شده است.

ادامه مطلب

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه

با مقایسه آموزش مجازی و حضوری به این نتیجه میرسیم که آموزش به روش سنتی وقت گیرتر و دشوار تر است. فرایند چک کردن لیست حضور وغیاب، وارد کردن اطلاعات مربوط به دانش آموزان، ثبت نام و گرفتن شهریه به صورت حضوری وقتگیر است و احتمال اشتباه در این روش زیاد است. همچنین دانش آموزان راهی را پیدا می کنند که معلمان برای دوستانشان به جای غیبت، حضوری بزنند و معلمان هم میتوانند کمتر از استانداردی که باید تدریس نمایند، تدریس کنند. از طرفی مدیریت آموزشگاه یک کار بسیار دشوار برای مدیر موسسه است زیرا تعداد زیادی از داده ها و اطلاعات مربوط به دانش آموزان و کارمندان موجود است که باید روزانه مرتب شوند. نرم افزار مدیریت آموزشگاه (SMS) به عنوان یک راه حل برای چنین مشکلات مدیریتی ایجاد شده است.


نرم افزار آموزشگاه

نرم افزار آموزشگاه و توسعه آموزش

نرم افزار آموزشگاه، بازوی توانمند بستر رشد علمی در کشور محسوب می شود که با شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها و برجسته سازی نقاط قوت، زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر را فراهم می آورند. آموزشگاه ها می توانند در بحث اشتغال نیز تاثیرگذار باشند، نخستین تاثیرگذاری این آموزشگاه ها، کم کردن تصدی گری دولت و اعتماد به بخش خصوصی است.
ادامه مطلب